Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Juventus U23
3P 0N 2I
9. mesto · 44 bodova
Forma · Crotone
2P 1N 2I
4. mesto · 54 bodova
Golovi · Over 1.5
68% vs 94%
BTTS 42% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 1
2 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Juventus U23 79,0% · Crotone 77,8%
78,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 18
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone C - 35
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:1
Poluvreme
2:0
Stadion
Stadio Comunale Vittorio Pozzo Lamarmora
Grad
Biella

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Juventus U23
9. mesto · 44 bodova
Crotone
4. mesto · 54 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
Utakmica Juventus U23 - Crotone donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone C, Italy.
24'
Juventus U23
V. Adžić
Gol iz penala
40'
Juventus U23
A. Pietrelli
Gol
46'
Juventus U23
F. Macca
Žuti karton
47'
Crotone
N. Armini
Crveni karton
52'
Juventus U23
A. Pietrelli
Žuti karton
52'
Crotone
A. Rispoli
Izmena · D. Di Pasquale
52'
Crotone
F. Ricci
Izmena · Jonathan Silva
55'
Juventus U23
J. Gil
Žuti karton
67'
Crotone
M. Tumminello
Izmena · G. Gomez
73'
Juventus U23
V. Adžić
Gol
74'
Juventus U23
S. Turco
Izmena · L. Comenencia
74'
Juventus U23
L. Amaradio
Izmena · S. Guerra
78'
Crotone
R. Cargnelutti
Izmena · N. Cocetta
78'
Crotone
R. Stronati
Izmena · T. Schirò
80'
Crotone
G. Gomez
Gol
81'
Juventus U23
Javier Gil
Izmena · L. Villa
81'
Juventus U23
F. Macca
Izmena · G. Faticanti
89'
Juventus U23
S. Guerra
Gol iz penala
90'
Juventus U23
A. Pietrelli
Izmena · A. Citi

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Juventus U23

Serie C - Girone C · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 9 10 47,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 13 6 68,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 10 9 52,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 9 10 47,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 6 13 31,6% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Crotone

Serie C - Girone C · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 17 1 94,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 17 1 94,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Juventus U23 kod kuće · Crotone u gostima · Serie C - Girone C 2024
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
78,4%
Juventus U23 79,0% (19) · Crotone 77,8% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
75,7%
Juventus U23 73,7% (19) · Crotone 77,8% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
75,7%
Juventus U23 73,7% (19) · Crotone 77,8% (18)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
73,0%
Juventus U23 73,7% (19) · Crotone 72,2% (18)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
81,1%
Juventus U23 68,4% (19) · Crotone 94,4% (18)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
81,1%
Juventus U23 68,4% (19) · Crotone 94,4% (18)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
73,0%
Juventus U23 79,0% (19) · Crotone 66,7% (18)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
67,6%
Juventus U23 68,4% (19) · Crotone 66,7% (18)
Bolji uzorak
TipJuventus U23
kod kuće
Crotone
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
77,8%
uzorak 18
78,4%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
73,7%
uzorak 19
77,8%
uzorak 18
75,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
73,7%
uzorak 19
77,8%
uzorak 18
75,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
72,2%
uzorak 18
73,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
94,4%
uzorak 18
81,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
94,4%
uzorak 18
81,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
66,7%
uzorak 18
73,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
68,4%
uzorak 19
66,7%
uzorak 18
67,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
66,7%
uzorak 18
64,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
61,1%
uzorak 18
67,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
61,1%
uzorak 18
67,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
57,9%
uzorak 19
77,8%
uzorak 18
67,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
57,9%
uzorak 19
77,8%
uzorak 18
67,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
88,9%
uzorak 18
70,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
66,7%
uzorak 18
59,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
61,1%
uzorak 18
56,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
52,6%
uzorak 19
50,0%
uzorak 18
51,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
52,6%
uzorak 19
50,0%
uzorak 18
51,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
47,4%
uzorak 19
50,0%
uzorak 18
48,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
47,4%
uzorak 19
50,0%
uzorak 18
48,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
66,7%
uzorak 18
54,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
42,1%
uzorak 19
66,7%
uzorak 18
54,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
61,1%
uzorak 18
51,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
61,1%
uzorak 18
51,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
61,1%
uzorak 18
51,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
61,1%
uzorak 18
51,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
55,6%
uzorak 18
48,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
68,4%
uzorak 19
38,9%
uzorak 18
54,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
38,9%
uzorak 18
48,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
38,9%
uzorak 18
48,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
38,9%
uzorak 18
43,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
61,1%
uzorak 18
48,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
44,4%
uzorak 18
40,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
44,4%
uzorak 18
40,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
57,9%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
45,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
40,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
40,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
35,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
35,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
31,6%
uzorak 19
61,1%
uzorak 18
45,9%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
31,6%
uzorak 19
61,1%
uzorak 18
45,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
61,1%
uzorak 18
45,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
61,1%
uzorak 18
45,9%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
32,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
32,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
52,6%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
40,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
44,4%
uzorak 18
35,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
38,9%
uzorak 18
32,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
38,9%
uzorak 18
32,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
29,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
29,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
26,3%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
29,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
29,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
26,3%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
27,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
27,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
27,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
26,3%
uzorak 19
22,2%
uzorak 18
24,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
21,1%
uzorak 19
38,9%
uzorak 18
29,7%
Nerešeno
X Ceo meč
21,1%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
27,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
27,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
24,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
22,2%
uzorak 18
21,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
22,2%
uzorak 18
21,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
16,7%
uzorak 18
35,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
16,7%
uzorak 18
24,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
24,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
21,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
21,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
21,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
22,2%
uzorak 18
18,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
16,7%
uzorak 18
16,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
16,7%
uzorak 18
16,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
47,4%
uzorak 19
11,1%
uzorak 18
29,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21,1%
uzorak 19
11,1%
uzorak 18
16,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
21,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
22,2%
uzorak 18
16,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
5,6%
uzorak 18
18,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
5,6%
uzorak 18
18,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
31,6%
uzorak 19
5,6%
uzorak 18
18,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,6%
uzorak 18
10,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
16,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
16,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
0,0%
uzorak 18
10,8%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.