Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Vasteras SK FK
3P 0N 2I
6. mesto · 44 bodova
Forma · IF Brommapojkarna
2P 1N 2I
11. mesto · 34 bodova
Golovi · Over 1.5
54% vs 92%
BTTS 31% / 62% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 3 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
75,9%
model procena
Liga 76,0% n=208
Domaćin kod kuće 92,3% n=13
Gost u gostima 76,9% n=13
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
Dobar uzorak Manja promena trenda
74,2%
model procena
Liga 73,6% n=208
Domaćin kod kuće 84,6% n=13
Gost u gostima 69,2% n=13
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Dobar uzorak Trend je promenljiv
74,1%
model procena
Liga 77,4% n=208
Domaćin kod kuće 84,6% n=13
Gost u gostima 61,5% n=13
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
3 stavki
Izdvojeno 01.11.2026. 16:30
Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
75,9%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 16:30
Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna
Tip: Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
74,2%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 16:30
Vasteras SK FK – IF Brommapojkarna
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
74,1%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 27
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Hitachi Energy Arena
Grad
Westeros

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Vasteras SK FK
6. mesto · 44 bodova
IF Brommapojkarna
11. mesto · 34 bodova
Vasteras SK FK je u okviru 27. kola švedske Allsvenskan lige na Hitachi Energy Areni savladao IF Brommapojkarna rezultatom 1:0. Detaljna analiza utakmice sa pregledom ključnih događaja i statističkim podacima.
45'
Vasteras SK FK
Frédéric Nsabiyumva
Izmena · Jack Tagesson
57'
Vasteras SK FK
Abdelrahman Saidi
Izmena · Bonaventure Lendambi
57'
Vasteras SK FK
Ismet Lushaku
Izmena · Jonathan Ring
61'
IF Brommapojkarna
Andreas Troelsen
Žuti karton · Foul
74'
IF Brommapojkarna
Anton Kurochkin
Izmena · Obilor Okeke
74'
IF Brommapojkarna
Kaare Barslund
Izmena · Lukas Björklund
77'
Vasteras SK FK
jens magnusson
Gol · Axel Sountonoma Taonsa
78'
Vasteras SK FK
jonathan karlsson
Izmena · Marcus Baggesen
84'
IF Brommapojkarna
Oliver Berg
Izmena · David Isso
84'
IF Brommapojkarna
Mads Hansen
Izmena · bidemi amole
84'
IF Brommapojkarna
Rasmus Örqvist
Izmena · Rasmus Bergvall
88'
Vasteras SK FK
Bonaventure Lendambi
Žuti karton · Foul
55%
Ball Possession
45%
17
Total Shots
17
4
Shots on Goal
7
5
Shots off Goal
5
8
Blocked Shots
5
10
Shots insidebox
13
7
Shots outsidebox
4
5
Corner Kicks
8
2
Offsides
2
11
Fouls
10
1
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
8
Goalkeeper Saves
3
515
Total passes
417
426
Passes accurate
308
1.21
expected_goals
1.41
10
Free Kicks
9

Analiza tipova · Vasteras SK FK

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 11 2 84,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 11 2 84,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 11 2 84,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · IF Brommapojkarna

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Vasteras SK FK kod kuće · IF Brommapojkarna u gostima · Allsvenskan 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
84,6%
Vasteras SK FK 76,9% (13) · IF Brommapojkarna 92,3% (13)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
84,6%
Vasteras SK FK 92,3% (13) · IF Brommapojkarna 76,9% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
76,9%
Vasteras SK FK 69,2% (13) · IF Brommapojkarna 84,6% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
76,9%
Vasteras SK FK 69,2% (13) · IF Brommapojkarna 84,6% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
76,9%
Vasteras SK FK 69,2% (13) · IF Brommapojkarna 84,6% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
76,9%
Vasteras SK FK 84,6% (13) · IF Brommapojkarna 69,2% (13)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
76,9%
Vasteras SK FK 84,6% (13) · IF Brommapojkarna 69,2% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
73,1%
Vasteras SK FK 84,6% (13) · IF Brommapojkarna 61,5% (13)
Bolji uzorak
TipVasteras SK FK
kod kuće
IF Brommapojkarna
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
84,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
92,3%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
84,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
76,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
76,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
76,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
76,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
76,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
84,6%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
73,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
73,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
76,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
69,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
65,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
73,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
73,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
65,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
61,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
61,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
53,8%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
57,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
57,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
69,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
53,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
38,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
50,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
53,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
53,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
53,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
53,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
46,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
42,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
42,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
42,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
42,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
38,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
38,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
38,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
46,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
46,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
46,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
42,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
34,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
30,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
30,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15,4%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15,4%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
26,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
26,9%
Nerešeno
X Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
38,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
26,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
26,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
26,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
38,5%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
15,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
11,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
7,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
7,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
7,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
7,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Vasteras SK FK

Formacija: 3-4-3 · Trener: Alexander Rubin
Startna postava 11
1A. FagerströmG
4P. BondeD
18F. NsabiyumvaD
2H. MagnussonD
11S. GefvertM
8M. DiagneM
14I. LushakuM
15J. KarlssonM
19J. MagnussonF
17A. TaonsaF
7A. BoudahF
Klupa 9
23P. AmoranD
3M. BaggesenD
25André BernardiniG
5K. GunnarssonM
30M. HellisdalM
16Bonaventure LendambiF
10J. RingF
24J. TagessonD
21V. WernerssonD

