Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Malmo FF
2P 1N 2I
7. mesto · 40 bodova
Forma · Hammarby FF
4P 0N 1I
2. mesto · 55 bodova
Golovi · Over 1.5
77% vs 77%
BTTS 62% / 46% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 4 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
77,1%
model procena
Liga 76,0% n=208
Domaćin kod kuće 76,9% n=13
Gost u gostima 92,3% n=13
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Dobar uzorak Trend je promenljiv
74,4%
model procena
Liga 77,4% n=208
Domaćin kod kuće 46,2% n=13
Gost u gostima 92,3% n=13
Izdvojeno PAO Ceo meč
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
73,8%
model procena
Liga 73,6% n=208
Domaćin kod kuće 53,9% n=13
Gost u gostima 76,9% n=13
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
3 stavki
Izdvojeno 01.11.2026. 14:00
Malmo FF – Hammarby FF
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
77,1%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 14:00
Malmo FF – Hammarby FF
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
74,4%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 14:00
Malmo FF – Hammarby FF
Tip: Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
73,8%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 27
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
1:0
Stadion
Eleda Stadion
Grad
Malmö

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Malmo FF
7. mesto · 40 bodova
Hammarby FF
2. mesto · 55 bodova
U utakmici 27. kola švedske Allsvenskan lige Malmo FF je na svom terenu izgubio od Hammarby FF rezultatom 1:2. Detaljna analiza ključnih događaja, statistike i sastava.
7'
Malmo FF
Diego García
Gol · Otto Rosengren
7'
Malmo FF
Diego García
Gol · Otto Rosengren
30'
Hammarby FF
Noah Karl Anders Persson
Žuti karton · Foul
30'
Hammarby FF
Noah Karl Anders Persson
Žuti karton · Foul
53'
Hammarby FF
Victor Eriksson
Gol · Montader Madjed
53'
Hammarby FF
Victor Eriksson
Gol · Montader Madjed
58'
Hammarby FF
Montader Madjed
Gol · Victor Lind
58'
Hammarby FF
Montader Madjed
Gol · Victor Lind
58'
Malmo FF
Robin Olsen
Žuti karton · Dissent
58'
Malmo FF
Robin Olsen
Žuti karton · Dissent
59'
Hammarby FF
Montader Madjed
Žuti karton · Dissent
59'
Hammarby FF
Montader Madjed
Žuti karton · Dissent
64'
Malmo FF
Diego García
Izmena · Daniel Gudjohnsen
64'
Malmo FF
Diego García
Izmena · Daniel Gudjohnsen
64'
Malmo FF
Anton Sebastian Höög
Izmena · Anders Christiansen
64'
Malmo FF
Anton Sebastian Höög
Izmena · Anders Christiansen
68'
Hammarby FF
Frank Junior Adjei
Izmena · Nahir Besara
68'
Hammarby FF
Frank Junior Adjei
Izmena · Nahir Besara
68'
Hammarby FF
Tesfaldet Tekie
Izmena · Oscar Johansson
68'
Hammarby FF
Tesfaldet Tekie
Izmena · Oscar Johansson
70'
Malmo FF
Stian Gregersen
Izmena · Malte Vilhelm Frejd Pålsson
70'
Malmo FF
Stian Gregersen
Izmena · Malte Vilhelm Frejd Pålsson
73'
Hammarby FF
Montader Madjed
Izmena · Waylon Renecke
73'
Hammarby FF
Montader Madjed
Izmena · Waylon Renecke
76'
Malmo FF
Anders Christiansen
Žuti karton · Dissent
76'
Malmo FF
Anders Christiansen
Žuti karton · Dissent
81'
Malmo FF
Jovan Milosavljević
Izmena · Mayckel Lahdo
81'
Malmo FF
Jovan Milosavljević
Izmena · Mayckel Lahdo
81'
Malmo FF
Otto Rosengren
Izmena · Viggo Jeppsson
81'
Malmo FF
Otto Rosengren
Izmena · Viggo Jeppsson
83'
Hammarby FF
Paulos Abraham
Izmena · Oscar Steinke Brånby
83'
Hammarby FF
Paulos Abraham
Izmena · Oscar Steinke Brånby
85'
Malmo FF
Andrej Djuric
Crveni karton · Violent Conduct
85'
Malmo FF
Andrej Djuric
Crveni karton · Violent Conduct
52%
Ball Possession
48%
9
Total Shots
21
5
Shots on Goal
6
4
Shots off Goal
9
0
Blocked Shots
6
4
Shots insidebox
15
5
Shots outsidebox
6
1
Corner Kicks
5
0
Offsides
1
12
Fouls
15
2
Yellow Cards
2
1
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
4
500
Total passes
450
409
Passes accurate
370
0.36
expected_goals
1.84
15
Free Kicks
12

