Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Leones Negros UDG
2P 0N 3I
1. mesto · 29 bodova
Forma · Tapatío
4P 0N 1I
10. mesto · 19 bodova
Golovi · Over 1.5
80% vs 83%
BTTS 65% / 78% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 4 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Leones Negros UDG 100,0% · Tapatío 94,4%
97,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 18
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Championship - Final
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Jalisco
Grad
Guadalajara

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Leones Negros UDG
1. mesto · 29 bodova
Tapatío
10. mesto · 19 bodova
Utakmica Leones Negros UDG - Tapatío donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga de Expansión MX, Mexico.
11'
Tapatío
U. Garcia
Žuti karton
24'
Tapatío
S. Aguayo
Žuti karton
24'
Leones Negros UDG
A. De Jesus Bravo Santiago
Žuti karton
29'
Leones Negros UDG
J. Sanchez
Žuti karton
41'
Leones Negros UDG
B. Flores
Žuti karton
46'
Leones Negros UDG
E. Rivera
Izmena · B. Flores
46'
Leones Negros UDG
J. Perez
Izmena · D. Munoz
49'
Tapatío
D. Delgadillo
Gol
59'
Tapatío
B. Sanchez
Gol iz penala
62'
Tapatío
E. A. Montiel Herrera
Žuti karton
65'
Tapatío
L. Egurrola
Izmena · A. Castro
65'
Tapatío
S. Esparza
Izmena · C. Torres
65'
Leones Negros UDG
A. Carreon
Izmena · C. Fierro
72'
Tapatío
B. Sanchez
Žuti karton
75'
Tapatío
D. Villaseca
Izmena · S. Aguayo
75'
Leones Negros UDG
J. Aguayo
Izmena · A. De Jesus Bravo Santiago
75'
Leones Negros UDG
L. Flores
Izmena · J. Marchand
77'
Leones Negros UDG
E. Rivera
Gol iz penala
82'
Leones Negros UDG
A. Ledesma
Žuti karton
87'
Tapatío
D. Latorre
Izmena · B. Sanchez
87'
Tapatío
G. Ortiz
Izmena · L. Ledesma
89'
Tapatío
D. Villaseca
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Leones Negros UDG

Liga de Expansión MX · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20 14 6 70,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
20 4 16 20,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
20 18 2 90,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
20 16 4 80,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
20 13 7 65,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
20 13 7 65,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
20 20 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W20
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20 12 8 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20 0 20 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20 7 13 35,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20 0 20 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20 10 10 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20 7 13 35,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20 2 18 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20 4 16 20,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
20 0 20 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20 0 20 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
20 7 13 35,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
20 18 2 90,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20 13 7 65,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
20 18 2 90,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20 13 7 65,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20 2 18 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
20 7 13 35,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
20 14 6 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20 10 10 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
20 18 2 90,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
20 14 6 70,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20 11 9 55,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
20 12 8 60,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Tapatío

