Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

5:1
Kraj
HT 3:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
2 izdvojena predloga
Forma · Heracles
4P 1N 0I
1. mesto · 35 bodova
Forma · Roda
3P 1N 1I
6. mesto · 25 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 63%
BTTS 43% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 3 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Domaćin - 1+ gol
Srednji uzorak Manja promena trenda
86,2%
model procena
Liga 85,4% n=137
Domaćin kod kuće 100,0% n=7
Gost u gostima 75,0% n=8
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
71,4%
model procena
Liga 75,9% n=137
Domaćin kod kuće 85,7% n=7
Gost u gostima 50,0% n=8
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
2 stavki
VIP 06.11.2026. 20:00
Heracles – Roda
Tip: Domaćin - 1+ gol
86,2%Detalji
Izdvojeno 06.11.2026. 20:00
Heracles – Roda
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
71,4%Detalji
VIP 06.11.2026. 20:00
Heracles – Roda
Tip: Domaćin - 1+ gol
86,2%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 14
Status
Match Finished
Konačan rezultat
5:1
Poluvreme
3:1
Stadion
Polman Stadion
Grad
Armello

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Heracles
1. mesto · 35 bodova
Roda
6. mesto · 25 bodova
Heracles je na svom terenu, u Polman Stadionu u Armellu, u 14. kolu Eerste Divisie ostvario ubedljivu pobedu nad Rodom rezultatom 5:1. Pogledajte ključne momente i statistiku utakmice.
7'
Heracles
Tristan Van Gilst
Gol
9'
Roda
Anthony van den Hurk
Gol iz penala
25'
Heracles
Jean-Paul N'djoli
Gol
41'
Roda
Jerome Deom
Žuti karton · Foul
45+1'
Roda
Mitchel Paulissen
Žuti karton · Foul
45+1'
Heracles
Jean-Paul N'djoli
Gol
51'
Heracles
Tristan Van Gilst
Gol · Manny Rodriguez Baldera
57'
Heracles
Manny Rodriguez Baldera
Izmena · Mario Borac
57'
Roda
Guilherme Martinho Peixoto
Izmena · X. van den Berg
57'
Roda
Koen Jansen
Izmena · Bram Marsman
57'
Roda
Jerome Deom
Izmena · Jeremiah Mensah
68'
Heracles
Tristan Van Gilst
Gol · Mario Borac
71'
Heracles
Tristan Van Gilst
Izmena · Jeff Reine-Adélaïde
71'
Heracles
Chafik Abbas
Izmena · Thomas Bruns
72'
Roda
Joey Sleegers
Izmena · Fynn Schenten
81'
Roda
Mitchel Paulissen
Izmena · Luuk Verheij
81'
Heracles
Sem Scheperman
Izmena · Daniel Van Kaam
81'
Heracles
Djevencio van der Kust
Izmena · David Tomic
58%
Ball Possession
42%
19
Total Shots
9
11
Shots on Goal
2
4
Shots off Goal
3
4
Blocked Shots
4
13
Shots insidebox
4
6
Shots outsidebox
5
6
Corner Kicks
2
2
Offsides
0
11
Fouls
9
0
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
6
578
Total passes
428
509
Passes accurate
342
2.49
expected_goals
1.41
8
Free Kicks
10

Analiza tipova · Heracles

Eerste Divisie · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Nerešeno
X Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Roda

Eerste Divisie · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Heracles kod kuće · Roda u gostima · Eerste Divisie 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
86,7%
Heracles 100,0% (7) · Roda 75,0% (8)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
86,7%
Heracles 100,0% (7) · Roda 75,0% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
80,0%
Heracles 85,7% (7) · Roda 75,0% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
80,0%
Heracles 85,7% (7) · Roda 75,0% (8)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
80,0%
Heracles 100,0% (7) · Roda 62,5% (8)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
80,0%
Heracles 100,0% (7) · Roda 62,5% (8)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
80,0%
Heracles 100,0% (7) · Roda 62,5% (8)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
73,3%
Heracles 85,7% (7) · Roda 62,5% (8)
Bolji uzorak
TipHeracles
kod kuće
Roda
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
86,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
86,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
80,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
80,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
80,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
80,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
80,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
85,7%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
73,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
85,7%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
73,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
73,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
87,5%
uzorak 8
73,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
87,5%
uzorak 8
73,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
66,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
73,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
73,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
66,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
60,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
60,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
53,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
53,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
87,5%
uzorak 8
66,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
60,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
60,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
53,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
46,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
46,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
46,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
46,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
66,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
66,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
66,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
66,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
53,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
53,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
53,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
53,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
53,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
57,1%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
46,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
46,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
46,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
46,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
46,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
40,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
40,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
40,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
53,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
53,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
46,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
46,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
40,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
40,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
40,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
40,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
60,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
60,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
46,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
40,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
40,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
40,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
57,1%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
40,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
40,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
40,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
33,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
33,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
26,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
26,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
26,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
26,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
26,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
26,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
26,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
26,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
26,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
75,0%
uzorak 8
46,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
33,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
14,3%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
26,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
20,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14,3%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
20,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
40,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
40,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
40,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
40,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
26,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
26,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
26,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
26,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
26,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
26,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
26,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
13,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
62,5%
uzorak 8
33,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
50,0%
uzorak 8
26,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
20,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
20,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
20,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
20,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
20,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
37,5%
uzorak 8
20,0%
Nerešeno
X Ceo meč
0,0%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
13,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
13,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
13,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
13,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
13,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
13,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
13,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
13,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
25,0%
uzorak 8
13,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 8
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 8
13,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 8
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 8
13,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 8
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 8
13,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 8
6,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 8
6,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 8
6,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
12,5%
uzorak 8
6,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 8
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Heracles

