Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Mjallby AIF
0P 3N 2I
12. mesto · 23 bodova
Forma · Degerfors IF
1P 1N 3I
13. mesto · 20 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 100%
BTTS 33% / 42% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
8 — 1 — 1
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
70,3%
model procena
Liga 69,5% n=177
Domaćin kod kuće 58,3% n=12
Gost u gostima 91,7% n=12
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 10.10.2026. 17:30
Mjallby AIF – Degerfors IF
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
70,3%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 23
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Strandvallen
Grad
Hallevik

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Mjallby AIF
12. mesto · 23 bodova
Degerfors IF
13. mesto · 20 bodova
Utakmica 23. kola švedske Allsvenskan lige između Mjallby AIF i Degerfors IF završena je nerešeno 1:1 na stadionu Strandvallen u Halleviku.
52'
Degerfors IF
Arman Taranis
Gol
56'
Mjallby AIF
Jeppe Kjaer Jensen
Gol
64'
Mjallby AIF
Jeppe Kjaer Jensen
Izmena · Olle Lindberg
72'
Degerfors IF
Noel Milleskog
Izmena · Robin Dzabic
72'
Degerfors IF
Sebastian Ohlsson
Izmena · Samba Diatara
77'
Degerfors IF
Arman Taranis
Izmena · Dijan Vukojevic
81'
Mjallby AIF
Tony Miettinen
Izmena · Axel·Noren
86'
Degerfors IF
Nahom Girmai
Izmena · Elias Barsoum
87'
Mjallby AIF
Áki Samuelsen
Izmena · Mads Enggard
56%
Ball Possession
44%
13
Total Shots
8
5
Shots on Goal
2
1
Shots off Goal
5
7
Blocked Shots
1
11
Shots insidebox
3
2
Shots outsidebox
5
7
Corner Kicks
5
0
Offsides
2
14
Fouls
16
0
Yellow Cards
0
0
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
4
471
Total passes
363
387
Passes accurate
263
1.22
expected_goals
0.65
16
Free Kicks
14

Analiza tipova · Mjallby AIF

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 2 10 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 2 10 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Degerfors IF

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Mjallby AIF kod kuće · Degerfors IF u gostima · Allsvenskan 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
95,8%
Mjallby AIF 91,7% (12) · Degerfors IF 100,0% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
87,5%
Mjallby AIF 83,3% (12) · Degerfors IF 91,7% (12)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
87,5%
Mjallby AIF 83,3% (12) · Degerfors IF 91,7% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
87,5%
Mjallby AIF 75,0% (12) · Degerfors IF 100,0% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
87,5%
Mjallby AIF 75,0% (12) · Degerfors IF 100,0% (12)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
87,5%
Mjallby AIF 75,0% (12) · Degerfors IF 100,0% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
83,3%
Mjallby AIF 75,0% (12) · Degerfors IF 91,7% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
83,3%
Mjallby AIF 75,0% (12) · Degerfors IF 91,7% (12)
Bolji uzorak
TipMjallby AIF
kod kuće
Degerfors IF
u gostima
Zajednički trend
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
100,0%
uzorak 12
95,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
87,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
87,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
100,0%
uzorak 12
87,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
100,0%
uzorak 12
87,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
100,0%
uzorak 12
87,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
83,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
83,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
79,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
79,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
79,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
79,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
79,2%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
75,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
70,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
75,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
75,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
70,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
62,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
62,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
66,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
62,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
66,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
62,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
58,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
58,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
58,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
58,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
70,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
70,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
70,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
62,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
54,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
54,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
41,7%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
62,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
62,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
41,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
41,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
58,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
50,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
91,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
62,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
58,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
58,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
58,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
45,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
58,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
41,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
25,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
41,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
37,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
37,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
33,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
29,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Nerešeno
X Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
37,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
33,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
50,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
29,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
41,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
25,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
20,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
20,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
12,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
12,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
8,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
8,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
4,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
4,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
4,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
4,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
4,2%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
4,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
4,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
4,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
4,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Mjallby AIF

Formacija: 3-4-3 · Trener: A. Brännström
Startna postava 11
35A. LundinG
33T. MiettinenD
5Abdullah IqbalD
24T. PetterssonD
14Villiam GranathM
7V. GustafsonM
22J. GustavssonM
25M. NielsenM
23Á. SamuelsenF
18J. BergströmF
10J. KjærF
Klupa 9
27L. TidstrandM
3M. AgnarssonD
6M. EnggårdM
1S. HansenG
26I. HoffmannD
29Olle LindbergM
4A. NorénD
2L. SvanbergD
39R. LeanderssonM

Degerfors IF

Formacija: 5-3-2 · Trener: H. Goitom
Startna postava 11
38M. IgonenG
6D. SundgrenD
3Nikolai SkusethD
2Ahmad FaqaD
13M. HamiltonD
16S. OhlssonD
10N. MilleskogM
8B. HusseinM
17Arman TaranisM
22N. Girmai NetabayF
14L. FritzsonF
Klupa 8
11D. VukojevićF
7S. OhlssonD
15N. MoroD
1W. JakobssonG
23R. DzabicM
18S. DiataraD
20E. BarsoumM
28J. HernandezD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 12.10.2026. 3 min čitanja

Mjallby AIF vs Degerfors IF 1:1 - Allsvenskan analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 23. kola švedske fudbalske lige Allsvenskan, na stadionu Strandvallen u Halleviku odigrana je utakmica između domaćeg tima Mjallby AIF i gostiju iz Degerfors IF. Susret je završen rezultatom 1:1, što je odraz izjednačene borbe između ova dva tima u ovom delu sezone.

