Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Jong Utrecht
2P 1N 2I
20. mesto · 7 bodova
Forma · VVV Venlo
4P 0N 1I
3. mesto · 21 bodova
Golovi · Over 1.5
80% vs 100%
BTTS 80% / 60% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 4 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - 1+ gol
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
87,9%
model procena
Liga 84,0% n=100
Domaćin kod kuće 80,0% n=5
Gost u gostima 100,0% n=5
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
87,9%
model procena
Liga 84,0% n=100
Domaćin kod kuće 80,0% n=5
Gost u gostima 100,0% n=5
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Ukupno golova 2+
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
86,9%
model procena
Liga 85,0% n=100
Domaćin kod kuće 80,0% n=5
Gost u gostima 100,0% n=5
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
6 stavki
VIP 18.09.2026. 20:00
Jong Utrecht – VVV Venlo
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
87,9%Detalji
VIP 18.09.2026. 20:00
Jong Utrecht – VVV Venlo
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,9%Detalji
VIP 18.09.2026. 20:00
Jong Utrecht – VVV Venlo
Tip: Ukupno golova 2+
86,9%Detalji
VIP 18.09.2026. 20:00
Jong Utrecht – VVV Venlo
Tip: Više od 1,5 gola
86,9%Detalji
VIP 18.09.2026. 20:00
Jong Utrecht – VVV Venlo
Tip: Domaćin - 1+ gol
86,5%Detalji
VIP 18.09.2026. 20:00
Jong Utrecht – VVV Venlo
Tip: Gost - 1+ gol
85,1%Detalji
VIP 18.09.2026. 20:00
Jong Utrecht – VVV Venlo
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
87,9%Detalji
VIP 18.09.2026. 20:00
Jong Utrecht – VVV Venlo
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,9%Detalji
VIP 18.09.2026. 20:00
Jong Utrecht – VVV Venlo
Tip: Ukupno golova 2+
86,9%Detalji
VIP 18.09.2026. 20:00
Jong Utrecht – VVV Venlo
Tip: Više od 1,5 gola
86,9%Detalji
VIP 18.09.2026. 20:00
Jong Utrecht – VVV Venlo
Tip: Domaćin - 1+ gol
86,5%Detalji
VIP 18.09.2026. 20:00
Jong Utrecht – VVV Venlo
Tip: Gost - 1+ gol
85,1%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 7
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:3
Poluvreme
1:2
Stadion
Sportcomplex Zoudenbalch
Grad
Utrecht

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Jong Utrecht
20. mesto · 7 bodova
VVV Venlo
3. mesto · 21 bodova
U 7. kolu holandske Eerste Divisie, VVV Venlo je na gostovanju kod Jong Utrechta slavio sa 3:1. Pogledajte pregled ključnih događaja, formacije i statistiku utakmice.
14'
VVV Venlo
Nassim Ait Mouhou
Gol · Lars de Blok
18'
VVV Venlo
Tristan Schenkhuizen
Gol · Mattheos Tsigkas
38'
Jong Utrecht
Jamie Schuldes
Gol · Driss Laaouina
45'
Jong Utrecht
Emmanuel Chigozie Owen
Izmena · Bjorn Menzo
53'
VVV Venlo
Nassim Ait Mouhou
Gol · Ismail Oulad M'Hand
54'
VVV Venlo
Mattheos Tsigkas
Izmena · L. Schmidt
54'
VVV Venlo
Ismail Oulad M'Hand
Izmena · Andreas Verstraeten
60'
Jong Utrecht
Per Kloosterboer
Izmena · Noa Malik Dundas
70'
Jong Utrecht
Driss Laaouina
Izmena · Kenji Goes
70'
Jong Utrecht
Richie Omorowa
Izmena · Nana Gyamfi-Amoah
71'
VVV Venlo
Andreas Verstraeten
Žuti karton · Foul
73'
Jong Utrecht
Viggo Plantinga
Žuti karton · Foul
76'
VVV Venlo
Edhy Zuliani
Izmena · Philip Heise
76'
VVV Venlo
Mohammed Odriss
Izmena · Thomas Janssen
79'
Jong Utrecht
Jamie Schuldes
Izmena · Levi Rietveld
54%
Ball Possession
46%
16
Total Shots
12
3
Shots on Goal
8
6
Shots off Goal
3
7
Blocked Shots
1
10
Shots insidebox
11
6
Shots outsidebox
1
5
Corner Kicks
4
1
Offsides
1
16
Fouls
17
1
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
5
Goalkeeper Saves
2
458
Total passes
389
378
Passes accurate
302
17
Free Kicks
16

