Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:2
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · KFUM Oslo
2P 3N 0I
10. mesto · 31 bodova
Forma · Ham-Kam
1P 1N 3I
13. mesto · 27 bodova
Golovi · Over 1.5
92% vs 92%
BTTS 58% / 58% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 4 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Ukupno golova 2+
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
88,2%
model procena
Liga 87,1% n=193
Domaćin kod kuće 91,7% n=12
Gost u gostima 91,7% n=12
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Više od 1,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
88,2%
model procena
Liga 87,1% n=193
Domaćin kod kuće 91,7% n=12
Gost u gostima 91,7% n=12
VIP predlog PROŠAO 1. poluvreme
Prvo poluvreme - 1+ gol
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
85,6%
model procena
Liga 85,0% n=193
Domaćin kod kuće 83,3% n=12
Gost u gostima 91,7% n=12
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
6 stavki
VIP 01.11.2026. 17:00
KFUM Oslo – Ham-Kam
Tip: Ukupno golova 2+
88,2%Detalji
VIP 01.11.2026. 17:00
KFUM Oslo – Ham-Kam
Tip: Više od 1,5 gola
88,2%Detalji
VIP 01.11.2026. 17:00
KFUM Oslo – Ham-Kam
Tip: Prvo poluvreme - 1+ gol
85,6%Detalji
VIP 01.11.2026. 17:00
KFUM Oslo – Ham-Kam
Tip: Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
85,6%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 17:00
KFUM Oslo – Ham-Kam
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
77,2%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 17:00
KFUM Oslo – Ham-Kam
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
74,9%Detalji
VIP 01.11.2026. 17:00
KFUM Oslo – Ham-Kam
Tip: Ukupno golova 2+
88,2%Detalji
VIP 01.11.2026. 17:00
KFUM Oslo – Ham-Kam
Tip: Više od 1,5 gola
88,2%Detalji
VIP 01.11.2026. 17:00
KFUM Oslo – Ham-Kam
Tip: Prvo poluvreme - 1+ gol
85,6%Detalji
VIP 01.11.2026. 17:00
KFUM Oslo – Ham-Kam
Tip: Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
85,6%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 25
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
1:0
Stadion
KFUM Arena
Grad
Oslo

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

KFUM Oslo
10. mesto · 31 bodova
Ham-Kam
13. mesto · 27 bodova
U 25. kolu norveške Eliteserien lige, KFUM Oslo i Ham-Kam su odigrali uzbudljiv meč na KFUM Areni u Oslu koji je završen rezultatom 2:2.
32'
KFUM Oslo
Magnus Grødem
Gol · Bilal Njie
47'
KFUM Oslo
Brage Skaret
Žuti karton · Foul
48'
Ham-Kam
João Paulo Rodrigues Barros
Žuti karton · Foul
55'
Ham-Kam
João Paulo Rodrigues Barros
Izmena · Ethan Amundsen-Day
56'
Ham-Kam
Loris Mettler
Izmena · Henrik Udahl
71'
KFUM Oslo
Magnus Grødem
Gol · Bilal Njie
72'
Ham-Kam
David Benjamin
Izmena · Danilo Al-Saed
73'
Ham-Kam
Viðar Ari Jónsson
Izmena · Snorre Strand Nilsen
74'
KFUM Oslo
Robin Rasch
Izmena · Eirik Saunes
74'
KFUM Oslo
Jonas Lange Hjorth
Izmena · Sander Hansen Sjokvist
74'
KFUM Oslo
Bilal Njie
Izmena · Rasmus Eggen Vinge
76'
Ham-Kam
Aksel Baran Potur
Žuti karton · Foul
80'
Ham-Kam
Patrick Metcalfe
Gol · Aksel Baran Potur
80'
KFUM Oslo
Magnus Grødem
Izmena · Bjorn Martin Kristensen
81'
Ham-Kam
Ethan Amundsen-Day
Žuti karton · Foul
86'
Ham-Kam
Henrik Udahl
Gol · Snorre Strand Nilsen
89'
KFUM Oslo
Fredrik Tobias Berglie
Izmena · Magnus Eikrem
90+5'
Ham-Kam
Fredrik Sjolstad
Izmena · Halvor Rodolen Opsahl
48%
Ball Possession
52%
13
Total Shots
13
5
Shots on Goal
2
4
Shots off Goal
6
4
Blocked Shots
5
8
Shots insidebox
6
5
Shots outsidebox
7
3
Corner Kicks
6
1
Offsides
3
6
Fouls
12
1
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
0
Goalkeeper Saves
3
476
Total passes
510
379
Passes accurate
403
1.16
expected_goals
0.92
12
Free Kicks
6

