Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Inter Miami
3P 1N 1I
2. mesto · 59 bodova
Forma · San Diego
1P 3N 1I
13. mesto · 38 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 65%
BTTS 81% / 59% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 0
0 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Domaćin - 1+ gol
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
86,1%
model procena
Liga 83,8% n=495
Domaćin kod kuće 100,0% n=16
Gost u gostima 82,4% n=17
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
73,8%
model procena
Liga 76,2% n=495
Domaćin kod kuće 87,5% n=16
Gost u gostima 52,9% n=17
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
71,7%
model procena
Liga 72,5% n=495
Domaćin kod kuće 81,3% n=16
Gost u gostima 58,8% n=17
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
3 stavki
VIP 21.09.2026. 01:00
Inter Miami – San Diego
Tip: Domaćin - 1+ gol
86,1%Detalji
Izdvojeno 21.09.2026. 01:00
Inter Miami – San Diego
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
73,8%Detalji
Izdvojeno 21.09.2026. 01:00
Inter Miami – San Diego
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
71,7%Detalji
VIP 21.09.2026. 01:00
Inter Miami – San Diego
Tip: Domaćin - 1+ gol
86,1%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 26
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Nu Stadium
Grad
Miami

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Inter Miami
2. mesto · 59 bodova
San Diego
13. mesto · 38 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 0 završenih utakmica

Nema prethodnih međusobnih utakmica u bazi

Utakmica 26. kola MLS-a između Inter Miamija i San Diego završila je rezultatom 2:2 na Nu Stadiumu u Miamiju. Pogotke su postigli A. Dreyer, L. Messi i L. Suarez.
12'
San Diego
A. Dreyer
Gol · J. Tverskov
12'
San Diego
A. Dreyer
Gol · J. Tverskov
23'
Inter Miami
L. Messi
Gol
23'
Inter Miami
L. Messi
Gol
33'
San Diego
I. Murphy
Žuti karton
33'
San Diego
I. Murphy
Žuti karton
52'
San Diego
M. Ingvartsen
VAR
52'
San Diego
M. Ingvartsen
VAR
62'
San Diego
M. Ingvartsen
Izmena · C. Bakambu
62'
San Diego
M. Ingvartsen
Izmena · C. Bakambu
65'
Inter Miami
Y. Bright
Žuti karton
65'
Inter Miami
Y. Bright
Žuti karton
69'
Inter Miami
M. Galarza
Izmena · A. Shaw
69'
Inter Miami
M. Galarza
Izmena · A. Shaw
69'
Inter Miami
F. Caicedo
Izmena · S. Reguilon
69'
Inter Miami
F. Caicedo
Izmena · S. Reguilon
74'
San Diego
I. Murphy
Izmena · C. McVey
74'
San Diego
I. Murphy
Izmena · C. McVey
74'
San Diego
A. Godoy
Izmena · A. Alvarado Jr
74'
San Diego
A. Godoy
Izmena · A. Alvarado Jr
75'
Inter Miami
L. Suarez
Gol · R. de Paul
75'
Inter Miami
L. Suarez
Gol · R. de Paul
82'
Inter Miami
A. Shaw
Žuti karton
82'
Inter Miami
A. Shaw
Žuti karton
82'
San Diego
A. Dreyer
Gol
82'
San Diego
A. Dreyer
Gol
88'
Inter Miami
G. Berterame
Izmena · D. Pinter
88'
Inter Miami
G. Berterame
Izmena · D. Pinter
90'
San Diego
D. Thorhallsson
Izmena · S. Vines
90'
San Diego
D. Thorhallsson
Izmena · S. Vines
49%
Ball Possession
51%
19
Total Shots
8
8
Shots on Goal
3
6
Shots off Goal
1
5
Blocked Shots
4
11
Shots insidebox
4
8
Shots outsidebox
4
4
Corner Kicks
1
1
Offsides
1
20
Fouls
10
2
Yellow Cards
1
Red Cards
1
Goalkeeper Saves
6
537
Total passes
571
470
Passes accurate
501
88%
Passes %
88%
1.53
expected_goals
1.78
0.47
goals_prevented
0.47

Analiza tipova · Inter Miami

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · San Diego

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Inter Miami kod kuće · San Diego u gostima · Major League Soccer 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
90,9%
Inter Miami 100,0% (16) · San Diego 82,4% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
84,8%
Inter Miami 87,5% (16) · San Diego 82,4% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
84,8%
Inter Miami 87,5% (16) · San Diego 82,4% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
81,8%
Inter Miami 81,3% (16) · San Diego 82,4% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
81,8%
Inter Miami 81,3% (16) · San Diego 82,4% (17)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
78,8%
Inter Miami 81,3% (16) · San Diego 76,5% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
75,8%
Inter Miami 68,8% (16) · San Diego 82,4% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
81,8%
Inter Miami 100,0% (16) · San Diego 64,7% (17)
Bolji uzorak
TipInter Miami
kod kuće
San Diego
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
90,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
87,5%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
84,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
84,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
81,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
81,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
78,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
68,8%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
75,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
81,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
81,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
87,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
75,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
75,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
75,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
75,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
63,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
69,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
81,3%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
69,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
69,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
69,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
69,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
66,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
66,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
60,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
57,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
57,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
57,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
54,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
54,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
51,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
63,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
63,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
60,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
60,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
60,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
60,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
57,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
57,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
57,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
54,5%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
57,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
45,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
60,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
57,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
54,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
54,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
48,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
45,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
45,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
42,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
42,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
42,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
54,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
54,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
51,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
51,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
48,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
48,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
48,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
56,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
45,5%
Nerešeno
X Ceo meč
50,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
42,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
42,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
42,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
42,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
36,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
48,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
42,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
36,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
48,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
42,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
42,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
42,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
42,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
39,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
39,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
36,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
36,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
36,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
33,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
33,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
33,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
30,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
30,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
45,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
45,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
39,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
39,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
39,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
39,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
39,4%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
36,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
36,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
33,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
33,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
30,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
24,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
21,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
21,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
21,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
30,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
27,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
30,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
30,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
24,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
24,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
24,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
18,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
15,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
15,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
15,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
15,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
15,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
12,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
15,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
12,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
9,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
15,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
12,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
24,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
18,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
18,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
9,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
9,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
6,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
6,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
6,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
6,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
6,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
6,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Inter Miami

