Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · IF Brommapojkarna
2P 0N 3I
11. mesto · 30 bodova
Forma · Djurgardens IF
4P 0N 1I
2. mesto · 47 bodova
Golovi · Over 1.5
83% vs 50%
BTTS 67% / 25% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 1 — 7
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

IF Brommapojkarna 91,7% · Djurgardens IF 83,3%
87,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 12
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 24
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:1
Stadion
Grimsta IP
Grad
Stockholm

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

IF Brommapojkarna
11. mesto · 30 bodova
Djurgardens IF
2. mesto · 47 bodova
U utakmici 24. kola švedske Allsvenskan lige, Djurgardens IF je na gostovanju kod IF Brommapojkarne slavio sa 2:0. Pregled formacija, statistike i ključnih momenata utakmice.
9'
Djurgardens IF
Christos Almyras
Gol · Adam Stahl
35'
IF Brommapojkarna
Simon Strand
Žuti karton · Foul
37'
IF Brommapojkarna
Rasmus Bergvall
Žuti karton · Foul
57'
Djurgardens IF
Christos Almyras
Izmena · Patric Aslund
57'
Djurgardens IF
Alexander Andersson
Izmena · Oskar Fallenius
70'
IF Brommapojkarna
Anton Kurochkin
Izmena · Obilor Okeke
75'
Djurgardens IF
Kristian Stromland Lien
Gol · Matias Siltanen
76'
Djurgardens IF
Bo Åsulv Hegland
Izmena · Peter Langhoff
76'
Djurgardens IF
Kristian Stromland Lien
Izmena · Charlie Rosenquist
76'
IF Brommapojkarna
Wilmer Odefalk
Izmena · Kaare Barslund
81'
IF Brommapojkarna
Oskar Nils Cotton
Izmena · Lukas Björklund
81'
IF Brommapojkarna
Oliver Berg
Izmena · Luka Petrović
83'
IF Brommapojkarna
Jordan simpson
Žuti karton · Foul
53%
Ball Possession
47%
12
Total Shots
5
3
Shots on Goal
3
5
Shots off Goal
1
4
Blocked Shots
1
8
Shots insidebox
3
4
Shots outsidebox
2
5
Corner Kicks
2
1
Offsides
3
16
Fouls
6
3
Yellow Cards
0
0
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
3
573
Total passes
520
500
Passes accurate
440
0.72
expected_goals
0.7
6
Free Kicks
16

Analiza tipova · IF Brommapojkarna

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 11 1 91,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Djurgardens IF

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

IF Brommapojkarna kod kuće · Djurgardens IF u gostima · Allsvenskan 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
87,5%
IF Brommapojkarna 91,7% (12) · Djurgardens IF 83,3% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
83,3%
IF Brommapojkarna 83,3% (12) · Djurgardens IF 83,3% (12)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
83,3%
IF Brommapojkarna 83,3% (12) · Djurgardens IF 83,3% (12)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
83,3%
IF Brommapojkarna 83,3% (12) · Djurgardens IF 83,3% (12)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
83,3%
IF Brommapojkarna 75,0% (12) · Djurgardens IF 91,7% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
83,3%
IF Brommapojkarna 75,0% (12) · Djurgardens IF 91,7% (12)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
79,2%
IF Brommapojkarna 75,0% (12) · Djurgardens IF 83,3% (12)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
79,2%
IF Brommapojkarna 83,3% (12) · Djurgardens IF 75,0% (12)
Bolji uzorak
TipIF Brommapojkarna
kod kuće
Djurgardens IF
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
91,7%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
87,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
83,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
83,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
83,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
83,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
83,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
79,2%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
79,2%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
79,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
75,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
75,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
83,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
75,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
75,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
70,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
70,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
58,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
62,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
58,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
62,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
62,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
58,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
66,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
62,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
62,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
58,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
58,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
58,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
58,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
58,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
54,2%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
50,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
58,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
54,2%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
58,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
58,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
33,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
54,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
58,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
45,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
45,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
66,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
45,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
58,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
37,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
41,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
37,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
37,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
33,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
29,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
29,2%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
29,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
29,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
25,0%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
12,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
12,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
12,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
8,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
8,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
8,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
8,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
4,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
4,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
4,2%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
4,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
4,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
4,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
4,2%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

