Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Shenyang Urban
0P 2N 3I
14. mesto · 26 bodova
Forma · Henan Jianye
0P 5N 0I
13. mesto · 28 bodova
Golovi · Over 1.5
77% vs 86%
BTTS 69% / 79% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 1
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Shenyang Urban 100,0% · Henan Jianye 84,6%
92,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 12
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 24
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:4
Poluvreme
0:2
Stadion
Olympic Sports Centre Stadium
Grad
Shenyang

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Shenyang Urban
14. mesto · 26 bodova
Henan Jianye
13. mesto · 28 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
0
Shenyang Urban pobede
0
Nerešeno
1
Henan Jianye pobede
01.05.2026.
Henan Jianye - Shenyang Urban
Super League
4:0
Utakmica Shenyang Urban - Henan Jianye donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Super League, China.
31'
Shenyang Urban
Yuan Mincheng
Žuti karton · Foul
39'
Henan Jianye
Lucas Maia
Gol · Wang Shangyuan
44'
Henan Jianye
Gustavo
Gol · Shinar Yeljan
46'
Shenyang Urban
Chen Binbin
Izmena · D. Mawlanniyaz
46'
Shenyang Urban
Gao Jiarun
Izmena · H. Zhang
46'
Shenyang Urban
Yan Dinghao
Izmena · Zang Yifeng
46'
Henan Jianye
Wang Shangyuan
Izmena · O. Gerbig
46'
Shenyang Urban
Jeffinho
Gol · Felipe
51'
Henan Jianye
Iago Maidana
Žuti karton · Argument
57'
Henan Jianye
Gustavo
Gol · Bruno Nazario
58'
Shenyang Urban
Li Tixiang
Izmena · Tian Yinong
60'
Henan Jianye
Gustavo
Gol · Bruno Nazario
63'
Shenyang Urban
Zang Yifeng
Gol
66'
Henan Jianye
Oliver Gerbig
Žuti karton · Foul
67'
Shenyang Urban
Li Haoran
Izmena · Tian Deao
69'
Shenyang Urban
H. Zhang
Gol · Tian Deao
84'
Shenyang Urban
Ange Kouamé
VAR
86'
Henan Jianye
Chao He
Žuti karton · Foul
86'
Henan Jianye
He Chao
Izmena · Liu Jiahui
89'
Shenyang Urban
T. Kunimoto
Gol iz penala
90+6'
Henan Jianye
Pedro Maranhao
Izmena · Osman Ekber
90+6'
Henan Jianye
Zhong Yihao
Izmena · Zheng Dalun
61%
Ball Possession
39%
14
Total Shots
16
5
Shots on Goal
7
6
Shots off Goal
9
3
Blocked Shots
1
5
Shots insidebox
11
9
Shots outsidebox
5
8
Corner Kicks
8
3
Offsides
2
14
Fouls
14
1
Yellow Cards
3
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
1
400
Total passes
255
341
Passes accurate
187
85%
Passes %
73%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Shenyang Urban

Super League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Henan Jianye

Super League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 10 4 71,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Shenyang Urban kod kuće · Henan Jianye u gostima · Super League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
92,0%
Shenyang Urban 100,0% (12) · Henan Jianye 84,6% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
92,0%
Shenyang Urban 100,0% (12) · Henan Jianye 84,6% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
85,2%
Shenyang Urban 84,6% (13) · Henan Jianye 85,7% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
81,5%
Shenyang Urban 84,6% (13) · Henan Jianye 78,6% (14)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
84,0%
Shenyang Urban 91,7% (12) · Henan Jianye 76,9% (13)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
84,0%
Shenyang Urban 75,0% (12) · Henan Jianye 92,3% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
80,0%
Shenyang Urban 75,0% (12) · Henan Jianye 84,6% (13)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
80,0%
Shenyang Urban 75,0% (12) · Henan Jianye 84,6% (13)
Bolji uzorak
TipShenyang Urban
kod kuće
Henan Jianye
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
92,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
92,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
85,7%
uzorak 14
85,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
78,6%
uzorak 14
81,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
84,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
92,3%
uzorak 13
84,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
80,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
80,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
80,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
75,0%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
76,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
76,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
74,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
91,7%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
80,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
72,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
72,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
72,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
72,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
72,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
72,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
76,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
84,6%
uzorak 13
76,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
72,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
66,7%
uzorak 12
76,9%
uzorak 13
72,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
70,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
78,6%
uzorak 14
70,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
68,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
68,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
68,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
68,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
68,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
64,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
64,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
64,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
64,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
58,3%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
64,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
58,3%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
64,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
58,3%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
64,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
64,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
60,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
56,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
56,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
56,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
56,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
56,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
56,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
56,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
55,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
55,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
50,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
69,2%
uzorak 13
60,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
56,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
61,5%
uzorak 13
56,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
52,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
52,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
52,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
55,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
48,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
48,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
48,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
48,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
44,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
44,4%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
44,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
44,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
46,2%
uzorak 13
44,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
44,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
44,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
40,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
40,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
38,5%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
37,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
44,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
44,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
44,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
53,9%
uzorak 13
44,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
38,5%
uzorak 13
36,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
40,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
40,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
36,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
33,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
28,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
32,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
32,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
33,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
28,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
28,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
28,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
29,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
20,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
24,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
20,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
16,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
18,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
18,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
14,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
14,8%
Nerešeno
X Ceo meč
8,3%
uzorak 12
30,8%
uzorak 13
20,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
16,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
16,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
16,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
12,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
25,0%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
16,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
12,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
12,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8,3%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
8,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,1%
uzorak 14
14,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,1%
uzorak 14
7,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
23,1%
uzorak 13
12,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 13
12,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 12
15,4%
uzorak 13
8,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 12
7,7%
uzorak 13
4,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 13
4,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Shenyang Urban

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Sasa Kolic
Startna postava 11
29Yan ZhangG
27Jiarun GaoD
26Yuan MinchengD
15FelipeD
35Li HaoranD
18Tixiang LiM
7Ange KouaméM
10Takahiro KunimotoM
8Dinghao YanM
11Binbin ChenM
47JeffinhoF
Klupa 12
34Zhang HongfuD
5Dilmurat MawlanyazD
14Zang YifengF
33Yinong TianM
36De'ao TianM
13Jintian XieG
19Mingyu WuD
30Pang ShenghanD
22Liu GuoboF
3Ximing PanD
28Dong XuD
17Yuda TianF

Henan Jianye

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Daniel Ramos
Startna postava 11
18Gouming WangG
4Yeljan ShinarD
2Iago MaidanaD
23Lucas MaiaD
22Huang RuifengD
6Shangyuan WangM
21Chao HeM
8MaranhãoM
10Bruno NazárioM
7Yihao ZhongM
9GustavoF
Klupa 12
3Oliver GerbigD
5Liu JiahuiD
29Dalun ZhengF
39Osman EkberM
17Jinshuai WangG
33Chenglong ShiG
27Yixin LiuD
28Changjie DuD
16Kuo YangD
30Xulin FanM
25Yilin YangM
24Congyao YinF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.