Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Machida Zelvia
3P
1N
1I
1. mesto · 17 bodova
Forma · Shabab Al Ahli Dubai
2P
1N
2I
6. mesto · 11 bodova
Golovi · Over 1.5
57%
vs
71%
BTTS
57% /
57% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0
— 0 —
0
0 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin ili gost
Machida Zelvia 85,7%
· Shabab Al Ahli Dubai 100,0%
92,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 7
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Semi-finals
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
1:0
Stadion
King Abdullah Sports City
Grad
Jeddah
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2025
4 / 7
57,1%
Over 1.5
5 / 7
71,4%
3 / 7
42,9%
Over 2.5
5 / 7
71,4%
2 / 7
28,6%
Over 3.5
4 / 7
57,1%
3 / 7
42,9%
Under 1.5
2 / 7
28,6%
4 / 7
57,1%
Under 2.5
2 / 7
28,6%
5 / 7
71,4%
Under 3.5
3 / 7
42,9%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 0 završenih utakmica
Nema prethodnih međusobnih utakmica u bazi
Utakmica Machida Zelvia - Shabab Al Ahli Dubai donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja AFC Champions League Elite, World.
-5'
Machida Zelvia
Yuki Soma
Žuti karton · Argument
-5'
Shabab Al Ahli Dubai
Federico Cartabia
Žuti karton · Argument
-5'
Shabab Al Ahli Dubai
Saeid Ezatolahi
Žuti karton · Argument
12'
Machida Zelvia
Y. Soma
Gol
42'
Machida Zelvia
Yuki Soma
VAR
59'
Machida Zelvia
Erik
Izmena · Na Sang-Ho
60'
Shabab Al Ahli Dubai
B. Planic
Izmena · Mateus Henrique
67'
Shabab Al Ahli Dubai
Izmena
Izmena · M. Seifi
67'
Shabab Al Ahli Dubai
S. Adil
Izmena · Mateusao
67'
Shabab Al Ahli Dubai
F. Cartabia
Izmena · M. Al Mansouri
68'
Machida Zelvia
N. Lavi
Izmena · H. Shimoda
68'
Machida Zelvia
Y. Soma
Izmena · K. Sento
68'
Machida Zelvia
T. Yengi
Izmena · S. Fujio
72'
Machida Zelvia
Shota Fujio
Žuti karton · Time wasting
83'
Shabab Al Ahli Dubai
S. Ezatolahi
Izmena · Joao Marcelo
90+1'
Machida Zelvia
H. Nakamura
Izmena · H. Mochizuki
90+6'
Shabab Al Ahli Dubai
Igor Gomes
VAR
90+14'
Shabab Al Ahli Dubai
Hamad Abdullah Almeqbaali
Žuti karton · Argument
90+14'
Shabab Al Ahli Dubai
Hamad Abdullah Almeqbaali
Crveni karton · Argument
30%
Ball Possession
70%
6
Total Shots
17
2
Shots on Goal
3
1
Shots off Goal
10
4
Blocked Shots
4
3
Shots insidebox
8
3
Shots outsidebox
9
5
Corner Kicks
6
0
Offsides
1
8
Fouls
7
2
Yellow Cards
3
0
Red Cards
1
3
Goalkeeper Saves
1
211
Total passes
510
143
Passes accurate
427
68%
Passes %
84%
0.67
expected_goals
1.49
0.45
goals_prevented
0.45
Analiza tipova · Machida Zelvia
AFC Champions League Elite · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Shabab Al Ahli Dubai
AFC Champions League Elite · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Machida Zelvia kod kuće · Shabab Al Ahli Dubai u gostima · AFC Champions League Elite 2025
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
92,9%Machida Zelvia 85,7% (7) · Shabab Al Ahli Dubai 100,0% (7)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
85,7%Machida Zelvia 100,0% (7) · Shabab Al Ahli Dubai 71,4% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
78,6%Machida Zelvia 85,7% (7) · Shabab Al Ahli Dubai 71,4% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
78,6%Machida Zelvia 85,7% (7) · Shabab Al Ahli Dubai 71,4% (7)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
71,4%Machida Zelvia 85,7% (7) · Shabab Al Ahli Dubai 57,1% (7)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
71,4%Machida Zelvia 57,1% (7) · Shabab Al Ahli Dubai 85,7% (7)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
71,4%Machida Zelvia 85,7% (7) · Shabab Al Ahli Dubai 57,1% (7)
Bolji uzorak
Pobeda domaćina
64,3%Machida Zelvia 71,4% (7) · Shabab Al Ahli Dubai 57,1% (7)
Bolji uzorak
| Tip | Machida Zelvia kod kuće | Shabab Al Ahli Dubai u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
92,9% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
85,7% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
85,7% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
78,6% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
85,7% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
78,6% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
71,4% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
71,4% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
71,4% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
64,3% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
64,3% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
64,3% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
64,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
64,3% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
64,3% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
64,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
71,4% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
57,1% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
57,1% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
57,1% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
57,1% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
42,9% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
57,1% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
42,9% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
57,1% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
57,1% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
57,1% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
57,1% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
50,0% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
50,0% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
42,9% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
42,9% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
42,9% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
42,9% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
42,9% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
42,9% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
42,9% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
42,9% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
42,9% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
42,9% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
42,9% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
42,9% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
35,7% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
35,7% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
35,7% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
42,9% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
35,7% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
42,9% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
35,7% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
42,9% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
35,7% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
28,6% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
28,6% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
35,7% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
35,7% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
28,6% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
28,6% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
0,0% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
28,6% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
28,6% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
21,4% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
14,3% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
14,3% |
Nerešeno X Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
7,1% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
7,1% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
7,1% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
7,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
7,1% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
7,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Machida Zelvia
Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Go Kuroda
Startna postava 11
1K. TaniG
3G. ShojiD
50D. OkamuraD
19Y. NakayamaD
88H. NakamuraM
31N. LaviM
16H. MaeM
26K. HayashiM
27ErikF
7Y. SomaF
99T. YengiF
Klupa 12
13T. MoritaG
44Y. AraiG
23R. ShirasakiM
18H. ShimodaM
11A. MasuyamaM
8K. SentoM
10Na Sang-HoF
34F. TokumuraF
49K. KuwayamaF
5I. DresevicD
9S. FujioF
6H. MochizukiD

Shabab Al Ahli Dubai
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Paulo Sousa
Startna postava 11
22H. Al MeqebaaliG
31Kauan SantosD
4B. PlanicD
13RenanD
25I. GomesD
80BrenoM
6S. EzatolahiM
10F. CartabiaM
57Yuri CesarM
77GuilhermeM
21S. AdilF
Klupa 12
1R. Al MenhaliG
5W. AbbasD
26E. Al NuaimiM
14D. GarciaM
23M. SeifiD
19MateusaoF
28S. Gonzalez BaqueroM
75Mateus HenriqueD
58E. IralaM
70ThiagoF
79Joao MarceloF
18M. Al MansouriM
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