Analiza tipova · Malmo FF

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Hammarby FF

Allsvenskan · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Malmo FF kod kuće · Hammarby FF u gostima · Allsvenskan 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
88,5%
Malmo FF 84,6% (13) · Hammarby FF 92,3% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
88,5%
Malmo FF 84,6% (13) · Hammarby FF 92,3% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
84,6%
Malmo FF 92,3% (13) · Hammarby FF 76,9% (13)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
84,6%
Malmo FF 76,9% (13) · Hammarby FF 92,3% (13)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
80,8%
Malmo FF 76,9% (13) · Hammarby FF 84,6% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
80,8%
Malmo FF 76,9% (13) · Hammarby FF 84,6% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
76,9%
Malmo FF 76,9% (13) · Hammarby FF 76,9% (13)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
76,9%
Malmo FF 76,9% (13) · Hammarby FF 76,9% (13)
Bolji uzorak
TipMalmo FF
kod kuće
Hammarby FF
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
88,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
88,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
92,3%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
84,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
84,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
80,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
80,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
76,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
76,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
69,2%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
76,9%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
73,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
73,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
69,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
69,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
69,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
69,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
65,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
65,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
69,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
69,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
61,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
65,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
57,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
61,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
53,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
53,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
46,2%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
46,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
53,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
53,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
53,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
50,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
38,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
46,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
46,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
42,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
42,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
38,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
38,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
38,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
38,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
30,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
30,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
46,2%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
30,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
30,8%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
30,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Nerešeno
X Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
15,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
11,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
11,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Malmo FF

Formacija: 4-3-3 · Trener: G. Helstrup
Startna postava 11
1R. OlsenG
17J. Stryger LarsenD
5A. ĐurićD
2S. GregersenD
25BusanelloD
7O. RosengrenM
37A. SkogmarM
28J. MilosavljevićM
45A. HoogF
9Diego GarcíaF
29S. HakšabanovićF
Klupa 9
10A. ChristiansenM
11E. EkongM
32D. GuðjohnsenF
42V. JeppssonM
6Y. KarabelyovM
4B. KurtulusD
15M. LahdoF
44M. PålssonD
50William Nieroth LundgrenG

Hammarby FF

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: H. Rydström
Startna postava 11
1W. HahnG
2E. SkoglundD
4V. ErikssonD
3F. WintherD
16N. PerssonD
5T. TekieM
8M. KarlssonM
26M. MadjedM
28F. AdjeiM
9V. LindM
7P. AbrahamF
Klupa 9
34Filip JakobssonM
11O. JohanssonM
30S. KebbehF
21Sourou KoneM
42O. MoczarnyM
24W. ReneckeD
27F. JakobssonG
20N. BesaraM
31O. Steinke BranbyD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 3 min čitanja

Malmo FF - Hammarby FF 1:2, Allsvenskan 27. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 27. kola švedske Allsvenskan lige, na Eleda Stadionu u Malmeu, odigrana je utakmica između Malmo FF i Hammarby FF, koja je završena pobedom gostiju rezultatom 2:1. Domaći tim je poveo rano u meču, ali je Hammarby uspeo da preokrene rezultat u drugom poluvremenu.

Tok utakmice

Malmo FF je došao do vođstva već u 7. minutu kada je Diego García pogodio mrežu nakon asistencije Otto Rosengrena. Tokom prvog poluvremena Hammarby je dobio žuti karton preko Noaha Karla Andersa Perssona u 30. minutu zbog prekršaja.

