Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Maritimo
0P 1N 4I
14. mesto · 8 bodova
Forma · Santa Clara
3P 1N 1I
4. mesto · 21 bodova
Golovi · Over 1.5
80% vs 60%
BTTS 40% / 40% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 2 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
85,5%
model procena
Liga 84,1% n=88
Domaćin kod kuće 100,0% n=5
Gost u gostima 100,0% n=5
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 01.11.2026. 19:00
Maritimo – Santa Clara
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
85,5%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 10
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:1
Stadion
Estádio do Marítimo
Grad
Funchal

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Maritimo
14. mesto · 8 bodova
Santa Clara
4. mesto · 21 bodova
Santa Clara je na gostovanju u Funchalu savladala Maritimo sa 2:0 u okviru 10. kola portugalske Primeira Lige. Pogotke su postigli Tiago Ribeiro i Vinicius Lopes.
36'
Santa Clara
Tiago Ribeiro
Gol · Guilherme Romão
44'
Santa Clara
José Tavares
Žuti karton · Foul
52'
Santa Clara
José Tavares
Izmena · Joao Vasconcelos
58'
Santa Clara
Guilherme Romão
Izmena · Tiago Ribeiro Duarte
60'
Santa Clara
Vinicius lopes
Gol · Emanuel Moreira
60'
Maritimo
Francisco Vieites
Žuti karton · Argument
66'
Maritimo
Rodri Andrade
Izmena · Ibrahim Akitunde Alani
66'
Maritimo
Mons Rogeani Bassouamina
Izmena · Simo Bouzaidi
67'
Maritimo
Gábor Szalai
Žuti karton · Foul
74'
Maritimo
Gábor Szalai
Izmena · Israel Isaac Ayuma
86'
Santa Clara
Vinicius lopes
Izmena · Luiz Fernando Salles De Castro
86'
Santa Clara
Brenner Lucas Goncalves Santos
Izmena · Welinton Torrão
86'
Santa Clara
Luis Fernando Santos Oliveira
Izmena · Henrique Silva
89'
Maritimo
Raphael Guzzo
Izmena · Maurice Boakye
89'
Maritimo
Martín Tejón
Izmena · Samuel Bamba
90+3'
Santa Clara
Luiz Fernando Salles De Castro
Žuti karton · Foul
90+4'
Santa Clara
Tiago Ribeiro
Žuti karton · Foul
90+5'
Maritimo
Simo Bouzaidi
Žuti karton · Foul
52%
Ball Possession
48%
17
Total Shots
11
6
Shots on Goal
5
10
Shots off Goal
4
1
Blocked Shots
2
12
Shots insidebox
4
5
Shots outsidebox
7
5
Corner Kicks
2
0
Offsides
4
17
Fouls
18
3
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
6
384
Total passes
359
304
Passes accurate
275
2.1
expected_goals
0.84
18
Free Kicks
17

Analiza tipova · Maritimo

Primeira Liga · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Santa Clara

Primeira Liga · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Maritimo kod kuće · Santa Clara u gostima · Primeira Liga 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
100,0%
Maritimo 100,0% (5) · Santa Clara 100,0% (5)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
100,0%
Maritimo 100,0% (5) · Santa Clara 100,0% (5)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
100,0%
Maritimo 100,0% (5) · Santa Clara 100,0% (5)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
90,0%
Maritimo 80,0% (5) · Santa Clara 100,0% (5)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
90,0%
Maritimo 80,0% (5) · Santa Clara 100,0% (5)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
90,0%
Maritimo 80,0% (5) · Santa Clara 100,0% (5)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
90,0%
Maritimo 80,0% (5) · Santa Clara 100,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
90,0%
Maritimo 100,0% (5) · Santa Clara 80,0% (5)
Bolji uzorak
TipMaritimo
kod kuće
Santa Clara
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
100,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
90,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
80,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 5
80,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
70,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
60,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
70,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
60,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
70,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
70,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
70,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
70,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
60,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
60,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
50,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
40,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
50,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
40,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
50,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
40,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
40,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
40,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
40,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
40,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
40,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
40,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
40,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Nerešeno
X Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
20,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
20,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Maritimo

Formacija: 3-4-3 · Trener: M. van der Gaag
Startna postava 11
30Fran VieitesG
4Rafael FernandesD
44Romain CorreiaD
22G. SzalaiD
2Igor JuliãoM
14Raphael GuzzoM
6Rodrigo AndradeM
23Paulo HenriqueM
12M. BassouaminaF
17Adrián ButzkeF
10Martín TejónF
Klupa 11
66I. AyumaM
27S. BambaF
90Maurice Osei BoakyeF
11M. DiouriF
18V. DanilovićM
15Tomás TavaresD
1Gonçalo TabuaçoG
3N. OgbetaD
13Alfonso PastorG
5Nilton VarelaD
21I. AlaniM

Santa Clara

Formacija: 4-3-3 · Trener: Petit
Startna postava 11
12NenecaG
42Lucas SoaresD
4Pedro PachecoD
21Emanuel FernandesD
5Guilherme RomãoD
41Daniel BorgesM
20Tiago RibeiroM
8José Luís Rocha TavaresM
70Vinícius LopesF
7Luis Fernando Santos OliveiraF
10Brenner Lucas Gonçalves SantosF
Klupa 10
17João VasconcelosM
76Tome·de Castro SousaG
99SorrisoF
19YthalloD
80Tiago Ribeiro DuarteF
11Welinton TorrãoF
73Léo JacóF
81Seydou FofanaM
3Henrique SilvaD
22VitinhoM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 3 min čitanja

Maritimo - Santa Clara 0:2, analiza 10. kola Primeira Lige

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 10. kola Primeira Lige za sezonu 2026, na stadionu Estádio do Marítimo u Funchalu odigrana je utakmica između domaćeg Maritima i gostujućeg Santa Clare. Santa Clara je izvojevala pobedu rezultatom 2:0, ostvarivši značajan trijumf na terenu protivnika.

