Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Guayaquil City FC
2P
1N
2I
9. mesto · 39 bodova
Forma · Emelec
1P
1N
3I
10. mesto · 39 bodova
Golovi · Over 1.5
50%
vs
69%
BTTS
50% /
38% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2
— 5 —
3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Guayaquil City FC 100,0%
· Emelec 93,8%
96,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 24
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Christian Benitez Betancourt
Grad
Guayaquil
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
8 / 16
50,0%
Over 1.5
11 / 16
68,8%
6 / 16
37,5%
Over 2.5
3 / 16
18,8%
3 / 16
18,8%
Over 3.5
2 / 16
12,5%
8 / 16
50,0%
Under 1.5
5 / 16
31,3%
10 / 16
62,5%
Under 2.5
13 / 16
81,3%
13 / 16
81,3%
Under 3.5
14 / 16
87,5%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
2
Guayaquil City FC pobede
5
Nerešeno
3
Emelec pobede
10.10.2026.
Guayaquil City FC - Emelec
Liga Pro
3:2
18.04.2026.
Emelec - Guayaquil City FC
Liga Pro
1:3
23.10.2025.
Guayaquil City FC - Emelec
Copa Ecuador
0:0
04.11.2023.
Guayaquil City FC - Emelec
Liga Pro
0:0
30.05.2023.
Emelec - Guayaquil City FC
Liga Pro
0:0
12.02.2023.
Emelec - Guayaquil City FC
Friendlies Clubs
2:0
24.07.2022.
Guayaquil City FC - Emelec
Liga Pro
0:0
05.03.2022.
Emelec - Guayaquil City FC
Liga Pro
2:2
31.10.2021.
Guayaquil City FC - Emelec
Liga Pro
0:1
16.05.2021.
Emelec - Guayaquil City FC
Liga Pro
1:0
Utakmica Guayaquil City FC - Emelec donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga Pro, Ecuador.
46'
Guayaquil City FC
J. Quinonez
Izmena · E. Cabezas
54'
Emelec
F. Pizzini
Izmena · R. Saya
61'
Emelec
E. Segura
Žuti karton · Foul
72'
Emelec
J. Ruiz
Izmena · L. Fragozo
72'
Emelec
L. Gomez
Izmena · I. Cuero
79'
Emelec
A. Mina
Izmena · L. Klimowicz
83'
Guayaquil City FC
S. Laurino
Izmena · K. Sambonino
73%
Ball Possession
27%
9
Total Shots
12
0
Shots on Goal
4
7
Shots off Goal
8
2
Blocked Shots
0
1
Shots insidebox
5
8
Shots outsidebox
7
5
Corner Kicks
1
2
Offsides
1
10
Fouls
17
0
Yellow Cards
1
Red Cards
4
Goalkeeper Saves
0
656
Total passes
239
585
Passes accurate
173
89%
Passes %
72%
expected_goals
goals_prevented
Analiza tipova · Guayaquil City FC
Liga Pro · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
15 | 11 | 4 | 73,3% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
16 | 16 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W16 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Emelec
Liga Pro · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
15 | 13 | 2 | 86,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
15 | 13 | 2 | 86,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
15 | 11 | 4 | 73,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
15 | 11 | 4 | 73,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
15 | 11 | 4 | 73,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
16 | 15 | 1 | 93,8% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Guayaquil City FC kod kuće · Emelec u gostima · Liga Pro 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
96,9%Guayaquil City FC 100,0% (16) · Emelec 93,8% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
93,3%Guayaquil City FC 93,3% (15) · Emelec 93,3% (15)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
87,5%Guayaquil City FC 87,5% (16) · Emelec 87,5% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
90,0%Guayaquil City FC 86,7% (15) · Emelec 93,3% (15)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
90,0%Guayaquil City FC 86,7% (15) · Emelec 93,3% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
86,7%Guayaquil City FC 86,7% (15) · Emelec 86,7% (15)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
84,4%Guayaquil City FC 81,3% (16) · Emelec 87,5% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
83,3%Guayaquil City FC 80,0% (15) · Emelec 86,7% (15)
Bolji uzorak
| Tip | Guayaquil City FC kod kuće | Emelec u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 16 |
93,8% uzorak 16 |
96,9% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
93,3% uzorak 15 |
93,3% uzorak 15 |
93,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
87,5% uzorak 16 |
87,5% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
86,7% uzorak 15 |
93,3% uzorak 15 |
90,0% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
86,7% uzorak 15 |
93,3% uzorak 15 |
90,0% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
86,7% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
86,7% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
81,3% uzorak 16 |
87,5% uzorak 16 |
84,4% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
80,0% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
83,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
80,0% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
83,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
73,3% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
80,0% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
73,3% uzorak 15 |
73,3% uzorak 15 |
73,3% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
73,3% uzorak 15 |
73,3% uzorak 15 |
73,3% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
75,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
68,8% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
76,7% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
76,7% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
73,3% uzorak 15 |
66,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
73,3% uzorak 15 |
66,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
63,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
65,6% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
56,3% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
53,3% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
66,7% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
53,3% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
66,7% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
60,0% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
60,0% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
60,0% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
60,0% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
56,7% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
60,0% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
56,7% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
56,3% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
53,1% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
56,7% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
56,7% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
53,3% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
53,3% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
53,3% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
53,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
56,3% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
50,0% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
46,9% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
43,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
73,3% uzorak 15 |
56,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
73,3% uzorak 15 |
56,7% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
50,0% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
46,7% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
46,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
