Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Huachipato
3P 1N 1I
10. mesto · 31 bodova
Forma · O'Higgins
1P 0N 4I
13. mesto · 27 bodova
Golovi · Over 1.5
91% vs 85%
BTTS 82% / 54% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6 — 3 — 1
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
70,1%
model procena
Liga 68,1% n=182
Domaćin kod kuće 90,0% n=10
Gost u gostima 75,0% n=12
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 10.10.2026. 22:30
Huachipato – O'Higgins
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
70,1%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 24
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Las Higueras
Grad
Talcahuano

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Huachipato
10. mesto · 31 bodova
O'Higgins
13. mesto · 27 bodova
Huachipato je na svom terenu u Talcahuanu u 24. kolu čileanske Primera División ostvario pobedu protiv O'Higginasa rezultatom 2:0. Utakmica je odigrana na stadionu Las Higueras.
11'
O'Higgins
Leandro Diaz
Žuti karton · Foul
16'
Huachipato
Claudio Sepúlveda
Žuti karton · Argument
45+2'
Huachipato
Maximiliano Rodríguez
Gol · H. Antiñirre
60'
O'Higgins
Santiago Federico Toloza
Izmena · Joaquín Tapia
64'
Huachipato
Kevin Altez
Izmena · Ezequiel Martin Canete
65'
Huachipato
Claudio Sepúlveda
Gol · Maximiliano Rodríguez
68'
Huachipato
Sergio Nunez
Žuti karton · Foul
70'
Huachipato
H. Antiñirre
Izmena · Claudio Torres
70'
O'Higgins
Felipe Faundez
Izmena · Cristián Morales
70'
O'Higgins
Bastián Yáñez
Izmena · Bryan Rabello
70'
O'Higgins
Tomas Avilés
Izmena · Ignacio Schor
73'
O'Higgins
Thiago Vecino
Izmena · Esteban Moreira
78'
Huachipato
Maximiliano Rodríguez
Izmena · Luciano Arriagada
78'
Huachipato
Maicol Leon
Izmena · Carlos Herrera
78'
Huachipato
Sergio Nunez
Izmena · Lionel Altamirano
88'
O'Higgins
Cristián Morales
Žuti karton · Foul
44%
Ball Possession
56%
8
Total Shots
19
4
Shots on Goal
7
3
Shots off Goal
8
1
Blocked Shots
4
7
Shots insidebox
9
1
Shots outsidebox
10
6
Corner Kicks
3
2
Offsides
0
8
Fouls
8
2
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
7
Goalkeeper Saves
2
368
Total passes
468
285
Passes accurate
391
1.14
expected_goals
0.82
8
Free Kicks
8