Analiza tipova · KFUM Oslo

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Ham-Kam

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 11 1 91,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 11 1 91,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 9 3 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 9 3 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 9 3 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

KFUM Oslo kod kuće · Ham-Kam u gostima · Eliteserien 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
91,7%
KFUM Oslo 91,7% (12) · Ham-Kam 91,7% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
91,7%
KFUM Oslo 91,7% (12) · Ham-Kam 91,7% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
87,5%
KFUM Oslo 83,3% (12) · Ham-Kam 91,7% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
87,5%
KFUM Oslo 83,3% (12) · Ham-Kam 91,7% (12)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
87,5%
KFUM Oslo 83,3% (12) · Ham-Kam 91,7% (12)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
79,2%
KFUM Oslo 83,3% (12) · Ham-Kam 75,0% (12)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
79,2%
KFUM Oslo 75,0% (12) · Ham-Kam 83,3% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
79,2%
KFUM Oslo 75,0% (12) · Ham-Kam 83,3% (12)
Bolji uzorak
TipKFUM Oslo
kod kuće
Ham-Kam
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
91,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
91,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
91,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
83,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
87,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
83,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
87,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
87,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
79,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
79,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
79,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
79,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
79,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
79,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
66,7%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
75,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
75,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
70,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
70,8%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
70,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
70,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
66,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
66,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
58,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
58,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
58,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
66,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
66,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
66,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
66,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
66,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
62,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
58,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
58,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
54,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
54,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
58,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
58,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
45,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
45,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
58,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
58,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
58,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
33,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
54,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
54,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
54,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
41,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
37,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
37,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
50,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
37,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
45,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
45,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
41,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
41,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
33,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
33,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
33,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
33,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
33,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
33,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
29,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Nerešeno
X Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
33,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
25,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
20,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
12,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
12,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
20,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
8,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
8,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
4,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

KFUM Oslo

Formacija: 3-4-3 · Trener: J. Isnes
Startna postava 11
1E. ØdegaardG
2D. SchneiderD
5F. BerglieD
13B. SkaretD
14H. HosethM
9M. VinjorM
7R. RaschM
16J. HjorthM
11O. VistedF
28M. GrødemF
10B. NjieF
Klupa 9
23M. EikremM
25H. JensenG
22B. KristensenF
24H. RøstenD
19E. SaunesD
21S. SjøkvistD
27T. SøråsM
8B. TobiassenM
18R. VingeF

Ham-Kam

Formacija: 5-3-2 · Trener: T. Myhre
Startna postava 11
12M. SandbergG
7V. JónssonD
2M. GjoneD
23F. SjølstadD
27João BarrosD
5A. AndresenD
10L. MettlerM
14L. MaresM
26P. MetcalfeM
17A. PoturF
28David BenjaminF
Klupa 9
13S. ØstraatG
16A. TrondsenM
19H. UdahlF
6W. Osnes-RingenM
4H. OpsahlD
22S. NilsenD
18Duarte MoreiraF
3E. Amundsen-DayD
24D. Al-SaedF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 4 min čitanja

KFUM Oslo i Ham-Kam odigrali nerešeno u Eliteserienu

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U 25. kolu norveške Eliteserien lige, utakmica između KFUM Oslo i Ham-Kam odigrana je 1. novembra 2026. godine na KFUM Areni u Oslu. Meč je završen rezultatom 2:2, što je bio rezultat koji je zadovoljio obe ekipe u ovom susretu redovnog dela sezone.

Tok utakmice

Prvi gol na utakmici postigao je Magnus Grødem za KFUM Oslo u 32. minutu, a asistirao mu je Bilal Njie. Prvi deo igre završio se rezultatom 1:0 u korist domaćina. U nastavku utakmice, žuti kartoni su podeljeni brzo jedan za drugim – Brage Skaret iz KFUM Oslo u 47. minutu zbog prekršaja, a zatim João Paulo Rodrigues Barros iz Ham-Kama u 48. minutu, što je ukazivalo na pojačanu borbu i fizičku igru u drugom poluvremenu.

U 55. i 56. minutu Ham-Kam je izvršio dve izmene: João Paulo Rodrigues Barros je izašao, a ušao je Ethan Amundsen-Day, dok je Henrik Udahl zamenio Lorisa Mettlera. Drugi gol za KFUM Oslo ponovo je postigao Magnus Grødem u 71. minutu, ponovo uz asistenciju Bilala Njieja, čime je domaćin poveo sa 2:0.

