Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:2
Kraj
HT 1:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Junior
1P 3N 1I
2. mesto · 35 bodova
Forma · Once Caldas
3P 2N 0I
5. mesto · 33 bodova
Golovi · Over 1.5
85% vs 89%
BTTS 55% / 74% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 4 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Junior 90,0% · Once Caldas 100,0%
94,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Apertura - Quarter-finals
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Estadio Metropolitano Roberto Melendez
Grad
Barranquilla

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Junior
2. mesto · 35 bodova
Once Caldas
5. mesto · 33 bodova
Utakmica Junior - Once Caldas donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera A, Colombia.
15'
Once Caldas
P. Gomez
Gol · A. Roa
28'
Once Caldas
Robert Mejía
Žuti karton · Foul
29'
Junior
Fabián Ángel
Žuti karton · Foul
41'
Junior
L. Monzon
Gol
43'
Junior
Bryan Castrillón
Žuti karton · Foul
46'
Junior
F. S. Angel Bernal
Izmena · J. Rivas
54'
Once Caldas
A. Roa
Izmena · J. Quinones
56'
Junior
Y. Chara
Izmena · J. Canchimbo
56'
Junior
B. Castrillon
Izmena · C. Barrios
64'
Junior
L. Muriel
Izmena · T. Gutierrez
65'
Once Caldas
J. Patino
Izmena · E. Navarro
65'
Once Caldas
J. A. Zapata Ramirez
Izmena · M. Zuleta
66'
Junior
C. Barrios
Gol · G. Paiva
70'
Once Caldas
Jeider Riquett
Žuti karton · Foul
76'
Junior
G. Paiva
Izmena · C. Bacca
78'
Junior
Teófilo Gutiérrez
Žuti karton · Foul
84'
Once Caldas
J. Riquett
Izmena · J. Cardona
85'
Once Caldas
L. Monzon
Autogol
87'
Junior
Jean Carlos Pestaña
Žuti karton · Argument
90+2'
Junior
Jesús Rivas
Žuti karton · Foul
90+6'
Junior
Lucas Monzón
Žuti karton · Foul
90+9'
Junior
Jesús Rivas
Žuti karton · Argument
90+9'
Junior
Jesús Rivas
Crveni karton · Argument
90+9'
Once Caldas
Mateo Zuleta
Žuti karton · Foul
90+11'
Junior
Carlos Bacca
Žuti karton · Argument
52%
Ball Possession
48%
9
Total Shots
20
5
Shots on Goal
7
3
Shots off Goal
4
1
Blocked Shots
9
8
Shots insidebox
7
1
Shots outsidebox
13
5
Corner Kicks
11
1
Offsides
2
15
Fouls
9
8
Yellow Cards
3
1
Red Cards
0
6
Goalkeeper Saves
3
370
Total passes
330
296
Passes accurate
260
80%
Passes %
79%
0.98
expected_goals
1.69
-0.38
goals_prevented
-0.38

Analiza tipova · Junior

Primera A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20 8 12 40,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
20 8 12 40,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
20 16 4 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
20 12 8 60,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
20 12 8 60,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20 3 17 15,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
20 15 5 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
20 17 3 85,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
20 17 3 85,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20 3 17 15,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
20 15 5 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
20 9 11 45,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
20 14 6 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
20 15 5 75,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
20 9 11 45,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
20 15 5 75,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20 3 17 15,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20 7 13 35,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20 3 17 15,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20 3 17 15,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20 2 18 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
20 9 11 45,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
20 9 11 45,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
20 17 3 85,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20 6 14 30,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
20 15 5 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
20 14 6 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20 10 10 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
20 6 14 30,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
20 12 8 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
20 11 9 55,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
20 7 13 35,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
20 9 11 45,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
20 17 3 85,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
20 18 2 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
20 14 6 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
20 14 6 70,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
20 12 8 60,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
20 12 8 60,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
20 10 10 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
20 7 13 35,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
20 12 8 60,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
20 13 7 65,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
20 12 8 60,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
20 10 10 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
20 12 8 60,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
20 15 5 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
20 10 10 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
20 3 17 15,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
20 3 17 15,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
20 3 17 15,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
20 3 17 15,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
20 3 17 15,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
20 8 12 40,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
20 16 4 80,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
20 10 10 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Once Caldas

