Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:3
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
2 izdvojena predloga
Forma · Metz
1P 2N 2I
10. mesto · 14 bodova
Forma · PAU
5P 0N 0I
3. mesto · 20 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 60%
BTTS 100% / 60% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 2 — 1
4 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Mali uzorak Manja promena trenda
77,7%
model procena
Liga 82,5% n=97
Domaćin kod kuće 66,7% n=6
Gost u gostima 80,0% n=5
Izdvojeno PAO Ceo meč
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
72,1%
model procena
Liga 70,1% n=97
Domaćin kod kuće 66,7% n=6
Gost u gostima 80,0% n=5
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
2 stavki
Izdvojeno 30.10.2026. 20:00
Metz – PAU
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
77,7%Detalji
Izdvojeno 30.10.2026. 20:00
Metz – PAU
Tip: Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
72,1%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 11
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:3
Poluvreme
0:1
Stadion
Stade Saint-Symphorien
Grad
Metz

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Metz
10. mesto · 14 bodova
PAU
3. mesto · 20 bodova
U 11. kolu francuske Ligue 2, PAU je savladao Metz rezultatom 3:1 na Stade Saint-Symphorien. Pogledajte ključne momente, statistiku i sastave sa utakmice.
11'
PAU
Cheikh Fall
Gol · Jessy Benet
18'
PAU
Jessy Benet
Promašen penal
45'
Metz
Abdourahmane Mbodj
Izmena · Jahyann Pandore
45'
Metz
Bryan Song
Izmena · Ibou Sane
45+3'
Metz
Cristian Castro
Žuti karton · Foul
58'
PAU
Axel Bamba
Žuti karton · Dissent
61'
PAU
Abdel Hakim Abdallah
Izmena · Souleymane Basse
61'
PAU
Jeremy Sebas
Izmena · Babacar Leye
62'
Metz
Urie-Michel Mboula
Izmena · Florian Miguel
64'
PAU
Cheikh Fall
Gol · Babacar Leye
67'
Metz
Idris Mohamed
Izmena · Abdoulaye Agne Ba
68'
PAU
Hacene Benali
Gol
75'
PAU
Lorenzo Rajot
Žuti karton · Foul
75'
Metz
Teji Savanier
Gol iz penala
76'
PAU
Hacene Benali
Izmena · Alexis Lefebvre
79'
Metz
Nathan Mbala
Izmena · Hamza Kadamani
85'
Metz
Teji Savanier
Žuti karton · Foul
69%
Ball Possession
31%
18
Total Shots
9
5
Shots on Goal
5
7
Shots off Goal
3
6
Blocked Shots
1
9
Shots insidebox
8
9
Shots outsidebox
1
8
Corner Kicks
4
2
Offsides
2
12
Fouls
9
2
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
2
Goalkeeper Saves
4
728
Total passes
334
675
Passes accurate
251
1.99
expected_goals
2.11
8
Free Kicks
11

Analiza tipova · Metz

Ligue 2 · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · PAU

Ligue 2 · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Metz kod kuće · PAU u gostima · Ligue 2 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%
Metz 100,0% (6) · PAU 100,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%
Metz 100,0% (6) · PAU 100,0% (5)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
90,9%
Metz 100,0% (6) · PAU 80,0% (5)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
90,9%
Metz 100,0% (6) · PAU 80,0% (5)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
72,7%
Metz 66,7% (6) · PAU 80,0% (5)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
72,7%
Metz 66,7% (6) · PAU 80,0% (5)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
72,7%
Metz 66,7% (6) · PAU 80,0% (5)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
72,7%
Metz 66,7% (6) · PAU 80,0% (5)
Bolji uzorak
TipMetz
kod kuće
PAU
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
100,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
100,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
90,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
90,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
72,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
72,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
72,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
72,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
81,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
81,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
81,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
100,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
81,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
81,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
63,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
63,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
83,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
63,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
63,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
54,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
54,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
54,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
54,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
54,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
54,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
54,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
54,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
54,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
54,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
54,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
54,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
45,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
45,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
45,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
45,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
45,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
45,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
45,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
36,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
36,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
36,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
36,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
27,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
18,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
18,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
18,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
18,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
18,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
18,2%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Metz

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Grégory Proment
Startna postava 11
1J. FischerG
70B. SarrD
42C. DevenishD
5J. RuizD
4U. MboulaD
98I. MohamedM
33Abdourahmane MbodjM
8J. DeminguetM
10T. SavanierM
39B. SongM
22N. MbalaF
Klupa 9
12A. TouréM
38H. KadamaniM
2M. ColinD
88A. Agne BaF
3F. MiguelD
18B. MunongoM
21J. PandoreF
7Ibou SanéF
61P. SyG

