Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Gangwon FC
1P 3N 1I
3. mesto · 46 bodova
Forma · Jeju United FC
2P 2N 1I
4. mesto · 46 bodova
Golovi · Over 1.5
81% vs 64%
BTTS 44% / 57% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 7 — 0
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
85,3%
model procena
Liga 82,3% n=186
Domaćin kod kuće 100,0% n=15
Gost u gostima 84,6% n=13
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
VIP 20.09.2026. 09:30
Gangwon FC – Jeju United FC
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,3%Detalji
VIP 20.09.2026. 09:30
Gangwon FC – Jeju United FC
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,3%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 30
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Gangneung Stadium
Grad
Gangneung

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Gangwon FC
3. mesto · 46 bodova
Jeju United FC
4. mesto · 46 bodova
Utakmica Gangwon FC - Jeju United FC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja K League 1, South-Korea.
27'
Jeju United FC
Jang Min-gyu
Žuti karton · Foul
27'
Jeju United FC
Min-gyu Jang
Žuti karton · Foul
36'
Jeju United FC
Italo Moreira Barcelos
Gol · Kim Shin-jin
36'
Jeju United FC
Italo
Gol
45'
Gangwon FC
Kim Dong-hyeon
Izmena · Choe Byeong-chan
45'
Gangwon FC
Kim Gun-hee
Izmena · Goh Young-jun
46'
Gangwon FC
Kang Seong-Yun
Žuti karton · Foul
46'
Gangwon FC
Kim Dong-Hyun
Izmena · Choe Byeong-Chan
46'
Gangwon FC
Seong-Yun Kang
Žuti karton · Foul
46'
Gangwon FC
Kim Gun-Hee
Izmena · Goh Young-Jun
54'
Gangwon FC
Seong-Yun Kang
Izmena · Jung Seung-bin
54'
Gangwon FC
Kang Seong-yun
Izmena · Jeong Seung-Bin
55'
Jeju United FC
Jeong Woon
Izmena · Kim Ryun-sung
55'
Jeju United FC
Jeong Woon
Izmena · Kim Ryun-sung
64'
Gangwon FC
Jesse Sekidika
Izmena · Abdallah Hleihel
64'
Gangwon FC
J. Sekidika
Izmena · A. Hleihel
70'
Jeju United FC
Choi Byung-Wook
Izmena · Eraldo Cinari
70'
Jeju United FC
Choi Byung-wook
Izmena · E. Cinari
70'
Jeju United FC
Kim Shin-jin
Izmena · Shin Sang-Eun
70'
Jeju United FC
Kim Shin-Jin
Izmena · Shin Sang-Eun
75'
Gangwon FC
Hong Chul
Izmena · Abdelkarim Chaouche
75'
Gangwon FC
Hong Chul
Izmena · Lee Yong-Jae
82'
Jeju United FC
Park Su-bin
Izmena · Ki-Min Kwon
82'
Jeju United FC
M. Jang
Izmena · J. Celestine
82'
Jeju United FC
Jang Min-gyu
Izmena · Julien Celestine
82'
Jeju United FC
Park Su-bin
Izmena · Kwon Gi-min
90'
Jeju United FC
Kim Jae-woo
Žuti karton · Foul
90'
Jeju United FC
Jae-woo Kim
Žuti karton · Foul
90+1'
Gangwon FC
Ho-yeong Park
Žuti karton · Foul
90+1'
Gangwon FC
Park Ho-yeong
Žuti karton · Foul
90+5'
Jeju United FC
Emerson Ramon
Žuti karton · Foul
90+5'
Jeju United FC
Emerson Negueba
Žuti karton · Foul
53%
Ball Possession
47%
14
Total Shots
11
6
Shots on Goal
2
8
Shots off Goal
9
0
Blocked Shots
0
6
Corner Kicks
2
2
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
0
Free Kicks
0

Analiza tipova · Gangwon FC

K League 1 · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno
X Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 10 5 66,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Jeju United FC