Formacija: 4-3-3 · Trener: Kily Gonzalez
Startna postava 11
97Dayne St. ClairG
4Facundo MuraD
5CasemiroD
37Maximiliano FalcónD
15Fricio CaicedoD
7Rodrigo De PaulM
42Yannick BrightM
80Matías GalarzaM
10Lionel MessiF
9Luis SuárezF
19Germán BerterameF
Klupa 9
3Sergio ReguilónD
88Alexander ShawM
56Daniel PinterF
34Rocco Ríos NovoG
16MicaelD
2Gonzalo LujánD
22David AyalaM
20Santiago MoralesM
59Preston PlambeckM

San Diego

Formacija: 3-4-3 · Trener: Mikey Varas
Startna postava 11
1CJ Dos SantosG
26Manu DuahD
25Ian PilcherD
32Ian MurphyD
3Dagur Dan ÞórhallssonM
6Jeppe TverskovM
20Aníbal GodoyM
5Kieran SargeantM
10Anders DreyerF
7Marcus IngvartsenF
99Elias AchouriF
Klupa 9
94Cédric BakambuF
97Christopher McVeyD
70Alejandro Alvarado JrF
23Sam VinesD
18Duran FerreeG
8Onni ValakariM
19David VazquezM
90Amahl PellegrinoF
14Bryan ZambléF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 21.09.2026. 3 min čitanja

Inter Miami i San Diego remizirali u MLS-u

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U 26. kolu Major League Soccer (MLS) sezone 2026, Inter Miami i San Diego odigrali su utakmicu koja je završena nerešenim rezultatom 2:2. Meč je odigran na Nu Stadiumu u Miamiju, a sudija je bio R. Mendoza. Domaći tim je uspeo da se vrati nakon vođstva gostiju i na kraju podeli bodove sa San Diegom.

Tok utakmice

Prvi gol na utakmici postigao je A. Dreyer za San Diego u 12. minutu, nakon asistencije J. Tverskova. Inter Miami je uspeo da izjednači u 23. minutu golom L. Messija. U 33. minutu, igrač San Diega I. Murphy je dobio žuti karton, što je bio prvi karton na utakmici.

U drugom poluvremenu, u 52. minutu San Diego je imao gol M. Ingvartsena koji je poništen putem VAR-a zbog ofsajda. Izmene su počele od 62. minuta kada je M. Ingvartsen ušao u igru umesto C. Bakambua za San Diego. Inter Miami je u 65. minutu dobio žuti karton preko Y. Brighta.

U 69. minutu Inter Miami je izvršio dve izmene: M. Galarza je ušao umesto A. Shawa, dok je F. Caicedo ušao umesto S. Reguilona. San Diego je uzvratio sa dve izmene u 74. minutu – I. Murphy je ušao umesto C. McVeya, a A. Godoy umesto A. Alvarada Jr.

U 75. minutu L. Suarez je doneo vođstvo Inter Miamiju golom nakon što je R. de Paul ušao u asistenciju. Međutim, San Diego je uspeo da izjednači u 82. minutu golom A. Dreyera. U istoj minuti, A. Shaw je dobio žuti karton za Inter Miami.

Poslednju izmenu za Inter Miami u 88. minutu izvršio je G. Berterame koji je ušao umesto D. Pintera, dok je San Diego u 90. minutu uveo D. Thorhallssona umesto S. Vinesa. Utakmica je završena rezultatom 2:2.

Ključni momenti
  • 12' - Gol A. Dreyera za San Diego nakon asistencije J. Tverskova.
  • 23' - Izjednačenje L. Messija za Inter Miami.
  • 33' - Žuti karton za I. Murphyja (San Diego).
  • 52' - Poništen gol M. Ingvartsena zbog ofsajda (VAR).
  • 65' - Žuti karton za Y. Brighta (Inter Miami).
  • 75' - Gol L. Suareza za Inter Miami, asistirao R. de Paul.
  • 82' - Izjednačenje A. Dreyera za San Diego.
  • 82' - Žuti karton za A. Shawa (Inter Miami).
Zaključak

Utakmica između Inter Miamija i San Diego donela je zanimljiv i izjednačen duel sa četiri postignuta gola i nekoliko ključnih trenutaka. Golovi su došli u pravim trenucima, a poništeni gol San Diega putem VAR tehnologije pokazuje koliko su detalji važni u modernom fudbalu. Žuti kartoni su uticali na disciplinu oba tima, a izmene su bile pravovremene i reflektovale su želju trenera da utiču na tok utakmice. Rezultat 2:2 odražava ravnotežu snaga u ovom susretu, a bodovi su podeljeni na stadionu u Miamiju. Bez dodatnih statističkih podataka o posedu ili šutevima, analiza se zasniva na jasno dostupnim događajima i golovima tokom meča.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.