Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Jong Utrecht
2P 1N 2I
12. mesto · 46 bodova
Forma · FC Eindhoven
1P 1N 3I
11. mesto · 47 bodova
Golovi · Over 1.5
84% vs 79%
BTTS 68% / 47% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 8
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Jong Utrecht 84,2% · FC Eindhoven 84,2%
84,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 37
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:0
Poluvreme
2:0
Stadion
Sportcomplex Zoudenbalch
Grad
Utrecht

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Jong Utrecht
12. mesto · 46 bodova
FC Eindhoven
11. mesto · 47 bodova
Utakmica Jong Utrecht - FC Eindhoven donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Eerste Divisie, Netherlands.
13'
Jong Utrecht
Per Kloosterboer
Žuti karton · Foul
21'
FC Eindhoven
John Neeskens
Žuti karton · Foul
22'
Jong Utrecht
R. El Arguioui
Gol iz penala
24'
Jong Utrecht
T. den Boggende
Gol · Z. Iqbal
46'
FC Eindhoven
J. Neeskens
Izmena · N. van Berkel
46'
FC Eindhoven
S. Simons
Izmena · M. van de Wetering
47'
Jong Utrecht
T. den Boggende
Gol · N. Dundas
64'
FC Eindhoven
X. Blomme
Izmena · B. van Schuppen
64'
FC Eindhoven
E. Lukoki Mateso
Izmena · S. Blummel
68'
Jong Utrecht
N. Beulens
Izmena · S. van der Wegen
68'
Jong Utrecht
Z. Iqbal
Izmena · N. Viereck
68'
Jong Utrecht
T. den Boggende
Izmena · M. Ghaddari
72'
Jong Utrecht
D. Laaouina
Izmena · B. Menzo
78'
FC Eindhoven
K. van Veen
Izmena · A. Bryson
81'
Jong Utrecht
N. Dundas
Izmena · J. Sneijder
82'
Jong Utrecht
Massien Ghaddari
Žuti karton · Foul
84'
FC Eindhoven
Amir Bryson
Žuti karton · Foul
90+3'
FC Eindhoven
Amir Bryson
Žuti karton · Foul
90+3'
FC Eindhoven
Amir Bryson
Crveni karton · Foul
48%
Ball Possession
52%
18
Total Shots
18
7
Shots on Goal
4
6
Shots off Goal
9
5
Blocked Shots
5
10
Shots insidebox
13
8
Shots outsidebox
5
3
Corner Kicks
11
3
Offsides
3
13
Fouls
14
2
Yellow Cards
3
0
Red Cards
1
4
Goalkeeper Saves
4
339
Total passes
365
257
Passes accurate
267
76%
Passes %
73%
2.87
expected_goals
2.32
goals_prevented

Analiza tipova · Jong Utrecht

Eerste Divisie · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · FC Eindhoven

Eerste Divisie · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 9 10 47,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 10 9 52,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Jong Utrecht kod kuće · FC Eindhoven u gostima · Eerste Divisie 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
84,2%
Jong Utrecht 84,2% (19) · FC Eindhoven 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
84,2%
Jong Utrecht 89,5% (19) · FC Eindhoven 79,0% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
84,2%
Jong Utrecht 89,5% (19) · FC Eindhoven 79,0% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
81,6%
Jong Utrecht 84,2% (19) · FC Eindhoven 79,0% (19)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
81,6%
Jong Utrecht 84,2% (19) · FC Eindhoven 79,0% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
81,6%
Jong Utrecht 73,7% (19) · FC Eindhoven 89,5% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
76,3%
Jong Utrecht 79,0% (19) · FC Eindhoven 73,7% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
76,3%
Jong Utrecht 79,0% (19) · FC Eindhoven 73,7% (19)
Bolji uzorak
TipJong Utrecht
kod kuće
FC Eindhoven
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
84,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
89,5%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
84,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
89,5%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
84,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
81,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
81,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
89,5%
uzorak 19
81,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
79,0%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
76,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
79,0%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
76,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
73,7%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
73,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
68,4%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
71,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
71,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
68,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
68,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
63,2%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
65,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
63,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
60,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
52,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
55,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
52,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
55,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
55,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
55,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
57,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
68,4%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
57,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
47,4%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
55,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
55,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
55,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
52,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
52,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
52,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
52,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
47,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
44,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
47,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
44,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
44,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
47,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
52,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
44,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
52,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
44,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
44,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
44,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
44,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
44,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
31,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
44,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
31,6%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
42,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
39,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
39,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
39,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
42,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
36,8%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
36,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
36,8%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
26,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
34,2%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
29,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
39,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
26,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
26,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
29,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
26,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
23,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
15,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno
X Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
10,5%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
15,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
10,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
10,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
7,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Jong Utrecht

Formacija: 4-3-3 · Trener: Mark Otten
Startna postava 11
1M. EppinkG
2N. BeulensD
3W. KooyD
14P. KloosterboerD
5D. LaaouinaD
6N. DundasM
8Z. IqbalM
10R. El ArguiouiM
7E. DemircanF
9T. den BoggendeF
11A. BlakeF
Klupa 10
31J. EversenG
32L. OladipoG
12S. van der WegenM
18J. SneijderM
21L. EdhartM
13N. ViereckD
15J. van RielD
19S. EbiteF
16M. GhaddariD
17B. MenzoF

FC Eindhoven

Formacija: 4-4-2 · Trener: Maurice Verberne
Startna postava 11
1J. BorgmansG
22C. EssersD
29H. AliD
33J. NeeskensD
8S. SimonsD
23E. Lukoki MatesoM
16X. BlommeM
5D. HuismanM
2T. SimonsM
9K. van VeenF
21T. MullerF
Klupa 11
26N. JanssenG
30D. N. FancitoG
10B. van SchuppenM
3F. LimouriD
20A. Bryson
7S. BlummelF
18N. MunstersM
15N. van BerkelD
17L. Netten
27M. van de WeteringD
19J. ElbersD

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.