Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Fredrikstad
0P 2N 3I
11. mesto · 29 bodova
Forma · Rosenborg
4P 1N 0I
4. mesto · 43 bodova
Golovi · Over 1.5
82% vs 92%
BTTS 64% / 23% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 2 — 3
6 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 1. poluvreme
Prvo poluvreme - 1+ gol
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
86,8%
model procena
Liga 85,0% n=193
Domaćin kod kuće 90,9% n=11
Gost u gostima 84,6% n=13
VIP predlog PROŠAO 1. poluvreme
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
86,8%
model procena
Liga 85,0% n=193
Domaćin kod kuće 90,9% n=11
Gost u gostima 84,6% n=13
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Ukupno golova 2+
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
86,8%
model procena
Liga 87,1% n=193
Domaćin kod kuće 81,8% n=11
Gost u gostima 92,3% n=13
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
8 stavki
VIP 31.10.2026. 16:00
Fredrikstad – Rosenborg
Tip: Prvo poluvreme - 1+ gol
86,8%Detalji
VIP 31.10.2026. 16:00
Fredrikstad – Rosenborg
Tip: Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
86,8%Detalji
VIP 31.10.2026. 16:00
Fredrikstad – Rosenborg
Tip: Ukupno golova 2+
86,8%Detalji
VIP 31.10.2026. 16:00
Fredrikstad – Rosenborg
Tip: Više od 1,5 gola
86,8%Detalji
Izdvojeno 31.10.2026. 16:00
Fredrikstad – Rosenborg
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
78,1%Detalji
Izdvojeno 31.10.2026. 16:00
Fredrikstad – Rosenborg
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
78,0%Detalji
Izdvojeno 31.10.2026. 16:00
Fredrikstad – Rosenborg
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
70,8%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 16:00
Fredrikstad – Rosenborg
Tip: Ukupno golova 2+
Trend AI · 2+
86,8%Detalji
VIP 31.10.2026. 16:00
Fredrikstad – Rosenborg
Tip: Prvo poluvreme - 1+ gol
86,8%Detalji
VIP 31.10.2026. 16:00
Fredrikstad – Rosenborg
Tip: Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
86,8%Detalji
VIP 31.10.2026. 16:00
Fredrikstad – Rosenborg
Tip: Ukupno golova 2+
86,8%Detalji
VIP 31.10.2026. 16:00
Fredrikstad – Rosenborg
Tip: Više od 1,5 gola
86,8%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 16:00
Fredrikstad – Rosenborg
Tip: Ukupno golova 2+
Trend AI · 2+
86,8%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 25
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:3
Poluvreme
0:1
Stadion
Fredrikstad Stadion
Grad
Fredrikstad

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Fredrikstad
11. mesto · 29 bodova
Rosenborg
4. mesto · 43 bodova
Rosenborg je ostvario ubedljivu pobedu protiv Fredrikstada rezultatom 3:0 u 25. kolu norveške Eliteserien na Fredrikstad Stadionu. Detaljna analiza utakmice sa pregledom ključnih događaja i statističkim podacima.
30'
Rosenborg
Aslak Fonn Witry
Žuti karton · Foul
45'
Rosenborg
Amin Chiakha
Gol · Noah Sahsah
45'
Fredrikstad
Bryan Fiabema
Izmena · Benjamin Thoresen Faraas
55'
Fredrikstad
Liam West
Izmena · Gabriel Wesseh
56'
Rosenborg
Aslak Fonn Witry
Izmena · Mathias Ullereng Kjolo
56'
Rosenborg
Noah Sahsah
Izmena · Jesper Reitan Sunde
58'
Fredrikstad
Max Nilsson
Žuti karton · Argument
58'
Rosenborg
Mads Bomholt
Žuti karton · Argument
59'
Rosenborg
Amin Chiakha
Žuti karton · Dissent
67'
Rosenborg
Mads Bomholt
Gol · Emil Konradsen Ceide
70'
Fredrikstad
Solomon Owusu
Izmena · Johannes Andres Hummelvoll-Nunez
78'
Rosenborg
Tobias Solheim Dahl
Izmena · Jonas Sogaard Mortensen
82'
Fredrikstad
Samuel Holm
Izmena · jakub jezierski
83'
Fredrikstad
Daniel Eid
Izmena · Simen Rafn
90+3'
Rosenborg
Amin Chiakha
Gol iz penala
90+3'
Rosenborg
Amin Chiakha
Izmena · Maciej Soboczynski
90+4'
Rosenborg
Emil Konradsen Ceide
Izmena · David Duris
48%
Ball Possession
52%
15
Total Shots
18
5
Shots on Goal
4
4
Shots off Goal
7
6
Blocked Shots
7
9
Shots insidebox
11
6
Shots outsidebox
7
4
Corner Kicks
4
1
Offsides
0
13
Fouls
10
1
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
4
565
Total passes
580
473
Passes accurate
497
1.55
expected_goals
2.41
10
Free Kicks
13

