Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Henan Jianye
0P 5N 0I
13. mesto · 28 bodova
Forma · Shenyang Urban
0P 2N 3I
14. mesto · 26 bodova
Golovi · Over 1.5
67% vs 69%
BTTS 50% / 38% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 0
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Henan Jianye 91,7% · Shenyang Urban 84,6%
88,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 12
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 9
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:0
Poluvreme
2:0
Stadion
Zhengzhou Hanghai Stadium
Grad
Zhengzhou

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Henan Jianye
13. mesto · 28 bodova
Shenyang Urban
14. mesto · 26 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
0
Henan Jianye pobede
1
Nerešeno
0
Shenyang Urban pobede
23.08.2026.
Shenyang Urban - Henan Jianye
Super League
4:4
Utakmica Henan Jianye - Shenyang Urban donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Super League, China.
2'
Henan Jianye
Lucas Maia
Gol · Gustavo
18'
Shenyang Urban
Jeffinho
Žuti karton · Simulation
20'
Henan Jianye
Bruno Nazario
Gol · Huang Ruifeng
46'
Shenyang Urban
Yan Dinghao
Izmena · P. Vagic
46'
Shenyang Urban
Xu Dong
Izmena · Chen Binbin
52'
Shenyang Urban
Yuan Mincheng
Izmena · Tian Ziyi
53'
Henan Jianye
Gustavo
Gol · Wang Shangyuan
55'
Henan Jianye
Huang Ruifeng
Žuti karton · Foul
56'
Henan Jianye
He Chao
Izmena · Haliq Ablahan
74'
Henan Jianye
Bruno Nazario
Izmena · O. Gerbig
74'
Henan Jianye
A. Abudulam
Izmena · Zheng Dalun
75'
Shenyang Urban
Jeffinho
Izmena · A. Kouame
75'
Shenyang Urban
G. Mbenza
Izmena · Tian Yuda
76'
Shenyang Urban
Dilmurat Mawlanyaz
Žuti karton · Foul
79'
Henan Jianye
Zhong Yihao
Gol · Gustavo
85'
Henan Jianye
Gustavo
Izmena · Yin Congyao
85'
Henan Jianye
Wang Shangyuan
Izmena · Yang Kuo
46%
Ball Possession
54%
10
Total Shots
8
4
Shots on Goal
0
6
Shots off Goal
5
0
Blocked Shots
3
6
Shots insidebox
5
4
Shots outsidebox
3
4
Corner Kicks
4
5
Offsides
1
14
Fouls
9
1
Yellow Cards
2
Red Cards
Goalkeeper Saves
373
Total passes
437
311
Passes accurate
361
83%
Passes %
83%
1.01
expected_goals
0.72
goals_prevented

Analiza tipova · Henan Jianye

Super League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Shenyang Urban

Super League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno
X Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Henan Jianye kod kuće · Shenyang Urban u gostima · Super League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,0%
Henan Jianye 91,7% (12) · Shenyang Urban 84,6% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
88,0%
Henan Jianye 91,7% (12) · Shenyang Urban 84,6% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
84,0%
Henan Jianye 75,0% (12) · Shenyang Urban 92,3% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
76,0%
Henan Jianye 75,0% (12) · Shenyang Urban 76,9% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
76,0%
Henan Jianye 75,0% (12) · Shenyang Urban 76,9% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
80,0%
Henan Jianye 91,7% (12) · Shenyang Urban 69,2% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
80,0%
Henan Jianye 66,7% (12) · Shenyang Urban 92,3% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
80,0%
Henan Jianye 66,7% (12) · Shenyang Urban 92,3% (13)
Bolji uzorak
TipHenan Jianye
kod kuće
Shenyang Urban
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
91,7%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
88,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
91,7%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
88,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 12
92,3%
uzorak 13
84,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
76,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
76,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
91,7%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
80,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 12
92,3%
uzorak 13
80,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 12
92,3%
uzorak 13
80,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
92,3%
uzorak 13
80,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
68,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
68,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
68,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
68,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
72,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
72,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
64,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
92,3%
uzorak 13
76,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
68,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
68,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
68,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
58,3%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
64,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
58,3%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
64,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
64,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
64,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
64,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
60,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
64,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
64,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
64,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
64,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
56,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
56,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
60,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
60,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
56,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
56,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
56,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
52,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
52,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
52,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
56,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
56,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
52,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
52,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
48,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
48,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
48,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
48,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
48,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
44,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
44,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
44,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
44,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
44,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
40,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
52,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
52,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
48,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
33,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
44,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
40,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
48,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
40,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
40,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
32,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
32,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
32,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
32,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
32,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
32,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
32,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
32,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
36,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
36,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
36,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
32,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
32,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
32,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
32,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Nerešeno
X Ceo meč
41,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
32,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
41,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
32,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
24,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
24,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
24,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
24,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
24,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
36,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
32,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
32,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
28,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
28,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
28,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
28,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
28,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
28,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
28,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
24,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
24,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
24,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
24,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
20,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
20,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
28,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
16,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
16,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
12,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
12,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
12,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
12,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
12,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
41,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
24,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
33,3%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
20,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
16,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
16,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
16,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
16,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
12,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
12,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
12,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
12,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
12,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
8,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
8,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 13
8,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 13
8,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 13
4,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Henan Jianye

Formacija: 4-3-3 · Trener: Daniel Ramos
Startna postava 11
18Wang GuomingG
22Huang RuifengD
2Iago MaidanaD
23Lucas MaiaD
27Liu YixinD
6Wang ShangyuanM
21He ChaoM
10Bruno NazarioM
7Zhong YihaoF
9GustavoF
13A. AbudulamF
Klupa 12
33Shi ChenglongG
28Du ChangjieD
24Yin CongyaoF
19Xu HaofengD
5Liu JiahuiD
15Haliq AblahanM
3O. GerbigD
29Zheng DalunF
16Yang KuoD
4Shinar YeljanD
11N. MuhmetD
39Osman EkberM

Shenyang Urban

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Jinyu Li
Startna postava 11
21Han RongzeG
5D. MawlanniyazD
26Yuan MinchengD
3Pan XimingD
28Xu DongD
18Li TixiangM
15FelipeM
10T. KunimotoM
8Yan DinghaoM
47JeffinhoM
9G. MbenzaF
Klupa 11
29Zhang YanG
6P. VagicD
27Gao JiarunD
33Tian YinongM
7A. KouameF
17Tian YudaF
4Tian ZiyiD
36Tian DeaoM
11Chen BinbinF
35Li HaoranD
34H. ZhangD

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.