Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Mito Hollyhock
0P 0N 5I
19. mesto · 9 bodova
Forma · Sanfrecce Hiroshima
4P 0N 1I
2. mesto · 29 bodova
Golovi · Over 1.5
71% vs 71%
BTTS 57% / 29% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 1
1 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
80,7%
model procena
Liga 82,3% n=130
Domaćin kod kuće 85,7% n=7
Gost u gostima 71,4% n=7
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 31.10.2026. 06:00
Mito Hollyhock – Sanfrecce Hiroshima
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
80,7%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 13
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:3
Poluvreme
0:1
Stadion
K's Denki Stadium Mito
Grad
Mito

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2027
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Mito Hollyhock
19. mesto · 9 bodova
Sanfrecce Hiroshima
2. mesto · 29 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
0
Mito Hollyhock pobede
0
Nerešeno
1
Sanfrecce Hiroshima pobede
27.08.2014.
Sanfrecce Hiroshima - Mito Hollyhock
Emperor Cup
1:0
Detaljna analiza utakmice 13. kola japanske J1 League između Mito Hollyhock i Sanfrecce Hiroshima završene rezultatom 0:3.
6'
Mito Hollyhock
Yasuki Kimoto
Izmena · Rei Ieizumi
21'
Mito Hollyhock
Takumi Mase
Crveni karton
25'
Mito Hollyhock
Patryck Ferreira
Izmena · Keisuke Tada
30'
Sanfrecce Hiroshima
Akito Suzuki
Gol · Shuto Nakano
45'
Mito Hollyhock
Motoki Nishihara
Izmena · Chihiro Kato
45'
Sanfrecce Hiroshima
Shimon Kobayashi
Izmena · Kusini Yengi
54'
Sanfrecce Hiroshima
Shuto Nakano
Gol · Naoto Arai
65'
Sanfrecce Hiroshima
Yotaro Nakajima
Izmena · Taishi Matsumoto
65'
Sanfrecce Hiroshima
Shun Ayukawa
Izmena · Takuma Asano
65'
Mito Hollyhock
Kaito Taniguchi
Izmena · Shota Yamashita
65'
Mito Hollyhock
Jin Okumura
Izmena · Hayata Yamamoto
77'
Sanfrecce Hiroshima
Naoto Arai
Izmena · Sota Koshimichi
77'
Sanfrecce Hiroshima
Shunki Higashi
Izmena · Daiki Suga
81'
Mito Hollyhock
Shota Yamashita
Žuti karton · Foul
83'
Sanfrecce Hiroshima
Daiki Suga
Gol · Kusini Yengi
86'
Sanfrecce Hiroshima
Hayato Araki
Izmena · Rento Noguchi
23%
Ball Possession
77%
3
Total Shots
17
0
Shots on Goal
7
2
Shots off Goal
5
1
Blocked Shots
5
0
Shots insidebox
12
3
Shots outsidebox
5
0
Corner Kicks
7
0
Offsides
3
6
Fouls
6
1
Yellow Cards
0
1
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
0
265
Total passes
883
187
Passes accurate
794
0.12
expected_goals
1.58
6
Free Kicks
6

Analiza tipova · Mito Hollyhock

J1 League · sezona 2027 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
100,0%
5/5
W5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Sanfrecce Hiroshima

J1 League · sezona 2027 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Mito Hollyhock kod kuće · Sanfrecce Hiroshima u gostima · J1 League 2027
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
85,7%
Mito Hollyhock 85,7% (7) · Sanfrecce Hiroshima 85,7% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
85,7%
Mito Hollyhock 85,7% (7) · Sanfrecce Hiroshima 85,7% (7)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
85,7%
Mito Hollyhock 100,0% (7) · Sanfrecce Hiroshima 71,4% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,7%
Mito Hollyhock 71,4% (7) · Sanfrecce Hiroshima 100,0% (7)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
78,6%
Mito Hollyhock 71,4% (7) · Sanfrecce Hiroshima 85,7% (7)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
78,6%
Mito Hollyhock 85,7% (7) · Sanfrecce Hiroshima 71,4% (7)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
78,6%
Mito Hollyhock 85,7% (7) · Sanfrecce Hiroshima 71,4% (7)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
71,4%
Mito Hollyhock 71,4% (7) · Sanfrecce Hiroshima 71,4% (7)
Bolji uzorak
TipMito Hollyhock
kod kuće
Sanfrecce Hiroshima
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
85,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
85,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
71,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
71,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
71,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
35,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
35,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Nerešeno
X Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
21,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Mito Hollyhock

