Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Helsingborg
1P 1N 3I
10. mesto · 30 bodova
Forma · Norrby IF
1P 1N 3I
13. mesto · 27 bodova
Golovi · Over 1.5
91% vs 64%
BTTS 73% / 55% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 2 — 2
7 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Helsingborg 81,8% · Norrby IF 90,9%
86,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 11
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 25
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Olympia
Grad
Helsingborg

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Helsingborg
10. mesto · 30 bodova
Norrby IF
13. mesto · 27 bodova
Utakmica 25. kola švedske Superettan lige između Helsinborga i Norrby IF završena je bez golova. Analiziramo tok meča, ključne momente, sastave i statistiku.
46'
Helsingborg
Osman Abdulkadir Addo
Izmena · Alexander Johansson
46'
Helsingborg
Osman Abdulkadir Addo
Izmena · Alexander Johansson
57'
Helsingborg
Erik Lindell
Izmena · Max Svensson
57'
Helsingborg
Erik Lindell
Izmena · Max Svensson
58'
Helsingborg
Samuel Asoma
Izmena · Daouda Amadou
58'
Helsingborg
Samuel Asoma
Izmena · Daouda Amadou
60'
Helsingborg
Alexander Johansson
Žuti karton
60'
Helsingborg
Alexander Johansson
Žuti karton
65'
Helsingborg
Amin Al-Hamawi
Izmena · Timothé Rupil
65'
Helsingborg
Amin Al-Hamawi
Izmena · Timothé Rupil
68'
Norrby IF
Ture Spendler
Žuti karton
68'
Norrby IF
Ture Spendler
Žuti karton
68'
Norrby IF
Karl Jamie Bichis
Izmena · Ibrahim Adewale
68'
Norrby IF
Karl Jamie Bichis
Izmena · Ibrahim Adewale
72'
Norrby IF
Julius·Johansson
Izmena · Joel hjalmar
72'
Norrby IF
Julius·Johansson
Izmena · Joel hjalmar
76'
Norrby IF
charlie axede
Izmena · aldin nedzibovic
76'
Norrby IF
charlie axede
Izmena · aldin nedzibovic
84'
Norrby IF
filip gustafsson
Žuti karton
84'
Norrby IF
filip gustafsson
Žuti karton
90'
Helsingborg
Leo Hedenberg
Izmena · Simon Bengtsson
90'
Helsingborg
Leo Hedenberg
Izmena · Simon Bengtsson
48%
Ball Possession
52%
16
Total Shots
8
2
Shots on Goal
0
14
Shots off Goal
8
0
Blocked Shots
0
7
Corner Kicks
10
1
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
0
Free Kicks
0

Analiza tipova · Helsingborg

Superettan · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Norrby IF

Superettan · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Helsingborg kod kuće · Norrby IF u gostima · Superettan 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,4%
Helsingborg 81,8% (11) · Norrby IF 90,9% (11)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
81,8%
Helsingborg 81,8% (11) · Norrby IF 81,8% (11)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
81,8%
Helsingborg 72,7% (11) · Norrby IF 90,9% (11)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
77,3%
Helsingborg 81,8% (11) · Norrby IF 72,7% (11)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
77,3%
Helsingborg 72,7% (11) · Norrby IF 81,8% (11)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
72,7%
Helsingborg 72,7% (11) · Norrby IF 72,7% (11)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
72,7%
Helsingborg 72,7% (11) · Norrby IF 72,7% (11)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
77,3%
Helsingborg 90,9% (11) · Norrby IF 63,6% (11)
Bolji uzorak
TipHelsingborg
kod kuće
Norrby IF
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
81,8%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
86,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
81,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
72,7%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
81,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
77,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
77,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
72,7%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
72,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
72,7%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
72,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
90,9%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
77,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
90,9%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
77,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
63,6%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
77,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
90,9%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
77,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
90,9%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
77,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
90,9%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
77,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
77,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
72,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
72,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
72,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
72,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
68,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
68,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
63,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
63,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
72,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
68,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
63,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
72,7%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
63,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
63,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
63,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
63,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
63,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
59,1%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
59,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
54,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
54,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
54,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
54,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
59,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
59,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
59,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
54,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
54,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
54,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
45,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
45,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
36,4%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
59,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
36,4%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
59,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
54,5%
Nerešeno
X Ceo meč
36,4%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
50,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
50,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
36,4%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
45,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
45,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
40,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
36,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
27,3%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
36,4%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
45,5%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
36,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
36,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
36,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
27,3%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
36,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
36,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
63,6%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
40,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
63,6%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
40,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
40,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
36,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
31,8%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
45,5%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
31,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
31,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18,2%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
27,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
27,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
27,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
22,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
36,4%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
36,4%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
22,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9,1%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
22,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
22,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
18,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
18,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
18,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
18,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
27,3%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
18,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
18,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
9,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
9,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
9,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
13,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
13,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
13,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
13,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
13,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
9,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
9,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
9,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
9,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
9,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
9,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
9,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
9,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
4,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
4,5%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Helsingborg