Tok utakmice

Prvi gol na utakmici postigao je Arman Taranis za Degerfors IF u 52. minutu, donoseći prednost gostima. Samo četiri minuta kasnije, u 56. minutu, Jeppe Kjaer Jensen je izjednačio rezultat za Mjallby AIF. Ovaj rezultat ostao je nepromenjen do kraja susreta.

Tokom drugog poluvremena zabeležene su brojne izmene na obe strane. Mjallby je u 64. minutu izvršio prvu izmenu kada je Jeppe Kjaer Jensen izašao iz igre, a ušao je Olle Lindberg. Degerfors je u 72. minutu uveo dvojicu novih igrača, Noela Milleskoga umesto Robina Dzabica i Sebastiana Ohlssona umesto Sambe Diatare. Istog minuta, u igru je ušao i Arman Taranis umesto Dijana Vukojevića. Mjallby je u 81. minutu uveo Tonyja Miettinena umesto Axela Norena, dok je u 87. minutu u igru ušao Áki Samuelsen umesto Mads Enggarda. Degerfors je u 86. minutu izvršio i poslednju izmenu, uvodeći Nahoma Girmaija umesto Eliasa Barsouma.

Ključni momenti
  • 52' - Gol Armana Taranisa za Degerfors IF.
  • 56' - Izjednačenje Jeppea Kjaera Jensena za Mjallby AIF.
  • 64' - Izmena u Mjallbyju: ušao Olle Lindberg umesto Jeppea Kjaera Jensena.
  • 72' - Tri izmene u Degerforsu: ušli Noel Milleskog, Sebastian Ohlsson i Arman Taranis, izašli Robin Dzabic, Samba Diatara i Dijan Vukojevic.
  • 81' - Izmena u Mjallbyju: ušao Tony Miettinen umesto Axela Norena.
  • 86' - Izmena u Degerforsu: ušao Nahom Girmai umesto Eliasa Barsouma.
  • 87' - Izmena u Mjallbyju: ušao Áki Samuelsen umesto Mads Enggarda.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Degerfors IF 5-3-2 H. Goitom
Mjallby AIF 3-4-3 A. Brännström
Tim Broj Igrač Pozicija
Degerfors IF38M. IgonenG
Degerfors IF6D. SundgrenD
Degerfors IF3Nikolai SkusethD
Degerfors IF2Ahmad FaqaD
Degerfors IF13M. HamiltonD
Degerfors IF16S. OhlssonD
Degerfors IF10N. MilleskogM
Degerfors IF8B. HusseinM
Degerfors IF17Arman TaranisM
Degerfors IF22N. Girmai NetabayF
Degerfors IF14L. FritzsonF
Mjallby AIF35A. LundinG
Mjallby AIF33T. MiettinenD
Mjallby AIF5Abdullah IqbalD
Mjallby AIF24T. PetterssonD
Mjallby AIF14Villiam GranathM
Mjallby AIF7V. GustafsonM
Mjallby AIF22J. GustavssonM
Mjallby AIF25M. NielsenM
Mjallby AIF23Á. SamuelsenF
Mjallby AIF18J. BergströmF
Mjallby AIF10J. KjærF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession56%44%
Blocked Shots71
Corner Kicks75
Expected Goals (xG)1.220.65
Fouls1416
Free Kicks1614
Goalkeeper Saves14
Offsides02
Passes accurate387263
Shots insidebox113
Shots off Goal15
Shots on Goal52
Shots outsidebox25
Total passes471363
Total Shots138
Yellow Cards00
Red Cards00
Zaključak

Utakmica između Mjallby AIF i Degerfors IF završila je nerešenim rezultatom 1:1, što potvrđuje izjednačenost snaga u ovom susretu. Statistički podaci pokazuju da je Mjallby imao nešto veću kontrolu nad loptom (56%) i veći broj preciznih pasova (387 u odnosu na 263), kao i više šuteva ka golu (13 ukupno, od čega 5 u okvir gola). Sa druge strane, Degerfors je imao manje šuteva, ali je uspeo prvi da postigne gol. Izmene u drugom poluvremenu ukazuju na pokušaje oba trenera da utiču na tok utakmice, ali rezultat nije promenjen. Ova utakmica je primer ravnopravne borbe dva tima u Allsvenskan ligi, gde su statistike donekle u korist domaćina, ali je gostujući tim uspeo da osvoji bod na teškom gostovanju.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.