Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:2
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Loznica
3P 1N 1I
9. mesto · 18 bodova
Forma · Javor
2P 3N 0I
3. mesto · 24 bodova
Golovi · Over 1.5
57% vs 100%
BTTS 43% / 100% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 2
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili nerešeno

Loznica 85,7% · Javor 83,3%
84,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 6
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 9
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
0:0
Stadion
Lagator Stadium
Grad
Loznica

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Loznica
9. mesto · 18 bodova
Javor
3. mesto · 24 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 3 završenih utakmica
U utakmici 9. kola Prve lige Srbije, Loznica i Javor odigrali su nerešeno 2:2 na stadionu Lagator. Pregled ključnih događaja i strelaca.
15'
Loznica
S. Stojanovic
Žuti karton
15'
Loznica
S. Stojanovic
Žuti karton
21'
Loznica
A. Vidic
Žuti karton
21'
Loznica
A. Vidic
Žuti karton
26'
Javor
B. Cande
Žuti karton
26'
Javor
B. Cande
Žuti karton
52'
Loznica
S. Purtic
Žuti karton
52'
Loznica
S. Purtic
Žuti karton
56'
Javor
B. Cande
Gol
56'
Javor
B. Cande
Gol
57'
Loznica
N. Krstic
Izmena · N. Ahcin
57'
Loznica
N. Krstic
Izmena · N. Ahcin
62'
Javor
B. Acquah
Izmena · N. Djokic
62'
Javor
B. Acquah
Izmena · N. Djokic
62'
Javor
L. Micic
Izmena · M. Kolakovic
62'
Javor
L. Micic
Izmena · M. Kolakovic
66'
Loznica
M. Jelenic
Žuti karton
66'
Loznica
M. Jelenic
Žuti karton
72'
Loznica
S. Stojanovic
Gol
72'
Loznica
S. Stojanovic
Gol
74'
Javor
M. Maricic
Gol
74'
Javor
M. Maricic
Gol
76'
Loznica
S. Trajkovski
Izmena · L. Malis
76'
Loznica
S. Trajkovski
Izmena · L. Malis
76'
Loznica
L. Pecelj
Izmena · P. Cirkovic
76'
Loznica
L. Pecelj
Izmena · P. Cirkovic
76'
Javor
A. Radonjic
Izmena · M. Nikolic
76'
Javor
A. Radonjic
Izmena · M. Nikolic
76'
Javor
M. Bjekovic
Izmena · K. Saliman
76'
Javor
M. Bjekovic
Izmena · K. Saliman
88'
Loznica
S. Stojanovic
Gol
88'
Loznica
S. Stojanovic
Gol
88'
Loznica
S. Purtic
Izmena · L. Vasic
88'
Loznica
S. Purtic
Izmena · L. Vasic
88'
Javor
M. Mirosavljev
Izmena · E. Ocansey
88'
Javor
M. Mirosavljev
Izmena · E. Ocansey
90+1'
Loznica
L. Malis
Žuti karton
90+1'
Loznica
L. Malis
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Loznica

Prva Liga · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Javor

Prva Liga · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno
X Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Loznica kod kuće · Javor u gostima · Prva Liga 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili nerešeno
84,6%
Loznica 85,7% (7) · Javor 83,3% (6)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
84,6%
Loznica 85,7% (7) · Javor 83,3% (6)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
84,6%
Loznica 71,4% (7) · Javor 100,0% (6)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
84,6%
Loznica 71,4% (7) · Javor 100,0% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
76,9%
Loznica 71,4% (7) · Javor 83,3% (6)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
84,6%
Loznica 100,0% (7) · Javor 66,7% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
69,2%
Loznica 71,4% (7) · Javor 66,7% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 0-1 gol
69,2%
Loznica 71,4% (7) · Javor 66,7% (6)
Bolji uzorak
TipLoznica
kod kuće
Javor
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
85,7%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
84,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
84,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
84,6%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
84,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
76,9%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
84,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
76,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
76,9%
Nerešeno
X Ceo meč
57,1%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
69,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
69,2%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
69,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
69,2%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
69,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
69,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
69,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
69,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
61,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
53,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
53,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
61,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
61,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
61,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
53,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
53,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
28,6%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
46,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
46,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
61,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
53,8%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
38,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
30,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
30,8%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
46,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
38,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
38,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
38,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
38,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
30,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
30,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
30,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
57,1%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
30,8%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
57,1%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
30,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
23,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
23,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
15,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
15,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
15,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
15,4%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 01.10.2026. 3 min čitanja

