Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:0
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Huila
3P 1N 1I
5. mesto · 74 bodova
Forma · Real Soacha
3P 0N 2I
4. mesto · 79 bodova
Golovi · Over 1.5
64% vs 65%
BTTS 32% / 48% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 1 — 3
7 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Huila 90,9% · Real Soacha 87,0%
88,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 22
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Clausura - 15
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Guillermo Plazas Alcid
Grad
Neiva

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Huila
5. mesto · 74 bodova
Real Soacha
4. mesto · 79 bodova
Utakmica Huila - Real Soacha donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera B, Colombia.
37'
Huila
J. E. Manyoma Cordoba
Žuti karton
45+2'
Huila
H. Mena
Žuti karton
46'
Huila
J. E. Manyoma Cordoba
Izmena · B. Castro
54'
Huila
S. Hernandez
Izmena · B. Moya
56'
Real Soacha
A. Rocha
Žuti karton
60'
Huila
B. Castro
Žuti karton
67'
Huila
H. Mena
Izmena · C. S. Salguero Zapata
67'
Huila
D. Ferrer
Izmena · J. Montes
67'
Real Soacha
C. Negrete
Izmena · L. Montano
75'
Real Soacha
C. Castano
Žuti karton
76'
Real Soacha
C. Castano
Izmena · J. Hoyos
76'
Real Soacha
A. Rocha
Izmena · Y. Vega
80'
Huila
J. Ordonez
Izmena · S. Lora
82'
Huila
M. Sequeda Arroyo
Gol
84'
Huila
S. Lora
Gol
85'
Huila
S. Lora
Žuti karton
87'
Real Soacha
I. Camacho
Žuti karton
90'
Real Soacha
I. Camacho
Izmena · J. Rubiano
90'
Real Soacha
W. Davila
Izmena · I. Cundumi

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Huila

Primera B · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
22 14 8 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
22 4 18 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
22 4 18 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
22 18 4 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
22 18 4 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
22 8 14 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
22 8 14 36,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
22 15 7 68,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
22 19 3 86,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
22 14 8 63,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
22 7 15 31,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
22 3 19 13,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
22 2 20 9,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
22 14 8 63,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
22 7 15 31,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
22 3 19 13,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
22 8 14 36,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
22 15 7 68,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
22 19 3 86,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
22 7 15 31,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
22 6 16 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
22 6 16 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
22 14 8 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
22 7 15 31,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
22 15 7 68,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
22 14 8 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
22 14 8 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
22 8 14 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
22 14 8 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
22 8 14 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
22 18 4 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
22 11 11 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
22 3 19 13,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
22 10 12 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
22 5 17 22,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
22 1 21 4,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
22 12 10 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
22 4 18 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
22 8 14 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
22 6 16 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
22 3 19 13,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
22 1 21 4,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
22 14 8 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
22 9 13 40,9% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
22 4 18 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
22 9 13 40,9% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
22 4 18 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
22 3 19 13,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
22 11 11 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
22 2 20 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
22 3 19 13,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
22 3 19 13,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
22 1 21 4,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
22 4 18 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
22 2 20 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
22 1 21 4,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
22 2 20 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
22 1 21 4,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
22 1 21 4,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
22 3 19 13,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
22 14 8 63,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
22 15 7 68,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
22 8 14 36,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
22 2 20 9,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
22 15 7 68,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
22 8 14 36,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
22 2 20 9,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
22 7 15 31,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
22 14 8 63,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
22 20 2 90,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
22 9 13 40,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
22 9 13 40,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
22 4 18 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
22 17 5 77,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
22 12 10 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
22 12 10 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
22 6 16 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
22 7 15 31,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
22 5 17 22,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
22 5 17 22,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
22 3 19 13,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
22 11 11 50,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
22 5 17 22,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Real Soacha

