Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Kayserispor
4P
1N
0I
1. mesto · 22 bodova
Forma · İstanbulspor
1P
0N
4I
18. mesto · 5 bodova
Golovi · Over 1.5
100%
vs
80%
BTTS
50% /
20% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2
— 1 —
2
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin ili gost
Kayserispor 100,0%
· İstanbulspor 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 3
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 7
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:0
Poluvreme
3:0
Stadion
RHG Enerturk Enerji Stadyumu
Grad
Kayseri
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
4 / 4
100,0%
Over 1.5
4 / 5
80,0%
3 / 4
75,0%
Over 2.5
4 / 5
80,0%
2 / 4
50,0%
Over 3.5
3 / 5
60,0%
0 / 4
0,0%
Under 1.5
1 / 5
20,0%
1 / 4
25,0%
Under 2.5
1 / 5
20,0%
2 / 4
50,0%
Under 3.5
2 / 5
40,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 5 završenih utakmica
2
Kayserispor pobede
1
Nerešeno
2
İstanbulspor pobede
22.01.2024.
Kayserispor - İstanbulspor
Süper Lig
0:1
18.08.2023.
İstanbulspor - Kayserispor
Süper Lig
1:1
24.03.2023.
İstanbulspor - Kayserispor
Friendlies Clubs
2:1
29.01.2023.
İstanbulspor - Kayserispor
Süper Lig
2:4
13.08.2022.
Kayserispor - İstanbulspor
Süper Lig
1:0
Utakmica Kayserispor - İstanbulspor donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja 1. Lig, Turkey.
23'
İstanbulspor
Yusuf Ozer
VAR
23'
İstanbulspor
Yusuf Ozer
VAR
25'
Kayserispor
Taulant Seferi
Gol
25'
Kayserispor
Taulant Seferi
Gol
31'
Kayserispor
Semih Güler
VAR
31'
Kayserispor
Semih Güler
VAR
34'
Kayserispor
Daniel Moreno
Gol · Oğulcan Çağlayan
34'
Kayserispor
Daniel Moreno
Gol · Oğulcan Çağlayan
39'
İstanbulspor
Muhlis Dagasan
Izmena · Vefa Temel
39'
İstanbulspor
Muhlis Dagasan
Izmena · Vefa Temel
44'
Kayserispor
Daniel Moreno
Gol
44'
Kayserispor
Daniel Moreno
Gol
45'
İstanbulspor
Kubilay Sönmez
Izmena · Elvin Mendy
45'
İstanbulspor
Kubilay Sönmez
Izmena · Elvin Mendy
45'
İstanbulspor
Ali Akman
Izmena · Ilian Iliev
45'
İstanbulspor
Ali Akman
Izmena · Ilian Iliev
56'
Kayserispor
Manadi Camara
Izmena · Ensar Kemaloglu
56'
Kayserispor
Manadi Camara
Izmena · Ensar Kemaloglu
56'
Kayserispor
Oğulcan Çağlayan
Izmena · Florent Hasani
56'
Kayserispor
Oğulcan Çağlayan
Izmena · Florent Hasani
66'
İstanbulspor
Alieu Cham
Izmena · Essap Njie
66'
İstanbulspor
Alieu Cham
Izmena · Essap Njie
73'
İstanbulspor
Ömer Faruk Duymaz
Izmena · Berk Ali Nizam
73'
İstanbulspor
Ömer Faruk Duymaz
Izmena · Berk Ali Nizam
74'
Kayserispor
Daniel Moreno
Izmena · Denis Radu
74'
Kayserispor
Daniel Moreno
Izmena · Denis Radu
81'
Kayserispor
Görkem Sağlam
Izmena · Murat Cem Akpinar
81'
Kayserispor
Görkem Sağlam
Izmena · Murat Cem Akpinar
81'
Kayserispor
Semih Güler
Izmena · Kayra Cihan
81'
Kayserispor
Semih Güler
Izmena · Kayra Cihan
83'
Kayserispor
Taulant Seferi
Gol · Mehmet Murat Uçar
83'
Kayserispor
Taulant Seferi
Gol · Mehmet Murat Uçar
67%
Ball Possession
33%
19
Total Shots
4
6
Shots on Goal
1
8
Shots off Goal
2
5
Blocked Shots
1
13
Shots insidebox
0
6
Shots outsidebox
4
7
Corner Kicks
1
6
Offsides
1
10
Fouls
9
0
Yellow Cards
0
0
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
2
595
Total passes
301
544
Passes accurate
240
8
Free Kicks
10
Analiza tipova · Kayserispor
1. Lig · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · İstanbulspor
1. Lig · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Kayserispor kod kuće · İstanbulspor u gostima · 1. Lig 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
100,0%Kayserispor 100,0% (3) · İstanbulspor 100,0% (5)
Srednji uzorak
Ukupno golova 2+
87,5%Kayserispor 100,0% (3) · İstanbulspor 80,0% (5)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
87,5%Kayserispor 100,0% (3) · İstanbulspor 80,0% (5)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
87,5%Kayserispor 100,0% (3) · İstanbulspor 80,0% (5)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
87,5%Kayserispor 100,0% (3) · İstanbulspor 80,0% (5)
Srednji uzorak
Domaćin - 1+ gol
87,5%Kayserispor 100,0% (3) · İstanbulspor 80,0% (5)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
87,5%Kayserispor 100,0% (3) · İstanbulspor 80,0% (5)
Srednji uzorak
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
87,5%Kayserispor 100,0% (3) · İstanbulspor 80,0% (5)
Srednji uzorak
| Tip | Kayserispor kod kuće | İstanbulspor u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
100,0% uzorak 3 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
87,5% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
87,5% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
100,0% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
87,5% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
100,0% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
87,5% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
87,5% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
87,5% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
87,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
87,5% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
66,7% uzorak 3 |
100,0% uzorak 5 |
87,5% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
66,7% uzorak 3 |
100,0% uzorak 5 |
87,5% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
75,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
100,0% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
75,0% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
66,7% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
62,5% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
66,7% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
62,5% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
62,5% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
62,5% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
