Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:0
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
2 izdvojena predloga
Forma · Grafičar
1P 1N 3I
14. mesto · 14 bodova
Forma · Napredak
2P 2N 1I
8. mesto · 22 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 38%
BTTS 63% / 13% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 1
1 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
81,1%
model procena
Liga 82,0% n=128
Domaćin kod kuće 75,0% n=8
Gost u gostima 100,0% n=8
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
Srednji uzorak Manja promena trenda
75,5%
model procena
Liga 75,8% n=128
Domaćin kod kuće 87,5% n=8
Gost u gostima 100,0% n=8
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
2 stavki
Izdvojeno 02.11.2026. 13:00
Grafičar – Napredak
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
81,1%Detalji
Izdvojeno 02.11.2026. 13:00
Grafičar – Napredak
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
75,5%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Stadion Rajko Mit
Grad
Belgrade

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Grafičar
14. mesto · 14 bodova
Napredak
8. mesto · 22 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
0
Grafičar pobede
0
Nerešeno
1
Napredak pobede
02.08.2026.
Napredak - Grafičar
Prva Liga
1:0
U 16. kolu Prve Lige Srbije, Grafičar je na stadionu Rajko Mit u Beogradu savladao Napredak sa 2:0. Pogotke su postigli S. Hajdin i M. Zivanović.
10'
Grafičar
S. Hajdin
Žuti karton
10'
Grafičar
S. Hajdin
Žuti karton
26'
Grafičar
D. Lazic
Žuti karton
26'
Grafičar
D. Lazic
Žuti karton
44'
Napredak
S. Milosevic
Žuti karton
44'
Napredak
S. Milosevic
Žuti karton
50'
Grafičar
V. Roganovic
Žuti karton
50'
Grafičar
V. Roganovic
Žuti karton
64'
Grafičar
P. Obasi
Izmena · M. Zivanovic
64'
Grafičar
P. Obasi
Izmena · M. Zivanovic
64'
Grafičar
D. Anokic
Izmena · L. Nikolic
64'
Grafičar
D. Anokic
Izmena · L. Nikolic
65'
Napredak
M. Zuvic
Žuti karton
65'
Napredak
M. Zuvic
Žuti karton
68'
Napredak
M. Zuvic
Izmena · N. Stevanovic
68'
Napredak
M. Zuvic
Izmena · N. Stevanovic
68'
Napredak
P. Gigic
Izmena · F. Stuparevic
68'
Napredak
P. Gigic
Izmena · F. Stuparevic
77'
Napredak
P. Bogdanovic
Izmena · A. Novakovic
77'
Napredak
P. Bogdanovic
Izmena · A. Novakovic
82'
Grafičar
S. Hajdin
Gol
82'
Grafičar
S. Hajdin
Gol
84'
Grafičar
U. Djordjevic
Izmena · S. Srnic
84'
Grafičar
U. Djordjevic
Izmena · S. Srnic
88'
Napredak
N. Bukumira
Izmena · A. Lukovic
88'
Napredak
N. Bukumira
Izmena · A. Lukovic
90'
Grafičar
M. Zivanovic
Gol
90'
Grafičar
M. Zivanovic
Gol
90+1'
Grafičar
L. Bijelovic
Izmena · B. Maric
90+2'
Napredak
F. Krstic
Žuti karton
90+2'
Napredak
F. Krstic
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Grafičar

Prva Liga · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Napredak

Prva Liga · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Grafičar kod kuće · Napredak u gostima · Prva Liga 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
93,8%
Grafičar 87,5% (8) · Napredak 100,0% (8)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
87,5%
Grafičar 75,0% (8) · Napredak 100,0% (8)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
87,5%
Grafičar 75,0% (8) · Napredak 100,0% (8)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
81,3%
Grafičar 62,5% (8) · Napredak 100,0% (8)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
81,3%
Grafičar 62,5% (8) · Napredak 100,0% (8)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
81,3%
Grafičar 62,5% (8) · Napredak 100,0% (8)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
81,3%
Grafičar 62,5% (8) · Napredak 100,0% (8)
Bolji uzorak
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
81,3%
Grafičar 62,5% (8) · Napredak 100,0% (8)
Bolji uzorak
TipGrafičar
kod kuće
Napredak
u gostima
Zajednički trend
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
93,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
87,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
87,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
81,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
81,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
81,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
81,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
81,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
62,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
75,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
75,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
68,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
62,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
62,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
62,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
62,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
68,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
68,8%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
62,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
68,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
68,8%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
68,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
62,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
62,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
37,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
62,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
62,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
62,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
37,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
43,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
43,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
25,0%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
62,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
50,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
50,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
25,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
50,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
43,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
43,8%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
37,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
37,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
31,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
37,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
37,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
37,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
62,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
37,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
37,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
37,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
37,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
31,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
31,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
31,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
31,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
25,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
25,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
37,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
31,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
31,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
31,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
25,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
25,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
25,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
25,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
18,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 3 min čitanja

