Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Guadalajara Chivas
2P
2N
1I
4. mesto · 19 bodova
Forma · Club Tijuana
1P
2N
2I
8. mesto · 15 bodova
Golovi · Over 1.5
80%
vs
75%
BTTS
20% /
75% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5
— 4 —
1
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
Guadalajara Chivas 80,0%
· Club Tijuana 75,0%
77,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 4
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Apertura - 5
Status
Match Finished
Konačan rezultat
5:2
Poluvreme
3:0
Stadion
Estadio Akron
Grad
Zapopan
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
4 / 5
80,0%
Over 1.5
3 / 4
75,0%
2 / 5
40,0%
Over 2.5
2 / 4
50,0%
1 / 5
20,0%
Over 3.5
2 / 4
50,0%
1 / 5
20,0%
Under 1.5
1 / 4
25,0%
3 / 5
60,0%
Under 2.5
2 / 4
50,0%
4 / 5
80,0%
Under 3.5
2 / 4
50,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
5
Guadalajara Chivas pobede
4
Nerešeno
1
Club Tijuana pobede
26.04.2026.
Guadalajara Chivas - Club Tijuana
Liga MX
0:0
23.08.2025.
Club Tijuana - Guadalajara Chivas
Liga MX
3:3
10.02.2025.
Guadalajara Chivas - Club Tijuana
Liga MX
2:1
13.07.2024.
Club Tijuana - Guadalajara Chivas
Liga MX
4:2
27.01.2024.
Club Tijuana - Guadalajara Chivas
Liga MX
1:1
23.08.2023.
Guadalajara Chivas - Club Tijuana
Liga MX
1:0
16.02.2023.
Guadalajara Chivas - Club Tijuana
Liga MX
2:1
08.09.2022.
Club Tijuana - Guadalajara Chivas
Liga MX
1:2
20.04.2022.
Guadalajara Chivas - Club Tijuana
Liga MX
2:1
21.10.2021.
Club Tijuana - Guadalajara Chivas
Liga MX
0:0
Utakmica Guadalajara Chivas - Club Tijuana donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga MX, Mexico.
8'
Guadalajara Chivas
E. Alvarez
Žuti karton · Foul
23'
Guadalajara Chivas
S. Sandoval
Gol · L. Romo
31'
Guadalajara Chivas
R. Marin
Gol · D. Campillo Del Campo
45'
Guadalajara Chivas
R. Marin
Gol iz penala
45+1'
Club Tijuana
R. Arciga
Žuti karton · Foul
46'
Club Tijuana
P. N. Ortiz Orozco
Izmena · A. Vega
46'
Club Tijuana
I. Rivero
Izmena · Y. Padilla
46'
Club Tijuana
D. Abreu
Izmena · Elias Manoel
49'
Guadalajara Chivas
M. Gomez
Žuti karton · Foul
53'
Guadalajara Chivas
M. Gomez
Izmena · B. Gutierrez
53'
Guadalajara Chivas
E. Alvarez
Izmena · L. Rey
56'
Club Tijuana
R. Arciga
Izmena · F. Gonzalez
59'
Guadalajara Chivas
R. Alvarado
Gol · B. Gutierrez
64'
Guadalajara Chivas
H. Camberos
Izmena · K. Castaneda
64'
Guadalajara Chivas
S. Sandoval
Izmena · J. Carrillo
69'
Guadalajara Chivas
D. Campillo Del Campo
Gol · R. Alvarado
72'
Guadalajara Chivas
R. Marin
Izmena · A. Sepulveda
73'
Guadalajara Chivas
L. Romo
Žuti karton · Foul
74'
Club Tijuana
Elias Manoel
Gol · F. Gonzalez
79'
Club Tijuana
G. Mora
Izmena · A. Zapata
90'
Club Tijuana
Elias Manoel
Gol · A. Preciado
59%
Ball Possession
41%
13
Total Shots
16
8
Shots on Goal
4
3
Shots off Goal
9
2
Blocked Shots
3
10
Shots insidebox
10
3
Shots outsidebox
6
4
Corner Kicks
4
0
Offsides
1
15
Fouls
10
3
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
2
Goalkeeper Saves
3
561
Total passes
374
498
Passes accurate
323
10
Free Kicks
15
Analiza tipova · Guadalajara Chivas
Liga MX · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Club Tijuana
Liga MX · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Guadalajara Chivas kod kuće · Club Tijuana u gostima · Liga MX 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
77,8%Guadalajara Chivas 80,0% (5) · Club Tijuana 75,0% (4)
Srednji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
77,8%Guadalajara Chivas 80,0% (5) · Club Tijuana 75,0% (4)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
87,5%Guadalajara Chivas 100,0% (5) · Club Tijuana 66,7% (3)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,5%Guadalajara Chivas 100,0% (5) · Club Tijuana 66,7% (3)
Srednji uzorak
Ukupno golova 2+
75,0%Guadalajara Chivas 80,0% (5) · Club Tijuana 66,7% (3)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
75,0%Guadalajara Chivas 80,0% (5) · Club Tijuana 66,7% (3)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
75,0%Guadalajara Chivas 80,0% (5) · Club Tijuana 66,7% (3)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
75,0%Guadalajara Chivas 80,0% (5) · Club Tijuana 66,7% (3)
Srednji uzorak
| Tip | Guadalajara Chivas kod kuće | Club Tijuana u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
77,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
77,8% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
100,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
87,5% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
87,5% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
75,0% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
75,0% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
80,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
75,0% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
80,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
75,0% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
80,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
75,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
75,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
75,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
75,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
75,0% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 3 |
75,0% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
62,5% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
62,5% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
62,5% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
62,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