46,7% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
43,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
43,3% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
43,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
40,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
40,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
40,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
73,3% uzorak 15 |
53,3% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
43,3% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
43,3% |
Nerešeno X Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
40,0% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
40,0% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
40,0% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
40,0% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
36,7% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
36,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
36,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
36,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
36,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
36,7% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
33,3% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
34,4% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
36,7% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
26,7% uzorak 15 |
33,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
33,3% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
33,3% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
26,7% uzorak 15 |
26,7% uzorak 15 |
26,7% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
26,7% uzorak 15 |
26,7% uzorak 15 |
26,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
28,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
28,1% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
46,7% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
33,3% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
26,7% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
26,7% uzorak 15 |
23,3% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
26,7% uzorak 15 |
23,3% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
20,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
20,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
20,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
20,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
26,7% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
23,3% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
23,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
23,3% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
23,3% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
23,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
23,3% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
23,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
20,0% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
20,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
20,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
20,0% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
20,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
20,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
20,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
20,0% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
20,0% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
16,7% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
20,0% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
16,7% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
13,3% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
13,3% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
13,3% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
20,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
20,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
16,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
16,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
16,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
16,7% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
16,7% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
10,0% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
10,0% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
10,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
10,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
10,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
10,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
10,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
10,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
10,0% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
6,7% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
6,7% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
6,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
6,7% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
6,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
6,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
6,7% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
6,7% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
6,7% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
6,7% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
6,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
9,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
9,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
9,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
0,0% uzorak 15 |
6,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
0,0% uzorak 16 |
6,3% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
0,0% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
3,3% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
3,3% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
3,3% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
3,3% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
0,0% uzorak 15 |
3,3% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 15 |
0,0% uzorak 15 |
0,0% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 15 |
0,0% uzorak 15 |
0,0% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 15 |
0,0% uzorak 15 |
0,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 15 |
0,0% uzorak 15 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Guayaquil City FC
Formacija: 4-4-1-1 · Trener: Pool Gavilanez
Startna postava 11
1Gilmar NapaG
33Romario CaicedoD
3Yardely RodriguezD
29Joshue QuinonezD
6Roger AriasD
14Dixon ArroyoM
80Pablo GonzálezM
20Santiago LaurinoM
23Miller BolañosM
19Anderson NaulaF
11Edinson MeroF
Klupa 11
51Esnaider CabezasD
15Kevin SamboninoM
12Rodrigo PereaG
30Jorge PinosG
4Erick LadinesD
70Pablo MancillaD
16Jonathan Miller Ordóñez CruzM
7Jose CaicedoF
50Frank RivadeneiraM
9Manuel PalmaF
21Diego DorregarayF

Emelec
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Cristian Nasuti
Startna postava 11
1Mario ValeroG
13Luis GomezD
2Aníbal LeguizamónD
4Estalin SeguraD
3Ignacio GuerricoD
6Víctor GriffithM
32Jefferson ValverdeM
10Francisco PizziniM
5Angelo MinaM
19Juan Ruiz GómezM
9Ronie CarrilloF
Klupa 12
59Reixon SayaF
26Ibrain CueroM
15Luis FragozoF
7Luca KlimowiczF
90Eduardo BoresG
27Luis Fernando LeónD
51Stalin ValenciaD
80Orlando HerreraD
8Gonzalo NápoliM
21José CevallosM
16Sergio QuinteroM
17Jaime AyovíF
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