Analiza tipova · Jong Utrecht

Eerste Divisie · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · VVV Venlo

Eerste Divisie · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Jong Utrecht kod kuće · VVV Venlo u gostima · Eerste Divisie 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
90,0%
Jong Utrecht 80,0% (5) · VVV Venlo 100,0% (5)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
90,0%
Jong Utrecht 80,0% (5) · VVV Venlo 100,0% (5)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
90,0%
Jong Utrecht 80,0% (5) · VVV Venlo 100,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
90,0%
Jong Utrecht 80,0% (5) · VVV Venlo 100,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
90,0%
Jong Utrecht 80,0% (5) · VVV Venlo 100,0% (5)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
90,0%
Jong Utrecht 80,0% (5) · VVV Venlo 100,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
90,0%
Jong Utrecht 80,0% (5) · VVV Venlo 100,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
90,0%
Jong Utrecht 80,0% (5) · VVV Venlo 100,0% (5)
Bolji uzorak
TipJong Utrecht
kod kuće
VVV Venlo
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
80,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
80,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
80,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
80,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
80,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
80,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
80,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
40,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
50,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
60,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
40,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
40,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
40,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
20,0%
Nerešeno
X Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Jong Utrecht

Formacija: 4-3-3 · Trener: Omar Rziki
Startna postava 11
1K. GadellaaG
2Yousri SbaiD
3J. SchuldesD
5Viggo PlantingaD
14P. KloosterboerD
6W. KooyM
10Massien GhaddariM
8D. LaaouinaM
7E. C. OwenF
9Tijn den BoggendeF
11R. OmorowaF
Klupa 9
32M. TsankovG
12Kenji GoesM
31Justin EversenG
20N. DundasM
22Nana Gyamfi-AmoahF
16Matyas HavelkaM
19J. HunteM
17Bjorn MenzoF
21L. RietveldM

VVV Venlo

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Marinus Dijkhuizen
Startna postava 11
13Y. SchoonderwaldtG
14Raf VullersD
4É. ClancyD
33G. BlancquartD
5Lars de BlokD
8Ismail Oulad M'HandM
38Tristan SchenkhuizenM
7E. ZulianiM
24M. OdrissM
11N. Ait MouhouM
9M. TsigkasF
Klupa 10
21L. GörlichD
16P. HeiseD
19Thomas JanssenF
15Tijn JoostenD
17L. SchmidtM
22Zidane TaylanG
6A. VerstraetenM
35Yousri El AnbriM
1T. DoornbuschG
31M. DavisD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.10.2026. 3 min čitanja

Jong Utrecht - VVV Venlo 1:3, Eerste Divisie 7. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 7. kola holandske lige Eerste Divisie, na Sportcomplex Zoudenbalch u Utrehtu sastali su se domaći tim Jong Utrecht i gostujući VVV Venlo. Utakmica je završena rezultatom 1:3 u korist VVV Venla, koji je ostvario značajnu pobedu na gostovanju.

Tok utakmice

VVV Venlo je rano poveo u 14. minutu golom Nassima Ait Mouhoua, kojem je asistirao Lars de Blok. Samo četiri minuta kasnije, u 18. minutu, Tristan Schenkhuizen je povećao prednost na 2:0, nakon pasova Mattheosa Tsigkasa. Domaći tim je uspeo da smanji rezultat u 38. minutu preko Jamieja Schuldesa, koji je pogodak postigao uz asistenciju Drissa Laaouine.

U drugom poluvremenu, VVV Venlo je ponovo stekao sigurniju prednost golom Nassima Ait Mouhoua u 53. minutu, nakon pasova Ismaila Oulad M'Handa. Tokom utakmice bilo je nekoliko izmena na obe strane, dok su žuti kartoni dodeljeni Andreasu Verstraetenu iz VVV Venla u 71. minutu i Viggu Plantingi iz Jong Utrechta u 73. minutu.

