Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:0
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Gimnastic
2P 2N 1I
5. mesto · 59 bodova
Forma · Arenteiro
1P 2N 2I
12. mesto · 48 bodova
Golovi · Over 1.5
84% vs 63%
BTTS 58% / 37% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 0 — 1
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Gimnastic 94,7% · Arenteiro 79,0%
86,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Group 1 - 38
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Nou Estadi Costa Daurada
Grad
Tarragona

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Gimnastic
5. mesto · 59 bodova
Arenteiro
12. mesto · 48 bodova
Utakmica Gimnastic - Arenteiro donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División RFEF - Group 1, Spain.
17'
Gimnastic
A. Leal
Žuti karton
25'
Arenteiro
J. Sanchez
Žuti karton
38'
Gimnastic
Álex Jiménez
Gol
45'
Arenteiro
lano Imbene
Žuti karton
60'
Gimnastic
A. Gorostidi
Žuti karton
64'
Gimnastic
U. Dufur
Žuti karton
68'
Arenteiro
Simón Luca
Izmena · Sergio Esteban
71'
Gimnastic
Antonio Leal
Izmena · Enric Pujol
71'
Gimnastic
Roberto Torres
Izmena · Pablo Fernández
76'
Gimnastic
Marc Fernández
Izmena · David Concha
76'
Gimnastic
Álex Jiménez
Izmena · Jaume Jardí
80'
Arenteiro
J. Cuéllar
Izmena · Luis Fernández
85'
Gimnastic
Pablo Fernández
Gol
87'
Gimnastic
Víctor Narro
Izmena · Oriol Subirats
89'
Gimnastic
O. Subirats
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Gimnastic

Primera División RFEF - Group 1 · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 12 7 63,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 18 1 94,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Arenteiro

Primera División RFEF - Group 1 · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 18 1 94,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 18 1 94,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Gimnastic kod kuće · Arenteiro u gostima · Primera División RFEF - Group 1 2024
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
86,8%
Gimnastic 94,7% (19) · Arenteiro 79,0% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
79,0%
Gimnastic 79,0% (19) · Arenteiro 79,0% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
79,0%
Gimnastic 79,0% (19) · Arenteiro 79,0% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
81,6%
Gimnastic 89,5% (19) · Arenteiro 73,7% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
81,6%
Gimnastic 73,7% (19) · Arenteiro 89,5% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
76,3%
Gimnastic 73,7% (19) · Arenteiro 79,0% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
79,0%
Gimnastic 63,2% (19) · Arenteiro 94,7% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
79,0%
Gimnastic 63,2% (19) · Arenteiro 94,7% (19)
Bolji uzorak
TipGimnastic
kod kuće
Arenteiro
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
94,7%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
86,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
79,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
79,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
89,5%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
81,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
73,7%
uzorak 19
89,5%
uzorak 19
81,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
76,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
94,7%
uzorak 19
79,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
94,7%
uzorak 19
79,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
89,5%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
76,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
73,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
73,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
79,0%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
68,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
79,0%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
68,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
63,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
63,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
52,6%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
63,2%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
57,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
57,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
55,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
55,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
55,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
60,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
60,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
55,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
47,4%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
42,1%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
52,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
44,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
44,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
47,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
57,9%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
47,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
36,8%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
44,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
42,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
42,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
42,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
36,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
39,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
36,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
39,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
36,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
36,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
47,4%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
36,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
47,4%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
36,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
31,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
31,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
31,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
31,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
31,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
31,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Nerešeno
X Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
26,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
26,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
18,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
18,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
13,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
13,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
13,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
21,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
21,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
15,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
15,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
13,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
10,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
10,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
10,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
5,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
5,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
2,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.