Analiza tipova · Huachipato

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · O'Higgins

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 9 4 69,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Huachipato kod kuće · O'Higgins u gostima · Primera División 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
86,4%
Huachipato 90,0% (10) · O'Higgins 83,3% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
86,4%
Huachipato 90,0% (10) · O'Higgins 83,3% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
86,4%
Huachipato 90,0% (10) · O'Higgins 83,3% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
86,4%
Huachipato 90,0% (10) · O'Higgins 83,3% (12)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
86,4%
Huachipato 90,0% (10) · O'Higgins 83,3% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
81,8%
Huachipato 90,0% (10) · O'Higgins 75,0% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
81,8%
Huachipato 90,0% (10) · O'Higgins 75,0% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
81,8%
Huachipato 90,0% (10) · O'Higgins 75,0% (12)
Bolji uzorak
TipHuachipato
kod kuće
O'Higgins
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
83,3%
uzorak 12
86,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
90,0%
uzorak 10
83,3%
uzorak 12
86,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
90,0%
uzorak 10
83,3%
uzorak 12
86,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
90,0%
uzorak 10
83,3%
uzorak 12
86,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
83,3%
uzorak 12
86,4%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
90,0%
uzorak 10
75,0%
uzorak 12
81,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
90,0%
uzorak 10
75,0%
uzorak 12
81,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
75,0%
uzorak 12
81,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
75,0%
uzorak 12
81,8%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
75,0%
uzorak 12
77,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
70,0%
uzorak 10
75,0%
uzorak 12
72,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 12
77,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 12
77,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 12
72,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 12
72,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
69,2%
uzorak 13
66,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 12
63,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 12
63,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
72,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
90,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
72,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
72,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
72,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
90,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
72,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
90,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
72,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
72,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
70,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
63,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
60,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
59,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
59,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
59,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
50,0%
uzorak 12
68,2%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 12
59,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
60,0%
uzorak 10
50,0%
uzorak 12
54,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 10
50,0%
uzorak 12
54,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
50,0%
uzorak 12
54,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
54,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
50,0%
uzorak 12
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
50,0%
uzorak 12
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
50,0%
uzorak 12
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
54,2%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
53,9%
uzorak 13
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
53,9%
uzorak 13
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
59,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
70,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
54,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
54,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
70,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
54,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
70,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
54,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
60,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
45,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
45,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
50,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
40,0%
uzorak 10
50,0%
uzorak 12
45,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 10
50,0%
uzorak 12
45,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
40,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
40,9%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
40,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
40,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
40,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
40,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
40,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
40,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
40,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
45,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
61,5%
uzorak 13
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
46,2%
uzorak 13
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
70,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 12
45,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 12
40,9%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 12
40,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 12
36,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 12
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 12
36,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 12
36,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 12
36,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
45,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
58,3%
uzorak 12
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
36,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
30,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 12
31,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 12
31,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
53,9%
uzorak 13
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
38,5%
uzorak 13
33,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
27,3%
uzorak 11
30,8%
uzorak 13
29,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
36,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
36,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
36,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
31,8%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
31,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
27,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
27,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
50,0%
uzorak 12
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
31,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 12
27,3%
Nerešeno
X Ceo meč
20,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
22,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
22,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
22,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
23,1%
uzorak 13
20,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
22,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
22,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
30,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
22,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
22,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
15,4%
uzorak 13
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
15,4%
uzorak 13
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
15,4%
uzorak 13
16,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
27,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
27,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
27,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
10,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
41,7%
uzorak 12
27,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
10,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 12
22,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 12
22,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
10,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
18,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
10,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
18,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
18,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
18,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
13,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
13,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
10,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
13,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
13,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
10,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
13,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
30,8%
uzorak 13
20,8%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
15,4%
uzorak 13
12,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
8,3%
uzorak 12
18,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
8,3%
uzorak 12
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
8,3%
uzorak 12
18,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
8,3%
uzorak 12
9,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10,0%
uzorak 10
8,3%
uzorak 12
9,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
7,7%
uzorak 13
16,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 10
25,0%
uzorak 12
13,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 10
16,7%
uzorak 12
9,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 10
8,3%
uzorak 12
4,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
7,7%
uzorak 13
4,2%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Huachipato

Formacija: 4-1-3-2 · Trener: J. García
Startna postava 11
1S. MellaG
20C. ToroD
8P. VargasD
5R. CarocaD
26H. AntiñirreD
6C. SepúlvedaM
7M. BriceñoM
24M. LeónM
30K. AltezM
19S. NúñezF
15M. RodríguezF
Klupa 9
29C. TorresM
12C. BravoG
16L. ArriagadaF
9L. AltamiranoF
10E. CañeteM
22Javier Nicolás Cárcamo CifuentesM
11J. FigueroaF
21C. HerreraM
3B. MelladoD

O'Higgins

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Lucas Bovaglio
Startna postava 11
31O. CarabalíG
3Felipe Andrés Faúndez GonzálezD
22A. RobledoD
21N. GarridoD
20L. DíazD
7S. TolozaM
34B. LeivaM
17T. AvilésM
28W. BouM
29B. YáñezM
32T. VecinoF
Klupa 9
2C. MoralesD
18E. MoreiraF
27J. MovilloD
1J. PeñaG
5G. PintoM
10B. RabelloM
25I. SchorF
14M. MaturanaM
30J. TapiaF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 12.10.2026. 3 min čitanja

Huachipato - O'Higgins 2:0, Primera División Čile, 24. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 24. kola čileanske Primera División, Huachipato je na stadionu Las Higueras u Talcahuanu dočekao O'Higgins. Domaćin je slavio rezultatom 2:0, a utakmica je vođena pod okom sudije Cristiana Galaza Sepulvede.

Tok utakmice

Utakmica je počela sa nešto većom aktivnošću gostiju u posedu lopte, koji su imali 56% kontrole igre u odnosu na 44% Huachipata. Međutim, Huachipato je iskoristio svoje prilike efikasnije, postigavši oba gola u ključnim momentima.

Prvi gol pao je u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, kada je Maximiliano Rodríguez preciznim udarcem zatresao mrežu uz asistenciju H. Antiñirre. U nastavku, u 65. minutu, Claudio Sepúlveda je postavio konačan rezultat golom kome je prethodila asistencija Maximiliana Rodrígueza.

