Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · İstanbulspor
0P 0N 5I
19. mesto · 5 bodova
Forma · Mardin 1969
4P 0N 1I
4. mesto · 24 bodova
Golovi · Over 1.5
83% vs 71%
BTTS 67% / 57% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 0
0 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
86,7%
model procena
Liga 83,7% n=129
Domaćin kod kuće 100,0% n=6
Gost u gostima 85,7% n=7
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Srednji uzorak Manja promena trenda
81,8%
model procena
Liga 78,3% n=129
Domaćin kod kuće 100,0% n=6
Gost u gostima 85,7% n=7
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
75,3%
model procena
Liga 69,0% n=129
Domaćin kod kuće 100,0% n=6
Gost u gostima 85,7% n=7
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
4 stavki
VIP 01.11.2026. 14:00
İstanbulspor – Mardin 1969
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,7%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 14:00
İstanbulspor – Mardin 1969
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
81,8%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 14:00
İstanbulspor – Mardin 1969
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
75,3%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 14:00
İstanbulspor – Mardin 1969
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
73,7%Detalji
VIP 01.11.2026. 14:00
İstanbulspor – Mardin 1969
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,7%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 13
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Esenyurt Necmi Kadioglu Stadium
Grad
Istanbul

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

İstanbulspor
19. mesto · 5 bodova
Mardin 1969
4. mesto · 24 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 0 završenih utakmica

Nema prethodnih međusobnih utakmica u bazi

Utakmica 13. kola turske 1. Lige između İstanbulspora i Mardin 1969 završena je rezultatom 1:2 na stadionu Esenyurt Necmi Kadioglu u Istanbulu. Predstavljamo analizu ključnih statističkih pokazatelja i sastava timova.
7'
İstanbulspor
Elvin Mendy
Gol · Ömer Faruk Duymaz
7'
İstanbulspor
Elvin Mendy
Gol · Ömer Faruk Duymaz
42'
Mardin 1969
Mallik Wilks
Gol · Tonio Teklić
42'
Mardin 1969
Mallik Wilks
Gol · Tonio Teklić
43'
İstanbulspor
Alp Tutar
Žuti karton · Dissent
43'
İstanbulspor
Alp Tutar
Žuti karton · Dissent
45'
İstanbulspor
Alieu Cham
Izmena · Aytaç Kara
45'
İstanbulspor
Alieu Cham
Izmena · Aytaç Kara
45'
Mardin 1969
Emre Taşdemir
Izmena · Muammer Denizhan Taskan
45'
Mardin 1969
Emre Taşdemir
Izmena · Muammer Denizhan Taskan
59'
Mardin 1969
Olarenwaju Kayode
Gol
59'
Mardin 1969
Olarenwaju Kayode
Gol
62'
İstanbulspor
Ömer Faruk Duymaz
Izmena · Berk Ali Nizam
62'
İstanbulspor
Ömer Faruk Duymaz
Izmena · Berk Ali Nizam
62'
İstanbulspor
Ali Akman
Izmena · Mario Krstovski
62'
İstanbulspor
Ali Akman
Izmena · Mario Krstovski
62'
İstanbulspor
Kubilay Sönmez
Izmena · Erdem Seçgin
62'
İstanbulspor
Kubilay Sönmez
Izmena · Erdem Seçgin
65'
Mardin 1969
Baba Alhassan
Izmena · Đorđe Denić
65'
Mardin 1969
Baba Alhassan
Izmena · Đorđe Denić
75'
İstanbulspor
Duran Şahin
Žuti karton · Dissent
75'
İstanbulspor
Duran Şahin
Žuti karton · Dissent
76'
İstanbulspor
Elvin Mendy
Žuti karton · Foul
76'
İstanbulspor
Elvin Mendy
Žuti karton · Foul
77'
Mardin 1969
Zdravko Dimitrov
Promašen penal
77'
Mardin 1969
Zdravko Dimitrov
Promašen penal
81'
İstanbulspor
Emrecan Uzunhan
Izmena · Ilian Iliev
81'
İstanbulspor
Emrecan Uzunhan
Izmena · Ilian Iliev
82'
Mardin 1969
Tonio Teklić
Izmena · Şahverdi Çetin
82'
Mardin 1969
Tonio Teklić
Izmena · Şahverdi Çetin
84'
İstanbulspor
Aytaç Kara
Žuti karton · Foul
84'
İstanbulspor
Aytaç Kara
Žuti karton · Foul
86'
Mardin 1969
Olarenwaju Kayode
Izmena · O. Yıldırım
86'
Mardin 1969
Olarenwaju Kayode
Izmena · O. Yıldırım
86'
Mardin 1969
Zdravko Dimitrov
Izmena · Berkay Dogan
86'
Mardin 1969
Zdravko Dimitrov
Izmena · Berkay Dogan
87'
İstanbulspor
Abdullah Dijlan Aydin
Žuti karton · Foul
87'
İstanbulspor
Abdullah Dijlan Aydin
Žuti karton · Foul
52%
Ball Possession
48%
5
Total Shots
14
2
Shots on Goal
7
2
Shots off Goal
4
1
Blocked Shots
3
2
Shots insidebox
10
3
Shots outsidebox
4
2
Corner Kicks
11
1
Offsides
2
15
Fouls
14
5
Yellow Cards
0
0
Red Cards
0
5
Goalkeeper Saves
1
429
Total passes
379
346
Passes accurate
304
1.34
expected_goals
2.43
12
Free Kicks
14

