Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Los Angeles Galaxy
2P 2N 1I
7. mesto · 44 bodova
Forma · Austin
1P 0N 4I
14. mesto · 34 bodova
Golovi · Over 1.5
88% vs 88%
BTTS 71% / 71% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 2 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Domaćin - 1+ gol
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
86,6%
model procena
Liga 83,8% n=495
Domaćin kod kuće 88,2% n=17
Gost u gostima 94,1% n=17
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Dobar uzorak Manja promena trenda
75,6%
model procena
Liga 73,5% n=495
Domaćin kod kuće 88,2% n=17
Gost u gostima 76,5% n=17
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Dobar uzorak Trend je promenljiv
74,4%
model procena
Liga 72,5% n=495
Domaćin kod kuće 76,5% n=17
Gost u gostima 70,6% n=17
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
8 stavki
VIP 31.10.2026. 22:00
Los Angeles Galaxy – Austin
Tip: Domaćin - 1+ gol
86,6%Detalji
Izdvojeno 31.10.2026. 22:00
Los Angeles Galaxy – Austin
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
75,6%Detalji
Izdvojeno 31.10.2026. 22:00
Los Angeles Galaxy – Austin
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
74,4%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 22:00
Los Angeles Galaxy – Austin
Tip: Oba tima daju gol - Da
GG Tipster · GG
66,6%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 22:00
Los Angeles Galaxy – Austin
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster · 2+
84,7%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 22:00
Los Angeles Galaxy – Austin
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster · I1+&2+
74,4%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 22:00
Los Angeles Galaxy – Austin
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Golovi AI · I1+&2+
74,4%Detalji
AI tiketi 31.10.2026. 22:00
Los Angeles Galaxy – Austin
Tip: Ukupno golova 2+
AI tiket tiket · 31.10.2026. · tiket #118 · par 2
84,7%Detalji
VIP 31.10.2026. 22:00
Los Angeles Galaxy – Austin
Tip: Domaćin - 1+ gol
86,6%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 22:00
Los Angeles Galaxy – Austin
Tip: Oba tima daju gol - Da
GG Tipster · GG
66,6%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 22:00
Los Angeles Galaxy – Austin
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster · 2+
84,7%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 22:00
Los Angeles Galaxy – Austin
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster · I1+&2+
74,4%Detalji
Tipsteri 31.10.2026. 22:00
Los Angeles Galaxy – Austin
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Golovi AI · I1+&2+
74,4%Detalji
AI tiketi 31.10.2026. 22:00
Los Angeles Galaxy – Austin
Tip: Ukupno golova 2+
AI tiket tiket · 31.10.2026. · tiket #118 · par 2
84,7%Detalji
Kolo
Regular Season - 33
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:1
Poluvreme
2:0
Stadion
Dignity Health Sports Park
Grad
Los Angeles

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Los Angeles Galaxy
7. mesto · 44 bodova
Austin
14. mesto · 34 bodova
U utakmici 33. kola Major League Soccer, Los Angeles Galaxy je na svom terenu u Dignity Health Sports Parku savladao Austin rezultatom 4:1. Detaljna analiza ključnih trenutaka i statistike meča.
10'
Los Angeles Galaxy
Klauss
Gol · Harbor Miller
23'
Austin
Besard Sabovic
Žuti karton · Foul
38'
Los Angeles Galaxy
Hirving Lozano
Gol · Marco Reus
45'
Los Angeles Galaxy
Hirving Lozano
Izmena · Robert Taylor
48'
Los Angeles Galaxy
Robert Taylor
Gol · Marco Reus
54'
Austin
Ervin Torres
Gol · Micah Burton
58'
Los Angeles Galaxy
Pablo Ruiz
Izmena · Lucas Agustin·Sanabria Magole
63'
Austin
Przemyslaw Płacheta
Izmena · Žan Kolmanič
66'
Los Angeles Galaxy
Sergi Roberto
Gol · Marco Reus
72'
Los Angeles Galaxy
Carlos Emiro Garces Torres
Izmena · Jakob Glesnes
72'
Los Angeles Galaxy
Sergi Roberto
Izmena · Erik Thommy
75'
Austin
Ilie Sánchez
Izmena · Oleksandr Svatok
75'
Austin
Micah Burton
Izmena · Joseph Rosales
82'
Los Angeles Galaxy
Harbor Miller
Izmena · Lucas Felipe·Calegari
86'
Austin
Guilherme Biro
Izmena · Riley Thomas
86'
Austin
Besard Sabovic
Izmena · Facundo Daniel Torres Perez
87'
Los Angeles Galaxy
Marco Reus
Žuti karton
90+5'
Austin
Žan Kolmanič
Crveni karton · Abusive Language
56%
Ball Possession
44%
18
Total Shots
12
10
Shots on Goal
2
4
Shots off Goal
9
4
Blocked Shots
1
14
Shots insidebox
9
4
Shots outsidebox
3
7
Corner Kicks
5
1
Offsides
3
5
Fouls
8
1
Yellow Cards
1
0
Red Cards
1
1
Goalkeeper Saves
6
556
Total passes
418
507
Passes accurate
371
2.44
expected_goals
1.27
7
Free Kicks
4