Analiza tipova · Fredrikstad

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 10 1 90,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 10 1 90,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
11 10 1 90,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
11 10 1 90,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Rosenborg

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 4 9 30,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 8 5 61,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Fredrikstad kod kuće · Rosenborg u gostima · Eliteserien 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Prvo poluvreme - 1+ gol
87,5%
Fredrikstad 90,9% (11) · Rosenborg 84,6% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
87,5%
Fredrikstad 90,9% (11) · Rosenborg 84,6% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
87,5%
Fredrikstad 90,9% (11) · Rosenborg 84,6% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
87,5%
Fredrikstad 81,8% (11) · Rosenborg 92,3% (13)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
87,5%
Fredrikstad 81,8% (11) · Rosenborg 92,3% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
87,5%
Fredrikstad 100,0% (11) · Rosenborg 76,9% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
83,3%
Fredrikstad 90,9% (11) · Rosenborg 76,9% (13)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
83,3%
Fredrikstad 90,9% (11) · Rosenborg 76,9% (13)
Bolji uzorak
TipFredrikstad
kod kuće
Rosenborg
u gostima
Zajednički trend
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
90,9%
uzorak 11
84,6%
uzorak 13
87,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
90,9%
uzorak 11
84,6%
uzorak 13
87,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
90,9%
uzorak 11
84,6%
uzorak 13
87,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
92,3%
uzorak 13
87,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
92,3%
uzorak 13
87,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 11
76,9%
uzorak 13
87,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
90,9%
uzorak 11
76,9%
uzorak 13
83,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
90,9%
uzorak 11
76,9%
uzorak 13
83,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
90,9%
uzorak 11
76,9%
uzorak 13
83,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
92,3%
uzorak 13
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
84,6%
uzorak 13
79,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
90,9%
uzorak 11
69,2%
uzorak 13
79,2%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
90,9%
uzorak 11
69,2%
uzorak 13
79,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
69,2%
uzorak 13
75,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
69,2%
uzorak 13
75,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
63,6%
uzorak 11
84,6%
uzorak 13
75,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
63,6%
uzorak 11
84,6%
uzorak 13
75,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
84,6%
uzorak 13
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
69,2%
uzorak 13
66,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
70,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
72,7%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
66,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
62,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
92,3%
uzorak 13
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
76,9%
uzorak 13
66,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
76,9%
uzorak 13
66,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
76,9%
uzorak 13
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
58,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
58,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
58,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
58,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
58,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
53,9%
uzorak 13
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
53,9%
uzorak 13
62,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
63,6%
uzorak 11
53,9%
uzorak 13
58,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
53,9%
uzorak 13
58,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
63,6%
uzorak 11
53,9%
uzorak 13
58,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
63,6%
uzorak 11
53,9%
uzorak 13
58,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
53,9%
uzorak 13
54,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
53,9%
uzorak 13
54,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
58,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
54,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
54,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
54,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
54,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
54,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
54,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
54,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
54,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
53,9%
uzorak 13
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
45,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
45,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
45,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
45,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
45,8%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
41,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
36,4%
uzorak 11
76,9%
uzorak 13
58,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
53,9%
uzorak 13
45,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
41,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
41,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
41,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
41,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
41,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
41,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
36,4%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
41,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
36,4%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
41,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
36,4%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
37,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
30,8%
uzorak 13
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
30,8%
uzorak 13
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
30,8%
uzorak 13
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
37,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
33,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
27,3%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
27,3%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
33,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
33,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
33,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
41,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
63,6%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
41,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
45,5%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
33,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
33,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
29,2%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
29,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
29,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
25,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
33,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18,2%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
33,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
33,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
33,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18,2%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
29,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
29,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18,2%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
29,2%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
18,2%
uzorak 11
30,8%
uzorak 13
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
30,8%
uzorak 13
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
30,8%
uzorak 13
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
30,8%
uzorak 13
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
20,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
20,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
20,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
20,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
36,4%
uzorak 11
15,4%
uzorak 13
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
15,4%
uzorak 13
16,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
30,8%
uzorak 13
20,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
30,8%
uzorak 13
20,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
16,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
16,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
15,4%
uzorak 13
12,5%
Nerešeno
X Ceo meč
27,3%
uzorak 11
7,7%
uzorak 13
16,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
7,7%
uzorak 13
16,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
7,7%
uzorak 13
16,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
7,7%
uzorak 13
12,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
7,7%
uzorak 13
12,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
7,7%
uzorak 13
12,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
12,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
12,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
12,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
12,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
0,0%
uzorak 13
12,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
27,3%
uzorak 11
0,0%
uzorak 13
12,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
0,0%
uzorak 13
8,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
15,4%
uzorak 13
8,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
15,4%
uzorak 13
8,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
15,4%
uzorak 13
8,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
15,4%
uzorak 13
8,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
15,4%
uzorak 13
8,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 11
7,7%
uzorak 13
4,2%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
7,7%
uzorak 13
4,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
7,7%
uzorak 13
4,2%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Fredrikstad

