Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · HSC Hannover
2P 2N 1I
12. mesto · 18 bodova
Forma · SV Drochtersen/Assel
3P 1N 1I
3. mesto · 32 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 100%
BTTS 50% / 63% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 2
4 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Ukupno golova 2+
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
91,3%
model procena
Liga 91,4% n=139
Domaćin kod kuće 100,0% n=8
Gost u gostima 100,0% n=8
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Više od 1,5 gola
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
91,3%
model procena
Liga 91,4% n=139
Domaćin kod kuće 100,0% n=8
Gost u gostima 100,0% n=8
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - 1+ gol
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
91,2%
model procena
Liga 90,7% n=139
Domaćin kod kuće 87,5% n=8
Gost u gostima 100,0% n=8
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
7 stavki
VIP 01.11.2026. 14:00
HSC Hannover – SV Drochtersen/Assel
Tip: Ukupno golova 2+
91,3%Detalji
VIP 01.11.2026. 14:00
HSC Hannover – SV Drochtersen/Assel
Tip: Više od 1,5 gola
91,3%Detalji
VIP 01.11.2026. 14:00
HSC Hannover – SV Drochtersen/Assel
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
91,2%Detalji
VIP 01.11.2026. 14:00
HSC Hannover – SV Drochtersen/Assel
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
91,2%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 14:00
HSC Hannover – SV Drochtersen/Assel
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
75,9%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 14:00
HSC Hannover – SV Drochtersen/Assel
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
72,6%Detalji
AI tiketi 01.11.2026. 14:00
HSC Hannover – SV Drochtersen/Assel
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster tiket · 01.11.2026. · tiket #128 · par 5
91,3%Detalji
VIP 01.11.2026. 14:00
HSC Hannover – SV Drochtersen/Assel
Tip: Ukupno golova 2+
91,3%Detalji
VIP 01.11.2026. 14:00
HSC Hannover – SV Drochtersen/Assel
Tip: Više od 1,5 gola
91,3%Detalji
VIP 01.11.2026. 14:00
HSC Hannover – SV Drochtersen/Assel
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
91,2%Detalji
VIP 01.11.2026. 14:00
HSC Hannover – SV Drochtersen/Assel
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
91,2%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
AI tiketi 01.11.2026. 14:00
HSC Hannover – SV Drochtersen/Assel
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster tiket · 01.11.2026. · tiket #128 · par 5
91,3%Detalji
Kolo
North - 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:0
Stadion
-
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

HSC Hannover
12. mesto · 18 bodova
SV Drochtersen/Assel
3. mesto · 32 bodova
U utakmici 16. kola Regionalliga Nord, HSC Hannover i SV Drochtersen/Assel odigrali su nerešeno 1:1. L. Botticher i C. Schepp bili su strelci na meču.
40'
HSC Hannover
L. Botticher
Gol
40'
HSC Hannover
L. Botticher
Gol
73'
SV Drochtersen/Assel
C. Schepp
Gol
73'
SV Drochtersen/Assel
C. Schepp
Gol

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · HSC Hannover

Regionalliga - Nord · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · SV Drochtersen/Assel

Regionalliga - Nord · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

HSC Hannover kod kuće · SV Drochtersen/Assel u gostima · Regionalliga - Nord 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
100,0%
HSC Hannover 100,0% (8) · SV Drochtersen/Assel 100,0% (8)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%
HSC Hannover 100,0% (8) · SV Drochtersen/Assel 100,0% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
93,8%
HSC Hannover 87,5% (8) · SV Drochtersen/Assel 100,0% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
93,8%
HSC Hannover 87,5% (8) · SV Drochtersen/Assel 100,0% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
93,8%
HSC Hannover 87,5% (8) · SV Drochtersen/Assel 100,0% (8)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
87,5%
HSC Hannover 75,0% (8) · SV Drochtersen/Assel 100,0% (8)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
87,5%
HSC Hannover 75,0% (8) · SV Drochtersen/Assel 100,0% (8)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
87,5%
HSC Hannover 75,0% (8) · SV Drochtersen/Assel 100,0% (8)
Bolji uzorak
TipHSC Hannover
kod kuće
SV Drochtersen/Assel
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
100,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
100,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
87,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
93,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
93,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
93,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
87,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
87,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
87,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
81,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
75,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
75,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
75,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
75,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
81,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
75,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
75,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
75,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
75,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
68,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
68,8%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
68,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
62,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
62,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
62,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
62,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
62,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
62,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
62,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
62,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
68,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
62,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
56,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
56,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
56,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
56,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
56,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
56,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
56,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
56,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
56,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
56,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
50,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
43,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
43,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
43,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
37,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
37,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
37,5%
Nerešeno
X Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
31,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
31,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
31,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
31,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
31,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
31,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
31,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
25,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
18,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
18,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 1 min čitanja

HSC Hannover vs SV Drochtersen/Assel 1:1 u Regionalliga Nord

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U 16. kolu nemačke Regionalliga Nord lige sastali su se HSC Hannover i SV Drochtersen/Assel. Utakmica je odigrana 1. novembra 2026. godine, a završena je rezultatom 1:1. Domaći tim je na poluvremenu imao vođstvo, ali su gosti uspeli da izjednače u drugom delu susreta.

Tok utakmice

Prvi i jedini gol za HSC Hannover postigao je L. Botticher u 40. minutu, donoseći prednost svom timu pred odlazak na odmor. U drugom poluvremenu, tačnije u 73. minutu, C. Schepp je uspeo da izjednači rezultat za SV Drochtersen/Assel, čime je postavljen konačan rezultat utakmice.

Ključni momenti
  • 40' – L. Botticher postiže gol za HSC Hannover.
  • 73' – C. Schepp donosi izjednačenje SV Drochtersen/Assel.
Zaključak

Utakmica između HSC Hannover i SV Drochtersen/Assel završena je nerešenim rezultatom 1:1. Na osnovu dostupnih podataka, meč je doneo po jedan gol sa obe strane, bez dodatnih statističkih informacija o toku igre ili sastavima. Ovakav rezultat može ukazivati na izjednačenu borbu, ali bez detaljnijih statistika nije moguće doneti precizniju analizu igre ili dominacije. Ostaje da se prati dalji tok sezone kako bi se videli trendovi u formi ovih timova.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.