Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · RB Bragantino
1P 2N 2I
9. mesto · 40 bodova
Forma · Cruzeiro
3P 0N 2I
6. mesto · 48 bodova
Golovi · Over 1.5
71% vs 87%
BTTS 50% / 73% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 3 — 6
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
73,0%
model procena
Liga 72,0% n=289
Domaćin kod kuće 71,4% n=14
Gost u gostima 80,0% n=15
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
5 stavki
Izdvojeno 13.10.2026. 02:00
RB Bragantino – Cruzeiro
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
73,0%Detalji
Tipsteri 13.10.2026. 02:00
RB Bragantino – Cruzeiro
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster · 2+
78,7%Detalji
Tipsteri 13.10.2026. 02:00
RB Bragantino – Cruzeiro
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster · I1+&2+
67,7%Detalji
Tipsteri 13.10.2026. 02:00
RB Bragantino – Cruzeiro
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Golovi AI · II1+&FT2+
73,0%Detalji
AI tiketi 13.10.2026. 02:00
RB Bragantino – Cruzeiro
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
AI tiket tiket · 13.10.2026. · tiket #19 · par 3
83,4%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Tipsteri 13.10.2026. 02:00
RB Bragantino – Cruzeiro
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster · 2+
78,7%Detalji
Tipsteri 13.10.2026. 02:00
RB Bragantino – Cruzeiro
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster · I1+&2+
67,7%Detalji
Tipsteri 13.10.2026. 02:00
RB Bragantino – Cruzeiro
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Golovi AI · II1+&FT2+
73,0%Detalji
AI tiketi 13.10.2026. 02:00
RB Bragantino – Cruzeiro
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
AI tiket tiket · 13.10.2026. · tiket #19 · par 3
83,4%Detalji
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 30
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:2
Poluvreme
3:1
Stadion
Estadio Cicero de Souza Marques
Grad
Braganza

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

RB Bragantino
9. mesto · 40 bodova
Cruzeiro
6. mesto · 48 bodova
RB Bragantino je savladao Cruzeiro rezultatom 4:2 u 30. kolu brazilskog Serie A na stadionu Estadio Cicero de Souza Marques. Pogledajte ključne momente i statistiku meča.
10'
RB Bragantino
Guzman Rodriguez
Žuti karton · Foul
10'
RB Bragantino
Guzman Rodriguez
Žuti karton · Foul
13'
RB Bragantino
Lucas Henrique Barbosa
Gol · Eric Ramires
13'
RB Bragantino
Lucas Henrique Barbosa
Gol · Wallace Yan
18'
Cruzeiro
William
Žuti karton · Foul
18'
Cruzeiro
William
Žuti karton · Foul
20'
RB Bragantino
Kaio Jorge
Autogol
20'
RB Bragantino
Kaio Jorge
Autogol
28'
RB Bragantino
Ryan Augusto
Žuti karton · Foul
28'
RB Bragantino
Ryan Augusto
Žuti karton · Foul
30'
RB Bragantino
Eric Ramires
Gol
30'
RB Bragantino
Eric Ramires
Gol
43'
Cruzeiro
Zé Lucas
Gol · Kaio Jorge
43'
Cruzeiro
Zé Lucas
Gol · Kaio Jorge
45'
Cruzeiro
William
Izmena · Fabrício Bruno
45'
Cruzeiro
William
Izmena · Fabrício Bruno
45'
Cruzeiro
Gabriel Rojas
Izmena · Matías Viña
45'
Cruzeiro
Gabriel Rojas
Izmena · Matías Viña
58'
RB Bragantino
Gustavo Marques Alves dos Santos
Izmena · Eduardo Santos
58'
RB Bragantino
Gustavo Marques Alves dos Santos
Izmena · Eduardo Santos
63'
Cruzeiro
João Marcelo
Izmena · Wesley Gassova Ribeiro Teixeira
63'
Cruzeiro
João Marcelo
Izmena · Wesley Gassova Ribeiro Teixeira
63'
Cruzeiro
Zé Lucas
Izmena · Matheus Henrique
63'
Cruzeiro
Zé Lucas
Izmena · Matheus Henrique
65'
RB Bragantino
Wallace Yan
Izmena · Matheus Fernandes
65'
RB Bragantino
Wallace Yan
Izmena · Matheus Fernandes
66'
RB Bragantino
Eduardo Sasha
Izmena · Isidro Pitta
66'
RB Bragantino
Eduardo Sasha
Izmena · Isidro Pitta
66'
RB Bragantino
Eric Ramires
Izmena · Gabriel Girotto
66'
RB Bragantino
Eric Ramires
Izmena · Gabriel Girotto
77'
Cruzeiro
Felipe Morais
Žuti karton · Foul
77'
Cruzeiro
Felipe Morais
Žuti karton · Foul
78'
Cruzeiro
Felipe Morais
Izmena · Bruno Rodrigues
78'
Cruzeiro
Felipe Morais
Izmena · Bruno Rodrigues
81'
RB Bragantino
Lucas Henrique Barbosa
Izmena · Jose Herrera
81'
RB Bragantino
Lucas Henrique Barbosa
Izmena · Jose Herrera
88'
RB Bragantino
Fernando dos Santos Pedro
VAR
88'
RB Bragantino
Fernando dos Santos Pedro
VAR
89'
Cruzeiro
Matheus Henrique
Gol
89'
Cruzeiro
Matheus Henrique
Gol
90+1'
RB Bragantino
Jose Herrera
Gol · Isidro Pitta
31%
Ball Possession
69%
20
Total Shots
25
11
Shots on Goal
13
3
Shots off Goal
9
6
Blocked Shots
3
17
Shots insidebox
17
3
Shots outsidebox
8
7
Corner Kicks
6
1
Offsides
5
12
Fouls
12
2
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
11
Goalkeeper Saves
7
248
Total passes
559
188
Passes accurate
501
2.88
expected_goals
2.8
12
Free Kicks
12