Formacija: 3-4-3 · Trener: Casper Röjkjaer
Startna postava 11
77M. BørsheimG
38I. AmundsenD
12U. FredriksenD
28S. OwusuD
19F. GhebreyohannesM
6S. Leach HolmM
14M. NilssonM
16D. EidM
11L. WestF
18B. FiabemaF
23H. SkogvoldF
Klupa 8
7B. ThoresenF
21J. JezierskiM
9S. LaghzaouiM
10J. Hummelvoll-NuñezF
5S. RafnD
30J. TorkildsenG
29G. WessehM
27Chris Irénée Ntamack PondyD

Rosenborg

Formacija: 4-4-2 · Trener: Freyr Alexandersson
Startna postava 11
1L. WahlstedtG
16A. WitryD
4M. CeïdeD
21T. NemčíkD
3T. SolheimD
11N. SahsahM
17M. BomholtM
10O. SelnæsM
22J. SvenssonM
18Amin ChiakhaF
35E. CeïdeF
Klupa 9
30M. SoboczynskiF
12R. SandbergG
14J. Reitan-SundeF
15J. MortensenD
23M. MampassiD
6M. KjøløM
9D. IslamovićF
8I. FossumM
29D. ĎurišF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 3 min čitanja

Fredrikstad - Rosenborg 0:3, Eliteserien 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 25. kola norveške Eliteserien za sezonu 2026, na Fredrikstad Stadionu u Fredrikstadu sastali su se domaći tim Fredrikstad i gostujući Rosenborg. Utakmica je završena pobedom Rosenborga rezultatom 3:0, što je potvrđeno golovima Amin Chiakhe u 45. i 90+3. minutu, kao i Mads Bomholta u 67. minutu.

Tok utakmice

Prvi značajniji događaj na utakmici zabeležen je u 30. minutu kada je Aslak Fonn Witry iz Rosenborga dobio žuti karton zbog prekršaja. Isti igrač je u 56. minutu izašao iz igre, a u njegovu zamenu ušao je Mathias Ullereng Kjolo. Minut pre poluvremena, Rosenborg je došao u vođstvo golom Amin Chiakhe, koji je pogodio mrežu nakon dodavanja Noaha Sahsaha. U 45. minutu Fredrikstad je izvršio prvu izmjenu, u igru je ušao Bryan Fiabema umesto Benjamina Thoresena Faraasa.