Analiza tipova · İstanbulspor

1. Lig · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno
X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Mardin 1969

1. Lig · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

İstanbulspor kod kuće · Mardin 1969 u gostima · 1. Lig 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
92,3%
İstanbulspor 100,0% (6) · Mardin 1969 85,7% (7)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
92,3%
İstanbulspor 100,0% (6) · Mardin 1969 85,7% (7)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
92,3%
İstanbulspor 100,0% (6) · Mardin 1969 85,7% (7)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
84,6%
İstanbulspor 100,0% (6) · Mardin 1969 71,4% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
84,6%
İstanbulspor 100,0% (6) · Mardin 1969 71,4% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
84,6%
İstanbulspor 100,0% (6) · Mardin 1969 71,4% (7)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
84,6%
İstanbulspor 100,0% (6) · Mardin 1969 71,4% (7)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
76,9%
İstanbulspor 83,3% (6) · Mardin 1969 71,4% (7)
Bolji uzorak
Tipİstanbulspor
kod kuće
Mardin 1969
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 6
85,7%
uzorak 7
92,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 6
85,7%
uzorak 7
92,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 6
85,7%
uzorak 7
92,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
100,0%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
84,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
84,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
84,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
84,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
76,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
76,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
76,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
76,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
76,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
85,7%
uzorak 7
76,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
85,7%
uzorak 7
76,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
69,2%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
69,2%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
69,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
69,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
69,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
69,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
69,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
69,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
76,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
76,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
76,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
76,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
69,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
69,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
61,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
66,7%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
61,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
61,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
61,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
61,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
61,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
61,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
61,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
61,5%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
61,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
61,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
61,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
71,4%
uzorak 7
61,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
53,8%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
53,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
53,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
53,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
53,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
53,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
53,8%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
53,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
53,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
53,8%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
53,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
46,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
46,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
46,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
46,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
46,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
46,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
33,3%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
46,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
46,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
46,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
46,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
46,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
57,1%
uzorak 7
46,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
38,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
33,3%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
38,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
38,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
38,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
38,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
38,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
38,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
38,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
38,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
38,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
42,9%
uzorak 7
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
46,2%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
38,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
38,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
38,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
50,0%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
38,5%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
30,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
23,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
23,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
23,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
23,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
23,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
23,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
23,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
23,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
23,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
23,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
23,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
23,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
23,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
23,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
23,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
23,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
23,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
23,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
15,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
15,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
15,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
15,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
15,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
15,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
28,6%
uzorak 7
15,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
14,3%
uzorak 7
7,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