62,5% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
62,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
62,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
62,5% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
62,5% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
62,5% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
80,0% uzorak 5 |
66,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
60,0% uzorak 5 |
55,6% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
60,0% uzorak 5 |
55,6% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
40,0% uzorak 5 |
55,6% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
40,0% uzorak 5 |
50,0% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
40,0% uzorak 5 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
40,0% uzorak 5 |
44,4% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
40,0% uzorak 5 |
44,4% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
40,0% uzorak 5 |
44,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
40,0% uzorak 5 |
44,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
40,0% uzorak 5 |
44,4% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
40,0% uzorak 5 |
44,4% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
62,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
62,5% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
62,5% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
80,0% uzorak 5 |
62,5% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
50,0% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
50,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
50,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
50,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
60,0% uzorak 5 |
50,0% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
33,3% uzorak 3 |
40,0% uzorak 5 |
37,5% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
40,0% uzorak 5 |
37,5% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
40,0% uzorak 5 |
37,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
40,0% uzorak 5 |
37,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
40,0% uzorak 5 |
37,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
40,0% uzorak 5 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
40,0% uzorak 5 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
40,0% uzorak 5 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
40,0% uzorak 5 |
37,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
40,0% uzorak 5 |
37,5% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
40,0% uzorak 5 |
37,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
60,0% uzorak 5 |
44,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
40,0% uzorak 5 |
33,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
40,0% uzorak 5 |
33,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
40,0% uzorak 5 |
33,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
40,0% uzorak 5 |
33,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
66,7% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
37,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
20,0% uzorak 5 |
33,3% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
25,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
20,0% uzorak 5 |
22,2% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
20,0% uzorak 5 |
22,2% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
0,0% uzorak 4 |
40,0% uzorak 5 |
22,2% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
12,5% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
12,5% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
12,5% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
12,5% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
12,5% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
12,5% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
12,5% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
0,0% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
12,5% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
12,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
12,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
12,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
12,5% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
20,0% uzorak 5 |
12,5% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
12,5% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
12,5% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
12,5% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
12,5% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
12,5% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
33,3% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
12,5% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
12,5% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
12,5% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
12,5% |
Nerešeno X Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 3 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Kayserispor
Formacija: 4-1-3-2 · Trener: A. Gerin
Startna postava 11
35G. DeğirmenciG
7M. UçarD
4S. GülerD
3J. TabidzeD
77C. ŞenD
8S. KurtM
28Mamadi CamaráM
61G. SağlamM
97T. SeferiM
27D. MorenoF
71O. ÇağlayanF
Klupa 10
6C. AkpınarM
5K. CihanD
88M. DulcaM
16Deniz Eren DonmezerG
17M. GöçkanD
9F. HasaniF
38Ataol KarapinarM
11E. KemaloğluM
22D. RaduD
99T. SarıarslanF

İstanbulspor
Formacija: 4-4-2 · Trener: Olcay Demir
Startna postava 11
28A. TutarG
58M. DaÄaÅanD
5M. OlogoD
89E. UzunhanD
3Y. ÖzerD
27M. FallM
12K. SönmezM
21D. AydınM
30Alieu ChamM
52Ã. DuymazF
81A. AkmanF
Klupa 10
61E. SarıalioğluM
9M. SolF
8V. TemelM
18Turan TuncerD
4D. SahinD
17Essap NjieF
11B. NızamF
15E. MendyM
10I. IlievM
1I. DoganG
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