Formacija: 3-5-2 · Trener: M. Stahre
Startna postava 11
30E. RådahlG
4M. GudmannD
3J. Voelkerling PerssonD
27D. N'DiayeD
31E. LindellM
14L. KjellnäsM
6Samuel AsomaM
21Julian LarssonF
20L. HedenbergM
16Amin Al HamawiF
8O. AddoF
Klupa 9
11A. AkimeyF
45D. AmadouM
2Obafemi AwodesuD
5S. BengtssonD
1J. BrattbergG
9Alexander JohanssonF
22T. RupilM
10M. SvenssonM
58C. BitenD

Norrby IF

Formacija: 4-4-2 · Trener: T. Linderoth
Startna postava 11
1S. BanožićG
14O. BacklundD
3J. EngvallD
5V. SvendsénD
17T. SpendlerD
7J. JohanssonM
18C. AxedeD
16F. GustafssonM
10J. BichisF
11K. LiimatainenM
28H. TillyF
Klupa 8
13I. AdewaleF
2D. BendrikM
15E. Ferreira
6J. HjalmarM
19Mouritaza HoumadiF
4A. NedzibovicD
12T. Svensson LillvikG
8M. WesterM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 03.10.2026. 3 min čitanja

Helsingborg - Norrby IF 0:0, Superettan 25. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

Utakmica 25. kola švedske Superettan lige odigrana je 20. septembra 2026. godine na stadionu Olympia u Helsingborgu, gde su se sastali domaći tim Helsingborg i gostujući Norrby IF. Meč je završen bez golova, rezultatom 0:0, što je odraz neefikasnosti obe ekipe u završnici.

Tok utakmice

Utakmica je protekla bez golova, a oba tima su imala nekoliko prilika, ali nisu uspeli da ih realizuju. Helsinborg je u drugom poluvremenu izvršio pet izmena, dok je Norrby IF menjao tri igrača. Žuti kartoni su podeljeni umerenim tempom, ukupno tri za Norrby IF i jedan za Helsingborg, što je ukazivalo na relativno disciplinovanu igru sa obe strane.

Ključni momenti
  • 46' - Ušao je Osman Abdulkadir Addo umesto Alexandera Johanssona za Helsingborg.
  • 57' - Ušao je Erik Lindell umesto Maxa Svenssona za Helsingborg.
  • 58' - Ušao je Samuel Asoma umesto Daoude Amadou za Helsingborg.
  • 60' - Žuti karton za Alexandera Johanssona (Helsingborg).
  • 65' - Ušao je Amin Al-Hamawi umesto Timothé Rupila za Helsingborg.
  • 68' - Žuti karton za Ture Spendlera (Norrby IF).
  • 68' - Ušao je Karl Jamie Bichis umesto Ibrahima Adewale za Norrby IF.
  • 72' - Ušao je Julius Johansson umesto Joela Hjalmar za Norrby IF.
  • 76' - Ušao je Charlie Axede umesto Aldina Nedzibovica za Norrby IF.
  • 84' - Žuti karton za Filipa Gustafssona (Norrby IF).
  • 90' - Ušao je Leo Hedenberg umesto Simona Bengtssona za Helsingborg.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Helsingborg 3-5-2 M. Stahre
Norrby IF 4-4-2 T. Linderoth
Tim Broj Igrač Pozicija
Helsingborg30E. RådahlG
Helsingborg4M. GudmannD
Helsingborg3J. Voelkerling PerssonD
Helsingborg27D. N'DiayeD
Helsingborg31E. LindellM
Helsingborg14L. KjellnäsM
Helsingborg6Samuel AsomaM
Helsingborg21Julian LarssonF
Helsingborg20L. HedenbergM
Helsingborg16Amin Al HamawiF
Helsingborg8O. AddoF
Norrby IF1S. Banoz07G
Norrby IF14O. BacklundD
Norrby IF3J. EngvallD
Norrby IF5V. SvendsénD
Norrby IF17T. SpendlerD
Norrby IF7J. JohanssonM
Norrby IF18C. AxedeD
Norrby IF16F. GustafssonM
Norrby IF10J. BichisF
Norrby IF11K. LiimatainenM
Norrby IF28H. TillyF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession48%52%
Blocked Shots00
Corner Kicks710
Free Kicks00
Red Cards00
Shots off Goal148
Shots on Goal20
Total Shots168
Yellow Cards12
Zaključak

Utakmica između Helsinborga i Norrby IF u okviru 25. kola Superettan lige završena je bez golova, što pokazuje da su oba tima imala problema u završnoj fazi napada. Helsinborg je imao više ukupnih šuteva (16) i dva šuta u okvir gola, dok Norrby IF nije uspeo da uputi nijedan udarac u okvir gola. Takođe, Norrby IF je imao nešto veći posed lopte (52%) i više kornera (10 naspram 7). Izmene u drugom poluvremenu bile su brojčano veće na strani Helsinborga, što ukazuje na pokušaj osveženja tima. Žuti kartoni nisu znatno uticali na tok igre. Ova analiza potvrđuje da je meč bio taktički izjednačen, sa ograničenim prilikama za postizanje gola, što se reflektovalo i u rezultatu.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.