Tok utakmice

Prvi gol na utakmici postignut je u 36. minutu, kada je Tiago Ribeiro zatresao mrežu Maritima nakon asistencije Guilherme Romãa. Pred kraj prvog poluvremena, u 44. minutu, Josè Tavares iz Santa Clare dobio je žuti karton zbog prekršaja.

U drugom poluvremenu, u 52. minutu Josè Tavares je izašao iz igre, a ušao je João Vasconcelos. Nekoliko minuta kasnije, u 58. minutu, Guilherme Romão napustio je teren, a mesto mu je zauzeo Tiago Ribeiro Duarte.

U 60. minutu Santa Clara je povećala prednost golom Viniciusa Lopesa, kome je asistirao Emanuel Moreira. Isti minut doneo je i žuti karton za domaći tim, koji je dobio Francisco Vieites zbog rasprave sa sudijom.

Maritimo je u 66. minutu izvršio dve izmene: u igru su ušli Rodri Andrade umesto Ibrahima Akitunde Alanija i Mons Rogeani Bassouamina umesto Sima Bouzaidija. U 67. minutu Gábor Szalai iz Maritima dobio je žuti karton zbog prekršaja, a u 74. minutu je i on zamenjen, ušao je Israel Isaac Ayuma umesto njega.

U završnici utakmice, tačnije u 86. minutu, Santa Clara je izvršila tri izmene: Vinicius Lopes je izašao, a ušao Luiz Fernando Salles De Castro, Brenner Lucas Goncalves Santos zamenio je Welintona Torrãa, dok je Luis Fernando Santos Oliveira ušao umesto Henrique Silve. Maritimo je u 89. minutu takođe napravio dve izmene, Raphael Guzzo je ušao umesto Maurice Boakyea, a Martín Tejón je zamenio Samuela Bambu.

U nadoknadi vremena viđeni su još žuti kartoni: Luiz Fernando Salles De Castro (Santa Clara) u 90+3, Tiago Ribeiro (Santa Clara) u 90+4 i Simo Bouzaidi (Maritimo) u 90+5 minutu, svi zbog prekršaja.

Ključni momenti
  • 36' - Gol Tiaga Ribeira za Santa Claru, asistirao Guilherme Romão
  • 44' - Žuti karton za Josè Tavaresa (Santa Clara)
  • 60' - Gol Viniciusa Lopesa za Santa Claru, asistirao Emanuel Moreira
  • 60' - Žuti karton za Francisca Vieitesa (Maritimo)
  • 67' - Žuti karton za Gábora Szalaia (Maritimo)
  • 90+3' i 90+4' - Žuti kartoni za Luiz Fernanda i Tiaga Ribeira (Santa Clara)
  • 90+5' - Žuti karton za Sima Bouzaidija (Maritimo)
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Maritimo 3-4-3 M. van der Gaag
Santa Clara 4-3-3 Petit
Tim Broj Igrač Pozicija
Maritimo30Fran VieitesG
Maritimo4Rafael FernandesD
Maritimo44Romain CorreiaD
Maritimo22G. SzalaiD
Maritimo2Igor JuliãoM
Maritimo14Raphael GuzzoM
Maritimo6Rodrigo AndradeM
Maritimo23Paulo HenriqueM
Maritimo12M. BassouaminaF
Maritimo17Adrián ButzkeF
Maritimo10Martín TejónF
Santa Clara12NenecaG
Santa Clara42Lucas SoaresD
Santa Clara4Pedro PachecoD
Santa Clara21Emanuel FernandesD
Santa Clara5Guilherme RomãoD
Santa Clara41Daniel BorgesM
Santa Clara20Tiago RibeiroM
Santa Clara8Josè Luís Rocha TavaresM
Santa Clara70Vinícius LopesF
Santa Clara7Luis Fernando Santos OliveiraF
Santa Clara10Brenner Lucas Gonçalves SantosF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte 52% 48%
Blokirani šutevi 1 2
Korneri 5 2
Očekivani golovi (xG) 2.1 0.84
Prekršaji 17 18
Slobodni udarci 18 17
Odbrane golmana 3 6
Offside pozicije 0 4
Precizni pasovi 304 275
Žuti kartoni 3 3
Pucano unutar kaznenog prostora 12 4
Pucano van okvira gola 10 4
Pucano u okvir gola 6 5
Pucano van kaznenog prostora 5 7
Ukupno dodavanja 384 359
Ukupno šuteva 17 11
Zaključak

Santa Clara je ostvarila pobedu na gostovanju rezultatom 2:0 protiv Maritima u 10. kolu Primeira Lige, zahvaljujući golovima Tiaga Ribeira u 36. i Viniciusa Lopesa u 60. minutu. Iako je Maritimo imao nešto viši posed lopte (52%) i više ukupnih šuteva (17 prema 11), Santa Clara je bila efikasnija u realizaciji šansi. Domaći tim je imao i viši očekivani broj golova (2.1 u odnosu na 0.84), ali nije uspeo da ih pretvori u golove. Oba tima su pokazala sličan broj prekršaja i žutih kartona, što ukazuje na umerenu agresivnost u duelu. Izmene su bile učestale, naročito u drugom poluvremenu, što je uticalo na dinamiku igre. Ova analiza se bazira isključivo na dostupnim podacima i ne uključuje subjektivne procene ili prognoze.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.