Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:1
Posle penala
HT 1:0 90' 2:1 ET 0:0 PEN 3:5

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Independiente Medellin
4P 0N 1I
1. mesto · 15 bodova
Forma · Junior
3P 1N 1I
1. mesto · 13 bodova
Golovi · Over 1.5
67% vs 58%
BTTS 48% / 38% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 1 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Independiente Medellin 92,6% · Junior 87,5%
90,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 24
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Clausura - Final
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
1:0
Penali
3:5
Stadion
Estadio Atanasio Girardot
Grad
Medellín

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2023
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Independiente Medellin
1. mesto · 15 bodova
Junior
1. mesto · 13 bodova
Utakmica Independiente Medellin - Junior donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera A, Colombia.

Događaji nisu dostupni

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Independiente Medellin

Primera A · sezona 2023 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
27 16 11 59,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno
X Ceo meč
27 8 19 29,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
27 3 24 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
27 24 3 88,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
27 19 8 70,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
27 11 16 40,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
27 9 18 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
27 15 12 55,6% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
27 22 5 81,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
27 18 9 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
27 12 15 44,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
27 5 22 18,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
27 0 27 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L27
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
27 18 9 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
27 12 15 44,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
27 5 22 18,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
27 9 18 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
27 15 12 55,6% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
27 22 5 81,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
27 13 14 48,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
27 9 18 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
27 9 18 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
27 11 16 40,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
27 13 14 48,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
27 14 13 51,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
27 16 11 59,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
27 18 9 66,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
27 11 16 40,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
27 18 9 66,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
27 11 16 40,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
27 24 3 88,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
27 13 14 48,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
27 3 24 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
27 15 12 55,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
27 4 23 14,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
27 1 26 3,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
27 12 15 44,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
27 3 24 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
27 11 16 40,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
27 5 22 18,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
27 2 25 7,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
27 1 26 3,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
27 16 11 59,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
27 10 17 37,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
27 8 19 29,6% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
27 10 17 37,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
27 8 19 29,6% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
27 5 22 18,5% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
27 11 16 40,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
27 5 22 18,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
27 7 20 25,9% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
27 7 20 25,9% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
27 1 26 3,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
27 3 24 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
27 1 26 3,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
27 1 26 3,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
27 1 26 3,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
27 1 26 3,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
27 1 26 3,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
27 2 25 7,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
27 21 6 77,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
27 21 6 77,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
27 6 21 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
27 2 25 7,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
27 21 6 77,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
27 6 21 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
27 2 25 7,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
27 6 21 22,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
27 21 6 77,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
27 25 2 92,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
27 10 17 37,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
27 11 16 40,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
27 6 21 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
27 23 4 85,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
27 17 10 63,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
27 17 10 63,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
27 11 16 40,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
27 10 17 37,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
27 8 19 29,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
27 8 19 29,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
27 4 23 14,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
27 11 16 40,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
27 9 18 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Junior