Analiza tipova · RB Bragantino

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 7 7 50,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 7 7 50,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Cruzeiro

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 9 6 60,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

RB Bragantino kod kuće · Cruzeiro u gostima · Serie A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
82,8%
RB Bragantino 78,6% (14) · Cruzeiro 86,7% (15)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
82,8%
RB Bragantino 78,6% (14) · Cruzeiro 86,7% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
82,8%
RB Bragantino 78,6% (14) · Cruzeiro 86,7% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
82,8%
RB Bragantino 78,6% (14) · Cruzeiro 86,7% (15)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
82,8%
RB Bragantino 78,6% (14) · Cruzeiro 86,7% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,2%
RB Bragantino 100,0% (14) · Cruzeiro 73,3% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
79,3%
RB Bragantino 71,4% (14) · Cruzeiro 86,7% (15)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
79,3%
RB Bragantino 71,4% (14) · Cruzeiro 86,7% (15)
Bolji uzorak
TipRB Bragantino
kod kuće
Cruzeiro
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
82,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
82,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
82,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
82,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
82,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
86,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
79,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
79,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
71,4%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
79,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
71,4%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
79,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
75,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
72,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
69,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
75,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
69,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
69,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
64,3%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
62,1%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
62,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
69,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
65,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
65,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
65,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
65,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
58,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
65,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
64,3%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
58,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
55,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
55,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
55,2%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
65,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
62,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
62,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
55,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
51,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
55,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
55,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
55,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
51,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
58,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
58,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
58,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
55,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
55,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
51,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
51,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
44,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
44,8%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
44,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
50,0%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
44,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
41,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
41,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
41,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
51,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
51,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
51,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
51,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
51,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
51,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
44,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
44,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
35,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
35,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
41,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
41,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
37,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
37,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
37,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
37,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
48,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
48,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
41,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
37,9%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
37,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
28,6%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
37,9%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
31,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
31,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
41,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
41,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
37,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
34,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
34,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
27,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
27,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
41,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
37,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
34,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
34,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
34,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
34,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
27,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
27,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
27,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
24,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
24,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
24,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
24,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
31,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
31,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
27,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
20,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
20,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
35,7%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
24,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
20,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
20,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
20,7%
Nerešeno
X Ceo meč
21,4%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
17,2%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
17,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
21,4%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
17,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
17,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
21,4%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
17,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
24,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
13,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
6,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
6,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
13,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
13,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
13,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
10,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
6,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
6,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
6,9%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
3,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
0,0%
uzorak 15
3,4%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

