Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Independiente del Valle
3P 1N 1I
1. mesto · 74 bodova
Forma · Libertad
2P 1N 2I
7. mesto · 41 bodova
Golovi · Over 1.5
83% vs 65%
BTTS 50% / 47% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 4 — 1
9 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Independiente del Valle 77,8% · Libertad 88,2%
82,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 15
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:3
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Banco Guayaquil
Grad
Quito

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Independiente del Valle
1. mesto · 74 bodova
Libertad
7. mesto · 41 bodova
Utakmica Independiente del Valle - Libertad donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga Pro, Ecuador.
14'
Libertad
M. Lucas
Žuti karton
46'
Independiente del Valle
J. Viacava
Izmena · M. Carabajal
47'
Libertad
I. Zambrano
Gol · E. Patta
50'
Libertad
H. Batalla
Žuti karton
52'
Independiente del Valle
M. Carabajal
Gol · J. Mendez
53'
Independiente del Valle
M. Carabajal
Žuti karton
63'
Independiente del Valle
J. Mendez
Žuti karton
66'
Independiente del Valle
Y. Ochoa
Gol
68'
Independiente del Valle
Y. Ochoa
Izmena · J. Sornoza
68'
Independiente del Valle
D. Guagua
Izmena · A. Rodriguez
75'
Libertad
E. Caicedo
Izmena · D. Coronel
75'
Libertad
G. J. Cortez Casierra
Izmena · V. Branda
77'
Libertad
V. Branda
Gol · J. G. Rodriguez Perlaza
81'
Independiente del Valle
D. Reasco
Izmena · C. Gonzalez
81'
Independiente del Valle
J. Mendez
Izmena · J. Alcivar
88'
Libertad
I. Zambrano
Izmena · B. Corozo
90'
Libertad
V. Branda
Gol · H. Batalla
90+1'
Libertad
V. Branda
Žuti karton
90+3'
Libertad
D. Coronel
Žuti karton
90+5'
Independiente del Valle
J. Sornoza
Žuti karton
90+6'
Libertad
H. Batalla
Izmena · S. Castro
68%
Ball Possession
32%
28
Total Shots
9
8
Shots on Goal
4
9
Shots off Goal
4
11
Blocked Shots
1
15
Shots insidebox
6
13
Shots outsidebox
3
12
Corner Kicks
1
0
Offsides
1
12
Fouls
9
3
Yellow Cards
4
Red Cards
1
Goalkeeper Saves
6
562
Total passes
269
500
Passes accurate
212
89%
Passes %
79%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Independiente del Valle

Liga Pro · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 16 2 88,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 8 10 44,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
18 8 10 44,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
18 11 7 61,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
18 5 13 27,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
18 8 10 44,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
18 9 9 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Libertad

Liga Pro · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Independiente del Valle kod kuće · Libertad u gostima · Liga Pro 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
82,9%
Independiente del Valle 77,8% (18) · Libertad 88,2% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
82,9%
Independiente del Valle 88,9% (18) · Libertad 76,5% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
80,0%
Independiente del Valle 88,9% (18) · Libertad 70,6% (17)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
71,4%
Independiente del Valle 72,2% (18) · Libertad 70,6% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
80,0%
Independiente del Valle 66,7% (18) · Libertad 94,1% (17)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
74,3%
Independiente del Valle 66,7% (18) · Libertad 82,4% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
74,3%
Independiente del Valle 83,3% (18) · Libertad 64,7% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
74,3%
Independiente del Valle 83,3% (18) · Libertad 64,7% (17)
Bolji uzorak
TipIndependiente del Valle
kod kuće
Libertad
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
88,2%
uzorak 17
82,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
88,9%
uzorak 18
76,5%
uzorak 17
82,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
88,9%
uzorak 18
70,6%
uzorak 17
80,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
72,2%
uzorak 18
70,6%
uzorak 17
71,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
94,1%
uzorak 17
80,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
82,4%
uzorak 17
74,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
83,3%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
74,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
74,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
74,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
83,3%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
74,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
74,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
88,2%
uzorak 17
74,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
61,1%
uzorak 18
70,6%
uzorak 17
65,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
71,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
82,4%
uzorak 17
68,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
82,4%
uzorak 17
68,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
57,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
65,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
72,2%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
62,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
72,2%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
62,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
55,6%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
54,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
55,6%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
54,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
57,1%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
54,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
51,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
51,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
72,2%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
60,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
72,2%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
60,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
72,2%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
54,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
48,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
48,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
48,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
54,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
44,4%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
48,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
48,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
44,4%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
45,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
44,4%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
45,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
45,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
60,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
72,2%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
57,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
72,2%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
57,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
51,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
51,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
51,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
44,4%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
42,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
38,9%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
51,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
51,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
48,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
48,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
45,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
48,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
45,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
45,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
42,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
42,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
42,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
37,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
37,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
37,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
37,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
34,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
45,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
45,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
40,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
37,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
38,9%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
34,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
38,9%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
34,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
34,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
31,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
34,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
31,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
31,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
28,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
28,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
34,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
34,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
34,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
38,9%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
31,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
28,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
25,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
25,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
25,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
25,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
31,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
28,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
25,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
25,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
25,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
25,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
22,2%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
22,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
31,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
31,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
31,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
31,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
25,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
25,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
25,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
22,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
22,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
20,0%
Nerešeno
X Ceo meč
16,7%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
25,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
25,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
25,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
25,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
17,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
22,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
22,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
20,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
17,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
17,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
17,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
17,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
14,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11,1%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
20,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
17,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
17,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
14,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
14,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
11,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
11,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
11,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
8,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5,6%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
17,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5,6%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
11,4%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,6%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
11,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
8,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5,6%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
8,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5,6%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
8,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5,6%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
8,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
5,6%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
8,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
5,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
5,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
5,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Independiente del Valle

Formacija: 5-3-2 · Trener: Joaquin Papa
Startna postava 11
1A. QuintanaG
55D. Guagua
4J. EspinozaD
23J. ViacavaD
33A. VelascoD
15G. CortezD
16R. BrionesM
32J. MendezM
11M. PerelloM
99D. ReascoF
8Y. OchoaF
Klupa 12
12E. BoresG
10J. SornozaM
17A. RodriguezF
13D. A. Romero PadillaD
19L. LoorD
20A. GomezM
9C. GonzalezF
14M. CarabajalD
6J. AlcivarM
31E. PataF
53J. Lerma
50J. AnguloF

Libertad

Formacija: 5-3-2 · Trener: Juan Leon
Startna postava 11
12D. CabezasG
17E. PattaD
5C. GruezoD
25M. LucasD
36A. GarciaD
20J. G. Rodriguez PerlazaD
11H. BatallaM
63C. ValenciaM
7I. ZambranoM
10G. J. Cortez CasierraF
9E. CaicedoF
Klupa 9
52A. Bao
29R. ZambranoD
8S. CastroM
33A. ChereF
30J. BravoM
23J. GuisamanoM
19B. CorozoM
49D. CoronelF
70V. BrandaF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.