Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

3:0
Kraj
HT 2:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Genk
2P 2N 1I
7. mesto · 12 bodova
Forma · Kortrijk
1P 0N 4I
17. mesto · 3 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 75%
BTTS 50% / 0% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
7 — 0 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
76,1%
model procena
Liga 77,8% n=72
Domaćin kod kuće 100,0% n=3
Gost u gostima 66,7% n=3
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 10.10.2026. 20:45
Genk – Kortrijk
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
76,1%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 8
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:0
Poluvreme
2:0
Stadion
Cegeka Arena
Grad
Genk

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Genk
7. mesto · 12 bodova
Kortrijk
17. mesto · 3 bodova
Genk je u 8. kolu Jupiler Pro League na svom terenu savladao Kortrijk sa 3:0. Daan Heymans i Rafiu Durosinmi bili su strelci za domaćina.
3'
Genk
D. Heymans
Gol
13'
Genk
H. Murray-Campbell
Autogol
15'
Kortrijk
Shandre Campbell
Žuti karton · Argument
24'
Kortrijk
Matthew Anderson
Žuti karton · Foul
49'
Kortrijk
Shandre Campbell
Žuti karton · Foul
49'
Kortrijk
Shandre Campbell
Crveni karton · Foul
63'
Genk
Joris Kayembe
VAR
63'
Genk
R. Durosinmi
Gol · D. Heymans
68'
Genk
B. Tahirovic
Izmena · J. Erenbjerg
68'
Kortrijk
A. Phillips
Izmena · J. van Landschoot
68'
Kortrijk
G. Koyalipou
Izmena · S. Ogbuehi
69'
Genk
Joris Kayembe
Žuti karton · Foul
76'
Genk
R. Durosinmi
Izmena · A. Bibout
77'
Genk
J. Kayembe
Izmena · M. Roganovic
77'
Genk
J. Ito
Izmena · J. Afriyie
80'
Kortrijk
M. Anderson
Izmena · J. Ndjeungoue
80'
Kortrijk
R. Kohon
Izmena · M. Fofana
80'
Kortrijk
B. Dejaegere
Izmena · L. De Smet
86'
Genk
D. Heymans
Izmena · A. De Wannemacker
63%
Ball Possession
37%
13
Total Shots
8
6
Shots on Goal
1
5
Shots off Goal
5
2
Blocked Shots
2
8
Shots insidebox
4
5
Shots outsidebox
4
6
Corner Kicks
4
3
Offsides
0
10
Fouls
10
1
Yellow Cards
3
0
Red Cards
1
1
Goalkeeper Saves
4
648
Total passes
367
576
Passes accurate
296
89%
Passes %
81%
1.78
expected_goals
0.65
-0.47
goals_prevented
-0.47

Analiza tipova · Genk

Jupiler Pro League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno
X Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Kortrijk

Jupiler Pro League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno
X Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Genk kod kuće · Kortrijk u gostima · Jupiler Pro League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili nerešeno
100,0%
Genk 100,0% (3) · Kortrijk 100,0% (3)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
100,0%
Genk 100,0% (3) · Kortrijk 100,0% (3)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%
Genk 100,0% (3) · Kortrijk 100,0% (3)
Srednji uzorak
Domaćin - 1+ gol
100,0%
Genk 100,0% (3) · Kortrijk 100,0% (3)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
100,0%
Genk 100,0% (3) · Kortrijk 100,0% (3)
Srednji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
100,0%
Genk 100,0% (3) · Kortrijk 100,0% (3)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
100,0%
Genk 100,0% (3) · Kortrijk 100,0% (3)
Srednji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
85,7%
Genk 100,0% (3) · Kortrijk 75,0% (4)
Srednji uzorak
TipGenk
kod kuće
Kortrijk
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
85,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
83,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
83,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
83,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
83,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
71,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
71,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
71,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
71,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
100,0%
uzorak 4
71,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
66,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
66,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
33,3%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
66,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
33,3%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
66,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
75,0%
uzorak 4
57,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
50,0%
uzorak 4
42,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
28,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
33,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
33,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
33,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
66,7%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
33,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
14,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
14,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
25,0%
uzorak 4
14,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 4
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Genk

Formacija: 4-3-3
Startna postava 11
28Lucca BrughmansG
20Kevin AmaroD
6Matte SmetsD
44Josue Ndenge KongoloD
18Joris KayembeD
4Benjamin TahirovićM
38Daan HeymansM
8Bryan HeynenM
10Junya ItoF
17Rafiu DurosinmiF
32Noah Adedeji-SternbergF
Klupa 9
11Jeppe ErenbjergM
23Aaron BiboutF
25Milan RoganovićD
33Jerry AfriyieF
56August De WannemackerM
1Tobe LeysenG
5Christiaan RavychD
21Ibrahima Sory BangouraM
30Ayumu YokoyamaF

Kortrijk

Formacija: 4-3-3
Startna postava 11
1Patrik Sigurdur GunnarssonG
36Rudy KohonD
21Axel DrouhinD
4Harrison Murray-CampbellD
3Matthew AndersonD
19Brecht DejaegereM
35Boris LambertM
70Anthony PhilipsM
11Shandre CampbellF
10Goduine KoyalipouF
68Thierry AmbroseF
Klupa 9
18Jellert Van LandschootF
90Sixtus OgbuehiF
5James NdjeungoueD
15Mohamed FofanaD
6Liam De SmetM
13Ebbe De VlaeminckG
22Gilles RuyssenD
7Suf PodgoreanuF
71Ken MasuiM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 11.10.2026. 3 min čitanja

Genk - Kortrijk 3:0, Jupiler Pro League 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 8. kola belgijske Jupiler Pro League, Genk je na svom terenu, Cegeka Areni u Genku, ostvario pobedu nad Kortrijkom rezultatom 3:0. Utakmica je odigrana 10. oktobra 2026. godine, a domaćin je uspeo da postigne tri gola bez primljenog, uz značajnu podršku statističkih pokazatelja tokom celog meča.