Primera A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
19 19 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W19
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
19 17 2 89,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Junior kod kuće · Once Caldas u gostima · Primera A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
94,9%
Junior 90,0% (20) · Once Caldas 100,0% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
87,2%
Junior 85,0% (20) · Once Caldas 89,5% (19)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
87,2%
Junior 85,0% (20) · Once Caldas 89,5% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
84,6%
Junior 85,0% (20) · Once Caldas 84,2% (19)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
84,6%
Junior 85,0% (20) · Once Caldas 84,2% (19)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
84,6%
Junior 80,0% (20) · Once Caldas 89,5% (19)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
82,1%
Junior 80,0% (20) · Once Caldas 84,2% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
79,5%
Junior 80,0% (20) · Once Caldas 79,0% (19)
Bolji uzorak
TipJunior
kod kuće
Once Caldas
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
90,0%
uzorak 20
100,0%
uzorak 19
94,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
85,0%
uzorak 20
89,5%
uzorak 19
87,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
85,0%
uzorak 20
89,5%
uzorak 19
87,2%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
85,0%
uzorak 20
84,2%
uzorak 19
84,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
85,0%
uzorak 20
84,2%
uzorak 19
84,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 20
89,5%
uzorak 19
84,6%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 20
84,2%
uzorak 19
82,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
80,0%
uzorak 20
79,0%
uzorak 19
79,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 20
84,2%
uzorak 19
79,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 20
84,2%
uzorak 19
79,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 20
73,7%
uzorak 19
74,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
70,0%
uzorak 20
84,2%
uzorak 19
76,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
80,0%
uzorak 20
68,4%
uzorak 19
74,4%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 20
68,4%
uzorak 19
74,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
70,0%
uzorak 20
68,4%
uzorak 19
69,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
70,0%
uzorak 20
68,4%
uzorak 19
69,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
70,0%
uzorak 20
68,4%
uzorak 19
69,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 20
63,2%
uzorak 19
69,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 20
63,2%
uzorak 19
69,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 20
63,2%
uzorak 19
69,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
70,0%
uzorak 20
63,2%
uzorak 19
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
70,0%
uzorak 20
63,2%
uzorak 19
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
65,0%
uzorak 20
63,2%
uzorak 19
64,1%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
65,0%
uzorak 20
63,2%
uzorak 19
64,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
84,2%
uzorak 19
71,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 20
79,0%
uzorak 19
69,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
59,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
55,0%
uzorak 20
79,0%
uzorak 19
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
55,0%
uzorak 20
73,7%
uzorak 19
64,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
55,0%
uzorak 20
73,7%
uzorak 19
64,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
68,4%
uzorak 19
61,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
68,4%
uzorak 19
61,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
56,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
65,0%
uzorak 20
52,6%
uzorak 19
59,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
52,6%
uzorak 19
56,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
52,6%
uzorak 19
56,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
79,0%
uzorak 19
64,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 20
79,0%
uzorak 19
64,1%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 20
63,2%
uzorak 19
56,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
53,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
55,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
51,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
55,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
51,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
55,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
51,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
48,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
45,0%
uzorak 20
68,4%
uzorak 19
56,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
45,0%
uzorak 20
52,6%
uzorak 19
48,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
45,0%
uzorak 20
52,6%
uzorak 19
48,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
52,6%
uzorak 19
48,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
46,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 20
42,1%
uzorak 19
46,2%
Nerešeno
X Ceo meč
40,0%
uzorak 20
63,2%
uzorak 19
51,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
63,2%
uzorak 19
51,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
42,1%
uzorak 19
41,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
48,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
48,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
48,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
48,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
43,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
43,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
43,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
46,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
35,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
46,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
42,1%
uzorak 19
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
42,1%
uzorak 19
38,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
42,1%
uzorak 19
38,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
35,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
35,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
41,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
38,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
38,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
38,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
35,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
33,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
33,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
30,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
30,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
33,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
38,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
45,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
35,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
35,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
35,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
35,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
35,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
35,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
33,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
30,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
35,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
30,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
25,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
30,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
30,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
28,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
30,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
25,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
25,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
25,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
25,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
25,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
25,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
20,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
20,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
40,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
28,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
28,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
30,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
23,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
23,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
30,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
23,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
20,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
20,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
20,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
20,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
20,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
20,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
17,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
23,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
17,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
17,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
15,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
15,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
35,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
23,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
23,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
18,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
15,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
15,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
12,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
12,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
12,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
12,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
12,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
12,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
10,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
10,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
10,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
10,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
10,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
5,3%
uzorak 19
12,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
5,3%
uzorak 19
12,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
5,3%
uzorak 19
12,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15,0%
uzorak 20
5,3%
uzorak 19
10,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
5,3%
uzorak 19
10,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
5,3%
uzorak 19
10,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
5,3%
uzorak 19
10,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
5,3%
uzorak 19
10,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
10,0%
uzorak 20
5,3%
uzorak 19
7,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
7,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,0%
uzorak 20
5,3%
uzorak 19
5,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
0,0%
uzorak 19
7,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
0,0%
uzorak 19
7,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
0,0%
uzorak 19
5,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
5,0%
uzorak 20
0,0%
uzorak 19
2,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Junior

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Alfredo Arias
Startna postava 11
1M. SilveiraG
3E. HerreraD
24J. PestanaD
33L. MonzonD
26Y. SuarezD
14J. RiosM
80F. S. Angel BernalM
8Y. CharaM
10L. MurielM
88B. CastrillonM
9G. PaivaF
Klupa 9
30J. MartinezG
29T. GutierrezF
70C. BaccaF
21J. CanchimboF
77C. BarriosF
22J. RivasM
5D. RiveraM
38A. ShmalbachM
19D. SocarrasD

Once Caldas

Formacija: 4-4-2 · Trener: Hernan Herrera
Startna postava 11
99J. ParraG
22J. D. Cuesta SantosD
16J. CastanoD
18J. RiquettD
33J. PatinoD
14J. A. Zapata RamirezM
20A. RoaM
88R. MejiaM
9P. GomezM
10L. SanchezF
17D. MorenoF
Klupa 9
12J. AguirreG
5I. RojasM
2J. CardonaD
42J. QuinonesM
4E. NavarroD
15J. AlvaradoM
28M. ZuletaM
19T. RojasM
21H. GuzmanF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.