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: V. Heilmann
Startna postava 11
1F. de KeijzerG
15David VicenteD
4D. MiraniD
14M. WruschD
25MannyD
5D. van der KustM
32S. SchepermanM
7C. AbbasM
17T. van GilstM
18M. HauswirthM
27J. N'djoliF
Klupa 11
80F. FofanaF
16T. JansinkG
9V. PopplerF
10T. BrunsM
2M. BenitaD
26D. van KaamM
23M. te WierikD
33L. ZeevalkinkG
6D. TomićM
11J. Reine-AdélaïdeM
35S. BultmanD

Roda

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: R. Penders
Startna postava 11
1J. TreichelG
3M. TolD
33D. Van den BuijsD
15L. BeertenD
17Guilherme Martinho PeixotoM
24J. DéomM
4J. NisbetM
5K. JansenM
6M. PaulissenM
26J. SleegersM
9A. van den HurkF
Klupa 11
14X. van den BergD
27K. Van MieghemM
28J. van DammeG
2Luuk VerheijM
21M. StojcevicG
10F. SchentenF
25Bram MarsmanD
8J. MensahM
19N. CrabuM
20M. BentoumiM
22Rayan KhoumsM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 07.11.2026. 3 min čitanja

Heracles - Roda 5:1, Eerste Divisie 14. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

Utakmica 14. kola holandske Eerste Divisie između Heraclesa i Rode odigrana je 6. novembra 2026. godine na Polman Stadionu u Armellu. Domaći tim je ostvario ubedljivu pobedu rezultatom 5:1, potvrđujući svoju efikasnost u ovom susretu.

Tok utakmice

Već u 7. minutu Heracles je poveo golom Tristana Van Gilsta. Roda je brzo uzvratila preko Anthonyja van den Hurka koji je u 9. minutu realizovao penal. U 25. minutu Jean-Paul N'djoli je doneo novo vođstvo Heraclesu, da bi pred kraj prvog poluvremena, u 45+1. minutu isti igrač postigao još jedan gol za domaće.

U drugom poluvremenu Heracles je nastavio sa efikasnom igrom. U 51. minutu Van Gilst je drugi put zatresao mrežu, a asistirao mu je Manny Rodriguez Baldera. U 68. minutu Van Gilst je postigao i svoj treći gol na utakmici, a asistirao mu je Mario Borac. Tokom meča bilo je nekoliko izmena na obe strane, a istaknuto je da je u 57. minutu Manny Rodriguez Baldera ušao u igru umesto Maria Boraca, dok su kod Rode u isto vreme ušli Guilherme Martinho Peixoto, Koen Jansen i Jerome Deom, zamenivši X. van den Berga, Brama Marsmana i Jeremiah Mensaha. Kasnije izmene su uključivale i ulazak Tristana Van Gilsta i Chafika Abbasa kod Heraclesa, kao i Joeyja Sleegersa i Mitchela Paulissena kod Rode.

Ključni momenti
  • 7' - Gol Tristana Van Gilsta za Heracles.
  • 9' - Penal i gol Anthonyja van den Hurka za Rodu.
  • 25' - Gol Jean-Paula N'djolija za Heracles.
  • 45+1' - Gol Jean-Paula N'djolija za 3:1.
  • 51' - Gol Tristana Van Gilsta uz asistenciju Mannyja Rodriguez Baldera.
  • 68' - Treći gol Tristana Van Gilsta, asistirao Mario Borac.
  • 41' i 45+1' - Žuti kartoni za Jeromea Deoma i Mitchela Paulissena iz Rode zbog prekršaja.
  • 57' - Višestruke izmene na obe strane koje nisu bitno promenile tok utakmice.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Heracles 4-2-3-1 V. Heilmann
Roda 3-4-2-1 R. Penders
Tim Broj Igrač Pozicija
Heracles1F. de KeijzerG
Heracles15David VicenteD
Heracles4D. MiraniD
Heracles14M. WruschD
Heracles25MannyD
Heracles5D. van der KustM
Heracles32S. SchepermanM
Heracles7C. AbbasM
Heracles17T. van GilstM
Heracles18M. HauswirthM
Heracles27J. N'djoliF
Roda1J. TreichelG
Roda3M. TolD
Roda33D. Van den BuijsD
Roda15L. BeertenD
Roda17Guilherme Martinho PeixotoM
Roda24J. DéomM
Roda4J. NisbetM
Roda5K. JansenM
Roda6M. PaulissenM
Roda26J. SleegersM
Roda9A. van den HurkF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession58%42%
Blocked Shots44
Corner Kicks62
Expected Goals (xG)2.491.41
Fouls119
Free Kicks810
Goalkeeper Saves16
Offsides20
Passes Accurate509342
Red Cards00
Shots Inside Box134
Shots Off Goal43
Shots On Goal112
Shots Outside Box65
Total Passes578428
Total Shots199
Yellow Cards02
Zaključak

Heracles je na osnovu dostupnih podataka u ovoj utakmici pokazao veću efikasnost u završnici, što potvrđuje i konačan rezultat od 5:1. Statistički podaci ukazuju na veću preciznost u šutevima na gol i bolji broj preciznih pasova, što je doprinelo kontrolisanju igre i stvaranju prilika. Roda je imala manji broj šuteva u okvir gola i manje prilika, uz dve žute kartone koje su mogle uticati na ritam igre. Ova analiza se bazira isključivo na dostupnim podacima i ne uključuje dodatne procene ili prognoze.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.