Analiza tipova · Los Angeles Galaxy

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Austin

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 9 8 52,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 5 12 29,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 8 9 47,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 12 5 70,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 12 5 70,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 7 10 41,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 11 6 64,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 11 6 64,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 7 10 41,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 11 6 64,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 11 6 64,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 8 9 47,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 8 9 47,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 6 11 35,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Los Angeles Galaxy kod kuće · Austin u gostima · Major League Soccer 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
91,2%
Los Angeles Galaxy 88,2% (17) · Austin 94,1% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
88,2%
Los Angeles Galaxy 88,2% (17) · Austin 88,2% (17)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
88,2%
Los Angeles Galaxy 88,2% (17) · Austin 88,2% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
82,4%
Los Angeles Galaxy 76,5% (17) · Austin 88,2% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
82,4%
Los Angeles Galaxy 76,5% (17) · Austin 88,2% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
82,4%
Los Angeles Galaxy 88,2% (17) · Austin 76,5% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
76,5%
Los Angeles Galaxy 76,5% (17) · Austin 76,5% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
76,5%
Los Angeles Galaxy 70,6% (17) · Austin 82,4% (17)
Bolji uzorak
TipLos Angeles Galaxy
kod kuće
Austin
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
88,2%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
91,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
88,2%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
88,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
88,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
82,4%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
82,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
82,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
76,5%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
76,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
76,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
70,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
67,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
64,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
64,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
73,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
73,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
64,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
61,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
67,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
64,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
64,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
61,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
58,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
55,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
55,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
55,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
64,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
58,8%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
58,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
58,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
47,1%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
58,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
50,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
47,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
47,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
47,1%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
41,2%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
44,1%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
41,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
35,3%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
55,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
35,3%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
55,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
55,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
35,3%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
52,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
47,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
38,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
52,9%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
35,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
35,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
32,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
32,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
64,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
44,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
64,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
41,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
35,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
35,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
35,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
35,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Nerešeno
X Ceo meč
35,3%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
29,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
29,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
35,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
35,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
32,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
32,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
32,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
32,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
32,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
26,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
32,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
26,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
26,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
35,3%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
20,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
23,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
17,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
8,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
8,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
5,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
5,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
2,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Los Angeles Galaxy

Formacija: 4-3-3 · Trener: Greg Vanney
Startna postava 11
12J. MarcinkowskiG
26Harbor MillerD
15J. HaakD
25C. GarcésD
14J. NelsonD
17P. RuizM
18M. ReusM
6Sergi RobertoM
11H. LozanoF
99KlaussF
28J. PaintsilF
Klupa 9
27E. ThommyM
22E. WynderM
3J. AudeD
7K. FuruhashiF
5J. GlesnesD
2CalegariD
1N. MićovićG
8L. SanabriaM
21R. TaylorF

Austin

Formacija: 3-4-3 · Trener: D. Arnaud
Startna postava 11
12D. LasG
3M. DeslerD
6Ilie SánchezD
29Guilherme BiroD
32M. BurtonM
14B. ŠabovićM
38Ervin TorresM
24Jorge AlastueyM
77P. PłachetaF
21C. RamirezF
17J. GallagherF
Klupa 9
25Stefan DobrijevicF
4B. Hines-IkeD
23Ž. KolmaničD
30J. RosalesM
1B. StuverG
5O. SvatokD
2R. ThomasD
11F. TorresF
35M. ĐorđevićD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 3 min čitanja

LA Galaxy nadigrao Austin 4:1

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 33. kola Major League Soccer sezone 2026, Los Angeles Galaxy je na svom terenu, Dignity Health Sports Parku u Los Anđelesu, ostvario ubedljivu pobedu nad Austinom rezultatom 4:1. Utakmica je ponudila četiri gola domaćina i jedan pogodak gostiju, uz nekoliko značajnih događaja koji su uticali na tok meča.

