Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Mansfield Town
3P 2N 0I
10. mesto · 65 bodova
Forma · Luton
4P 1N 0I
7. mesto · 74 bodova
Golovi · Over 1.5
78% vs 78%
BTTS 57% / 48% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 3 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Mansfield Town 82,6% · Luton 82,6%
82,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 23
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 44
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
2:1
Stadion
One Call Stadium
Grad
Mansfield

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Mansfield Town
10. mesto · 65 bodova
Luton
7. mesto · 74 bodova
Utakmica Mansfield Town - Luton donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja League One, England.
21'
Mansfield Town
J. Russell
Gol
28'
Mansfield Town
J. Russell
Gol · L. Reed
40'
Luton
K. Palmer
Gol · E. Lawrence
46'
Luton
M. Andersen
Izmena · J. Johnson
50'
Luton
S. Morris
Gol · K. Palmer
58'
Mansfield Town
L. Reed
Izmena · N. Moriah-Welsh
58'
Mansfield Town
T. Roberts
Izmena · R. Oates
66'
Mansfield Town
Elliott Hewitt
Žuti karton · Time wasting
66'
Luton
Kal Naismith
Žuti karton · Argument
69'
Luton
A. Al Hamadi
Izmena · N. Wells
79'
Mansfield Town
S. McLaughlin
Izmena · D. Dwyer
79'
Mansfield Town
J. Russell
Izmena · O. Irow
80'
Luton
E. Lawrence
Izmena · G. Kodua
84'
Mansfield Town
Dom Dwyer
Žuti karton · Foul
89'
Luton
D. van den Berg
Izmena · D. Cole
89'
Luton
S. Morris
Izmena · J. Richards
90+1'
Mansfield Town
R. Hendry
Izmena · F. Blake-Tracy
34%
Ball Possession
66%
13
Total Shots
21
5
Shots on Goal
8
5
Shots off Goal
7
3
Blocked Shots
6
6
Shots insidebox
15
7
Shots outsidebox
6
3
Corner Kicks
9
Offsides
12
Fouls
9
2
Yellow Cards
1
Red Cards
6
Goalkeeper Saves
2
281
Total passes
546
191
Passes accurate
464
68%
Passes %
85%
1.54
expected_goals
3.76
goals_prevented

Analiza tipova · Mansfield Town

League One · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
23 9 14 39,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
23 8 15 34,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
23 17 6 73,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
23 15 8 65,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
23 14 9 60,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
23 16 7 69,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
23 18 5 78,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
23 13 10 56,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23 7 16 30,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23 3 20 13,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
23 18 5 78,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
23 13 10 56,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
23 16 7 69,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
23 13 10 56,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
23 11 12 47,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
23 13 10 56,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
23 16 7 69,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
23 18 5 78,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
23 15 8 65,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23 3 20 13,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23 6 17 26,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
23 3 20 13,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
23 13 10 56,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
23 19 4 82,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23 6 17 26,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
23 19 4 82,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23 6 17 26,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
23 13 10 56,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
23 17 6 73,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23 7 16 30,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
23 10 13 43,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
23 6 17 26,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
23 13 10 56,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
23 13 10 56,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
23 9 14 39,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
23 10 13 43,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
23 10 13 43,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
23 13 10 56,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
23 10 13 43,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Luton