U drugom poluvremenu bilo je nekoliko izmena na obe strane. Fredrikstad je u 55. minutu uveo Liama Westa umesto Gabriela Wesseha, dok je Rosenborg u 56. minutu iz igre izvadio Jespera Reitana Sundea, a ušao je Noah Sahsah. Dva minuta kasnije, u 58. minutu, Fredrikstadski Max Nilsson dobio je žuti karton zbog rasprave, a u istoj situaciji našao se i Mads Bomholt iz Rosenborga, koji je takođe dobio žuti karton. Minut kasnije, još jedan žuti karton dobio je Amin Chiakha iz Rosenborga zbog nesuglasica sa sudijom.

U 67. minutu Rosenborg je povećao vođstvo golom Mads Bomholta, koji je iskoristio asistenciju Emila Konradsena Ceidea. Fredrikstad je nastavio sa izmenama u nastojanju da promeni tok utakmice, a u igru su ulazili Solomon Owusu, Samuel Holm, Daniel Eid i drugi. Rosenborg je takođe menjao, a u 78. i 90+4. minutu u igru su ušli Tobias Solheim Dahl i Emil Konradsen Ceide.

U sudijskoj nadoknadi, u 90+3. minutu, Amin Chiakha je postigao svoj drugi gol na utakmici sa penala, čime je stavio tačku na ovaj susret. Neposredno nakon gola, Chiakha je izašao iz igre, a ušao je Maciej Soboczynski.

Ključni momenti
  • 30' - Žuti karton za Aslak Fonn Witry (Rosenborg) zbog prekršaja.
  • 45' - Gol Amin Chiakha (Rosenborg), asistirao Noah Sahsah.
  • 58' - Žuti kartoni za Maxa Nilssona (Fredrikstad) i Mads Bomholta (Rosenborg) zbog rasprave.
  • 59' - Žuti karton za Amin Chiakha (Rosenborg) zbog nesuglasica sa sudijom.
  • 67' - Gol Mads Bomholt (Rosenborg), asistirao Emil Konradsen Ceide.
  • 90+3' - Penalski gol Amin Chiakha (Rosenborg).
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Fredrikstad 3-4-3 Casper Röjkjaer
Rosenborg 4-4-2 Freyr Alexandersson
Tim Broj Igrač Pozicija
Fredrikstad77M. BørsheimG
Fredrikstad38I. AmundsenD
Fredrikstad12U. FredriksenD
Fredrikstad28S. OwusuD
Fredrikstad19F. GhebreyohannesM
Fredrikstad6S. Leach HolmM
Fredrikstad14M. NilssonM
Fredrikstad16D. EidM
Fredrikstad11L. WestF
Fredrikstad18B. FiabemaF
Fredrikstad23H. SkogvoldF
Rosenborg1L. WahlstedtG
Rosenborg16A. WitryD
Rosenborg4M. CeïdeD
Rosenborg21T. NemčíkD
Rosenborg3T. SolheimD
Rosenborg11N. SahsahM
Rosenborg17M. BomholtM
Rosenborg10O. SelnæsM
Rosenborg22J. SvenssonM
Rosenborg18Amin ChiakhaF
Rosenborg35E. CeïdeF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession48%52%
Blocked Shots67
Corner Kicks44
Expected Goals (xG)1.552.41
Fouls1310
Free Kicks1013
Goalkeeper Saves14
Offsides10
Passes Accurate473497
Total Passes565580
Shots Inside Box911
Shots Off Goal47
Shots On Goal54
Shots Outside Box67
Total Shots1518
Yellow Cards13
Red Cards00
Zaključak

Utakmica između Fredrikstada i Rosenborga završena je ubedljivom pobedom gostiju od 3:0. Rosenborg je uspeo da iskoristi svoje prilike, što potvrđuje i viši očekivani broj golova (2.41 naspram 1.55) u odnosu na domaćina. Statistički podaci pokazuju blagu dominaciju u broju preciznih i ukupnih dodavanja, kao i nešto više šuteva ukupno i unutar šesnaesterca. Fredrikstad je imao sličan broj kornera i nešto više žutih kartona, ali nije uspeo da postigne gol. Izmene su bile aktivne na obe strane, ali nisu promenile tok utakmice. Rosenborg je na efikasan način iskoristio svoje prilike i pokazao solidnu igru u završnici, dok će Fredrikstad imati prostora za analizu i poboljšanja u odbrani i realizaciji.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.