RB Bragantino

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Vagner Mancini
Startna postava 11
18Tiago VolpiG
52Ryan TavaresD
16Gustavo MarquesD
2Guzmán RodríguezD
29Juninho CapixabaD
7Eric RamiresM
5FabinhoM
21Lucas BarbosaM
47WallaceM
11FernandoM
8Eduardo SashaF
Klupa 12
35Matheus FernandesM
6GabrielM
3Eduardo SantosD
19BruninhoF
32J. HerreraF
17ViniciusF
9I. PittaF
22GustavinhoM
23A. Sant'AnnaD
1CleitonG
15I. SosaM
12VanderlanD

Cruzeiro

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Artur Jorge
Startna postava 11
81Otávio Eleodoro Rezende CostaG
12WilliamD
43João MarceloD
34JonathanD
27G. RojasD
5Zé LucasM
8GersonM
99K. ArroyoM
10Matheus PereiraM
38Felipe MoraisM
19Kaio JorgeF
Klupa 12
2Kauã MoraesD
20Wesley GassovaF
11MarquinhosF
1CássioG
9Bruno RodriguesF
97L. RodríguezF
16Lucas SilvaM
15Fabrício BrunoD
70KenjiF
25L. VillalbaD
6M. ViñaD
7Matheus HenriqueM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 13.10.2026. 4 min čitanja

RB Bragantino vs Cruzeiro 4:2 - analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 30. kola brazilskog Serie A, RB Bragantino je na svom terenu, stadionu Estadio Cicero de Souza Marques u Braganzi, ostvario pobedu nad Cruzeirom rezultatom 4:2. Utakmica je pružila zanimljive momente sa ukupno šest golova i nekoliko promena u sastavima timova tokom drugog poluvremena.

Tok utakmice

Utakmica je započela žustro, a već u 10. minutu domaći igrač Guzman Rodriguez dobio je žuti karton zbog prekršaja. Samo tri minuta kasnije, RB Bragantino je poveo golom Lucasa Henriquea Barbosu, koji je pogodak postigao uz asistenciju Erica Ramiresa.

U 18. minutu i gostujući igrač William je dobio žuti karton zbog prekršaja. U 20. minutu zabeležen je autogol Kaio Jorgea, što je dodatno povećalo prednost Bragantina na 2:0. Nastavak prvog dela utakmice doneo je još jedan žuti karton za domaće, ovaj put za Ryana Augusta u 28. minutu, dok je u 30. minutu Eric Ramires postigao gol za 3:0.

Pred kraj poluvremena, u 43. minutu Cruzeiro je smanjio rezultat golom Zé Lucasa, koji je pogodak ostvario uz asistenciju Kaio Jorgea. Na poluvreme se otišlo sa rezultatom 3:1 u korist domaćina.

Tokom prvog poluvremena Cruzeiro je izvršio dve izmene u 45. minutu: William je ušao umesto Fabrícia Bruna, dok je Gabriel Rojas ušao umesto Matíasa Viñe.

U drugom poluvremenu, RB Bragantino je nastavio sa izmenama: Gustavo Marques je ušao umesto Eduarda Santosa u 58. minutu, Wallace Yan je ušao umesto Matheusa Fernandesa u 65. minutu, Eduardo Sasha je ušao umesto Isidra Pitte, a Eric Ramires je zamenio Gabriela Girotta u 66. minutu.