Primera B · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
23 7 16 30,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23 10 13 43,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
23 13 10 56,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
23 17 6 73,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
23 16 7 69,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23 13 10 56,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
23 19 4 82,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
23 15 8 65,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
23 15 8 65,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23 13 10 56,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
23 19 4 82,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23 10 13 43,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
23 11 12 47,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
23 12 11 52,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
23 15 8 65,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
23 17 6 73,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
23 17 6 73,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
23 12 11 52,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23 3 20 13,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
23 19 4 82,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
23 6 17 26,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23 11 12 47,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
23 3 20 13,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
23 7 16 30,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23 7 16 30,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23 6 17 26,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23 6 17 26,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23 6 17 26,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23 1 22 4,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23 10 13 43,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23 4 19 17,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
23 8 15 34,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
23 17 6 73,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
23 17 6 73,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23 6 17 26,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
23 17 6 73,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23 6 17 26,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23 6 17 26,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
23 17 6 73,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
23 20 3 87,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23 9 14 39,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
23 7 16 30,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
23 10 13 43,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
23 10 13 43,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
23 10 13 43,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
23 6 17 26,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
23 13 10 56,5% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23 4 19 17,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
23 12 11 52,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Huila kod kuće · Real Soacha u gostima · Primera B 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,9%
Huila 90,9% (22) · Real Soacha 87,0% (23)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
84,4%
Huila 86,4% (22) · Real Soacha 82,6% (23)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
84,4%
Huila 86,4% (22) · Real Soacha 82,6% (23)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
77,8%
Huila 81,8% (22) · Real Soacha 73,9% (23)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
71,1%
Huila 68,2% (22) · Real Soacha 73,9% (23)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
71,1%
Huila 68,2% (22) · Real Soacha 73,9% (23)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
68,9%
Huila 63,6% (22) · Real Soacha 73,9% (23)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
68,9%
Huila 63,6% (22) · Real Soacha 73,9% (23)
Bolji uzorak
TipHuila
kod kuće
Real Soacha
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
90,9%
uzorak 22
87,0%
uzorak 23
88,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
86,4%
uzorak 22
82,6%
uzorak 23
84,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
86,4%
uzorak 22
82,6%
uzorak 23
84,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
81,8%
uzorak 22
73,9%
uzorak 23
77,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
68,2%
uzorak 22
73,9%
uzorak 23
71,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
68,2%
uzorak 22
73,9%
uzorak 23
71,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
63,6%
uzorak 22
73,9%
uzorak 23
68,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
63,6%
uzorak 22
73,9%
uzorak 23
68,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
63,6%
uzorak 22
73,9%
uzorak 23
68,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
63,6%
uzorak 22
73,9%
uzorak 23
68,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 22
65,2%
uzorak 23
64,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 22
65,2%
uzorak 23
64,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
63,6%
uzorak 22
65,2%
uzorak 23
64,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
81,8%
uzorak 22
56,5%
uzorak 23
68,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
68,2%
uzorak 22
56,5%
uzorak 23
62,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
68,2%
uzorak 22
56,5%
uzorak 23
62,2%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 22
52,2%
uzorak 23
66,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
68,2%
uzorak 22
52,2%
uzorak 23
60,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 22
52,2%
uzorak 23
51,1%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
45,5%
uzorak 22
82,6%
uzorak 23
64,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
77,3%
uzorak 22
43,5%
uzorak 23
60,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 22
43,5%
uzorak 23
53,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 22
43,5%
uzorak 23
48,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 22
43,5%
uzorak 23
48,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 22
39,1%
uzorak 23
44,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
40,9%
uzorak 22
39,1%
uzorak 23
40,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
36,4%
uzorak 22
69,6%
uzorak 23
53,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
36,4%
uzorak 22
34,8%
uzorak 23
35,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 22
34,8%
uzorak 23
35,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
36,4%
uzorak 22
34,8%
uzorak 23
35,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
36,4%
uzorak 22
34,8%
uzorak 23
35,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
31,8%
uzorak 22
56,5%
uzorak 23
44,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
31,8%
uzorak 22
47,8%
uzorak 23
40,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
31,8%
uzorak 22
47,8%
uzorak 23
40,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
31,8%
uzorak 22
43,5%
uzorak 23
37,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
31,8%
uzorak 22
43,5%
uzorak 23
37,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
63,6%
uzorak 22
30,4%
uzorak 23
46,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
63,6%
uzorak 22
30,4%
uzorak 23
46,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
40,9%
uzorak 22
30,4%
uzorak 23
35,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
40,9%
uzorak 22
30,4%
uzorak 23
35,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
40,9%
uzorak 22
30,4%
uzorak 23
35,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
27,3%
uzorak 22
34,8%
uzorak 23
31,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 22
34,8%
uzorak 23
31,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
36,4%
uzorak 22
26,1%
uzorak 23
31,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
36,4%
uzorak 22
26,1%
uzorak 23
31,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
31,8%
uzorak 22
26,1%
uzorak 23
28,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 22
26,1%
uzorak 23
26,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
22,7%
uzorak 22
43,5%
uzorak 23
33,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
22,7%
uzorak 22
34,8%
uzorak 23
28,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
22,7%
uzorak 22
34,8%
uzorak 23
28,9%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
22,7%
uzorak 22
26,1%
uzorak 23
24,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
36,4%
uzorak 22
21,7%
uzorak 23
28,9%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18,2%
uzorak 22
47,8%
uzorak 23
33,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18,2%
uzorak 22
43,5%
uzorak 23
31,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18,2%
uzorak 22
43,5%
uzorak 23
31,1%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18,2%
uzorak 22
30,4%
uzorak 23
24,4%
Nerešeno
X Ceo meč
18,2%
uzorak 22
26,1%
uzorak 23
22,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 22
26,1%
uzorak 23
22,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 22
26,1%
uzorak 23
22,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
54,6%
uzorak 22
17,4%
uzorak 23
35,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13,6%
uzorak 22
34,8%
uzorak 23
24,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13,6%
uzorak 22
30,4%
uzorak 23
22,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13,6%
uzorak 22
26,1%
uzorak 23
20,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13,6%
uzorak 22
17,4%
uzorak 23
15,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13,6%
uzorak 22
17,4%
uzorak 23
15,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13,6%
uzorak 22
17,4%
uzorak 23
15,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13,6%
uzorak 22
13,0%
uzorak 23
13,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13,6%
uzorak 22
13,0%
uzorak 23
13,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13,6%
uzorak 22
13,0%
uzorak 23
13,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
9,1%
uzorak 22
26,1%
uzorak 23
17,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 22
21,7%
uzorak 23
15,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9,1%
uzorak 22
21,7%
uzorak 23
15,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9,1%
uzorak 22
13,0%
uzorak 23
11,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
9,1%
uzorak 22
13,0%
uzorak 23
11,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
9,1%
uzorak 22
13,0%
uzorak 23
11,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 22
8,7%
uzorak 23
17,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4,6%
uzorak 22
17,4%
uzorak 23
11,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4,6%
uzorak 22
17,4%
uzorak 23
11,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4,6%
uzorak 22
17,4%
uzorak 23
11,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4,6%
uzorak 22
13,0%
uzorak 23
8,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4,6%
uzorak 22
13,0%
uzorak 23
8,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4,6%
uzorak 22
8,7%
uzorak 23
6,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
50,0%
uzorak 22
4,4%
uzorak 23
26,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.