Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Manisa F.K.
1P 1N 3I
16. mesto · 13 bodova
Forma · Batman Petrolspor
2P 1N 2I
5. mesto · 23 bodova
Golovi · Over 1.5
71% vs 100%
BTTS 71% / 71% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 1 — 1
4 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
85,7%
model procena
Liga 83,7% n=129
Domaćin kod kuće 100,0% n=7
Gost u gostima 71,4% n=7
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Srednji uzorak Manja promena trenda
78,7%
model procena
Liga 78,3% n=129
Domaćin kod kuće 71,4% n=7
Gost u gostima 85,7% n=7
Izdvojeno PAO Ceo meč
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
73,9%
model procena
Liga 76,0% n=129
Domaćin kod kuće 42,9% n=7
Gost u gostima 71,4% n=7
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
4 stavki
VIP 31.10.2026. 17:00
Manisa F.K. – Batman Petrolspor
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,7%Detalji
Izdvojeno 31.10.2026. 17:00
Manisa F.K. – Batman Petrolspor
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
78,7%Detalji
Izdvojeno 31.10.2026. 17:00
Manisa F.K. – Batman Petrolspor
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
73,9%Detalji
Izdvojeno 31.10.2026. 17:00
Manisa F.K. – Batman Petrolspor
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
70,8%Detalji
VIP 31.10.2026. 17:00
Manisa F.K. – Batman Petrolspor
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,7%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 13
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Mumin Ozkasap Spor Tesisleri
Grad
Manisa

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Manisa F.K.
16. mesto · 13 bodova
Batman Petrolspor
5. mesto · 23 bodova
Manisa F.K. je na svom terenu savladao Batman Petrolspor rezultatom 2:1 u 13. kolu 1. Lige Turske. Detaljna analiza ključnih događaja, statistika i sastava.
6'
Batman Petrolspor
Pedrinho
VAR
16'
Batman Petrolspor
Pedrinho
Gol
18'
Batman Petrolspor
Pedrinho
Žuti karton · Foul
34'
Manisa F.K.
Cheikne Sylla
Gol
63'
Manisa F.K.
Cheikne Sylla
Gol
64'
Batman Petrolspor
Bernardo Sousa
Izmena · David Kaiki Flores da Silva
64'
Batman Petrolspor
Omurcan Artan
Izmena · Mücahit Albayrak
77'
Batman Petrolspor
Oğuz Gürbulak
Izmena · Gökhan Karadeniz
79'
Manisa F.K.
Osman Kaynak
Izmena · Ada Ibik
79'
Manisa F.K.
Osman Kahraman
Izmena · Yunus Emre Dursun
88'
Batman Petrolspor
Polat Yaldir
Izmena · O. Imeri
88'
Batman Petrolspor
Mamadou Cissokho
Izmena · Emirhan Aydogan
90+1'
Manisa F.K.
Jonathan Lindseth
Izmena · Firat İnal
90+2'
Manisa F.K.
Yassine Benrahou
Izmena · Alenis Vargas
52%
Ball Possession
48%
15
Total Shots
18
7
Shots on Goal
4
4
Shots off Goal
10
4
Blocked Shots
4
10
Shots insidebox
12
5
Shots outsidebox
6
4
Corner Kicks
7
1
Offsides
2
19
Fouls
13
0
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
4
431
Total passes
402
356
Passes accurate
331
2.67
expected_goals
1.76
12
Free Kicks
18

Analiza tipova · Manisa F.K.

1. Lig · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Batman Petrolspor

1. Lig · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Manisa F.K. kod kuće · Batman Petrolspor u gostima · 1. Lig 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
85,7%
Manisa F.K. 85,7% (7) · Batman Petrolspor 85,7% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
85,7%
Manisa F.K. 85,7% (7) · Batman Petrolspor 85,7% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
85,7%
Manisa F.K. 85,7% (7) · Batman Petrolspor 85,7% (7)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
85,7%
Manisa F.K. 71,4% (7) · Batman Petrolspor 100,0% (7)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
85,7%
Manisa F.K. 71,4% (7) · Batman Petrolspor 100,0% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,7%
Manisa F.K. 100,0% (7) · Batman Petrolspor 71,4% (7)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
78,6%
Manisa F.K. 71,4% (7) · Batman Petrolspor 85,7% (7)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
78,6%
Manisa F.K. 71,4% (7) · Batman Petrolspor 85,7% (7)
Bolji uzorak
TipManisa F.K.
kod kuće
Batman Petrolspor
u gostima
Zajednički trend
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
85,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
85,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
85,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
78,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
78,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
78,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
64,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
64,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
57,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
50,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Nerešeno
X Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
35,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
35,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
35,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
21,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Manisa F.K.

Formacija: 4-1-3-2 · Trener: Nestor El Maestro
Startna postava 11
1V. KarakuşG
17Osman KahramanD
5C. HérelleD
27Y. GürelerD
3O. KaynakD
60B. TouréM
6A. ÇankayaM
10J. LindsethM
23J. AnzianiM
20Y. BenrahouF
9C. SyllaF
Klupa 10
21E. AkboğaM
8K. ArıkM
24Y. DursunM
45Ada IbikD
4F. İnalD
2Yunus Emre KöseD
11N. LeminaM
96B. TibukogluD
70A. VargasF
13Egemen YayliG

Batman Petrolspor

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Selçuk Şahin
Startna postava 11
13B. TetikG
72P. YaldırD
4M. MertD
21DóriaD
27Ö. ArtanD
34M. CissokhoM
77BennyM
8O. GürbulakM
10PedrinhoM
7M. BironM
79G. AltıparmakF
Klupa 10
18Karan TopdemirF
3Y. SubaşıD
17G. KaradenizM
11O. ImeriF
84A. GurylevD
15DavidF
46Devran BozardicD
5E. AydoğanM
53M. AlbayrakD
25Ç. AkbabaG

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 01.11.2026. 3 min čitanja

Manisa F.K. savladao Batman Petrolspor u 1. Ligi Turske

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 13. kola 1. Lige Turske, Manisa F.K. je na svom terenu, stadionu Mumin Ozkasap Spor Tesisleri u Manisi, savladao Batman Petrolspor rezultatom 2:1. Utakmica je odigrana 31. oktobra 2026. godine, a glavni sudija bio je Emre Kargin.

