Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:0
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Real Soacha
3P 0N 2I
4. mesto · 79 bodova
Forma · Huila
3P 1N 1I
5. mesto · 74 bodova
Golovi · Over 1.5
61% vs 73%
BTTS 35% / 59% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 1 — 4
7 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 0-3

Real Soacha 87,0% · Huila 90,9%
88,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 22
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Apertura - 15
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Parque Estadio Olaya Herrera
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Real Soacha
4. mesto · 79 bodova
Huila
5. mesto · 74 bodova
Utakmica Real Soacha - Huila donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera B, Colombia.
30'
Huila
J. Mendez
Žuti karton
31'
Huila
O. Duarte
Žuti karton
33'
Real Soacha
I. Cundumi
Žuti karton
38'
Real Soacha
S. Moreno
Žuti karton
45+2'
Huila
J. E. Manyoma Cordoba
Žuti karton
46'
Real Soacha
I. Cundumi
Izmena · S. Vega
54'
Huila
B. Moya
Žuti karton
63'
Real Soacha
J. Hoyos
Žuti karton
71'
Real Soacha
C. Castano
Žuti karton
72'
Huila
A. Ararat
Izmena · S. Ayala
72'
Huila
B. Moya
Izmena · J. Montes
73'
Real Soacha
J. Hoyos
Izmena · J. Cortes
73'
Real Soacha
C. Castano
Izmena · K. Cortes
80'
Huila
S. Hernandez
Izmena · H. Romana
89'
Huila
O. Duarte
Izmena · C. S. Salguero Zapata
89'
Huila
A. Rojas
Izmena · F. Arbelaez
90'
Real Soacha
J. Asprilla Moreno
Gol
90+4'
Real Soacha
A. Rocha
Izmena · F. Aragon
90+4'
Real Soacha
J. Asprilla Moreno
Izmena · G. Saavedra

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Real Soacha

Primera B · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
23 13 10 56,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
23 17 6 73,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
23 19 4 82,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23 15 8 65,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
23 20 3 87,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23 1 22 4,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23 15 8 65,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
23 20 3 87,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23 12 11 52,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
23 8 15 34,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
23 15 8 65,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
23 16 7 69,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
23 18 5 78,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
23 18 5 78,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
23 19 4 82,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23 0 23 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L23

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23 12 11 52,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
23 0 23 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L23

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
23 13 10 56,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23 11 12 47,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23 3 20 13,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
23 1 22 4,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L22
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
23 19 4 82,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
23 16 7 69,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23 1 22 4,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
23 16 7 69,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23 1 22 4,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
23 19 4 82,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
23 22 1 95,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23 11 12 47,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
23 7 16 30,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
23 16 7 69,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
23 11 12 47,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
23 6 17 26,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
23 6 17 26,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Huila