Nakon toga, Ham-Kam je izvršio još dve izmene ubrzo posle drugog gola domaćina, kada su ušli David Benjamin i Viðar Ari Jónsson umesto Danilo Al-Saeda i Snorre Strand Nilsena. KFUM Oslo je takođe odgovorio sa tri izmene u 74. minutu, kada su ušli Robin Rasch, Jonas Lange Hjorth i Bilal Njie umesto Eirik Saunesa, Sander Hansena Sjokvista i Rasmusa Eggena Vinge.

U 76. minutu žuti karton je dobio Aksel Baran Potur iz Ham-Kama, a u 80. minutu Patrick Metcalfe je smanjio rezultat na 2:1, asistirao mu je upravo Potur. Ubrzo nakon toga, Magnus Grødem je izašao, a u igru je ušao Bjorn Martin Kristensen. U 81. minutu Ham-Kam je dobio još jedan žuti karton, koji je dobio Ethan Amundsen-Day.

U 86. minutu Ham-Kam je uspeo da izjednači golom Henrika Udahla, kome je asistirao Snorre Strand Nilsen. U završnim minutima utakmice usledile su još izmene sa obe strane. KFUM Oslo je u 89. minutu izvršio izmenu kada je ušao Fredrik Tobias Berglie umesto Magnusa Eikrema, dok je Ham-Kam u 90+5. minutu uveo Fredrika Sjolstada umesto Halvora Rodolena Opsahla.

Ključni momenti
  • 32' - Gol Magnusa Grødema (KFUM Oslo), asistencija Bilala Njieja.
  • 47' - Žuti karton Brage Skaretu (KFUM Oslo) zbog prekršaja.
  • 48' - Žuti karton João Paulo Rodrigues Barrosu (Ham-Kam) zbog prekršaja.
  • 71' - Drugi gol Magnusa Grødema (KFUM Oslo), asistencija Bilala Njieja.
  • 80' - Gol Patricka Metcalfea (Ham-Kam), asistencija Aksela Barana Potura.
  • 86' - Izjednačujući gol Henrika Udahla (Ham-Kam), asistencija Snorrea Strand Nilsena.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
KFUM Oslo 3-4-3 J. Isnes
Ham-Kam 5-3-2 T. Myhre
Tim Broj Igrač Pozicija
KFUM Oslo1E. ØdegaardG
KFUM Oslo2D. SchneiderD
KFUM Oslo5F. BerglieD
KFUM Oslo13B. SkaretD
KFUM Oslo14H. HosethM
KFUM Oslo9M. VinjorM
KFUM Oslo7R. RaschM
KFUM Oslo16J. HjorthM
KFUM Oslo11O. VistedF
KFUM Oslo28M. GrødemF
KFUM Oslo10B. NjieF
Ham-Kam12M. SandbergG
Ham-Kam7V. JónssonD
Ham-Kam2M. GjoneD
Ham-Kam23F. SjølstadD
Ham-Kam27João BarrosD
Ham-Kam5A. AndresenD
Ham-Kam10L. MettlerM
Ham-Kam14L. MaresM
Ham-Kam26P. MetcalfeM
Ham-Kam17A. PoturF
Ham-Kam28David BenjaminF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession48%52%
Blocked Shots45
Corner Kicks36
Expected Goals (xG)1.160.92
Fouls612
Free Kicks126
Goalkeeper Saves03
Offsides13
Passes accurate379403
Red Cards00
Shots inside box86
Shots off Goal46
Shots on Goal52
Shots outside box57
Total passes476510
Total Shots1313
Yellow Cards13
Zaključak

Utakmica između KFUM Oslo i Ham-Kam završena je rezultatom 2:2, što odražava izjednačenost u ovom susretu. Statistički podaci pokazuju da je Ham-Kam imao nešto veći posed lopte (52%) i više preciznih dodavanja (403 prema 379), kao i više udaraca van okvira gola (6 prema 4). Sa druge strane, KFUM Oslo je imao viši broj udaraca u okvir gola (5 prema 2) i viši očekivani broj golova (xG 1.16 prema 0.92), što ukazuje na efikasnije šanse tokom meča. Oba tima su pokazala borbenost, što potvrđuje i broj prekršaja, naročito Ham-Kama sa 12 faulova i tri žuta kartona. Izmene u drugom poluvremenu su uticale na dinamiku igre, a posebno je značajan bio doprinos Magnusa Grødema sa dva gola za domaće. Sve u svemu, rezultat odražava ravnopravnost na terenu i dobar fudbal obe ekipe u ovom kolu Eliteserien lige.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.