K League 1 · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno
X Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Gangwon FC kod kuće · Jeju United FC u gostima · K League 1 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
96,7%
Gangwon FC 100,0% (16) · Jeju United FC 92,9% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
92,9%
Gangwon FC 100,0% (15) · Jeju United FC 84,6% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
89,3%
Gangwon FC 93,3% (15) · Jeju United FC 84,6% (13)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
89,3%
Gangwon FC 93,3% (15) · Jeju United FC 84,6% (13)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
86,7%
Gangwon FC 81,3% (16) · Jeju United FC 92,9% (14)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
83,3%
Gangwon FC 87,5% (16) · Jeju United FC 78,6% (14)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
75,0%
Gangwon FC 73,3% (15) · Jeju United FC 76,9% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
86,7%
Gangwon FC 100,0% (16) · Jeju United FC 71,4% (14)
Bolji uzorak
TipGangwon FC
kod kuće
Jeju United FC
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 16
92,9%
uzorak 14
96,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 15
84,6%
uzorak 13
92,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
93,3%
uzorak 15
84,6%
uzorak 13
89,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
93,3%
uzorak 15
84,6%
uzorak 13
89,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
92,9%
uzorak 14
86,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
83,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
76,9%
uzorak 13
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
86,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 15
76,9%
uzorak 13
71,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 15
76,9%
uzorak 13
71,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
66,7%
uzorak 15
69,2%
uzorak 13
67,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
69,2%
uzorak 13
67,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
63,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
61,5%
uzorak 13
71,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
61,5%
uzorak 13
71,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
61,5%
uzorak 13
67,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
61,5%
uzorak 13
67,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
73,3%
uzorak 15
61,5%
uzorak 13
67,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
73,3%
uzorak 15
61,5%
uzorak 13
67,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
61,5%
uzorak 13
67,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
92,3%
uzorak 13
75,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
76,9%
uzorak 13
67,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
76,9%
uzorak 13
67,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
76,9%
uzorak 13
67,9%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
60,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
53,9%
uzorak 13
64,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
53,9%
uzorak 13
60,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
53,9%
uzorak 13
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
53,9%
uzorak 13
53,6%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
56,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
76,9%
uzorak 13
60,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
53,9%
uzorak 13
50,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
46,7%
uzorak 15
53,9%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
53,9%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
53,9%
uzorak 13
50,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
80,0%
uzorak 15
46,2%
uzorak 13
64,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
46,2%
uzorak 13
60,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
46,2%
uzorak 13
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
46,2%
uzorak 13
57,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
53,3%
uzorak 15
46,2%
uzorak 13
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
46,2%
uzorak 13
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
46,2%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
46,2%
uzorak 13
50,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
46,2%
uzorak 13
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
46,2%
uzorak 13
42,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
53,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
53,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
42,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
42,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
39,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
43,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
40,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 15
46,2%
uzorak 13
39,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
30,8%
uzorak 13
39,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
30,8%
uzorak 13
39,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
30,8%
uzorak 13
39,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
33,3%
uzorak 15
30,8%
uzorak 13
32,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
33,3%
uzorak 15
30,8%
uzorak 13
32,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
36,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
26,7%
uzorak 15
46,2%
uzorak 13
35,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
32,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
32,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
26,7%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
32,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
32,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
30,8%
uzorak 13
28,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
26,7%
Nerešeno
X Ceo meč
53,3%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
39,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
35,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
32,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
40,0%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
32,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
32,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
28,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
28,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
28,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
25,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
25,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
53,9%
uzorak 13
35,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
53,9%
uzorak 13
35,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
28,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
28,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
30,8%
uzorak 13
25,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
30,8%
uzorak 13
25,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
21,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
32,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
21,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
21,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
17,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
25,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
25,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
38,5%
uzorak 13
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
17,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
17,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
17,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
17,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
17,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
17,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
14,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
16,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
40,0%
uzorak 15
7,7%
uzorak 13
25,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
40,0%
uzorak 15
7,7%
uzorak 13
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
7,7%
uzorak 13
17,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
7,7%
uzorak 13
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
7,7%
uzorak 13
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
7,7%
uzorak 13
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
7,7%
uzorak 13
14,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
7,7%
uzorak 13
14,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
10,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
10,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
10,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
10,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
10,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
10,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
10,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
10,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
7,7%
uzorak 13
7,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
7,7%
uzorak 13
7,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
7,7%
uzorak 13
7,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
7,7%
uzorak 13
7,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
7,7%
uzorak 13
7,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 13
14,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
23,1%
uzorak 13
10,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 13
7,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
7,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
7,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 15
15,4%
uzorak 13
7,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 13
3,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 13
3,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 13
3,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
7,7%
uzorak 13
3,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 14
3,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 13
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 14
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Gangwon FC

Formacija: 4-4-2 · Trener: Chung Kyung-Ho
Startna postava 11
1Park Cheong-HyoG
97Lee You-HyeonD
24Park Ho-YoungD
71Seong-Yun KangD
33Hong ChulD
10Mo Jae-HyeonM
6Kim Dong-HyunM
4Seo Min-WooM
27Kim Do-HyunM
9Kim Gun-HeeF
70J. SekidikaF
Klupa 9
96Choe Byeong-ChanF
29Choi Jae-hyeokD
11Goh Young-JunM
77A. HalaihalF
3Jeong Seung-BinD
41D. KimG
57Yong-Jae LeeM
5K. MammarD
19Park Sang-HyeokF

Jeju United FC

Formacija: 4-4-2 · Trener: Sérgio Costa
Startna postava 11
1Kim Dong-JunG
17Yu In-SooD
2Tobias FigueiredoD
41Kim Jae-WooD
13Chung WoonD
24Choi Byung-WookM
5Italo MoreiraM
20Jang Min-GyuM
33Park Su-BinM
94Emerson NeguebaF
18Kim Sin-JinF
Klupa 9
3J. CélestineD
81Heo Ja-UngG
55Dong-hwi KangM
40Kim Ryun-SeongD
39Kim Jae-MinM
6Gi-min KwonD
47Min-jae ParkF
11Shin Sang-EunF
22E. ÇinariF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.