Ključni momenti
  • 14' - Gol Nassima Ait Mouhoua za VVV Venlo, asistirao Lars de Blok.
  • 18' - Gol Tristana Schenkhuizena za VVV Venlo, asistirao Mattheos Tsigkas.
  • 38' - Gol Jamieja Schuldesa za Jong Utrecht, asistirao Driss Laaouina.
  • 45' - Izmena u Jong Utrehtu: Emmanuel Chigozie Owen ušao umesto Bjorn Menzo.
  • 53' - Gol Nassima Ait Mouhoua za VVV Venlo, asistirao Ismail Oulad M'Hand.
  • 54' - Dve izmene u VVV Venlu: Mattheos Tsigkas ušao umesto L. Schmidta, Ismail Oulad M'Hand ušao umesto Andreasa Verstraetena.
  • 60' - Izmena u Jong Utrehtu: Per Kloosterboer ušao umesto Noa Malik Dundasa.
  • 70' - Dve izmene u Jong Utrehtu: Driss Laaouina ušao umesto Kenji Goesa, Richie Omorowa ušao umesto Nana Gyamfi-Amoaha.
  • 71' - Žuti karton za Andreasa Verstraetena (VVV Venlo) zbog prekršaja.
  • 73' - Žuti karton za Vigga Plantingu (Jong Utrecht) zbog prekršaja.
  • 76' - Dve izmene u VVV Venlu: Edhy Zuliani ušao umesto Philipa Heisea, Mohammed Odriss ušao umesto Thomasa Janssena.
  • 79' - Izmena u Jong Utrehtu: Jamie Schuldes ušao umesto Levija Rietvelda.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Jong Utrecht 4-3-3 Omar Rziki
VVV Venlo 4-2-3-1 Marinus Dijkhuizen
Tim Broj Igrač Pozicija
Jong Utrecht1K. GadellaaG
Jong Utrecht2Yousri SbaiD
Jong Utrecht3J. SchuldesD
Jong Utrecht5Viggo PlantingaD
Jong Utrecht14P. KloosterboerD
Jong Utrecht6W. KooyM
Jong Utrecht10Massien GhaddariM
Jong Utrecht8D. LaaouinaM
Jong Utrecht7E. C. OwenF
Jong Utrecht9Tijn den BoggendeF
Jong Utrecht11R. OmorowaF
VVV Venlo13Y. SchoonderwaldtG
VVV Venlo14Raf VullersD
VVV Venlo4É. ClancyD
VVV Venlo33G. BlancquartD
VVV Venlo5Lars de BlokD
VVV Venlo8Ismail Oulad M'HandM
VVV Venlo38Tristan SchenkhuizenM
VVV Venlo7E. ZulianiM
VVV Venlo24M. OdrissM
VVV Venlo11N. Ait MouhouM
VVV Venlo9M. TsigkasF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession54%46%
Blocked Shots71
Corner Kicks54
Fouls1617
Free Kicks1716
Goalkeeper Saves52
Offsides11
Passes accurate378302
Red Cards00
Shots insidebox1011
Shots off Goal63
Shots on Goal38
Shots outsidebox61
Total passes458389
Total Shots1612
Yellow Cards11
Zaključak

Utakmica između Jong Utrechta i VVV Venla završena je pobedom gostiju rezultatom 3:1. Iako je domaći tim imao nešto veći broj dodavanja i posed lopte, VVV Venlo je bio efikasniji u realizaciji šansi, što potvrđuje i broj šuteva u okvir gola (8 prema 3). Blokirani šutevi domaćih (7) ukazuju na dobru odbranu, ali to nije bilo dovoljno da se zaustavi napad gostiju. Izmene na obe strane su se odvijale tokom drugog poluvremena, a žuti kartoni nisu znatno uticali na tok meča. Ova analiza potvrđuje da je VVV Venlo uspeo da iskoristi svoje prilike i da zabeleži važnu pobedu na gostovanju u okviru 7. kola Eerste Divisie.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.