Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:1
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Inter U23
2P 0N 3I
12. mesto · 48 bodova
Forma · Trento
2P 2N 1I
5. mesto · 63 bodova
Golovi · Over 1.5
47% vs 95%
BTTS 42% / 74% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 0 — 0
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Gost - 1+ gol

Inter U23 73,7% · Trento 89,5%
81,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone A - 34
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
1:0
Stadion
U-Power Stadium
Grad
Monza

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Inter U23
12. mesto · 48 bodova
Trento
5. mesto · 63 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
1
Inter U23 pobede
0
Nerešeno
0
Trento pobede
23.11.2025.
Trento - Inter U23
Serie C - Girone A
0:1
Utakmica Inter U23 - Trento donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone A, Italy.
13'
Inter U23
F. Stante
Žuti karton
15'
Inter U23
M. Spinacce
Gol
37'
Trento
C. Aucelli
Žuti karton
46'
Inter U23
L. Fiordilino
Izmena · I. Kaczmarski
47'
Trento
M. Fossati
Žuti karton
57'
Inter U23
I. Amerighi
Žuti karton
58'
Trento
M. Fossati
Izmena · M. Sangalli
58'
Trento
P. Candelari
Izmena · P. Giannotti
58'
Trento
T. Ebone
Izmena · J. Pellegrini
65'
Inter U23
M. Lavelli
Izmena · M. Mosconi
65'
Inter U23
M. Spinacce
Izmena · J. Zuberek
71'
Inter U23
J. Zuberek
Gol iz penala
72'
Trento
C. Capone
Izmena · M. Ladisa
75'
Trento
J. Pellegrini
Gol
81'
Inter U23
L. Bovo
Izmena · M. Venturini
81'
Trento
F. Chinetti
Izmena · N. Dalmonte
89'
Inter U23
M. Cocchi
Izmena · A. David

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Inter U23

Serie C - Girone A · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 17 2 89,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 17 2 89,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 16 3 84,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 19 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
100,0%
5/5
W5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Trento

Serie C - Girone A · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 11 8 57,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 13 6 68,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 8 11 42,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 18 1 94,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 18 1 94,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Inter U23 kod kuće · Trento u gostima · Serie C - Girone A 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
81,6%
Inter U23 73,7% (19) · Trento 89,5% (19)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
78,9%
Inter U23 84,2% (19) · Trento 73,7% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
84,2%
Inter U23 100,0% (19) · Trento 68,4% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
78,9%
Inter U23 89,5% (19) · Trento 68,4% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
78,9%
Inter U23 89,5% (19) · Trento 68,4% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
76,3%
Inter U23 84,2% (19) · Trento 68,4% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
76,3%
Inter U23 68,4% (19) · Trento 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
76,3%
Inter U23 68,4% (19) · Trento 84,2% (19)
Bolji uzorak
TipInter U23
kod kuće
Trento
u gostima
Zajednički trend
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
89,5%
uzorak 19
81,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
78,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
84,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
89,5%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
78,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
89,5%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
78,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
84,2%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
76,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
76,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
76,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
68,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
63,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
57,9%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
63,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
57,9%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
63,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
57,9%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
57,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
65,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
94,7%
uzorak 19
71,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
94,7%
uzorak 19
71,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
57,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
57,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
57,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
42,1%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
57,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
42,1%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
47,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
57,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
57,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
52,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
52,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
44,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
44,7%
Nerešeno
X Ceo meč
42,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
36,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
42,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
42,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
57,9%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
42,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
39,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
39,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
44,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
42,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
42,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
39,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
36,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
47,4%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
34,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
28,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
28,9%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
21,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
23,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
34,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
29,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
36,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
26,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
23,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
23,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
26,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
26,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
21,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
21,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
18,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
18,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
18,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
13,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
28,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
28,9%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
13,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
13,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
13,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
10,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
7,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
15,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
15,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
13,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
10,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
5,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
5,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Inter U23

Formacija: -
Startna postava 11
1R. Melgrati
46S. Cinquegrano
15F. Stante
5C. Alexiou
77I. Amerighi
14L. Bovo
8L. Fiordilino
44T. Berenbruch
3M. Cocchi
90M. Lavelli
7M. Spinacce
Klupa 12
12P. Raimondi
41C. Galliera
4M. Zanchetta
9L. Topalovic
16M. Venturini
21A. Zouin
25A. David
30M. Mosconi
35J. Zuberek
37I. Kaczmarski
39L. Bovio
86L. Jakirovic

Trento

Formacija: -
Startna postava 11
1S. Barlocco
27D. Triacca
4A. Trainotti
28C. Corradi
44M. Maffei
36P. Candelari
14M. Fossati
23C. Aucelli
71F. Chinetti
9T. Ebone
7C. Capone
Klupa 13
12F. Costantini
22M. Tommasi
5M. Sangalli
10P. Giannotti
11J. Pellegrini
16M. Rigione
19Z. Muca
20G. Benedetti
21M. Ladisa
24N. Dalmonte
25A. Mehic
38C. Corallo
39K. Miranda

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.