Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Gais
2P
1N
2I
10. mesto · 30 bodova
Forma · Mjallby AIF
0P
3N
2I
12. mesto · 23 bodova
Golovi · Over 1.5
45%
vs
91%
BTTS
18% /
73% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2
— 2 —
4
8 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Gais 90,9%
· Mjallby AIF 81,8%
86,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 11
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 4
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Gamla Ullevi
Grad
Gothenburg
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
5 / 11
45,5%
Over 1.5
10 / 11
90,9%
2 / 11
18,2%
Over 2.5
6 / 11
54,6%
2 / 11
18,2%
Over 3.5
4 / 11
36,4%
6 / 11
54,6%
Under 1.5
1 / 11
9,1%
9 / 11
81,8%
Under 2.5
5 / 11
45,5%
9 / 11
81,8%
Under 3.5
7 / 11
63,6%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 8 završenih utakmica
2
Gais pobede
2
Nerešeno
4
Mjallby AIF pobede
20.09.2026.
Mjallby AIF - Gais
Allsvenskan
0:3
22.03.2026.
Mjallby AIF - Gais
Svenska Cupen
3:0
25.08.2025.
Gais - Mjallby AIF
Allsvenskan
0:2
06.04.2025.
Mjallby AIF - Gais
Allsvenskan
1:1
26.10.2024.
Mjallby AIF - Gais
Allsvenskan
1:1
21.04.2024.
Gais - Mjallby AIF
Allsvenskan
2:1
11.08.2019.
Gais - Mjallby AIF
Superettan
1:2
26.05.2019.
Mjallby AIF - Gais
Superettan
2:0
Utakmica Gais - Mjallby AIF donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Allsvenskan, Sweden.
61'
Mjallby AIF
L. Tidstrand
Izmena · T. Stavitski
61'
Mjallby AIF
M. Nielsen
Izmena · E. Stroud
67'
Gais
R. Wendin Thomasson
Izmena · M. de Brienne
67'
Gais
B. Asumang
Izmena · M. Andersson
73'
Gais
J. Fagerjord
Izmena · O. Agren
73'
Gais
H. Sletsjoe
Izmena · M. Bawa
82'
Mjallby AIF
Axel Norén
Žuti karton · Foul
83'
Mjallby AIF
V. Gustafson
Izmena · R. Arrhenius
84'
Gais
F. Beckman
Izmena · R. Frej
87'
Mjallby AIF
L. Thorell
Izmena · O. Lindberg
90+1'
Mjallby AIF
Tony Miettinen
Žuti karton · Argument
45%
Ball Possession
55%
25
Total Shots
13
8
Shots on Goal
3
8
Shots off Goal
4
9
Blocked Shots
6
17
Shots insidebox
7
8
Shots outsidebox
6
7
Corner Kicks
2
1
Offsides
6
10
Fouls
8
0
Yellow Cards
2
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
7
389
Total passes
502
293
Passes accurate
394
75%
Passes %
78%
expected_goals
goals_prevented
Analiza tipova · Gais
Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
11 | 11 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W11 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Mjallby AIF
Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
11 | 6 | 5 | 54,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
11 | 10 | 1 | 90,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
11 | 9 | 2 | 81,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
11 | 6 | 5 | 54,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
11 | 0 | 11 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
11 | 2 | 9 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
11 | 4 | 7 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
11 | 1 | 10 | 9,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
11 | 3 | 8 | 27,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
11 | 8 | 3 | 72,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
11 | 7 | 4 | 63,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
11 | 5 | 6 | 45,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Gais kod kuće · Mjallby AIF u gostima · Allsvenskan 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,4%Gais 90,9% (11) · Mjallby AIF 81,8% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
81,8%Gais 81,8% (11) · Mjallby AIF 81,8% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
81,8%Gais 81,8% (11) · Mjallby AIF 81,8% (11)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
77,3%Gais 72,7% (11) · Mjallby AIF 81,8% (11)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
77,3%Gais 81,8% (11) · Mjallby AIF 72,7% (11)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
81,8%Gais 100,0% (11) · Mjallby AIF 63,6% (11)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
77,3%Gais 90,9% (11) · Mjallby AIF 63,6% (11)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
77,3%Gais 90,9% (11) · Mjallby AIF 63,6% (11)
Bolji uzorak
| Tip | Gais kod kuće | Mjallby AIF u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
90,9% uzorak 11 |
81,8% uzorak 11 |
86,4% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
81,8% uzorak 11 |
81,8% uzorak 11 |
81,8% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
81,8% uzorak 11 |
81,8% uzorak 11 |
81,8% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
81,8% uzorak 11 |
77,3% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
77,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
81,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
90,9% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
77,3% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
90,9% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
77,3% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
72,7% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
72,7% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
68,2% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
72,7% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
68,2% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
72,7% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
68,2% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
90,9% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
72,7% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
90,9% uzorak 11 |
72,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
63,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
63,6% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
90,9% uzorak 11 |
68,2% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
90,9% uzorak 11 |
68,2% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
63,6% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
63,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
63,6% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
81,8% uzorak 11 |
63,6% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
59,1% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
59,1% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
59,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
59,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
59,1% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
54,5% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
54,5% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
54,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
90,9% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
63,6% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
36,4% uzorak 11 |
81,8% uzorak 11 |
59,1% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
36,4% uzorak 11 |
81,8% uzorak 11 |
59,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
59,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
81,8% uzorak 11 |
59,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
54,5% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
54,5% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
63,6% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
50,0% |
