Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Gimnasia L.P.
1P 4N 0I
6. mesto · 26 bodova
Forma · Atletico Tucuman
1P 1N 3I
13. mesto · 14 bodova
Golovi · Over 1.5
79% vs 64%
BTTS 57% / 57% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 0 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
87,7%
model procena
Liga 87,6% n=434
Domaćin kod kuće 92,3% n=13
Gost u gostima 92,3% n=13
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
78,2%
model procena
Liga 76,0% n=434
Domaćin kod kuće 69,2% n=13
Gost u gostima 76,9% n=13
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
70,7%
model procena
Liga 68,9% n=434
Domaćin kod kuće 69,2% n=13
Gost u gostima 69,2% n=13
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
6 stavki
VIP 09.10.2026. 23:00
Gimnasia L.P. – Atletico Tucuman
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
87,7%Detalji
Izdvojeno 09.10.2026. 23:00
Gimnasia L.P. – Atletico Tucuman
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
78,2%Detalji
Izdvojeno 09.10.2026. 23:00
Gimnasia L.P. – Atletico Tucuman
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
70,7%Detalji
Tipsteri 09.10.2026. 23:00
Gimnasia L.P. – Atletico Tucuman
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Trend AI · IIU2.5
87,7%Detalji
AI tiketi 09.10.2026. 23:00
Gimnasia L.P. – Atletico Tucuman
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
AI tiket tiket · 09.10.2026. · tiket #4 · par 3
87,7%Detalji
AI tiketi 09.10.2026. 23:00
Gimnasia L.P. – Atletico Tucuman
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
AI tiket tiket · 09.10.2026. · tiket #2 · par 4
87,7%Detalji
VIP 09.10.2026. 23:00
Gimnasia L.P. – Atletico Tucuman
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
87,7%Detalji
Tipsteri 09.10.2026. 23:00
Gimnasia L.P. – Atletico Tucuman
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Trend AI · IIU2.5
87,7%Detalji
AI tiketi 09.10.2026. 23:00
Gimnasia L.P. – Atletico Tucuman
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
AI tiket tiket · 09.10.2026. · tiket #4 · par 3
87,7%Detalji
AI tiketi 09.10.2026. 23:00
Gimnasia L.P. – Atletico Tucuman
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
AI tiket tiket · 09.10.2026. · tiket #2 · par 4
87,7%Detalji
Kolo
Clausura - 12
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Juan Carmelo Zerillo
Grad
La Plata

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Gimnasia L.P.
6. mesto · 26 bodova
Atletico Tucuman
13. mesto · 14 bodova
U utakmici 12. kola Clausure sezone 2026 Argentine, Gimnasia L.P. i Atletico Tucuman odigrali su nerešeno 1:1 na Estadio Juan Carmelo Zerillo u La Plati. Detaljna analiza događaja i statistike.
9'
Gimnasia L.P.
Ignacio Fernández
Žuti karton · Foul
16'
Atletico Tucuman
Clever Domingo Ferreira Ñamandu
Žuti karton · Foul
45'
Atletico Tucuman
Iván Tesuri
Izmena · Gabriel Compagnucci
60'
Gimnasia L.P.
Rodrigo Agustín Colazo
Žuti karton · Argument
60'
Atletico Tucuman
Luis Ingolotti
Žuti karton · Argument
61'
Atletico Tucuman
Nicolás Laméndola
Izmena · Ezequiel Ham
61'
Atletico Tucuman
Ignacio Galvan
Izmena · Juan Infante
65'
Gimnasia L.P.
Maximiliano Zalazar
Izmena · Franco Ramón Torres
65'
Gimnasia L.P.
Bautista Barros Schelotto
Izmena · Alexis Steimbach
70'
Atletico Tucuman
Julián Fernández
Žuti karton · Time Wasting
73'
Gimnasia L.P.
Lucas Janson
Izmena · Juan Pérez
73'
Gimnasia L.P.
Rodrigo Agustín Colazo
Izmena · Marcelo Torres
81'
Atletico Tucuman
Franco Nicola
Žuti karton · Foul
83'
Atletico Tucuman
Lautaro Godoy
Gol · Ramiro Ruiz Rodriguez
88'
Gimnasia L.P.
Matías Melluso
Izmena · Mariano Ojeda
90+1'
Atletico Tucuman
Ramiro Ruiz Rodriguez
Izmena · Pedro Alexis Canelo
90+1'
Atletico Tucuman
Franco Nicola
Izmena · Maximiliano Villa
90+3'
Gimnasia L.P.
Franco Ramón Torres
VAR
90+5'
Gimnasia L.P.
Marcelo Torres
Gol iz penala
61%
Ball Possession
39%
26
Total Shots
8
6
Shots on Goal
2
13
Shots off Goal
1
7
Blocked Shots
5
12
Shots insidebox
5
14
Shots outsidebox
3
10
Corner Kicks
4
0
Offsides
5
8
Fouls
14
2
Yellow Cards
4
0
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
5
428
Total passes
285
330
Passes accurate
172
1.82
expected_goals
0.31
14
Free Kicks
6

Analiza tipova · Gimnasia L.P.