U drugom poluvremenu Hammarby je uspeo da preokrene rezultat. Prvi gol u nastavku postigao je Victor Eriksson u 53. minutu, a asistirao mu je Montader Madjed. Sam Madjed zatim je u 58. minutu postigao i drugi gol za goste, uz asistenciju Victora Linda. U isto vreme, u 58. minutu Robin Olsen iz Malma dobija žuti karton zbog negodovanja, a minut kasnije i Montader Madjed iz Hammarby-ja je dobio žuti karton iz istog razloga.

Izmene su usledile u oba tima oko 64. do 73. minuta, kada su se smenjivali igrači na terenu. Malmo je izvršio pet izmena, dok je Hammarby izvršio četiri izmene. U 76. minutu žuti karton dobija i Anders Christiansen iz Malma, takođe zbog negodovanja. Konačno, u 85. minutu Malmo je ostao sa igračem manje nakon što je Andrej Đurić dobio crveni karton zbog nasilničkog ponašanja.

Ključni momenti
  • 7' - Gol Diega Garcíe za Malmo FF (asistencija Otto Rosengren)
  • 30' - Žuti karton Noah Karl Anders Persson (Hammarby FF) zbog prekršaja
  • 53' - Gol Victor Erikssona za Hammarby FF (asistencija Montader Madjed)
  • 58' - Gol Montader Madjeda za Hammarby FF (asistencija Victor Lind)
  • 58' - Žuti karton Robin Olsen (Malmo FF) zbog negodovanja
  • 59' - Žuti karton Montader Madjed (Hammarby FF) zbog negodovanja
  • 76' - Žuti karton Anders Christiansen (Malmo FF) zbog negodovanja
  • 85' - Crveni karton Andrej Đurić (Malmo FF) zbog nasilničkog ponašanja
  • Više izmena u oba tima između 64. i 83. minuta
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Malmo FF 4-3-3 G. Helstrup
Hammarby FF 4-2-3-1 H. Rydström
Tim Broj Igrač Pozicija
Malmo FF1R. OlsenG
Malmo FF17J. Stryger LarsenD
Malmo FF5A. ĐurićD
Malmo FF2S. GregersenD
Malmo FF25BusanelloD
Malmo FF7O. RosengrenM
Malmo FF37A. SkogmarM
Malmo FF28J. MilosavljevićM
Malmo FF45A. HoogF
Malmo FF9Diego GarcíaF
Malmo FF29S. HakšabanovićF
Hammarby FF1W. HahnG
Hammarby FF2E. SkoglundD
Hammarby FF4V. ErikssonD
Hammarby FF3F. WintherD
Hammarby FF16N. PerssonD
Hammarby FF5T. TekieM
Hammarby FF8M. KarlssonM
Hammarby FF26M. MadjedM
Hammarby FF28F. AdjeiM
Hammarby FF9V. LindM
Hammarby FF7P. AbrahamF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte52%48%
Blokirani šutevi06
Korneri15
Očekivani golovi (xG)0.361.84
Prekršaji1215
Slobodni udarci1512
Odbrane golmana44
Offside01
Precizni pasovi409370
Crveni kartoni10
Šutevi u okvir gola56
Šutevi van okvira gola49
Šutevi izvan kaznenog prostora56
Šutevi unutar kaznenog prostora415
Ukupno šutevi921
Žuti kartoni22
Ukupno pasova500450
Zaključak

Utakmica između Malmo FF i Hammarby FF donela je uzbudljiv preokret na Eleda Stadionu. Iako je Malmo rano poveo i imao nešto više preciznih pasova i posed lopte, Hammarby je uspeo da iskoristi svoje prilike, što potvrđuje i znatno veći broj šuteva, naročito unutar kaznenog prostora, kao i viši očekivani broj golova (xG). Kartonska disciplina bila je značajna, sa ukupno tri žuta kartona za oba tima i jednim crvenim kartonom za Malmo, što je uticalo na završnicu utakmice. Izmene su bile brojne i za domaće i za goste, ali su gosti uspeli da sačuvaju prednost do kraja susreta. Ova analiza zasnovana je isključivo na dostupnim statističkim podacima i događajima sa utakmice.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.