IF Brommapojkarna

Formacija: 4-4-2 · Trener: U. Kristiansson
Startna postava 11
25D. BlaževićG
4O. CottonD
23J. SimpsonD
3A. TroelsenD
6O. ZandénD
11R. ÖrqvistM
27K. BarslundM
20W. OdefalkM
17A. KurochkinM
9M. HansenF
10O. BergF
Klupa 9
2P. VagićD
7O. OkekeM
34David IssoF
24W. DerbaliM
1L. CavalliusG
30L. BjörklundM
22R. BergvallD
35Carl AurellF
12B. AmoleF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 3 min čitanja

Vasteras SK FK - IF Brommapojkarna 1:0, Allsvenskan 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 27. kola švedske Allsvenskan lige, Vasteras SK FK je na svom terenu, Hitachi Energy Areni u Westerosu, savladao IF Brommapojkarna rezultatom 1:0. Utakmica je odigrana 1. novembra 2026. godine, a sudija susreta bio je Adam Ladeback.

Tok utakmice

Prvi deo susreta završen je bez golova, a u nastavku su viđene brojne izmene na obe strane. Vasteras SK FK je izvršio ukupno četiri izmene, dok je IF Brommapojkarna uveo pet igrača sa klupe. Gol odluke postigao je Jens Magnusson u 77. minutu, nakon što je primio loptu od Akzela Sountonoma Taonse. Utakmica je bila taktički zahtevna, sa objema ekipama koje su nastojale da pronađu priliku za gol.

Ključni momenti
  • 45' - Frédéric Nsabiyumva ušao je u igru umesto Jacka Tagessona kod Vasteras SK FK.
  • 57' - Dve izmene za Vasteras SK FK: Abdelrahman Saidi ušao je umesto Bonaventure Lendambija, a Ismet Lushaku zamenio je Jonathana Ringa.
  • 61' - Žuti karton dobio je Andreas Troelsen iz IF Brommapojkarna zbog prekršaja.
  • 74' - Dve izmene za IF Brommapojkarna: Anton Kurochkin ušao je umesto Obilora Okekea, a Kaare Barslund zamenio je Lukasa Björklunda.
  • 77' - Jens Magnusson postiže jedini gol na utakmici za Vasteras SK FK, nakon dodavanja Akzela Sountonoma Taonse.
  • 78' - Jonathan Karlsson ušao je u igru umesto Marcusa Baggesena kod Vasteras SK FK.
  • 84' - Tri izmene za IF Brommapojkarna: Oliver Berg je ušao umesto Davida Issa, Mads Hansen zamenio je Bidemi Amolea, a Rasmus Örqvist ušao je umesto Rasmusa Bergvalla.
  • 88' - Žuti karton za Bonaventure Lendambija iz Vasteras SK FK zbog prekršaja.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Vasteras SK FK 3-4-3 Alexander Rubin
IF Brommapojkarna 4-4-2 U. Kristiansson
Tim Broj Igrač Pozicija
Vasteras SK FK 1 A. Fagerström G
Vasteras SK FK 4 P. Bonde D
Vasteras SK FK 18 F. Nsabiyumva D
Vasteras SK FK 2 H. Magnusson D
Vasteras SK FK 11 S. Gefvert M
Vasteras SK FK 8 M. Diagne M
Vasteras SK FK 14 I. Lushaku M
Vasteras SK FK 15 J. Karlsson M
Vasteras SK FK 19 J. Magnusson F
Vasteras SK FK 17 A. Taonsa F
Vasteras SK FK 7 A. Boudah F
IF Brommapojkarna 25 D. Blažević G
IF Brommapojkarna 4 O. Cotton D
IF Brommapojkarna 23 J. Simpson D
IF Brommapojkarna 3 A. Troelsen D
IF Brommapojkarna 6 O. Zandén D
IF Brommapojkarna 11 R. Örqvist M
IF Brommapojkarna 27 K. Barslund M
IF Brommapojkarna 20 W. Odefalk M
IF Brommapojkarna 17 A. Kurochkin M
IF Brommapojkarna 9 M. Hansen F
IF Brommapojkarna 10 O. Berg F
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte 55% 45%
Blokirani šutevi 8 5
Korneri 5 8
Očekivani golovi (xG) 1.21 1.41
Prekršaji 11 10
Slobodni udarci 10 9
Odbrane golmana 8 3
Ofsajdi 2 2
Precizni pasovi 426 308
Ispravno odigrani pasovi 515 417
Šutevi unutar šesnaesterca 10 13
Šutevi van okvira gola 5 5
Šutevi u okvir gola 4 7
Šutevi van šesnaesterca 7 4
Ukupno šutevi 17 17
Žuti kartoni 1 1
Crveni kartoni 0 0
Zaključak

Utakmica između Vasteras SK FK i IF Brommapojkarna bila je takmičarski izjednačena, što potvrđuju i statistički podaci o ukupnom broju šuteva i očekivanim golovima (xG) gde su obe ekipe imale po 17 šuteva, a gostujući tim je imao nešto viši xG (1.41 naspram 1.21). Ipak, domaći tim je uspeo da iskoristi jednu od prilika i postigne odlučujući gol u 77. minutu. Vasteras SK FK je imao veći broj preciznih i ukupnih pasova, kao i više odbrana golmana, što je doprinelo očuvanju vođstva. Broj prekršaja i žutih kartona bio je sličan na obe strane, a utakmica je protekla bez isključenja. Ova analiza pokazuje kako su detalji i individualni momenti, poput gola Jens Magnussona, odlučili susret u korist Vasteras SK FK.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.