İstanbulspor

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Özer Hurmacı
Startna postava 11
28A. TutarG
15E. MendyD
4D. SahinD
37Umut İslamoğluD
89E. UzunhanD
12K. SönmezM
21D. AydınM
27M. FallM
52Ö. DuymazM
30Alieu ChamM
81A. AkmanF
Klupa 10
1I. DoganG
6I. DayakliM
34A. KaraM
77M. KrstovskiF
11B. NızamF
10I. IlievM
5M. OlogoD
44E. SeçginM
9M. SolF
3Y. ÖzerD

Mardin 1969

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Ivaylo Petev
Startna postava 11
1E. KardeşlerG
3N. YardımcıD
25M. ŞengülD
15U. GezerD
33E. TaşdemirD
16A. KabakM
42B. AlhassanM
91T. TeklićM
47M. WilksM
10Z. DimitrovM
9O. KayodeF
Klupa 10
11B. BalatM
8Đ. DenićM
64B. DoğanD
70Enes ErolM
29Ö. KahveciG
17E. KorkmazD
77D. TaşkanF
45O. YıldırımF
7Ş. ÇetinM
19A. ÜlükF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 2 min čitanja

İstanbulspor - Mardin 1969 1:2 analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U 13. kolu turske 1. Lige, İstanbulspor je na svom terenu u Istanbulu, na stadionu Esenyurt Necmi Kadioglu, dočekao Mardin 1969. Utakmica je završena rezultatom 1:2 u korist gostiju iz Mardina. Poluvreme je završeno rezultatom 1:1, dok je konačni ishod odražavao efikasniju igru Mardina u drugom delu susreta.

Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte 52% 48%
Blokirani udarci 1 3
Korneri 2 11
Očekivani golovi (xG) 1.34 2.43
Faulovi 15 14
Slobodni udarci 12 14
Odbrane golmana 5 1
Offside 1 2
Precizni pasovi 346 304
Žuti kartoni 5 0
Šutevi unutar šesnaesterca 2 10
Šutevi van gola 2 4
Šutevi na gol 2 7
Šutevi van šesnaesterca 3 4
Ukupni pasovi 429 379
Ukupni šutevi 5 14
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
İstanbulspor 4-2-3-1 Özer Hurmacı
Mardin 1969 4-2-3-1 Ivaylo Petev
Tim Broj Igrač Pozicija
İstanbulspor28A. TutarG
İstanbulspor15E. MendyD
İstanbulspor4D. SahinD
İstanbulspor37Umut İslamoğluD
İstanbulspor89E. UzunhanD
İstanbulspor12K. SönmezM
İstanbulspor21D. AydınM
İstanbulspor27M. FallM
İstanbulspor52Ö. DuymazM
İstanbulspor30Alieu ChamM
İstanbulspor81A. AkmanF
Mardin 19691E. KardeşlerG
Mardin 19693N. YardımcıD
Mardin 196925M. ŞengülD
Mardin 196915U. GezerD
Mardin 196933E. TaşdemirD
Mardin 196916A. KabakM
Mardin 196942B. AlhassanM
Mardin 196991T. TeklićM
Mardin 196947M. WilksM
Mardin 196910Z. DimitrovM
Mardin 19699O. KayodeF
Zaključak

Utakmica je pokazala statističku dominaciju Mardin 1969 u broju šuteva i kornera, kao i u očekivanim golovima (2.43 prema 1.34). Iako je İstanbulspor imao nešto veći posed lopte (52%) i više preciznih pasova, to nije bilo dovoljno da se stvori veći broj prilika ili da se nadoknadi razlika u završnici. Mardin 1969 je uspeo da postigne dva gola i ostvari pobedu na gostovanju, dok je İstanbulspor uspeo da se upiše u strelce samo jednom. Takođe, pet žutih kartona za domaćina ukazuje na nešto izraženiju fizičku igru sa njihove strane, dok gosti nisu dobili nijedan karton. Ova statistička analiza pruža uvid u tok utakmice baziran isključivo na dostupnim podacima, bez dodatnih interpretacija o samom toku igre ili taktičkim detaljima.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.