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Atletico Tucuman

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Gimnasia L.P. kod kuće · Atletico Tucuman u gostima · Liga Profesional Argentina 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
96,4%
Gimnasia L.P. 92,9% (14) · Atletico Tucuman 100,0% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
92,3%
Gimnasia L.P. 92,3% (13) · Atletico Tucuman 92,3% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
89,3%
Gimnasia L.P. 85,7% (14) · Atletico Tucuman 92,9% (14)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
88,5%
Gimnasia L.P. 84,6% (13) · Atletico Tucuman 92,3% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
84,6%
Gimnasia L.P. 84,6% (13) · Atletico Tucuman 84,6% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
84,6%
Gimnasia L.P. 84,6% (13) · Atletico Tucuman 84,6% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
82,1%
Gimnasia L.P. 78,6% (14) · Atletico Tucuman 85,7% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
75,0%
Gimnasia L.P. 71,4% (14) · Atletico Tucuman 78,6% (14)
Bolji uzorak
TipGimnasia L.P.
kod kuće
Atletico Tucuman
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
92,9%
uzorak 14
100,0%
uzorak 14
96,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
92,3%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
92,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
89,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
88,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
84,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
84,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
82,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
75,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
75,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
80,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
80,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
76,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
69,2%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
73,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
73,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
69,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
76,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
76,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
69,2%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
69,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
69,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
65,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
60,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
61,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
60,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
53,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
53,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
53,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
38,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
42,9%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
23,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Nerešeno
X Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
15,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
11,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
10,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
7,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
3,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Gimnasia L.P.

Formacija: 4-4-2 · Trener: A. Pereyra
Startna postava 11
23N. InsfránG
31B. Barros SchelottoD
13G. ContiD
21E. MartínezD
22M. MellusoD
9M. ZalazarM
5I. MiramónM
8I. FernándezM
17L. JansonM
19A. ColazoF
29A. AuzmendiF
Klupa 12
26F. TorresF
18M. SeoaneM
25A. SteimbachM
35J. CortazzoD
15H. CastilloG
10N. SchelottoM
4R. GiampaoliD
16A. MaxM
43M. OjedaD
7M. PanaroF
20J. PérezM
32M. TorresF

Atletico Tucuman

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: J. Falcioni
Startna postava 11
1L. IngolottiG
24L. Di PlácidoD
26C. FerreiraD
36Luciano VallejoD
21I. GalvánD
5J. FernándezM
11R. TesuriM
31L. GodoyM
10F. NicolaM
23N. LaméndolaM
18R. Ruíz RodríguezF
Klupa 12
34Mauro CarrizoM
28G. CompagnucciD
25T. DursoG
6G. FerrariD
27R. GranilloF
8E. HamM
32J. InfanteD
22F. PimientaF
17J. RodríguezD
3M. VillaD
14A. CaneloF
30M. BrondoF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 10.10.2026. 4 min čitanja

Gimnasia L.P. i Atletico Tucuman remizirali u Argentinskoj ligi

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 12. kola Clausure sezone 2026. godine argentinske Liga Profesional, sastali su se domaći Gimnasia L.P. i gostujući Atletico Tucuman. Utakmica odigrana na stadionu Estadio Juan Carmelo Zerillo u La Plati završena je rezultatom 1:1.

Tok utakmice

Prvu žutu karton dobio je Ignacio Fernández iz Gimnasia L.P. već u 9. minutu zbog prekršaja. Atletico Tucuman je uzvratio žutim kartonom u 16. minutu koji je dobio Clever Domingo Ferreira Ñamandu. Pred kraj prvog poluvremena, tačnije u 45. minutu, Atletico Tucuman je izvršio prvu izmenu kada je Iván Tesuri ušao u igru umesto Gabriela Compagnuccija.

U drugom poluvremenu, u 60. minutu, žute kartone su dobili Rodrigo Agustín Colazo iz Gimnasia L.P. i golman Atletico Tucumana Luis Ingolotti, oba zbog rasprave. U 61. minutu Atletico Tucuman je napravio dve izmene: Nicolás Laméndola je ušao umesto Ezequiela Hama, a Ignacio Galván je zamenio Juana Infantea.

Gimnasia L.P. je u 65. minutu izvršio dve izmene, u igru su ušli Maximiliano Zalazar umesto Franca Ramóna Torresa i Bautista Barros Schelotto umesto Alexisa Steimbacha. U 70. minutu žuti karton je dobio Julián Fernández iz Atletico Tucumana zbog odugovlačenja igre.

Dalje izmene kod Gimnasia L.P. usledile su u 73. minutu kada su ušli Lucas Janson umesto Juana Péreza i Rodrigo Agustín Colazo umesto Marcela Torresa. U 81. minutu, još jedan žuti karton za Atletico Tucuman dobio je Franco Nicola zbog prekršaja.

