Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
84,2% uzorak 19 |
84,2% uzorak 19 |
84,2% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
79,0% uzorak 19 |
94,7% uzorak 19 |
86,8% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
79,0% uzorak 19 |
94,7% uzorak 19 |
86,8% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
79,0% uzorak 19 |
94,7% uzorak 19 |
86,8% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
79,0% uzorak 19 |
94,7% uzorak 19 |
86,8% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
79,0% uzorak 19 |
94,7% uzorak 19 |
86,8% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
79,0% uzorak 19 |
94,7% uzorak 19 |
86,8% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
84,2% uzorak 19 |
79,0% uzorak 19 |
81,6% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
63,2% uzorak 19 |
63,2% uzorak 19 |
63,2% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
79,0% uzorak 19 |
57,9% uzorak 19 |
68,4% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
57,9% uzorak 19 |
79,0% uzorak 19 |
68,4% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
57,9% uzorak 19 |
73,7% uzorak 19 |
65,8% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
57,9% uzorak 19 |
73,7% uzorak 19 |
65,8% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
68,4% uzorak 19 |
57,9% uzorak 19 |
63,2% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
68,4% uzorak 19 |
57,9% uzorak 19 |
63,2% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
63,2% uzorak 19 |
57,9% uzorak 19 |
60,5% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
57,9% uzorak 19 |
57,9% uzorak 19 |
57,9% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
52,6% uzorak 19 |
89,5% uzorak 19 |
71,1% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
52,6% uzorak 19 |
68,4% uzorak 19 |
60,5% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
52,6% uzorak 19 |
68,4% uzorak 19 |
60,5% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
57,9% uzorak 19 |
52,6% uzorak 19 |
55,3% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
57,9% uzorak 19 |
52,6% uzorak 19 |
55,3% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
57,9% uzorak 19 |
52,6% uzorak 19 |
55,3% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
52,6% uzorak 19 |
47,4% uzorak 19 |
50,0% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
47,4% uzorak 19 |
47,4% uzorak 19 |
47,4% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
79,0% uzorak 19 |
60,5% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
79,0% uzorak 19 |
60,5% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
79,0% uzorak 19 |
60,5% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
57,9% uzorak 19 |
50,0% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
57,9% uzorak 19 |
50,0% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
57,9% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
50,0% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
42,1% uzorak 19 |
57,9% uzorak 19 |
50,0% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
42,1% uzorak 19 |
57,9% uzorak 19 |
50,0% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
57,9% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
50,0% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
42,1% uzorak 19 |
47,4% uzorak 19 |
44,7% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
42,1% uzorak 19 |
47,4% uzorak 19 |
44,7% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
36,8% uzorak 19 |
68,4% uzorak 19 |
52,6% |
Nerešeno X Ceo meč |
36,8% uzorak 19 |
36,8% uzorak 19 |
36,8% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
36,8% uzorak 19 |
36,8% uzorak 19 |
36,8% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
36,8% uzorak 19 |
36,8% uzorak 19 |
36,8% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
36,8% uzorak 19 |
36,8% uzorak 19 |
36,8% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
63,2% uzorak 19 |
47,4% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
47,4% uzorak 19 |
31,6% uzorak 19 |
39,5% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
36,8% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
36,8% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
26,3% uzorak 19 |
34,2% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
26,3% uzorak 19 |
34,2% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
26,3% uzorak 19 |
26,3% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
21,1% uzorak 19 |
31,6% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
31,6% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
21,1% uzorak 19 |
31,6% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
31,6% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
31,6% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
31,6% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
36,8% uzorak 19 |
28,9% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
36,8% uzorak 19 |
28,9% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
36,8% uzorak 19 |
28,9% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
36,8% uzorak 19 |
28,9% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
21,1% uzorak 19 |
21,1% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
36,8% uzorak 19 |
26,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
36,8% uzorak 19 |
15,8% uzorak 19 |
26,3% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
36,8% uzorak 19 |
15,8% uzorak 19 |
26,3% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
15,8% uzorak 19 |
23,7% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
31,6% uzorak 19 |
23,7% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
15,8% uzorak 19 |
18,4% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
21,1% uzorak 19 |
18,4% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
15,8% uzorak 19 |
15,8% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
15,8% uzorak 19 |
15,8% uzorak 19 |
15,8% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
15,8% uzorak 19 |
15,8% uzorak 19 |
15,8% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
47,4% uzorak 19 |
10,5% uzorak 19 |
29,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
10,5% uzorak 19 |
21,1% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
10,5% uzorak 19 |
18,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
10,5% uzorak 19 |
18,4% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
10,5% uzorak 19 |
18,4% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
10,5% uzorak 19 |
18,4% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
10,5% uzorak 19 |
13,2% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
10,5% uzorak 19 |
10,5% uzorak 19 |
10,5% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
5,3% uzorak 19 |
13,2% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
5,3% uzorak 19 |
13,2% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
21,1% uzorak 19 |
5,3% uzorak 19 |
13,2% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
5,3% uzorak 19 |
10,5% uzorak 19 |
7,9% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 19 |
21,1% uzorak 19 |
10,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
0,0% uzorak 19 |
7,9% |