Loznica i Javor remizirali 2:2 u 9. kolu Prve lige

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 9. kola Prve lige Srbije, na stadionu Lagator u Loznici odigrana je utakmica između domaće Loznice i gostujućeg Javora, koja je završena rezultatom 2:2. Obe ekipe su pokazale borbenost i želju za bodovima, a meč je bio ispunjen važnim momentima koji su obeležili tok susreta.

Tok utakmice

Prvi deo utakmice protekao je bez golova, što potvrđuje i rezultat na poluvremenu 0:0. Ipak, meč je bio dinamičan i ispunjen žutim kartonima, naročito u prvih 30 minuta. Domaći igrači S. Stojanović i A. Vidić dobili su dva žuta kartona u 15. i 21. minutu, dok je gostujući B. Cande takođe dva puta opomenut žutim kartonima u 26. minutu.

U drugom poluvremenu golovi su promenili tok događaja. U 56. minutu B. Cande je postigao gol za Javor, što je bio prvi pogodak na utakmici. Odmah nakon toga, u 57. minutu Loznica je izvršila prvu izmene u igri, kada je N. Krstić ušao umesto N. Ahčina.

Gostujući tim je nastavio sa izmenama u 62. minutu, kada su ušli B. Acquah umesto N. Đokića i L. Mićić umesto M. Kolakovića. Loznica je u 66. minutu dobila još jedan žuti karton preko M. Jelenića.

Loznica je uspela da izjednači u 72. minutu golom S. Stojanovića, koji je bio jedan od ključnih igrača na ovoj utakmici. Međutim, samo dva minuta kasnije, u 74. minutu, M. Maričić je vratio prednost gostima. U narednim minutima usledile su izmene na obe strane: Loznica je u 76. minutu uvela S. Trajkovskog umesto L. Mališa i L. Pečelja umesto P. Ćirkovića, dok je Javor izveo izmene sa A. Radonjićem umesto M. Nikolića i M. Bjekovićem umesto K. Salimana.

U 88. minutu S. Stojanović je još jednom zatresao mrežu Javora i tako postavio konačnih 2:2. U završnici utakmice, u 88. minutu, Loznica je izvršila još jednu izmenu u igri kada je S. Purtić ušao umesto L. Vasića, dok je Javor u isto vreme uveo M. Mirosavljeva umesto E. Ocanseyja. U prvom minutu nadoknade, L. Mališ je dobio žuti karton.

Ključni momenti
  • 15' - Dva žuta kartona za S. Stojanovića (Loznica) u kratkom vremenskom periodu.
  • 21' - Dva žuta kartona za A. Vidića (Loznica), što je uticalo na disciplinu domaćeg tima.
  • 26' - Dva žuta kartona za B. Candea (Javor), koji je kasnije postigao gol.
  • 56' - Gol B. Candea za Javor, prvi pogodak na utakmici.
  • 72' - Izjednačenje Loznice golom S. Stojanovića.
  • 74' - M. Maričić vraća prednost Javoru.
  • 88' - S. Stojanović postiže svoj drugi gol na utakmici i donosi izjednačenje Loznici.
Zaključak

Utakmica između Loznice i Javora u 9. kolu Prve lige Srbije završena je nerešenim rezultatom 2:2 na stadionu Lagator. Dva gola S. Stojanovića za domaćina i golovi B. Candea i M. Maričića za goste obeležili su susret. Mnoštvo žutih kartona, naročito u prvom poluvremenu, ukazuje na oštru i disciplinovanu igru obe ekipe. Brojne izmene u drugom delu utakmice pokazale su pokušaje trenera da utiču na tok igre. Bez dostupnih statističkih podataka o posedu lopte ili šutevima, analiza se oslanja na događaje sa terena koji su jasno definisani. Ovaj rezultat ostavlja obe ekipe sa po bodom, a detaljnije zaključke o njihovoj formi i daljim perspektivama bilo bi potrebno doneti uz dodatne podatke iz narednih utakmica.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.