Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Fluminense
2P 0N 3I
4. mesto · 54 bodova
Forma · RB Bragantino
3P 1N 1I
8. mesto · 47 bodova
Golovi · Over 1.5
76% vs 82%
BTTS 71% / 53% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6 — 2 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Fluminense 94,1% · RB Bragantino 100,0%
97,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 19
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Estádio do Maracanã
Grad
Rio de Janeiro

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Fluminense
4. mesto · 54 bodova
RB Bragantino
8. mesto · 47 bodova
Utakmica Fluminense - RB Bragantino donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie A, Brazil.
27'
RB Bragantino
Eduardo Sasha
Gol · J. Herrera
33'
Fluminense
J. Millan
Izmena · J. Freytes
46'
Fluminense
Jemmes
Izmena · Ignacio
56'
Fluminense
J. Savarino
Izmena · John Kennedy
56'
Fluminense
K. Serna
Izmena · A. Canobbio
58'
RB Bragantino
Eduardo Sasha
Žuti karton · Argument
64'
RB Bragantino
Alix Vinicius
Žuti karton · Argument
64'
RB Bragantino
Agustin Sant Anna
Crveni karton · Violent conduct
67'
RB Bragantino
Eduardo Sasha
Izmena · A. Hurtado
68'
RB Bragantino
J. Herrera
Izmena · H. Mosquera
79'
Fluminense
Hercules
Izmena · G. Cano
85'
RB Bragantino
Fernando Santos
Izmena · Pedro Henrique
85'
RB Bragantino
Eric Ramires
Izmena · Matheus Fernandes
90'
RB Bragantino
Tiago Volpi
Žuti karton · Time wasting
90'
Fluminense
Ignacio
Gol · A. Canobbio
90+2'
RB Bragantino
Rodriguinho
Izmena · Fabinho
90+4'
Fluminense
John Kennedy
Crveni karton · Violent conduct
90+4'
RB Bragantino
Fabinho
Crveni karton · Violent conduct
90+5'
Fluminense
Juan Pablo Freytes
Žuti karton · Argument
90+5'
Fluminense
Ignácio
Žuti karton · Argument
90+5'
RB Bragantino
Henry Mosquera
Žuti karton · Argument
67%
Ball Possession
33%
25
Total Shots
6
4
Shots on Goal
2
13
Shots off Goal
2
8
Blocked Shots
2
14
Shots insidebox
4
11
Shots outsidebox
2
11
Corner Kicks
4
3
Offsides
2
6
Fouls
9
2
Yellow Cards
4
1
Red Cards
2
1
Goalkeeper Saves
3
578
Total passes
294
512
Passes accurate
223
89%
Passes %
76%
1.56
expected_goals
0.89
-0.48
goals_prevented
-0.48

Analiza tipova · Fluminense

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · RB Bragantino

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 6 11 35,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Fluminense kod kuće · RB Bragantino u gostima · Serie A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
97,1%
Fluminense 94,1% (17) · RB Bragantino 100,0% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
88,2%
Fluminense 88,2% (17) · RB Bragantino 88,2% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
88,2%
Fluminense 88,2% (17) · RB Bragantino 88,2% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
88,2%
Fluminense 94,1% (17) · RB Bragantino 82,4% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
85,3%
Fluminense 82,4% (17) · RB Bragantino 88,2% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
82,4%
Fluminense 88,2% (17) · RB Bragantino 76,5% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
79,4%
Fluminense 76,5% (17) · RB Bragantino 82,4% (17)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
79,4%
Fluminense 76,5% (17) · RB Bragantino 82,4% (17)
Bolji uzorak
TipFluminense
kod kuće
RB Bragantino
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
100,0%
uzorak 17
97,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
88,2%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
88,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
88,2%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
88,2%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
94,1%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
88,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
85,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
88,2%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
82,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
79,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
79,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
79,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
79,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
76,5%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
76,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
76,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
76,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
100,0%
uzorak 17
85,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
100,0%
uzorak 17
85,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
76,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
64,7%
uzorak 17
100,0%
uzorak 17
82,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
70,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
70,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
67,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
67,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
67,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
67,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
100,0%
uzorak 17
79,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
67,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
64,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
61,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
61,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
70,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
58,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
58,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
58,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
67,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
61,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
58,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
58,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
58,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
52,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
52,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
35,3%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
55,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
35,3%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
55,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
55,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
52,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
64,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
50,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
47,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
41,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
38,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
32,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
44,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
44,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
64,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
44,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
64,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
44,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
41,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
41,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
41,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
35,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
35,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
41,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
38,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
35,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
35,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
47,1%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
32,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
26,5%
Nerešeno
X Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
26,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
26,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
20,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
14,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
14,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
8,8%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
35,3%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
17,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
35,3%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
17,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
14,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
14,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
14,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
14,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
14,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
11,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
11,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
8,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
8,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
5,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
2,9%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
2,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Fluminense

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Francisco Zubeldia Luis
Startna postava 11
1FábioG
23GugaD
44JemmesD
29Julián MillánD
6RenêD
35HérculesM
8MartinelliM
11Jefferson SavarinoM
32Luciano AcostaM
90Kevin SernaM
7HulkF
Klupa 12
22Juan Pablo FreytesD
4IgnácioD
17Agustín CanobbioF
9John KennedyF
14Germán CanoF
27Marcelo PitalugaG
13Guilherme AranaD
46Júlio FidelisD
30Yeferson SoteldoF
16NonatoM
94OtávioM
19Rodrigo CastilloF

RB Bragantino

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Mancini Vagner
Startna postava 11
18Tiago VolpiG
23Agustin Sant AnnaD
4Alix ViniciusD
16Gustavo MarquesD
51Cauê Nascimento SantosD
7Eric RamiresM
32José HerreraM
21Lucas BarbosaM
20RodriguinhoM
11FernandoM
8Eduardo SashaF
Klupa 12
34José Andrés HurtadoD
30Henry MosqueraF
14Pedro HenriqueD
35Matheus FernandesM
5FabinhoM
1CleitonG
2Guzmán RodríguezD
3Eduardo SantosD
22Gustavo NevesM
15Ignacio SosaM
57Marcelinho BrazM
17VinicinhoF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.