League One · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
23 10 13 43,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno
X Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23 8 15 34,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
23 15 8 65,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
23 18 5 78,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
23 13 10 56,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23 11 12 47,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
23 16 7 69,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
23 12 11 52,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
23 12 11 52,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23 11 12 47,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
23 16 7 69,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
23 11 12 47,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
23 12 11 52,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
23 14 9 60,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
23 16 7 69,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
23 9 14 39,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
23 16 7 69,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
23 9 14 39,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
23 17 6 73,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
23 17 6 73,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
23 10 13 43,5% 50,0%
5/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23 3 20 13,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
23 10 13 43,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23 6 17 26,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23 6 17 26,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
23 0 23 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L23
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23 2 21 8,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
23 13 10 56,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
23 19 4 82,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23 10 13 43,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23 3 20 13,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
23 19 4 82,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23 10 13 43,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23 3 20 13,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23 4 19 17,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
23 13 10 56,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
23 20 3 87,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23 10 13 43,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
23 12 11 52,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
23 1 22 4,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
23 15 8 65,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
23 11 12 47,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
23 13 10 56,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
23 12 11 52,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
23 12 11 52,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
23 13 10 56,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Mansfield Town kod kuće · Luton u gostima · League One 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
82,6%
Mansfield Town 82,6% (23) · Luton 82,6% (23)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
82,6%
Mansfield Town 82,6% (23) · Luton 82,6% (23)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
78,3%
Mansfield Town 78,3% (23) · Luton 78,3% (23)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
78,3%
Mansfield Town 78,3% (23) · Luton 78,3% (23)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
80,4%
Mansfield Town 73,9% (23) · Luton 87,0% (23)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
76,1%
Mansfield Town 78,3% (23) · Luton 73,9% (23)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
69,6%
Mansfield Town 69,6% (23) · Luton 69,6% (23)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
69,6%
Mansfield Town 69,6% (23) · Luton 69,6% (23)
Bolji uzorak
TipMansfield Town
kod kuće
Luton
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
82,6%
uzorak 23
82,6%
uzorak 23
82,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
82,6%
uzorak 23
82,6%
uzorak 23
82,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
78,3%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
78,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
78,3%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
78,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
73,9%
uzorak 23
87,0%
uzorak 23
80,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
78,3%
uzorak 23
73,9%
uzorak 23
76,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
69,6%
uzorak 23
69,6%
uzorak 23
69,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
69,6%
uzorak 23
69,6%
uzorak 23
69,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
65,2%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
71,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
73,9%
uzorak 23
65,2%
uzorak 23
69,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
65,2%
uzorak 23
73,9%
uzorak 23
69,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
69,6%
uzorak 23
60,9%
uzorak 23
65,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
60,9%
uzorak 23
69,6%
uzorak 23
65,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
60,9%
uzorak 23
69,6%
uzorak 23
65,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
60,9%
uzorak 23
65,2%
uzorak 23
63,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
60,9%
uzorak 23
56,5%
uzorak 23
58,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
56,5%
uzorak 23
56,5%
uzorak 23
56,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
56,5%
uzorak 23
56,5%
uzorak 23
56,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
56,5%
uzorak 23
56,5%
uzorak 23
56,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
56,5%
uzorak 23
52,2%
uzorak 23
54,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
56,5%
uzorak 23
52,2%
uzorak 23
54,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
56,5%
uzorak 23
47,8%
uzorak 23
52,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
56,5%
uzorak 23
47,8%
uzorak 23
52,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
56,5%
uzorak 23
47,8%
uzorak 23
52,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
56,5%
uzorak 23
47,8%
uzorak 23
52,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
47,8%
uzorak 23
56,5%
uzorak 23
52,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
43,5%
uzorak 23
52,2%
uzorak 23
47,8%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
43,5%
uzorak 23
52,2%
uzorak 23
47,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
43,5%
uzorak 23
52,2%
uzorak 23
47,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
43,5%
uzorak 23
52,2%
uzorak 23
47,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
43,5%
uzorak 23
47,8%
uzorak 23
45,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
43,5%
uzorak 23
47,8%
uzorak 23
45,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
43,5%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
43,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
43,5%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
43,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
43,5%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
43,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
47,8%
uzorak 23
39,1%
uzorak 23
43,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
39,1%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
41,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
39,1%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
41,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
39,1%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
41,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
47,8%
uzorak 23
34,8%
uzorak 23
41,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
47,8%
uzorak 23
34,8%
uzorak 23
41,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
34,8%
uzorak 23
34,8%
uzorak 23
34,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
30,4%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
37,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
30,4%
uzorak 23
39,1%
uzorak 23
34,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
30,4%
uzorak 23
39,1%
uzorak 23
34,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
39,1%
uzorak 23
30,4%
uzorak 23
34,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
30,4%
uzorak 23
30,4%
uzorak 23
30,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
30,4%
uzorak 23
30,4%
uzorak 23
30,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
30,4%
uzorak 23
30,4%
uzorak 23
30,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
26,1%
uzorak 23
34,8%
uzorak 23
30,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
34,8%
uzorak 23
26,1%
uzorak 23
30,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
34,8%
uzorak 23
26,1%
uzorak 23
30,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
34,8%
uzorak 23
26,1%
uzorak 23
30,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
26,1%
uzorak 23
34,8%
uzorak 23
30,4%
Nerešeno
X Ceo meč
34,8%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
28,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
21,7%
uzorak 23
30,4%
uzorak 23
26,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
30,4%
uzorak 23
26,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
21,7%
uzorak 23
26,1%
uzorak 23
23,9%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
26,1%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
23,9%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
26,1%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
23,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
21,7%
uzorak 23
26,1%
uzorak 23
23,9%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
21,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
21,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
21,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
21,7%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
21,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
26,1%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
21,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
21,7%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
19,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17,4%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
19,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17,4%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
19,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17,4%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
17,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17,4%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
17,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13,0%
uzorak 23
26,1%
uzorak 23
19,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
26,1%
uzorak 23
13,0%
uzorak 23
19,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
26,1%
uzorak 23
13,0%
uzorak 23
19,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
13,0%
uzorak 23
17,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17,4%
uzorak 23
13,0%
uzorak 23
15,2%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13,0%
uzorak 23
13,0%
uzorak 23
13,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8,7%
uzorak 23
26,1%
uzorak 23
17,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8,7%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
15,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8,7%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
13,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17,4%
uzorak 23
8,7%
uzorak 23
13,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
26,1%
uzorak 23
4,4%
uzorak 23
15,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13,0%
uzorak 23
0,0%
uzorak 23
6,5%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Mansfield Town

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Nigel Clough
Startna postava 11
1L. RobertsG
4E. HewittD
23A. OshilajaD
5R. SweeneyD
7L. AkinsM
25L. ReedM
24R. HendryM
3S. McLaughlinM
13J. RussellF
29T. RobertsF
11W. EvansF
Klupa 7
2K. KnoyleD
20F. Blake-TracyD
22N. Moriah-WelshM
14D. DwyerF
18R. OatesF
28J. GardnerF
44O. IrowF

Luton

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Jack Wilshere
Startna postava 11
24J. KeeleyG
17N. LonwijkD
16H. OdoffinD
5M. AndersenD
3K. NaismithD
6D. van den BergM
8L. WalshM
14S. MorrisM
54K. PalmerM
32E. LawrenceM
12A. Al HamadiF
Klupa 7
1J. SheaG
22D. ColeF
23G. SavilleM
38J. JohnsonD
21N. WellsF
30G. KoduaF
27J. RichardsM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.