Golove na utakmici postigli su Lautaro Godoy za Atletico Tucuman u 83. minutu, nakon asistencije Ramira Ruiza Rodrigueza, i Marcelo Torres za Gimnasia L.P. u 90+5. minutu sa penala, koji je potvrđen nakon intervencije VAR-a u 90+3. minutu.

Do kraja susreta bilo je još nekoliko izmena: u 88. minutu Matías Melluso je ušao umesto Mariana Ojede u timu Gimnasia L.P., dok su u 90+1. minutu u ekipu Atletico Tucumana ušli Ramiro Ruiz Rodriguez umesto Pedra Alexis Canelo i Franco Nicola umesto Maximiliana Ville.

Ključni momenti
  • 9' - Žuti karton za Ignacio Fernándeza (Gimnasia L.P.) zbog prekršaja.
  • 16' - Žuti karton za Clever Domingo Ferreira Ñamandu (Atletico Tucuman) zbog prekršaja.
  • 45' - Izmena u Atletico Tucumanu: Iván Tesuri ušao umesto Gabriela Compagnuccija.
  • 60' - Žuti kartoni za Rodriga Agustína Colaza (Gimnasia L.P.) i Luisa Ingolottija (Atletico Tucuman) zbog rasprave.
  • 61' - Dve izmene u Atletico Tucumanu: Nicolás Laméndola ušao umesto Ezequiela Hama, Ignacio Galván umesto Juana Infantea.
  • 65' - Dve izmene u Gimnasia L.P.: Maximiliano Zalazar i Bautista Barros Schelotto ušli umesto Franca Ramóna Torresa i Alexisa Steimbacha.
  • 70' - Žuti karton za Juliána Fernándeza (Atletico Tucuman) zbog odugovlačenja.
  • 81' - Žuti karton za Franca Nicolu (Atletico Tucuman) zbog prekršaja.
  • 83' - Gol Lautara Godoya (Atletico Tucuman), asistirao Ramiro Ruiz Rodriguez.
  • 90+3' - VAR potvrđuje penal za Gimnasia L.P.
  • 90+5' - Penal gol Marcela Torresa (Gimnasia L.P.).
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Atletico Tucuman 4-1-4-1 J. Falcioni
Gimnasia L.P. 4-4-2 A. Pereyra
Tim Broj Igrač Pozicija
Atletico Tucuman1L. IngolottiG
Atletico Tucuman24L. Di PlácidoD
Atletico Tucuman26C. FerreiraD
Atletico Tucuman36Luciano VallejoD
Atletico Tucuman21I. GalvánD
Atletico Tucuman5J. FernándezM
Atletico Tucuman11R. TesuriM
Atletico Tucuman31L. GodoyM
Atletico Tucuman10F. NicolaM
Atletico Tucuman23N. LaméndolaM
Atletico Tucuman18R. Ruíz RodríguezF
Gimnasia L.P.23N. InsfránG
Gimnasia L.P.31B. Barros SchelottoD
Gimnasia L.P.13G. ContiD
Gimnasia L.P.21E. MartínezD
Gimnasia L.P.22M. MellusoD
Gimnasia L.P.9M. ZalazarM
Gimnasia L.P.5I. MiramónM
Gimnasia L.P.8I. FernándezM
Gimnasia L.P.17L. JansonM
Gimnasia L.P.19A. ColazoF
Gimnasia L.P.29A. AuzmendiF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession61%39%
Blocked Shots75
Corner Kicks104
Expected Goals (xG)1.820.31
Fouls814
Free Kicks146
Goalkeeper Saves15
Offsides05
Passes accurate330172
Red Cards00
Shots inside box125
Shots off Goal131
Shots on Goal62
Shots outside box143
Total passes428285
Total Shots268
Yellow Cards24
Zaključak

Utakmica između Gimnasia L.P. i Atletico Tucumana završena je nerešeno 1:1, što odražava izjednačenost u rezultatu, iako statistički podaci pokazuju da je Gimnasia L.P. imala znatno više inicijative i šuteva na gol (26 naspram 8), kao i veću preciznost u pasovima (330 tačnih naspram 172). Atletico Tucuman je, s druge strane, imao manji posed lopte i manje šuteva, ali je uspeo da postigne prvi gol preko Lautara Godoya u 83. minutu. Penal koji je dosuđen i potvrđen VAR-om u nadoknadi vremena omogućio je domaćinu da izjednači preko Marcela Torresa.

Broj prekršaja i žutih kartona ukazuje na relativno disciplinovan pristup, sa četiri žuta kartona za Atletico Tucuman i dva za Gimnasia L.P., bez isključenja. Izmene su bile aktivne na obe strane, posebno u drugom poluvremenu, što je uticalo na dinamiku igre u završnici.

Ukupno, iako je Gimnasia L.P. imala veće statističke pokazatelje u većini kategorija, konačni rezultat odražava efikasnost Atletico Tucumana u realizaciji šansi. Ova analiza se bazira isključivo na dostupnim podacima i pruža uvid u tok i karakteristike utakmice bez dodatnih interpretacija.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.