Liga de Expansión MX · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 13 5 72,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 17 1 94,4% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Leones Negros UDG kod kuće · Tapatío u gostima · Liga de Expansión MX 2024
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
97,4%
Leones Negros UDG 100,0% (20) · Tapatío 94,4% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
89,5%
Leones Negros UDG 90,0% (20) · Tapatío 88,9% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
89,5%
Leones Negros UDG 90,0% (20) · Tapatío 88,9% (18)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
81,6%
Leones Negros UDG 80,0% (20) · Tapatío 83,3% (18)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
81,6%
Leones Negros UDG 80,0% (20) · Tapatío 83,3% (18)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
76,3%
Leones Negros UDG 80,0% (20) · Tapatío 72,2% (18)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
73,7%
Leones Negros UDG 65,0% (20) · Tapatío 83,3% (18)
Bolji uzorak
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
71,1%
Leones Negros UDG 65,0% (20) · Tapatío 77,8% (18)
Bolji uzorak
TipLeones Negros UDG
kod kuće
Tapatío
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 20
94,4%
uzorak 18
97,4%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
90,0%
uzorak 20
88,9%
uzorak 18
89,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
90,0%
uzorak 20
88,9%
uzorak 18
89,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 20
83,3%
uzorak 18
81,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 20
83,3%
uzorak 18
81,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
80,0%
uzorak 20
72,2%
uzorak 18
76,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
65,0%
uzorak 20
83,3%
uzorak 18
73,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
65,0%
uzorak 20
77,8%
uzorak 18
71,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
65,0%
uzorak 20
77,8%
uzorak 18
71,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
65,0%
uzorak 20
72,2%
uzorak 18
68,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
65,0%
uzorak 20
72,2%
uzorak 18
68,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
65,0%
uzorak 20
66,7%
uzorak 18
65,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
65,0%
uzorak 20
66,7%
uzorak 18
65,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
90,0%
uzorak 20
61,1%
uzorak 18
76,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
90,0%
uzorak 20
61,1%
uzorak 18
76,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
70,0%
uzorak 20
61,1%
uzorak 18
65,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
65,0%
uzorak 20
61,1%
uzorak 18
63,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
65,0%
uzorak 20
61,1%
uzorak 18
63,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
55,6%
uzorak 18
57,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
55,6%
uzorak 18
57,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 20
55,6%
uzorak 18
57,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
55,0%
uzorak 20
61,1%
uzorak 18
57,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
61,1%
uzorak 18
57,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
55,6%
uzorak 18
55,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
60,0%
uzorak 20
50,0%
uzorak 18
55,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 20
50,0%
uzorak 18
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
70,0%
uzorak 20
44,4%
uzorak 18
57,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
70,0%
uzorak 20
44,4%
uzorak 18
57,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
40,0%
uzorak 20
50,0%
uzorak 18
44,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
40,0%
uzorak 20
50,0%
uzorak 18
44,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
44,4%
uzorak 18
42,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 20
44,4%
uzorak 18
42,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
35,0%
uzorak 20
38,9%
uzorak 18
36,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
35,0%
uzorak 20
38,9%
uzorak 18
36,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
70,0%
uzorak 20
33,3%
uzorak 18
52,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
70,0%
uzorak 20
33,3%
uzorak 18
52,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 20
33,3%
uzorak 18
47,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
33,3%
uzorak 18
34,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
33,3%
uzorak 18
34,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
66,7%
uzorak 18
47,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
30,0%
uzorak 20
66,7%
uzorak 18
47,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 20
66,7%
uzorak 18
47,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
66,7%
uzorak 18
47,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
30,0%
uzorak 20
38,9%
uzorak 18
34,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
30,0%
uzorak 20
38,9%
uzorak 18
34,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
27,8%
uzorak 18
42,1%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
30,0%
uzorak 20
27,8%
uzorak 18
28,9%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
55,6%
uzorak 18
39,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
22,2%
uzorak 18
31,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
35,0%
uzorak 20
22,2%
uzorak 18
28,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
50,0%
uzorak 18
34,2%
Nerešeno
X Ceo meč
20,0%
uzorak 20
27,8%
uzorak 18
23,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
27,8%
uzorak 18
23,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 20
27,8%
uzorak 18
23,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20,0%
uzorak 20
22,2%
uzorak 18
21,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
16,7%
uzorak 18
34,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 20
16,7%
uzorak 18
34,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
16,7%
uzorak 18
31,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
16,7%
uzorak 18
31,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
35,0%
uzorak 20
16,7%
uzorak 18
26,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
16,7%
uzorak 18
26,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
35,0%
uzorak 20
16,7%
uzorak 18
26,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
35,0%
uzorak 20
16,7%
uzorak 18
26,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
35,0%
uzorak 20
16,7%
uzorak 18
26,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 20
16,7%
uzorak 18
21,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
16,7%
uzorak 18
18,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
16,7%
uzorak 18
18,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
27,8%
uzorak 18
21,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
10,0%
uzorak 20
38,9%
uzorak 18
23,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
38,9%
uzorak 18
23,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
38,9%
uzorak 18
23,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
38,9%
uzorak 18
23,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 20
38,9%
uzorak 18
23,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 20
38,9%
uzorak 18
23,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10,0%
uzorak 20
33,3%
uzorak 18
21,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
10,0%
uzorak 20
22,2%
uzorak 18
15,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 20
16,7%
uzorak 18
13,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
10,0%
uzorak 20
11,1%
uzorak 18
10,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5,0%
uzorak 20
27,8%
uzorak 18
15,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 20
16,7%
uzorak 18
7,9%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 20
5,6%
uzorak 18
2,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 20
5,6%
uzorak 18
2,6%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 20
0,0%
uzorak 18
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.