PAU

Formacija: 5-3-2 · Trener: Thierry Debes
Startna postava 11
1B. MaubleuG
39M. TourraineD
29G. PaquiezD
23A. BriançonD
88A. BambaD
97A. AbdallahD
6C. FallM
21J. BenetM
5L. RajotM
7H. BenaliF
18J. SebasF
Klupa 9
10B. BrahimiM
4A. DodoteD
27L. GadegbekuM
11A. LefebvreF
9B. LeyeF
22R. BahengD
19T. SaettelF
8S. BasseD
30E. SallesG

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 31.10.2026. 3 min čitanja

Metz - PAU 1:3, Ligue 2 analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U 11. kolu francuske Ligue 2, utakmica između Metza i PAU odigrana je 30. oktobra 2026. godine na stadionu Stade Saint-Symphorien u Metzu. Gostujući tim PAU je ostvario pobedu rezultatom 3:1, nakon što je na poluvremenu imao prednost od 1:0.

Tok utakmice

Već u 11. minutu PAU je došao do vođstva golom Cheikha Falla, koji je pogodak postigao uz asistenciju Jessyja Beneta. Sedam minuta kasnije, u 18. minutu, Jessy Benet je zatim postigao gol iz penala za 2:0, što je dodatno učvrstilo prednost gostiju. U drugom poluvremenu domaći tim je pokušao da se vrati u igru, ali je PAU nastavio sa efikasnim nastupom. U 64. minutu Cheikh Fall je ponovo zatresao mrežu Metza, ovaj put uz asistenciju Babacara Leye, čime je povećao prednost na 3:0. Metz je uspeo da smanji rezultat u 75. minutu preko Tejija Savaniera, koji je pogodio sa penala. Tokom utakmice bilo je nekoliko izmena na obe strane, a važno je napomenuti da su oba tima dobila po dva žuta kartona. Metz je imao znatno više posed lopte i šuteva, ali to nije bilo dovoljno za bolji rezultat.

Ključni momenti
  • 11' - Cheikh Fall postiže prvi gol za PAU, asistira Jessy Benet.
  • 18' - Jessy Benet postiže gol iz penala za 2:0.
  • 45' - Dve izmene u Metzu: ušli su Abdourahmane Mbodj i Bryan Song umesto Jahyanna Pandorea i Ibou Sanéa.
  • 64' - Cheikh Fall postiže drugi gol na utakmici, asistira Babacar Leye.
  • 68' - Hacene Benali postiže gol za PAU za vođstvo od 3:0.
  • 75' - Teji Savanier smanjuje na 3:1 iz penala.
  • Izmene u drugom poluvremenu sa obe strane koje su uticale na dinamiku meča.
  • Žuti kartoni za Cristiana Castra i Tejija Savaniera kod Metza, kao i za Axela Bambu i Lorenza Rajota kod PAU.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Metz 4-1-4-1 Grégory Proment
PAU 5-3-2 Thierry Debes
Tim Broj Igrač Pozicija
Metz1J. FischerG
Metz70B. SarrD
Metz42C. DevenishD
Metz5J. RuizD
Metz4U. MboulaD
Metz98I. MohamedM
Metz33Abdourahmane MbodjM
Metz8J. DeminguetM
Metz10T. SavanierM
Metz39B. SongM
Metz22N. MbalaF
PAU1B. MaubleuG
PAU39M. TourraineD
PAU29G. PaquiezD
PAU23A. BriançonD
PAU88A. BambaD
PAU97A. AbdallahD
PAU6C. FallM
PAU21J. BenetM
PAU5L. RajotM
PAU7H. BenaliF
PAU18J. SebasF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte69%31%
Blokirani šutevi61
Korneri84
Očekivani golovi (xG)1.992.11
Faulovi129
Slobodni udarci811
Odbrane golmana24
Offside22
Precizni pasovi675251
Ukupni pasovi728334
Šutevi unutar kaznenog prostora98
Šutevi van kaznenog prostora91
Šutevi u okvir gola55
Šutevi van gola73
Žuti kartoni22
Crveni kartoni00
Ukupni šutevi189
Zaključak

Utakmica između Metza i PAU pokazala je da i pored znatno veće dominacije Metza u posedovanju lopte i ukupnom broju šuteva, gostujući tim je uspeo da iskoristi svoje prilike efikasnije, što je rezultiralo pobedom od 3:1. PAU je postigao tri gola preko Cheikha Falla (dva gola), Jessyja Beneta (penal) i Hacenea Benalija, dok je Metz uspeo da smanji rezultat tek iz penala u drugom poluvremenu. Statistički podaci ukazuju na to da je Metz bio aktivniji u napadu, ali je PAU bio precizniji u realizaciji. Izmene su bile značajne za oba tima, a žuti kartoni su ukazali na određenu tenziju u meču. Ova utakmica ukazuje na važnost efikasnosti u završnici i sposobnosti da se iskoriste šanse, što je PAU uspešno demonstrirao na gostovanju u Metzu.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.