Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Maranhão
3P 1N 1I
12. mesto · 27 bodova
Forma · AO Itabaiana
0P 1N 4I
19. mesto · 17 bodova
Golovi · Over 1.5
67% vs 60%
BTTS 67% / 40% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 0 — 0
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Maranhão 100,0% · AO Itabaiana 90,0%
94,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 9
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 18
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:1
Poluvreme
3:1
Stadion
-
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Maranhão
12. mesto · 27 bodova
AO Itabaiana
19. mesto · 17 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
1
Maranhão pobede
0
Nerešeno
0
AO Itabaiana pobede
21.03.2024.
AO Itabaiana - Maranhão
Copa do Nordeste
3:4
Utakmica Maranhão - AO Itabaiana donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C, Brazil.
6'
Maranhão
Jorge Rocha
Gol
12'
Maranhão
Lucao
Gol
25'
Maranhão
Felipe Cruz
Gol
35'
AO Itabaiana
Julio Henrique
Gol
46'
AO Itabaiana
Cleiton
Izmena · Isaque
46'
AO Itabaiana
Leilson
Izmena · Renatinho
52'
Maranhão
Rosivan
Gol
59'
AO Itabaiana
Everton Kanela
Izmena · L. F. Andrade
61'
AO Itabaiana
Ricardo Cerqueira
Izmena · Elimar
68'
AO Itabaiana
Gustavo Crecci
Žuti karton
69'
Maranhão
Jorge Rocha
Izmena · Richarles
69'
Maranhão
Pimentinha
Izmena · Ronald Makalysten
73'
AO Itabaiana
L. F. Andrade
Žuti karton
77'
Maranhão
Žuti karton
Žuti karton
84'
Maranhão
Žuti karton
Žuti karton
88'
Maranhão
Žuti karton
Žuti karton
89'
Maranhão
Lucao
Izmena · Lucas Santos
89'
Maranhão
Rosivan
Izmena · Edson Fernando
89'
Maranhão
Andre Radija
Izmena · C. Peu
90+6'
AO Itabaiana
Rodrigo Alves
Promašen penal · Rodrigo Alves

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Maranhão

Serie C · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · AO Itabaiana

Serie C · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Maranhão kod kuće · AO Itabaiana u gostima · Serie C 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
94,7%
Maranhão 100,0% (9) · AO Itabaiana 90,0% (10)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
89,5%
Maranhão 88,9% (9) · AO Itabaiana 90,0% (10)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
84,2%
Maranhão 88,9% (9) · AO Itabaiana 80,0% (10)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
84,2%
Maranhão 88,9% (9) · AO Itabaiana 80,0% (10)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
78,9%
Maranhão 77,8% (9) · AO Itabaiana 80,0% (10)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
78,9%
Maranhão 77,8% (9) · AO Itabaiana 80,0% (10)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
78,9%
Maranhão 77,8% (9) · AO Itabaiana 80,0% (10)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 0-1 gol
78,9%
Maranhão 77,8% (9) · AO Itabaiana 80,0% (10)
Bolji uzorak
TipMaranhão
kod kuće
AO Itabaiana
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 9
90,0%
uzorak 10
94,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
88,9%
uzorak 9
90,0%
uzorak 10
89,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
88,9%
uzorak 9
80,0%
uzorak 10
84,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
88,9%
uzorak 9
80,0%
uzorak 10
84,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
77,8%
uzorak 9
80,0%
uzorak 10
78,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
80,0%
uzorak 10
78,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
80,0%
uzorak 10
78,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
77,8%
uzorak 9
80,0%
uzorak 10
78,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 9
80,0%
uzorak 10
78,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
80,0%
uzorak 10
78,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
80,0%
uzorak 10
78,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
70,0%
uzorak 10
73,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
70,0%
uzorak 10
68,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
70,0%
uzorak 10
68,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
88,9%
uzorak 9
60,0%
uzorak 10
73,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
60,0%
uzorak 10
63,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
60,0%
uzorak 10
63,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
60,0%
uzorak 10
63,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
60,0%
uzorak 10
63,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
60,0%
uzorak 10
63,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
55,6%
uzorak 9
80,0%
uzorak 10
68,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
80,0%
uzorak 10
68,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
80,0%
uzorak 10
68,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
80,0%
uzorak 10
68,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
70,0%
uzorak 10
63,2%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
70,0%
uzorak 10
63,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
55,6%
uzorak 9
60,0%
uzorak 10
57,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
55,6%
uzorak 9
60,0%
uzorak 10
57,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
66,7%
uzorak 9
50,0%
uzorak 10
57,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
50,0%
uzorak 10
57,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
50,0%
uzorak 10
57,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
50,0%
uzorak 10
52,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
50,0%
uzorak 10
52,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
50,0%
uzorak 10
52,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
50,0%
uzorak 10
52,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
50,0%
uzorak 10
52,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
80,0%
uzorak 10
63,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
80,0%
uzorak 10
63,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
60,0%
uzorak 10
52,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
60,0%
uzorak 10
52,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
60,0%
uzorak 10
52,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
50,0%
uzorak 10
47,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
50,0%
uzorak 10
47,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
50,0%
uzorak 10
47,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
52,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
66,7%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
52,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
47,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
47,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
47,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
44,4%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
42,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
42,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
70,0%
uzorak 10
52,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
60,0%
uzorak 10
47,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
33,3%
uzorak 9
60,0%
uzorak 10
47,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
36,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
36,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
36,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
36,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
36,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
36,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
30,0%
uzorak 10
42,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
30,0%
uzorak 10
42,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
30,0%
uzorak 10
42,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
30,0%
uzorak 10
36,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
30,0%
uzorak 10
36,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
33,3%
uzorak 9
30,0%
uzorak 10
31,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
30,0%
uzorak 10
31,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
30,0%
uzorak 10
31,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
31,6%
Nerešeno
X Ceo meč
22,2%
uzorak 9
30,0%
uzorak 10
26,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
30,0%
uzorak 10
26,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
30,0%
uzorak 10
26,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
36,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
36,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
36,8%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
36,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
36,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
36,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
55,6%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
36,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
36,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
36,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
36,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
36,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
44,4%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
31,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
44,4%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
31,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
44,4%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
31,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
31,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
31,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
26,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
21,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
21,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
21,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
21,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
21,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
22,2%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
21,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
22,2%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
21,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
21,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
21,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
21,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
21,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
21,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11,1%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
26,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11,1%
uzorak 9
40,0%
uzorak 10
26,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
30,0%
uzorak 10
21,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
30,0%
uzorak 10
21,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
15,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
15,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
15,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11,1%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
15,8%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
31,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
21,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
21,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
15,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
15,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
15,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
15,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11,1%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
10,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
10,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
10,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
10,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
10,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
10,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 9
30,0%
uzorak 10
15,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
0,0%
uzorak 10
15,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
0,0%
uzorak 10
15,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
0,0%
uzorak 10
15,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
0,0%
uzorak 10
15,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
20,0%
uzorak 10
10,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
5,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
5,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
5,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
5,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
5,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
5,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
5,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
5,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
5,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
5,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
10,0%
uzorak 10
5,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 10
5,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 10
5,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 10
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 10
0,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 10
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 10
0,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 10
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 10
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.