Sa druge strane, Cruzeiro je u 63. minutu izvršio dve izmene: João Marcelo je ušao umesto Wesleyja Gassove, a Zé Lucas je izašao, a na njegovo mesto ušao je Matheus Henrique. U 78. minutu Felipe Morais je dobio žuti karton i ubrzo zatim ušao umesto Bruna Rodrigueza.

U 81. minutu Lucas Henrique Barbosa je izašao, a ušao je Jose Herrera u timu RB Bragantino.

U 88. minutu VAR je poništio gol Fernando dos Santosa Pedra, dok je u 89. minutu Matheus Henrique smanjio rezultat za Cruzeiro. Konačni rezultat je postavio Jose Herrera u 90+1. minutu golom uz asistenciju Isidra Pitte.

Ključni momenti
  • 10' - Žuti karton za Guzman Rodrigueza (RB Bragantino) zbog prekršaja.
  • 13' - Gol Lucasa Henrique Barbosu (RB Bragantino), asistirao Eric Ramires.
  • 20' - Autogol Kaio Jorgea (Cruzeiro) za 2:0.
  • 30' - Gol Eric Ramiresa (RB Bragantino).
  • 43' - Gol Zé Lucasa (Cruzeiro), asistirao Kaio Jorge.
  • 45' - Izmene u timu Cruzeiro: William ušao umesto Fabrícia Bruna, Gabriel Rojas umesto Matíasa Viñe.
  • 89' - Gol Matheusa Henríquea (Cruzeiro).
  • 90+1' - Gol Jose Herrere (RB Bragantino), asistirao Isidro Pitta.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
RB Bragantino 4-2-3-1 Vagner Mancini
Cruzeiro 4-2-3-1 Artur Jorge
Tim Broj Igrač Pozicija
RB Bragantino18Tiago VolpiG
RB Bragantino52Ryan TavaresD
RB Bragantino2Guzmán RodríguezD
RB Bragantino16Gustavo MarquesD
RB Bragantino29Juninho CapixabaD
RB Bragantino5FabinhoM
RB Bragantino7Eric RamiresM
RB Bragantino21Lucas BarbosaM
RB Bragantino47WallaceM
RB Bragantino11FernandoM
RB Bragantino8Eduardo SashaF
Cruzeiro81Otávio Eleodoro Rezende CostaG
Cruzeiro12WilliamD
Cruzeiro43João MarceloD
Cruzeiro34JonathanD
Cruzeiro27G. RojasD
Cruzeiro5Zé LucasM
Cruzeiro8GersonM
Cruzeiro38Felipe MoraisM
Cruzeiro10Matheus PereiraM
Cruzeiro99K. ArroyoM
Cruzeiro19Kaio JorgeF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession31%69%
Blocked Shots63
Corner Kicks76
Expected Goals (xG)2.682.8
Fouls1212
Free Kicks1212
Goalkeeper Saves117
Offsides15
Passes accurate188501
Red Cards00
Shots insidebox1717
Shots off Goal49
Shots on Goal1013
Shots outsidebox38
Total passes248559
Total Shots2025
Yellow Cards22
Zaključak

Utakmica između RB Bragantina i Cruzeira u 30. kolu brazilskog Serie A donela je bogat sadržaj golova i promena u igri. Iako je Cruzeiro imao znatno veći posed lopte (69%) i više preciznih dodavanja (501 prema 188), domaći tim je uspeo da iskoristi svoje šanse i postigne četiri gola. Očekivani golovi (xG) su bili gotovo izjednačeni, što ukazuje na sličan kvalitet prilika koje su oba tima imala. Domaći golman Tiago Volpi zabeležio je 11 odbrana, što je bilo značajno za konačni rezultat. Izmene su bile prisutne na obe strane i donele su određene osveženje tokom drugog dela utakmice. Žuti kartoni nisu bitno uticali na tok meča, a VAR je intervenisao jednom poništavajući gol RB Bragantina. Sveukupno, rezultat od 4:2 odražava efikasnost domaćeg tima u realizaciji prilika, dok je Cruzeiro pokazao inicijativu u posedovanju i broju šuteva.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.