Nerešeno X Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
45,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
45,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
45,5% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
45,5% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
40,9% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
40,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
36,4% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
81,8% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
54,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
72,7% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
45,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
45,5% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
45,5% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
40,9% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
40,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
40,9% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
40,9% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
36,4% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
36,4% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
36,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
36,4% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
31,8% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
31,8% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
27,3% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
31,8% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
27,3% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
31,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
31,8% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
27,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
45,5% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
72,7% uzorak 11 |
45,5% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
40,9% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
63,6% uzorak 11 |
40,9% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
36,4% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
36,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
36,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
36,4% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
54,6% uzorak 11 |
36,4% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
31,8% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
31,8% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
31,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
31,8% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
27,3% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
27,3% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
36,4% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
27,3% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
27,3% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
27,3% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
22,7% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
22,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
22,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
22,7% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
18,2% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
18,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
18,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
18,2% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
63,6% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
36,4% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
31,8% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
54,6% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
31,8% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
9,1% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
9,1% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
27,3% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
45,5% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
27,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
27,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
22,7% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
22,7% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
22,7% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
22,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
22,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
22,7% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
18,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
18,2% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
13,6% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
9,1% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
13,6% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
9,1% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
13,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
13,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
13,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
13,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
13,6% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
13,6% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
9,1% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
9,1% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
45,5% uzorak 11 |
22,7% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
18,2% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
18,2% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
36,4% uzorak 11 |
18,2% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
13,6% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
13,6% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
13,6% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
27,3% uzorak 11 |
0,0% uzorak 11 |
13,6% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
27,3% uzorak 11 |
13,6% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
9,1% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
9,1% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
9,1% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
9,1% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
18,2% uzorak 11 |
9,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
18,2% uzorak 11 |
0,0% uzorak 11 |
9,1% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
4,5% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
9,1% uzorak 11 |
4,5% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 11 |
0,0% uzorak 11 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Gais
Formacija: 4-3-3 · Trener: Fredrik Holmberg
Startna postava 11
33A. Hermansen
6A. WangbergD
22A. CardaklijaD
24F. BeckmanD
5R. Wendin ThomassonD
10H. SletsjoeM
7J. FagerjordM
17R. ThorkelssonM
26B. AsumangF
20S. SalterF
11R. NiklassonF
Klupa 9
13K. SimsG
25J. LindbergM
12R. FrejD
2M. de BrienneD
28L. HedlundF
16M. AnderssonM
4O. AgrenD
27M. BawaM
14A. ZovkoM

Mjallby AIF
Formacija: 3-4-3 · Trener: Karl Aksum
Startna postava 11
13R. WallinderG
33T. MiettinenD
4A. NorenD
5A. IqbalD
25M. NielsenM
7V. GustafsonM
22J. GustavssonM
27L. TidstrandM
6L. ThorellF
18J. BergstromF
19A. MannehF
Klupa 9
35A. LundinG
11T. StavitskiF
15B. Bang-KittilsenF
8T. HelgeM
39R. ArrheniusM
17E. StroudM
2L. SvanbergD
3C. TchouanteD
29O. LindbergM
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