Primera A · sezona 2023 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
24 11 13 45,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
24 6 18 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
24 7 17 29,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
24 17 7 70,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
24 18 6 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
24 13 11 54,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
24 10 14 41,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
24 17 7 70,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
24 20 4 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
24 14 10 58,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
24 7 17 29,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
24 4 20 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
24 2 22 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
24 14 10 58,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
24 7 17 29,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
24 4 20 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
24 10 14 41,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
24 17 7 70,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
24 20 4 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
24 9 15 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
24 7 17 29,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
24 7 17 29,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
24 15 9 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
24 9 15 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
24 15 9 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
24 21 3 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
24 12 12 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
24 3 21 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
24 12 12 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
24 3 21 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
24 16 8 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
24 7 17 29,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
24 2 22 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
24 14 10 58,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
24 7 17 29,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
24 1 23 4,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
24 10 14 41,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
24 8 16 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
24 8 16 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
24 3 21 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
24 3 21 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
24 4 20 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
24 11 13 45,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
24 6 18 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
24 4 20 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
24 6 18 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
24 4 20 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
24 4 20 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
24 7 17 29,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
24 5 19 20,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
24 3 21 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
24 3 21 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
24 3 21 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
24 7 17 29,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
24 5 19 20,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
24 2 22 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
24 5 19 20,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
24 2 22 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
24 2 22 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
24 5 19 20,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
24 16 8 66,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
24 18 6 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
24 8 16 33,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
24 3 21 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
24 18 6 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
24 8 16 33,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
24 3 21 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
24 6 18 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
24 16 8 66,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
24 21 3 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
24 6 18 25,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
24 11 13 45,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
24 7 17 29,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
24 14 10 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
24 9 15 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
24 9 15 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
24 5 19 20,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
24 10 14 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
24 8 16 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
24 8 16 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
24 3 21 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
24 11 13 45,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
24 6 18 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Independiente Medellin kod kuće · Junior u gostima · Primera A 2023
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,2%
Independiente Medellin 92,6% (27) · Junior 87,5% (24)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
82,4%
Independiente Medellin 81,5% (27) · Junior 83,3% (24)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
82,4%
Independiente Medellin 81,5% (27) · Junior 83,3% (24)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
76,5%
Independiente Medellin 77,8% (27) · Junior 75,0% (24)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
76,5%
Independiente Medellin 77,8% (27) · Junior 75,0% (24)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
80,4%
Independiente Medellin 88,9% (27) · Junior 70,8% (24)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
72,5%
Independiente Medellin 70,4% (27) · Junior 75,0% (24)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
78,4%
Independiente Medellin 88,9% (27) · Junior 66,7% (24)
Bolji uzorak
TipIndependiente Medellin
kod kuće
Junior
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
92,6%
uzorak 27
87,5%
uzorak 24
90,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
81,5%
uzorak 27
83,3%
uzorak 24
82,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
81,5%
uzorak 27
83,3%
uzorak 24
82,4%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
77,8%
uzorak 27
75,0%
uzorak 24
76,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 27
75,0%
uzorak 24
76,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
88,9%
uzorak 27
70,8%
uzorak 24
80,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
70,4%
uzorak 27
75,0%
uzorak 24
72,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
88,9%
uzorak 27
66,7%
uzorak 24
78,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
77,8%
uzorak 27
66,7%
uzorak 24
72,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 27
66,7%
uzorak 24
72,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
59,3%
uzorak 27
87,5%
uzorak 24
72,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
85,2%
uzorak 27
58,3%
uzorak 24
72,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 27
58,3%
uzorak 24
62,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 27
58,3%
uzorak 24
62,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 27
70,8%
uzorak 24
62,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 27
70,8%
uzorak 24
62,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 27
58,3%
uzorak 24
56,9%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
51,9%
uzorak 27
62,5%
uzorak 24
56,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 27
50,0%
uzorak 24
58,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 27
50,0%
uzorak 24
58,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
59,3%
uzorak 27
45,8%
uzorak 24
52,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
59,3%
uzorak 27
45,8%
uzorak 24
52,9%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
44,4%
uzorak 27
41,7%
uzorak 24
43,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
40,7%
uzorak 27
62,5%
uzorak 24
51,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
40,7%
uzorak 27
54,2%
uzorak 24
47,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
40,7%
uzorak 27
45,8%
uzorak 24
43,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
40,7%
uzorak 27
45,8%
uzorak 24
43,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
63,0%
uzorak 27
37,5%
uzorak 24
51,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
63,0%
uzorak 27
37,5%
uzorak 24
51,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
48,2%
uzorak 27
37,5%
uzorak 24
43,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
48,2%
uzorak 27
37,5%
uzorak 24
43,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
37,0%
uzorak 27
41,7%
uzorak 24
39,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 27
41,7%
uzorak 24
37,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 27
41,7%
uzorak 24
37,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
40,7%
uzorak 27
33,3%
uzorak 24
37,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
29,6%
uzorak 27
33,3%
uzorak 24
31,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
29,6%
uzorak 27
33,3%
uzorak 24
31,4%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
48,2%
uzorak 27
29,2%
uzorak 24
39,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 27
29,2%
uzorak 24
37,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 27
29,2%
uzorak 24
37,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
40,7%
uzorak 27
29,2%
uzorak 24
35,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 27
29,2%
uzorak 24
31,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 27
29,2%
uzorak 24
31,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
37,0%
uzorak 27
25,0%
uzorak 24
31,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
37,0%
uzorak 27
25,0%
uzorak 24
31,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
37,0%
uzorak 27
25,0%
uzorak 24
31,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 27
25,0%
uzorak 24
29,4%
Nerešeno
X Ceo meč
29,6%
uzorak 27
25,0%
uzorak 24
27,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
22,2%
uzorak 27
33,3%
uzorak 24
27,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 27
33,3%
uzorak 24
27,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
22,2%
uzorak 27
29,2%
uzorak 24
25,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 27
25,0%
uzorak 24
23,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
40,7%
uzorak 27
20,8%
uzorak 24
31,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18,5%
uzorak 27
20,8%
uzorak 24
19,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
29,6%
uzorak 27
16,7%
uzorak 24
23,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
29,6%
uzorak 27
16,7%
uzorak 24
23,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18,5%
uzorak 27
16,7%
uzorak 24
17,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18,5%
uzorak 27
16,7%
uzorak 24
17,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18,5%
uzorak 27
16,7%
uzorak 24
17,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14,8%
uzorak 27
29,2%
uzorak 24
21,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
40,7%
uzorak 27
12,5%
uzorak 24
27,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
40,7%
uzorak 27
12,5%
uzorak 24
27,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,9%
uzorak 27
12,5%
uzorak 24
19,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,9%
uzorak 27
12,5%
uzorak 24
19,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18,5%
uzorak 27
12,5%
uzorak 24
15,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14,8%
uzorak 27
12,5%
uzorak 24
13,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11,1%
uzorak 27
33,3%
uzorak 24
21,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11,1%
uzorak 27
29,2%
uzorak 24
19,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11,1%
uzorak 27
29,2%
uzorak 24
19,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 27
8,3%
uzorak 24
9,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7,4%
uzorak 27
20,8%
uzorak 24
13,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7,4%
uzorak 27
12,5%
uzorak 24
9,8%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7,4%
uzorak 27
12,5%
uzorak 24
9,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7,4%
uzorak 27
12,5%
uzorak 24
9,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3,7%
uzorak 27
20,8%
uzorak 24
11,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3,7%
uzorak 27
20,8%
uzorak 24
11,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3,7%
uzorak 27
16,7%
uzorak 24
9,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3,7%
uzorak 27
12,5%
uzorak 24
7,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3,7%
uzorak 27
8,3%
uzorak 24
5,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3,7%
uzorak 27
8,3%
uzorak 24
5,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3,7%
uzorak 27
8,3%
uzorak 24
5,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3,7%
uzorak 27
4,2%
uzorak 24
3,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 27
8,3%
uzorak 24
3,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.