Primera B · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
22 8 14 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
22 7 15 31,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
22 7 15 31,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
22 15 7 68,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
22 15 7 68,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
22 14 8 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
22 6 16 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
22 11 11 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
22 20 2 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
22 16 6 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
22 11 11 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
22 2 20 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
22 1 21 4,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
22 16 6 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
22 11 11 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
22 2 20 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
22 6 16 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
22 11 11 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
22 20 2 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
22 13 9 59,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
22 9 13 40,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
22 9 13 40,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
22 7 15 31,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
22 13 9 59,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
22 9 13 40,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
22 17 5 77,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
22 14 8 63,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
22 5 17 22,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
22 14 8 63,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
22 5 17 22,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
22 18 4 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
22 7 15 31,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
22 1 21 4,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
22 15 7 68,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
22 7 15 31,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
22 2 20 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
22 7 15 31,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
22 4 18 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
22 6 16 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
22 2 20 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
22 6 16 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
22 1 21 4,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
22 8 14 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
22 5 17 22,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
22 4 18 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
22 5 17 22,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
22 4 18 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
22 3 19 13,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
22 5 17 22,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
22 6 16 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
22 5 17 22,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
22 5 17 22,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
22 2 20 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
22 7 15 31,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
22 6 16 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
22 6 16 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
22 6 16 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
22 6 16 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
22 5 17 22,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
22 2 20 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
22 13 9 59,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
22 15 7 68,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
22 9 13 40,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
22 4 18 18,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
22 15 7 68,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
22 9 13 40,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
22 4 18 18,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
22 7 15 31,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
22 13 9 59,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
22 18 4 81,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
22 8 14 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
22 9 13 40,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
22 5 17 22,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
22 13 9 59,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
22 10 12 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
22 10 12 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
22 5 17 22,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
22 12 10 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
22 11 11 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
22 11 11 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
22 7 15 31,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
22 11 11 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
22 10 12 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Real Soacha kod kuće · Huila u gostima · Primera B 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 0-3
88,9%
Real Soacha 87,0% (23) · Huila 90,9% (22)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
88,9%
Real Soacha 87,0% (23) · Huila 90,9% (22)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,9%
Real Soacha 95,7% (23) · Huila 81,8% (22)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
82,2%
Real Soacha 82,6% (23) · Huila 81,8% (22)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
73,3%
Real Soacha 69,6% (23) · Huila 77,3% (22)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
75,6%
Real Soacha 82,6% (23) · Huila 68,2% (22)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
71,1%
Real Soacha 73,9% (23) · Huila 68,2% (22)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
68,9%
Real Soacha 69,6% (23) · Huila 68,2% (22)
Bolji uzorak
TipReal Soacha
kod kuće
Huila
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
87,0%
uzorak 23
90,9%
uzorak 22
88,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
87,0%
uzorak 23
90,9%
uzorak 22
88,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
95,7%
uzorak 23
81,8%
uzorak 22
88,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
82,6%
uzorak 23
81,8%
uzorak 22
82,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
69,6%
uzorak 23
77,3%
uzorak 22
73,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
82,6%
uzorak 23
68,2%
uzorak 22
75,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
73,9%
uzorak 23
68,2%
uzorak 22
71,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
69,6%
uzorak 23
68,2%
uzorak 22
68,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
69,6%
uzorak 23
68,2%
uzorak 22
68,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
78,3%
uzorak 23
63,6%
uzorak 22
71,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
78,3%
uzorak 23
63,6%
uzorak 22
71,1%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
60,9%
uzorak 23
72,7%
uzorak 22
66,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
60,9%
uzorak 23
72,7%
uzorak 22
66,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
82,6%
uzorak 23
59,1%
uzorak 22
71,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
82,6%
uzorak 23
59,1%
uzorak 22
71,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
69,6%
uzorak 23
59,1%
uzorak 22
64,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
65,2%
uzorak 23
50,0%
uzorak 22
57,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
65,2%
uzorak 23
50,0%
uzorak 22
57,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
47,8%
uzorak 23
68,2%
uzorak 22
57,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
47,8%
uzorak 23
50,0%
uzorak 22
48,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
47,8%
uzorak 23
45,5%
uzorak 22
46,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
47,8%
uzorak 23
45,5%
uzorak 22
46,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
43,5%
uzorak 23
63,6%
uzorak 22
53,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
65,2%
uzorak 23
40,9%
uzorak 22
53,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
39,1%
uzorak 23
54,6%
uzorak 22
46,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
56,5%
uzorak 23
36,4%
uzorak 22
46,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
56,5%
uzorak 23
36,4%
uzorak 22
46,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
47,8%
uzorak 23
36,4%
uzorak 22
42,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
34,8%
uzorak 23
59,1%
uzorak 22
46,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
34,8%
uzorak 23
59,1%
uzorak 22
46,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
34,8%
uzorak 23
50,0%
uzorak 22
42,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
34,8%
uzorak 23
50,0%
uzorak 22
42,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
34,8%
uzorak 23
45,5%
uzorak 22
40,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
52,2%
uzorak 23
31,8%
uzorak 22
42,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
52,2%
uzorak 23
31,8%
uzorak 22
42,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
34,8%
uzorak 23
31,8%
uzorak 22
33,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
30,4%
uzorak 23
40,9%
uzorak 22
35,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
30,4%
uzorak 23
31,8%
uzorak 22
31,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
39,1%
uzorak 23
27,3%
uzorak 22
33,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
39,1%
uzorak 23
27,3%
uzorak 22
33,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
26,1%
uzorak 23
50,0%
uzorak 22
37,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
26,1%
uzorak 23
50,0%
uzorak 22
37,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
26,1%
uzorak 23
31,8%
uzorak 22
28,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
26,1%
uzorak 23
31,8%
uzorak 22
28,9%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
26,1%
uzorak 23
27,3%
uzorak 22
26,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
47,8%
uzorak 23
22,7%
uzorak 22
35,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
34,8%
uzorak 23
22,7%
uzorak 22
28,9%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
34,8%
uzorak 23
22,7%
uzorak 22
28,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
30,4%
uzorak 23
22,7%
uzorak 22
26,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
30,4%
uzorak 23
22,7%
uzorak 22
26,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
21,7%
uzorak 23
40,9%
uzorak 22
31,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
40,9%
uzorak 22
31,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
27,3%
uzorak 22
24,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
21,7%
uzorak 23
22,7%
uzorak 22
22,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
22,7%
uzorak 22
22,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
21,7%
uzorak 23
18,2%
uzorak 22
20,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
18,2%
uzorak 22
20,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17,4%
uzorak 23
40,9%
uzorak 22
28,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17,4%
uzorak 23
40,9%
uzorak 22
28,9%
Nerešeno
X Ceo meč
17,4%
uzorak 23
31,8%
uzorak 22
24,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17,4%
uzorak 23
31,8%
uzorak 22
24,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17,4%
uzorak 23
27,3%
uzorak 22
22,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17,4%
uzorak 23
18,2%
uzorak 22
17,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13,0%
uzorak 23
31,8%
uzorak 22
22,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13,0%
uzorak 23
27,3%
uzorak 22
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13,0%
uzorak 23
27,3%
uzorak 22
20,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13,0%
uzorak 23
27,3%
uzorak 22
20,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13,0%
uzorak 23
27,3%
uzorak 22
20,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13,0%
uzorak 23
22,7%
uzorak 22
17,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13,0%
uzorak 23
22,7%
uzorak 22
17,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13,0%
uzorak 23
22,7%
uzorak 22
17,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
34,8%
uzorak 23
9,1%
uzorak 22
22,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13,0%
uzorak 23
9,1%
uzorak 22
11,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13,0%
uzorak 23
9,1%
uzorak 22
11,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13,0%
uzorak 23
9,1%
uzorak 22
11,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8,7%
uzorak 23
13,6%
uzorak 22
11,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
21,7%
uzorak 23
4,6%
uzorak 22
13,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4,4%
uzorak 23
18,2%
uzorak 22
11,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4,4%
uzorak 23
18,2%
uzorak 22
11,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4,4%
uzorak 23
9,1%
uzorak 22
6,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4,4%
uzorak 23
4,6%
uzorak 22
4,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 23
9,1%
uzorak 22
4,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 23
4,6%
uzorak 22
2,2%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.