O'Higgins je imao više ukupnih šuteva (19) u poređenju sa Huachipatom (8), ali su domaći imali bolju realizaciju. Takođe, Huachipato je imao šest kornera naspram tri gostiju, što je pokazatelj određenog pritiska u fazama igre. Sa druge strane, O'Higgins je zabeležio veći broj pokušaja sa distance (10 šuteva van šesnaesterca) i ukupno više udaraca u okvir gola (7 prema 4).

Oba tima su imala po 8 prekršaja i po 2 žuta kartona, dok crvenih kartona nije bilo. Važno je istaći da su kartoni za Huachipato, koje su dobili Claudio Sepúlveda i Sergio Núñez, i za O'Higgins, Leandro Díaz i Cristián Morales, bili povezani sa prekršajima koji su mogli uticati na ritam igre.

Tokom drugog poluvremena viđene su brojne izmene sa obe strane, naročito kod O'Higginasa, koji je izvršio pet zamena između 60. i 73. minuta, pokušavajući da osveži ekipu i promeni tok utakmice. Huachipato je takođe izvršio pet izmena, uključujući i izlazak strelca prvog gola Maximiliana Rodrígueza u 78. minutu.

Ključni momenti
  • 11' - Žuti karton za Leandra Diaza (O'Higgins) zbog prekršaja.
  • 16' - Žuti karton za Claudija Sepúlvedu (Huachipato) nakon rasprave.
  • 45+2' - Gol Maximiliana Rodrígueza (Huachipato), asistirao H. Antiñirre.
  • 60' - Santiago Federico Toloza (O'Higgins) ušao umesto Joaquína Tapie.
  • 64' - Kevin Altez (Huachipato) ušao umesto Ezequiela Martina Canetea.
  • 65' - Gol Claudija Sepúlvede (Huachipato), asistirao Maximiliano Rodríguez.
  • 68' - Žuti karton za Sergija Núñeza (Huachipato) zbog prekršaja.
  • 70' - Više izmena na obe strane, među kojima H. Antiñirre izlazi, a u igru ulazi Claudio Torres (Huachipato); kod O'Higginasa ušli su Felipe Faundez, Bastián Yáñez i Tomas Avilés.
  • 73' - Thiago Vecino (O'Higgins) ušao umesto Estebana Moreire.
  • 78' - Izmene kod Huachipata: Maximiliano Rodríguez izlazi, a ulaze Luciano Arriagada, Maicol Leon i Sergio Núñez izlaze, a ulazi Lionel Altamirano.
  • 88' - Žuti karton za Cristiána Moralesa (O'Higgins) zbog prekršaja.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Huachipato 4-1-3-2 J. García
O'Higgins 4-2-3-1 Lucas Bovaglio
Tim Broj Igrač Pozicija
Huachipato1S. MellaG
Huachipato20C. ToroD
Huachipato8P. VargasD
Huachipato5R. CarocaD
Huachipato26H. AntiñirreD
Huachipato6C. SepúlvedaM
Huachipato7M. BriceñoM
Huachipato24M. LeónM
Huachipato30K. AltezM
Huachipato19S. NúñezF
Huachipato15M. RodríguezF
O'Higgins31O. CarabalíG
O'Higgins3Felipe Andrés Faundez GonzálezD
O'Higgins22A. RobledoD
O'Higgins21N. GarridoD
O'Higgins20L. DíazD
O'Higgins7S. TolozaM
O'Higgins34B. LeivaM
O'Higgins17T. AvilésM
O'Higgins28W. BouM
O'Higgins29B. YáñezM
O'Higgins32T. VecinoF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte44%56%
Blokirani šutevi14
Korneri63
Očekivani golovi (xG)1.140.82
Prekršaji88
Slobodni udarci88
Odbrane golmana72
Ofsajdi20
Precizni pasovi285391
Ukupni pasovi368468
Šutevi unutar šesnaesterca79
Šutevi van šesnaesterca110
Šutevi u okvir gola47
Šutevi van gola38
Ukupno šutevi819
Žuti kartoni22
Crveni kartoni00
Zaključak

Utakmica između Huachipata i O'Higginasa pokazala je da efikasnost u realizaciji može biti presudna, s obzirom na to da je domaćin sa manje šuteva uspeo da postigne dva gola i ostvari pobedu. Iako je O'Higgins imao veći posed lopte i više ukupnih šuteva, to nije bilo dovoljno da se izbori makar za bod. Broj obrana golmana Huachipata ukazuje na dobru defanzivnu organizaciju domaćina, dok su brojne izmene u drugom delu utakmice na strani gostiju pokazale pokušaj prilagođavanja taktičke slike, ali bez željenog rezultata. Statistički podaci i tok utakmice jasno osvetljavaju ključne momente i odluke koje su uticale na konačan ishod meča.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.