Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:1
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Giugliano
1P 3N 1I
17. mesto · 37 bodova
Forma · Benevento
1P 3N 1I
1. mesto · 82 bodova
Golovi · Over 1.5
63% vs 63%
BTTS 42% / 37% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 2 — 3
7 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Giugliano 89,5% · Benevento 84,2%
86,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone C - 37
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Stadio Alberto De Cristofaro
Grad
Giugliano

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Giugliano
17. mesto · 37 bodova
Benevento
1. mesto · 82 bodova
Utakmica Giugliano - Benevento donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone C, Italy.
39'
Benevento
G. Mignani
Gol
41'
Giugliano
R. Ogunseye
Žuti karton
55'
Giugliano
J. Broh
Izmena · Isaac Prado
55'
Giugliano
Murilo
Izmena · G. D'Agostino
70'
Benevento
G. Mignani
Izmena · F. Salvemini
70'
Benevento
L. Carfora
Izmena · D. Lamesta
70'
Benevento
R. Celia
Izmena · A. Ceresoli
72'
Giugliano
I. Balde
Žuti karton
72'
Giugliano
Pedro Justiniano
Izmena · S. La Vardera
76'
Giugliano
G. Vaglica
Izmena · G. Volpe
90'
Benevento
M. Della Morte
Izmena · D. Borghini
90'
Benevento
M. Tumminello
Izmena · M. Del Gaudio
90'
Giugliano
G. Volpe
Gol iz penala
90+14'
Giugliano
G. Volpe
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Giugliano

Serie C - Girone C · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 9 10 47,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 10 9 52,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 16 3 84,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 18 1 94,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 4 15 21,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Benevento

Serie C - Girone C · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 14 5 73,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Giugliano kod kuće · Benevento u gostima · Serie C - Girone C 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
86,8%
Giugliano 89,5% (19) · Benevento 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
86,8%
Giugliano 89,5% (19) · Benevento 84,2% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
84,2%
Giugliano 84,2% (19) · Benevento 84,2% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
79,0%
Giugliano 79,0% (19) · Benevento 79,0% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
79,0%
Giugliano 79,0% (19) · Benevento 79,0% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
84,2%
Giugliano 94,7% (19) · Benevento 73,7% (19)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
76,3%
Giugliano 73,7% (19) · Benevento 79,0% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 0-1 gol
73,7%
Giugliano 79,0% (19) · Benevento 68,4% (19)
Bolji uzorak
TipGiugliano
kod kuće
Benevento
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
89,5%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
86,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
89,5%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
86,8%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
84,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
79,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
79,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
94,7%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
84,2%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
76,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
73,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
73,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
68,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
68,4%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
65,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
63,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
63,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
68,4%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
63,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
68,4%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
63,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
63,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
57,9%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
60,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
57,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
52,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
52,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
52,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
47,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
52,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
47,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
42,1%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
47,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
44,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
44,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
36,8%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
42,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
42,1%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
39,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
42,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
39,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
36,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
36,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
36,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
36,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
31,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
36,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
31,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
34,2%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
31,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
34,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
36,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
34,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
34,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
34,2%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
31,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
31,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
28,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
28,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
26,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
23,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Nerešeno
X Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
15,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
15,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
21,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
15,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
10,5%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
13,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
15,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
15,8%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
10,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
5,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
10,5%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Giugliano

Formacija: -
Startna postava 11
77S. Greco
15L. D'Avino
24M. Caldore
5Pedro Justiniano
20S. Cester
4R. Zammarini
6J. Broh
14G. Vaglica
90R. Ogunseye
31Murilo
32I. Balde
Klupa 14
1L. Bolletta
12L. Santarelli
3C. Panico
9Isaac Prado
8R. De Rosa
25A. Minei
29C. Salvatore
33S. La Vardera
43M. Bozza
44L. Peluso
69G. Volpe
71N. Giordano
70G. D'Agostino
95F. Caiazza

Benevento

Formacija: -
Startna postava 11
22M. Esposito
13R. Celia
14S. Scognamillo
23P. Saio
25R. Romano
56C. Kouan
4A. Prisco
7L. Carfora
93M. Tumminello
99M. Della Morte
32G. Mignani
Klupa 13
1D. Russo
3F. Sena
9F. Salvemini
10J. Manconi
11D. Lamesta
19D. Borghini
20A. Ceresoli
21M. Giugliano
28M. Del Gaudio
38A. Talia
77E. Pierozzi
80M. Donatiello
16F. Mandato

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.