Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Milford FC
1P
3N
1I
5. mesto · 12 bodova
Forma · Richards Bay
0P
1N
4I
15. mesto · 3 bodova
Golovi · Over 1.5
75%
vs
100%
BTTS
75% /
100% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0
— 0 —
0
0 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin ili nerešeno
Milford FC 100,0%
· Richards Bay 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 3
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 6
Status
Match Finished
Konačan rezultat
5:1
Poluvreme
2:0
Stadion
-
Grad
-
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
3 / 4
75,0%
Over 1.5
3 / 3
100,0%
2 / 4
50,0%
Over 2.5
1 / 3
33,3%
1 / 4
25,0%
Over 3.5
1 / 3
33,3%
1 / 4
25,0%
Under 1.5
0 / 3
0,0%
2 / 4
50,0%
Under 2.5
2 / 3
66,7%
3 / 4
75,0%
Under 3.5
2 / 3
66,7%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 0 završenih utakmica
Nema prethodnih međusobnih utakmica u bazi
Utakmica Milford FC - Richards Bay donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Premier Soccer League, South-Africa.
24'
Richards Bay
Lindokuhle Sphuzo Zikhali
Crveni karton · Violent Conduct
24'
Richards Bay
Lindokuhle Sphuzo Zikhali
Crveni karton · Violent Conduct
28'
Milford FC
Siphosethu Ndlabi
Gol iz penala
28'
Milford FC
S. Ndlabi
Gol iz penala
45'
Milford FC
M. Zikakayo
Gol
45'
Richards Bay
S. Nzama
Izmena · Lundi Mahala
45'
Richards Bay
Lwandile Sandile Mabuya
Izmena · Luyanda Khumalo
45+1'
Milford FC
M Zikakayo
Gol
46'
Richards Bay
L. Mabuya
Izmena · L. Khumalo
46'
Richards Bay
S. Nzama
Izmena · L. Mahala
54'
Milford FC
M Zikakayo
Gol · Siphosethu Ndlabi
54'
Milford FC
M. Zikakayo
Gol · S. Ndlabi
58'
Richards Bay
Sbani Khumalo
Izmena · S. Gwele
58'
Richards Bay
S. Mntungwa
Izmena · S. Gwele
62'
Milford FC
Siphosethu Ndlabi
Izmena · Sicelo Masilela
62'
Milford FC
B. Sigomoshe
Izmena · J. Gxakoshe
62'
Milford FC
B Sigomoshe
Izmena · J Gxakoshe
62'
Milford FC
S. Ndlabi
Izmena · S. Masilela
63'
Milford FC
M Zikakayo
Izmena · Tonny Likhona Mbunga
63'
Milford FC
M. Zikakayo
Izmena · T. Mbunga
76'
Milford FC
C. Mthethwa
Izmena · M Mkhize
76'
Milford FC
C. Mthethwa
Izmena · M. Mkhize
76'
Milford FC
S Mdluli
Izmena · Phakamani Jwara
76'
Milford FC
S. Mdluli
Izmena · P. Jwara
77'
Richards Bay
Mehluleli Thamsanqa Ndelu
Gol
77'
Richards Bay
Mthamosi
Gol
82'
Milford FC
Sicelo Masilela
Žuti karton · Foul
82'
Milford FC
Sicelo Masilela
Žuti karton · Foul
84'
Milford FC
Phakamani Jwara
Gol · J Gxakoshe
84'
Milford FC
P. Jwara
Gol · J. Gxakoshe
90'
Richards Bay
Nqaba Xulu
Izmena · T. Ndelu
90'
Richards Bay
N. Xulu
Izmena · T. Ndelu
90'
Milford FC
J. Gxakoshe
Gol · M. Mkhize
90+2'
Milford FC
J Gxakoshe
Gol · M Mkhize
62%
Ball Possession
38%
13
Total Shots
11
7
Shots on Goal
3
6
Shots off Goal
5
0
Blocked Shots
3
11
Shots insidebox
6
2
Shots outsidebox
5
6
Corner Kicks
6
5
Offsides
0
11
Fouls
12
1
Yellow Cards
0
0
Red Cards
1
2
Goalkeeper Saves
2
634
Total passes
376
573
Passes accurate
312
12
Free Kicks
11
Analiza tipova · Milford FC
Premier Soccer League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Richards Bay
Premier Soccer League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
3 | 3 | 0 | 100,0% | 100,0% 3/3 |
100,0% 3/3 |
W3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
3 | 0 | 3 | 0,0% | 0,0% 0/3 |
0,0% 0/3 |
L3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
3 | 2 | 1 | 66,7% | 66,7% 2/3 |
66,7% 2/3 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
3 | 1 | 2 | 33,3% | 33,3% 1/3 |
33,3% 1/3 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Milford FC kod kuće · Richards Bay u gostima · Premier Soccer League 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili nerešeno
100,0%Milford FC 100,0% (4) · Richards Bay 100,0% (3)
Srednji uzorak
Domaćin - 1+ gol
100,0%Milford FC 100,0% (4) · Richards Bay 100,0% (3)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%Milford FC 100,0% (4) · Richards Bay 100,0% (3)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%Milford FC 100,0% (4) · Richards Bay 100,0% (3)
Srednji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
100,0%Milford FC 100,0% (4) · Richards Bay 100,0% (3)
Srednji uzorak
Ukupno golova 2+
85,7%Milford FC 75,0% (4) · Richards Bay 100,0% (3)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
85,7%Milford FC 75,0% (4) · Richards Bay 100,0% (3)
Srednji uzorak
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
85,7%Milford FC 75,0% (4) · Richards Bay 100,0% (3)
Srednji uzorak
| Tip | Milford FC kod kuće | Richards Bay u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
100,0% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
100,0% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
100,0% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
100,0% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
100,0% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
85,7% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
71,4% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 3 |
71,4% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
57,1% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
57,1% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
57,1% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
57,1% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
57,1% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
57,1% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
42,9% |
Nerešeno X Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
66,7% uzorak 3 |
42,9% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
33,3% uzorak 3 |
28,6% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
28,6% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
28,6% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
28,6% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
14,3% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 3 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Milford FC
Formacija: 4-1-4-1
Startna postava 11
32Siphamandla HlezaG
20S. SiyayaD
13Phakamani NgxongoD
22O. CeleD
14S. MdluliD
55C. MthethwaM
2B. SigomosheM
10M. ChiliM
5Vusumuzi MthabelaM
11M. ZikakayoM
21S. NdlabiF
Klupa 9
16L. NkosiG
6S. JoyiM
17J. GxakosheM
12P. JwaraM
18K. KhwanyaD
90Sicelo MasilelaF
75T. MbungaM
8M. MkhizeF
38Yanelisa NomandelaM

Richards Bay
Formacija: 5-3-2 · Trener: R.Gabriel
Startna postava 11
32S. MtshaliG
22L. MabuyaD
5T. SikhakhaneD
15T. NdeluD
25S. McinekaD
3S. KhumaloD
20M. MthembuM
31O. MbamboM
8L. ZikhaliM
27N. XuluF
19S. NzamaF
Klupa 8
16Nhlakanipho NgcoboG
35T. NdeluD
37S. GweleD
14L. MahalaF
77L. KhumaloF
30S. BarnsM
26Wandile NgidiF
2S. JaliD
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