IF Brommapojkarna

Formacija: 5-4-1 · Trener: U. Kristiansson
Startna postava 11
1L. CavalliusG
22R. BergvallD
4O. CottonD
23J. SimpsonD
3A. TroelsenD
6O. ZandénD
9M. HansenM
21S. StrandM
20W. OdefalkM
17A. KurochkinM
10O. BergF
Klupa 9
35Carl AurellF
27K. BarslundD
30L. BjörklundM
25D. BlaževićG
24W. DerbaliM
7O. OkekeM
2P. VagićD
32A. WahlundM
16Luka PetrovicF

Djurgardens IF

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Jani Honkavaara
Startna postava 11
35J. RinneG
18A. StåhlD
21M. MarquesD
4J. Une-LarssonD
2P. JohanssonD
13D. StenssonM
20M. SiltanenM
7Christos AlmyrasM
16Bo Åsulv HeglandM
28A. AnderssonM
9K. LienF
Klupa 9
10Abdul AbdulmalikM
14C. RosenquistF
27S. RingbergF
24M. LarssonM
6P. LanghoffM
29A. JohanssonM
11O. FalleniusF
8P. ÅslundM
30Lukas Henrik JonssonG

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 16.10.2026. 2 min čitanja

IF Brommapojkarna - Djurgardens IF 0:2 analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 24. kola švedske Allsvenskan lige, na stadionu Grimsta IP u Stokholmu, sastali su se domaći tim IF Brommapojkarna i gostujući Djurgardens IF. Utakmica je završena pobedom gostiju rezultatom 2:0, uz vođstvo od 1:0 na poluvremenu.

Ključni momenti
  • Djurgardens IF je uspeo da postigne dva gola i tako osvoji važna tri boda na gostovanju.
  • Utakmica je protekla bez crvenih kartona, dok je domaćin dobio tri žuta kartona.
  • IF Brommapojkarna je napravio znatno više faulova (16) u odnosu na Djurgardens IF (6), što može ukazivati na pokušaj zaustavljanja protivničkih akcija.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
IF Brommapojkarna 4-4-2 U. Kristiansson
Djurgardens IF 4-2-3-1 Jani Honkavaara
Tim Broj Igrač Pozicija
IF Brommapojkarna1L. CavalliusG
IF Brommapojkarna4O. CottonD
IF Brommapojkarna23J. SimpsonD
IF Brommapojkarna3A. TroelsenD
IF Brommapojkarna6O. ZandénD
IF Brommapojkarna22R. BergvallM
IF Brommapojkarna21S. StrandM
IF Brommapojkarna20W. OdefalkM
IF Brommapojkarna17A. KurochkinM
IF Brommapojkarna9M. HansenF
IF Brommapojkarna10O. BergF
Djurgardens IF35J. RinneG
Djurgardens IF18A. StåhlD
Djurgardens IF21M. MarquesD
Djurgardens IF4J. Une-LarssonD
Djurgardens IF2P. JohanssonD
Djurgardens IF13D. StenssonM
Djurgardens IF20M. SiltanenM
Djurgardens IF7Christos AlmyrasM
Djurgardens IF16Bo Åsulv HeglandM
Djurgardens IF28A. AnderssonM
Djurgardens IF9K. LienF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession53%47%
Blocked Shots41
Corner Kicks52
expected goals0.720.7
Fouls166
Free Kicks616
Goalkeeper Saves13
Offsides13
Passes accurate500440
Red Cards00
Shots insidebox83
Shots off Goal51
Shots on Goal33
Shots outsidebox42
Total passes573520
Total Shots125
Yellow Cards30
Zaključak

Utakmica između IF Brommapojkarne i Djurgardens IF pokazala je zanimljiv odnos statističkih parametara i konačnog rezultata. Domaćin je imao nešto veću kontrolu igre prema broju preciznih pasova i ukupnom posedovanju lopte, kao i značajno više šuteva ka golu (12 prema 5). Međutim, gostujući tim je uspeo da iskoristi svoje prilike i postigne dva gola, što je bilo odlučujuće za ishod meča. Broj faulova i žutih kartona na strani domaćina ukazuje na intenzivniju i možda agresivniju igru u pokušaju da se zaustave napadi rivala. Statistički podaci o očekivanim golovima (xG) su gotovo izjednačeni, što ukazuje na sličan kvalitet stvorenih šansi obe ekipe. Bez detaljnih informacija o golovima i događajima tokom utakmice, analiza ostaje fokusirana na dostupne brojke i sastave. Ova utakmica potvrđuje da broj statističkih pokazatelja ne mora uvek direktno odražavati konačni rezultat, već da efikasnost u realizaciji igra ključnu ulogu.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.