Grafičar - Napredak 2:0, Prva Liga 16. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U 16. kolu Prve Lige Srbije za sezonu 2026, na stadionu Rajko Mit u Beogradu sastali su se domaći tim Grafičar i gostujući Napredak. Utakmica je završena pobedom Grafičara rezultatom 2:0, uz pogotke S. Hajdina i M. Zivanovića u drugom poluvremenu. Prvi deo susreta nije doneo golove, pa se razigraniji i efikasniji fudbal video u nastavku meča.

Tok utakmice

Prvo poluvreme proteklo je bez golova, ali uz nekoliko žutih kartona koji su uticali na disciplinu na terenu. Domaći su u 10. i 26. minutu dobili žute kartone preko S. Hajdina i D. Lazića, dok je kod gostiju žuti karton u 44. minutu dobio S. Milošević. U drugom poluvremenu nastavila se žustra igra, a u 50. minutu još jedan žuti karton za domaće dobio je V. Roganović.

Izmene su počele u 64. minutu kada su u igru za Grafičar ušli P. Obasi i D. Anokić, zamenivši M. Živanovića i L. Nikolića. Napredak je u 68. minutu izvršio tri izmene, pri čemu je M. Žuvić ušao umesto N. Stevanovića, P. Gigić umesto F. Stuparevića, dok je u 77. minutu ušao P. Bogdanović umesto A. Novakovića.

Golovi su stigli u završnici utakmice. Prvi je postigao S. Hajdin u 82. minutu, dok je konačan rezultat postavio M. Živanović u 90. minutu. Pre kraja, u 84. minutu za Grafičar je ušao U. Đorđević umesto S. Srnića, a u 90+1 minutu L. Bijelović je ušao umesto B. Marića. Kod Napretka, u 88. minutu ušao je N. Bukumira umesto A. Lukovića. U 90+2 minutu žuti karton dobio je F. Krstić.

Ključni momenti
  • 10' - S. Hajdin (Grafičar) dobija žuti karton.
  • 26' - D. Lazić (Grafičar) dobija žuti karton.
  • 44' - S. Milošević (Napredak) dobija žuti karton.
  • 50' - V. Roganović (Grafičar) dobija žuti karton.
  • 64' - P. Obasi i D. Anokić ulaze u igru za Grafičar, zamenjuju M. Živanovića i L. Nikolića.
  • 68' - M. Žuvić, P. Gigić i P. Bogdanović ulaze u igru za Napredak, zamenjuju N. Stevanovića, F. Stuparevića i A. Novakovića.
  • 82' - Gol S. Hajdina za Grafičar.
  • 84' - U. Đorđević ulazi u igru za Grafičar umesto S. Srnića.
  • 88' - N. Bukumira ulazi u igru za Napredak umesto A. Lukovića.
  • 90' - Gol M. Živanovića za Grafičar.
  • 90+2' - F. Krstić (Napredak) dobija žuti karton.
Zaključak

Utakmica 16. kola Prve Lige Srbije između Grafičara i Napretka završena je pobedom domaćina 2:0. Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu, što je bilo presudno za ishod susreta. Žuti kartoni su ukazali na disciplinovane, ali i borbene nastupe obe ekipe. Izmene u igri odražavale su želju trenera da osveže timove i prilagode taktiku tokom meča. Bez dodatnih statističkih podataka, analiza se zasniva na događajima iz utakmice, koji pokazuju da je Grafičar uspeo da iskoristi svoje prilike u ključnim momentima i ostvari važnu pobedu na domaćem terenu.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.