66,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
66,7% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
66,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
55,6% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
55,6% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
55,6% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
55,6% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
55,6% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
50,0% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
50,0% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
50,0% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
50,0% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
40,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
50,0% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
40,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
50,0% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
50,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
50,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
50,0% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
44,4% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
75,0% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
62,5% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
62,5% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
62,5% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
80,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
62,5% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
62,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
62,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
62,5% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
50,0% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
37,5% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
37,5% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
37,5% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
37,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
37,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
37,5% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
37,5% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
37,5% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
37,5% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
37,5% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
37,5% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
37,5% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
37,5% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
25,0% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
25,0% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
25,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
25,0% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
20,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
25,0% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
20,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
25,0% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
25,0% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
20,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
22,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
22,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
22,2% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
22,2% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
22,2% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
50,0% |
Nerešeno X Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
66,7% uzorak 3 |
25,0% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
25,0% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
25,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
25,0% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
25,0% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
25,0% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
25,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
25,0% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
12,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
12,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
12,5% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
12,5% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
12,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
12,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
12,5% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
12,5% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
12,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
33,3% uzorak 3 |
12,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
11,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
11,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
11,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
11,1% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Guadalajara Chivas
Formacija: - · Trener: Gabriel Milito
Startna postava 11
1R. Rangel
24M. Gomez
3D. Campillo Del Campo
7L. Romo
30S. Sandoval
6O. Govea
28F. Gonzalez
14H. Camberos
25R. Alvarado
10E. Alvarez
17R. Marin
Klupa 10
13O. Whalley
56A. Chavez
19K. Castaneda
59S. Inda
11B. Gutierrez
16L. Rey
9A. Sepulveda
33J. Carrillo
18J. Perez
57J. Hernandez

Club Tijuana
Formacija: - · Trener: Sebastian Abreu
Startna postava 11
2A. Rodriguez
3R. Fernandez
12J. Porozo
6A. Gomez
33P. N. Ortiz Orozco
8I. Tona
17R. Arciga
10G. Mora
15I. Rivero
7A. Preciado
19D. Abreu
Klupa 10
29J. Hernandez
4U. Bilbao
16A. Vega
34F. Boya
20A. Zapata
26A. Perez
31Y. Padilla
9M. El Ghezouani
13Elias Manoel
11F. Gonzalez
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