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: N. Mori
Startna postava 11
27J. SłowikG
15Y. KimotoD
17K. ItakuraD
16Y. TamuraD
25T. MaseM
19T. SembaM
3K. OsakiM
44M. NishiharaM
22K. TaniguchiM
30J. OkumuraM
33Patryck FerreiraF
Klupa 9
20Y. FunabashiM
38Leonardo HugoD
50R. IeizumiD
8C. KatoM
9R. NemotoF
34K. NishikawaG
29K. TadaF
39H. YamamotoM
53Shota YamashitaM

Sanfrecce Hiroshima

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Bartosch Gaul
Startna postava 11
1K. OsakoG
15S. NakanoD
4H. ArakiD
37Kim Ju-SungD
5N. AraiM
6H. KawabeM
35Y. NakajimaM
7S. HigashiM
45S. KobayashiM
10A. SuzukiM
23S. AyukawaF
Klupa 9
9K. YengiF
21Y. TanakaG
50Narumi TakahashiF
18D. SugaM
99I. OuchiG
46R. NoguchiM
14T. MatsumotoM
32S. KoshimichiM
29T. AsanoF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 31.10.2026. 2 min čitanja

Mito Hollyhock - Sanfrecce Hiroshima 0:3 analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 13. kola japanske J1 League, na stadionu K's Denki u Mitu odigrana je utakmica između domaćeg tima Mito Hollyhock i gostiju iz Sanfrecce Hiroshima. Susret je završen pobedom gostujuće ekipe sa 3:0, pri čemu je rezultat na poluvremenu bio 0:1.

Ključni momenti
  • Sanfreccu Hiroshima je uspela da postigne tri gola u toku utakmice, dok domaći tim nije uspeo da zatrese mrežu.
  • Mito Hollyhock je u toku meča dobio crveni karton, što je verovatno uticalo na tok susreta.
  • Gosti su imali značajno veći broj preciznih pasova i ukupnih dodavanja u odnosu na domaćina.
  • Sanfreccu Hiroshima je ostvarila sedam kornera, dok Mito Hollyhock nijedan.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Mito Hollyhock 3-4-2-1 N. Mori
Sanfrecce Hiroshima 3-4-2-1 Bartosch Gaul
Tim Broj Igrač Pozicija
Mito Hollyhock27J. SłowikG
Mito Hollyhock15Y. KimotoD
Mito Hollyhock17K. ItakuraD
Mito Hollyhock16Y. TamuraD
Mito Hollyhock25T. MaseM
Mito Hollyhock19T. SembaM
Mito Hollyhock3K. OsakiM
Mito Hollyhock44M. NishiharaM
Mito Hollyhock30J. OkumuraM
Mito Hollyhock22K. TaniguchiM
Mito Hollyhock33Patryck FerreiraF
Sanfrecce Hiroshima1K. OsakoG
Sanfrecce Hiroshima15S. NakanoD
Sanfrecce Hiroshima4H. ArakiD
Sanfrecce Hiroshima37Kim Ju-SungD
Sanfrecce Hiroshima5N. AraiM
Sanfrecce Hiroshima6H. KawabeM
Sanfrecce Hiroshima35Y. NakajimaM
Sanfrecce Hiroshima7S. HigashiM
Sanfrecce Hiroshima45S. KobayashiM
Sanfrecce Hiroshima10A. SuzukiM
Sanfrecce Hiroshima23S. AyukawaF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte 23% 77%
Blokirani šutevi 1 5
Korneri 0 7
Očekivani golovi (xG) 0.12 1.58
Faulovi 6 6
Slobodni udarci 6 6
Odbrane golmana 4 0
Ofsajdi 0 3
Precizni pasovi 187 794
Crveni kartoni 1 0
Šutevi unutar šesnaesterca 0 12
Šutevi van šesnaesterca 3 5
Šutevi na gol 0 7
Šutevi van gola 2 5
Ukupno dodavanja 265 883
Ukupno šutevi 3 17
Žuti kartoni 1 0
Zaključak

Utakmica 13. kola J1 League između Mito Hollyhock i Sanfrecce Hiroshima završena je ubedljivom pobedom gostiju rezultatom 3:0. Statistički podaci jasno pokazuju dominaciju Sanfrecce Hiroshima u svim ključnim segmentima igre, uključujući posed lopte, broj šuteva, preciznost pasova i broj kornera. Domaći tim je imao značajno manje prilika za gol, što potvrđuje i očekivani gol (xG) od 0.12 u odnosu na 1.58 kod gostiju. Crveni karton za Mito Hollyhock dodatno je otežao njihovu poziciju na terenu. Ova analiza potvrđuje da je Sanfrecce Hiroshima ostvarila visoko efikasnu i kontrolisanu igru, dok je Mito Hollyhock imao ograničene mogućnosti za ozbiljniji otpor tokom susreta.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.