Tok utakmice

Već u trećem minutu utakmice, Daan Heymans je postigao gol za Genk, što je značajno uticalo na dalji tok susreta. Ubrzo zatim, u 13. minutu, gol za domaće postignut je autogolom igrača Kortrijka, Harrisona Murray-Campbella, čime je Genk već na početku stekao dvostruku prednost. U 63. minutu, Rafiu Durosinmi je pogodio mrežu gostiju uz asistenciju Heymansa, čime je postavljen konačan rezultat od 3:0.

Što se tiče kartona, važan trenutak dogodio se u 49. minutu kada je igrač Kortrijka, Shandre Campbell, dobio crveni karton zbog prekršaja, što je dodatno otežalo poziciju gostiju. Pre toga, Campbell je u 15. minutu dobio i žuti karton zbog nesportskog ponašanja, a još jedan žuti karton za Kortrijk zaradio je Matthew Anderson u 24. minutu.

U drugom poluvremenu, bilo je nekoliko izmena na obe strane. Genk je u 68. minutu uveo Benjamina Tahirovića umesto Jeppea Erenbjerga, dok je Kortrijk izvršio tri izmene u isto vreme, među kojima su Anthony Philips i Goduine Koyalipou ušli umesto Jellerta Van Landschoota i Sixtusa Ogbuehija. Kasnije su usledile dodatne izmene, uključujući izlazak Daan Heymansa u 86. minutu, a u igru je ušao August De Wannemacker.

Ključni momenti
  • 3' - Daan Heymans postiže prvi gol za Genk.
  • 13' - Autogol Harrisona Murray-Campbella donosi 2:0 za Genk.
  • 15' - Žuti karton za Shandrea Campbella zbog nesportskog ponašanja.
  • 24' - Žuti karton za Matthew Anderson zbog prekršaja.
  • 49' - Crveni karton za Shandrea Campbella nakon drugog žutog kartona.
  • 63' - Rafiu Durosinmi postiže gol uz asistenciju Daan Heymansa.
  • 68' - Višestruke izmene na obe strane.
  • 86' - Izlazak Daan Heymansa, ulazak Augusta De Wannemackera.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Genk 4-3-3 -
Kortrijk 4-3-3 -
Tim Broj Igrač Pozicija
Genk28Lucca BrughmansG
Genk20Kevin AmaroD
Genk6Matte SmetsD
Genk44Josue Ndenge KongoloD
Genk18Joris KayembeD
Genk4Benjamin TahirovićM
Genk38Daan HeymansM
Genk8Bryan HeynenM
Genk10Junya ItoF
Genk17Rafiu DurosinmiF
Genk32Noah Adedeji-SternbergF
Kortrijk1Patrik Sigurdur GunnarssonG
Kortrijk36Rudy KohonD
Kortrijk21Axel DrouhinD
Kortrijk4Harrison Murray-CampbellD
Kortrijk3Matthew AndersonD
Kortrijk19Brecht DejaegereM
Kortrijk35Boris LambertM
Kortrijk70Anthony PhilipsM
Kortrijk11Shandre CampbellF
Kortrijk10Goduine KoyalipouF
Kortrijk68Thierry AmbroseF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte63%37%
Blokirani šutevi22
Korneri64
Očekivani golovi (xG)1.780.65
Prekršaji1010
Odbrane golmana14
Golovi sprečeni-0.47-0.47
Offside30
Preciznost pasova89%81%
Precizni pasovi576296
Crveni kartoni01
Šutevi unutar šesnaesterca84
Šutevi van gola55
Šutevi na gol61
Šutevi van šesnaesterca54
Ukupni pasovi648367
Ukupno šutevi138
Žuti kartoni13
Zaključak

Genk je na domaćem terenu ostvario ubedljivu pobedu nad Kortrijkom rezultatom 3:0, uz dva gola u ranom delu utakmice, uključujući autogol protivnika, i jedan u drugom poluvremenu. Statistički podaci potvrđuju veću aktivnost domaćih, sa većim brojem preciznih pasova (576 naspram 296), većim posedovanjem lopte (63%) i znatno većim brojem šuteva na gol (6 prema 1). Kartonska disciplina gostiju je bila problematična, sa tri žuta i jednim crvenim kartonom, što je dodatno otežalo njihov položaj. Ove informacije ukazuju na jasnu prevlast Genka u ovom susretu, ali bez dodatnih detalja o taktici i toku igre, zaključci se baziraju isključivo na dostupnim podacima.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.