Tok utakmice

Već u 6. minutu utakmice VAR je intervenisao u korist Batman Petrolspora, kada je originalna odluka na terenu promenjena u korist gostujućeg tima. Dva minuta kasnije, u 16. minutu, Pedrinho je postigao gol za Batman Petrolspor, koji je bio i prvi na utakmici. Ipak, samo dve minute kasnije, Pedrinho je dobio žuti karton zbog prekršaja, što je uticalo na njegovu disciplinu u daljem toku utakmice.

Manisa F.K. je uspeo da izjednači u 34. minutu golom Cheikne Sylla, koji je bio ključni igrač za domaćina. Drugi gol za Manisu postigao je isti igrač u 63. minutu, donoseći prednost svom timu.

U drugom delu utakmice bilo je nekoliko izmena: Batman Petrolspor je u 64. minutu izvršio dve izmene, uveli su Bernarda Sousu umesto Davida Kaikija Floresa da Silve i Omurcana Artana umesto Mücahita Albayraka. Kasnije, u 77. minutu, u igru je ušao Oğuz Gürbulak umesto Gökhan Karadeniza.

Manisa F.K. je u 79. minutu napravio dve izmene, uveli su Osmana Kaynaka umesto Ada Ibika i Osmana Kahramana umesto Yunusa Emre Dursuna, dok je u 90+1 minutu u igru ušao Jonathan Lindseth umesto Firata İnala.

U završnici, Batman Petrolspor je izvršio još dve izmene u 88. minutu: Polat Yaldır je ušao umesto O. Imerija, a Mamadou Cissokho umesto Emirhana Aydogana.

Ključni momenti
  • 6' - VAR intervencija koja je promenila originalnu odluku u korist Batman Petrolspora.
  • 16' - Pedrinho postiže gol za Batman Petrolspor.
  • 18' - Žuti karton za Pedrinha zbog prekršaja.
  • 34' - Cheikne Sylla postiže gol za Manisa F.K., izjednačenje rezultata.
  • 63' - Cheikne Sylla postiže drugi gol za Manisu, dovodeći tim u vođstvo.
  • 64' - Batman Petrolspor pravi dve izmene u igri.
  • 79' - Manisa F.K. pravi dve izmene.
  • 88' - Batman Petrolspor pravi još dve izmene.
  • 90+1' - Manisa F.K. pravi poslednju izmenu.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Manisa F.K. 4-1-3-2 Nestor El Maestro
Batman Petrolspor 4-1-4-1 Selçuk Şahin
Tim Broj Igrač Pozicija
Manisa F.K.1V. KarakuşG
Manisa F.K.17Osman KahramanD
Manisa F.K.5C. HérelleD
Manisa F.K.27Y. GürelerD
Manisa F.K.3O. KaynakD
Manisa F.K.60B. TouréM
Manisa F.K.6A. ÇankayaM
Manisa F.K.10J. LindsethM
Manisa F.K.23J. AnzianiM
Manisa F.K.20Y. BenrahouF
Manisa F.K.9C. SyllaF
Batman Petrolspor13B. TetikG
Batman Petrolspor72P. YaldırD
Batman Petrolspor4M. MertD
Batman Petrolspor21DóriaD
Batman Petrolspor27Ö. ArtanD
Batman Petrolspor34M. CissokhoM
Batman Petrolspor77BennyM
Batman Petrolspor8O. GürbulakM
Batman Petrolspor10PedrinhoM
Batman Petrolspor7M. BironM
Batman Petrolspor79G. AltıparmakF
Statistika utakmice
Statistika Manisa F.K. Batman Petrolspor
Posed lopte 52% 48%
Ukupno šutevi 15 18
Šutevi u okvir gola 7 4
Šutevi van okvira gola 4 10
Šutevi unutar šesnaesterca 10 12
Šutevi van šesnaesterca 5 6
Ukupno dodavanja 431 402
Precizna dodavanja 356 331
Kornere 4 7
Žuti kartoni 0 1
Crveni kartoni 0 0
Faulovi 19 13
Slobodni udarci 12 18
Odbrane golmana 3 4
Odsudjeni ofsajdi 1 2
Blokirani šutevi 4 4
Očekivani golovi (xG) 2.67 1.76
Zaključak

Utakmica između Manisa F.K. i Batman Petrolspora donela je neizvestan i sadržajan duel sa ukupno tri gola. Manisa F.K. je uspela da preokrene rezultat posle vođstva gostiju, zahvaljujući dva gola Cheikne Sylla. Statistički podaci pokazuju blagu dominaciju Manise u preciznosti dodavanja i okvirnim šutevima, dok je Batman Petrolspor imao nešto više ukupnih šuteva i kornere. Jedini žuti karton na utakmici dobio je Pedrinho iz Batman Petrolspora, što je moglo uticati na njegovu angažovanost u daljem toku meča. Izmene su bile prisutne na obe strane, što je pokazalo pokušaje oba trenera da utiču na tok igre. Ukupno, rezultat i statistika ukazuju na izjednačenu borbu sa blagom prednošću domaćina u ključnim segmentima igre.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.