Tok utakmice

Los Angeles Galaxy je rano poveo, već u 10. minutu, kada je Klauss postigao gol nakon asistencije Harbor Millera. Domaćin je nastavio sa pritiskom, što se isplatilo u 38. minutu kada je Hirving Lozano zatresao mrežu uz asistenciju Marka Reusa. Na poluvreme se otišlo sa rezultatom 2:0 u korist Galaxya.

Na početku drugog poluvremena, u 48. minutu, Robert Taylor je ušao u igru umesto Lozana i ubrzo postigao gol, ponovo uz asistenciju Marka Reusa. Austin je smanjio rezultat u 54. minutu preko Ervina Torresa, kome je asistirao Micah Burton, ali je to bilo sve od gostiju po pitanju golova.

U 66. minutu, Sergi Roberto je povećao prednost domaćina na 4:1, a ponovo je asistirao Marko Reus. Tokom utakmice bilo je nekoliko izmena na obe strane, koje su dodatno osvežile timove, dok je u 90+5. minutu Žan Kolmanić iz Austina dobio crveni karton zbog uvredljivog jezika.

Ključni momenti
  • 10' - Klauss postiže prvi gol za Los Angeles Galaxy, asistira Harbor Miller.
  • 23' - Žuti karton za Besarda Šabovića iz Austina zbog prekršaja.
  • 38' - Gol Hirvinga Lozana za domaćine, asistira Marko Reus.
  • 45' - Izmena u Los Angeles Galaxy, Lozano izlazi, Robert Taylor ulazi.
  • 48' - Robert Taylor postiže gol za Galaxy, asistira Marko Reus.
  • 54' - Ervin Torres smanjuje rezultat za Austin, asistira Micah Burton.
  • 66' - Sergi Roberto postiže četvrti gol za domaćine, asistira Marko Reus.
  • 90+5' - Crveni karton za Žana Kolmanića iz Austina zbog uvredljivog jezika.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Los Angeles Galaxy 4-3-3 Greg Vanney
Austin 3-4-3 D. Arnaud
Tim Broj Igrač Pozicija
Los Angeles Galaxy12J. MarcinkowskiG
Los Angeles Galaxy26Harbor MillerD
Los Angeles Galaxy25C. GarcésD
Los Angeles Galaxy15J. HaakD
Los Angeles Galaxy14J. NelsonD
Los Angeles Galaxy17P. RuizM
Los Angeles Galaxy18M. ReusM
Los Angeles Galaxy6Sergi RobertoM
Los Angeles Galaxy11H. LozanoF
Los Angeles Galaxy99KlaussF
Los Angeles Galaxy28J. PaintsilF
Austin12D. LasG
Austin3M. DeslerD
Austin6Ilie SánchezD
Austin29Guilherme BiroD
Austin32M. BurtonM
Austin14B. ŠabovićM
Austin38Ervin TorresM
Austin24Jorge AlastueyM
Austin77P. PłachetaF
Austin21C. RamirezF
Austin17J. GallagherF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte 56% 44%
Blokirani šutevi 4 1
Korneri 7 5
Očekivani golovi (xG) 2.44 1.27
Prekršaji 5 8
Slobodni udarci 7 4
Odbrane golmana 1 6
Offside 1 3
Precizni pasovi 507 371
Crveni kartoni 0 1
Šutevi unutar šesnaesterca 14 9
Šutevi van okvira gola 4 9
Šutevi u okvir gola 10 2
Šutevi van šesnaesterca 4 3
Ukupni pasovi 556 418
Ukupni šutevi 18 12
Žuti kartoni 1 1
Zaključak

Los Angeles Galaxy je na domaćem terenu ostvario ubedljivu pobedu nad Austinom rezultatom 4:1, što potvrđuju i statistički podaci o većem broju preciznih pasova, šuteva u okvir gola, kao i ukupnih šuteva. Marko Reus je imao značajan učinak sa tri asistencije na četiri gola svog tima, dok je Austin uspeo da postigne počasni gol preko Ervina Torresa. Crveni karton Žana Kolmanića u završnim minutima dodatno je otežao poziciju gostujućeg tima. Ova analiza zasnovana je isključivo na dostupnim podacima sa utakmice i pruža detaljan uvid u tok i statistiku meča.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.