Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:1
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Modena
1P 0N 4I
6. mesto · 55 bodova
Forma · Juve Stabia
1P 2N 2I
7. mesto · 51 bodova
Golovi · Over 1.5
80% vs 81%
BTTS 55% / 62% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 0 — 1
4 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Modena 95,0% · Juve Stabia 90,5%
92,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 20
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Quarter-finals
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Stadio Alberto Braglia
Grad
Modena

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Modena
6. mesto · 55 bodova
Juve Stabia
7. mesto · 51 bodova
Utakmica Modena - Juve Stabia donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie B, Italy.
11'
Juve Stabia
Salim Diakité
Žuti karton · Foul
14'
Modena
Steven Nador
Žuti karton · Foul
45'
Modena
Manuel De Luca
Žuti karton · Foul
63'
Modena
Alessandro Sersanti
Žuti karton · Foul
63'
Juve Stabia
L. Carissoni
Izmena · M. Ricciardi
63'
Juve Stabia
F. Maistro
Izmena · R. Burnete
68'
Modena
A. Sersanti
Izmena · N. Pyyhtia
69'
Modena
M. De Luca
Izmena · E. Gliozzi
75'
Modena
M. Cotali
Izmena · G. Beyuku
78'
Juve Stabia
G. Leone
Izmena · K. Zeroli
78'
Juve Stabia
N. Mosti
Izmena · C. Pierobon
84'
Juve Stabia
A. Okoro
Izmena · A. Gabrielloni
86'
Juve Stabia
K. Zeroli
Gol
89'
Modena
G. Ambrosino
Izmena · G. Defrel
89'
Modena
S. Santoro
Izmena · P. Mendes
41%
Ball Possession
59%
13
Total Shots
7
4
Shots on Goal
1
7
Shots off Goal
3
2
Blocked Shots
3
8
Shots insidebox
4
5
Shots outsidebox
3
2
Corner Kicks
4
1
Offsides
4
18
Fouls
13
3
Yellow Cards
1
Red Cards
0
Goalkeeper Saves
3
357
Total passes
522
270
Passes accurate
444
76%
Passes %
85%
1.03
expected_goals
0.33
0.35
goals_prevented
0.35

Analiza tipova · Modena

Serie B · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20 9 11 45,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
20 20 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W20
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
20 16 4 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20 0 20 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20 0 20 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
20 16 4 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20 0 20 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
20 20 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W20
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
20 11 9 55,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
20 18 2 90,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
20 16 4 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
20 12 8 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
20 0 20 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20 0 20 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20 9 11 45,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
20 7 13 35,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
20 17 3 85,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20 13 7 65,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
20 17 3 85,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20 13 7 65,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
20 7 13 35,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
20 19 1 95,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20 14 6 70,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
20 10 10 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
20 15 5 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Juve Stabia

Serie B · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
21 8 13 38,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
21 9 12 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
21 4 17 19,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
21 17 4 81,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
21 12 9 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
21 13 8 61,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
21 4 17 19,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
21 10 11 47,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
21 16 5 76,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
21 17 4 81,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
21 11 10 52,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
21 17 4 81,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
21 11 10 52,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
21 4 17 19,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
21 10 11 47,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
21 16 5 76,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
21 13 8 61,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
21 8 13 38,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
21 8 13 38,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
21 5 16 23,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
21 13 8 61,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
21 8 13 38,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
21 14 7 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
21 15 6 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
21 7 14 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
21 15 6 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
21 7 14 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
21 18 3 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
21 10 11 47,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
21 4 17 19,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
21 15 6 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
21 6 15 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
21 3 18 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
21 3 18 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21 3 18 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
21 8 13 38,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
21 7 14 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
21 6 15 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
21 7 14 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
21 6 15 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
21 3 18 14,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
21 5 16 23,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
21 6 15 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
21 8 13 38,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
21 8 13 38,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
21 1 20 4,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
21 4 17 19,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
21 9 12 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
21 16 5 76,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
21 12 9 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
21 2 19 9,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
21 16 5 76,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
21 12 9 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
21 2 19 9,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
21 9 12 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
21 19 2 90,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
21 11 10 52,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
21 16 5 76,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
21 15 6 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
21 15 6 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
21 9 12 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
21 12 9 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
21 10 11 47,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
21 10 11 47,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
21 9 12 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
21 8 13 38,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Modena kod kuće · Juve Stabia u gostima · Serie B 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
92,7%
Modena 95,0% (20) · Juve Stabia 90,5% (21)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
82,9%
Modena 80,0% (20) · Juve Stabia 85,7% (21)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
80,5%
Modena 80,0% (20) · Juve Stabia 81,0% (21)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
80,5%
Modena 80,0% (20) · Juve Stabia 81,0% (21)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
87,8%
Modena 100,0% (20) · Juve Stabia 76,2% (21)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
87,8%
Modena 100,0% (20) · Juve Stabia 76,2% (21)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
80,5%
Modena 85,0% (20) · Juve Stabia 76,2% (21)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
80,5%
Modena 85,0% (20) · Juve Stabia 76,2% (21)
Bolji uzorak
TipModena
kod kuće
Juve Stabia
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
95,0%
uzorak 20
90,5%
uzorak 21
92,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 20
85,7%
uzorak 21
82,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 20
81,0%
uzorak 21
80,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 20
81,0%
uzorak 21
80,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 20
76,2%
uzorak 21
87,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 20
76,2%
uzorak 21
87,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
85,0%
uzorak 20
76,2%
uzorak 21
80,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
85,0%
uzorak 20
76,2%
uzorak 21
80,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
90,0%
uzorak 20
66,7%
uzorak 21
78,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
65,0%
uzorak 20
81,0%
uzorak 21
73,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
65,0%
uzorak 20
71,4%
uzorak 21
68,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
65,0%
uzorak 20
71,4%
uzorak 21
68,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 20
71,4%
uzorak 21
65,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
80,0%
uzorak 20
57,1%
uzorak 21
68,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
65,0%
uzorak 20
57,1%
uzorak 21
61,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
65,0%
uzorak 20
57,1%
uzorak 21
61,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
61,9%
uzorak 21
58,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
55,0%
uzorak 20
61,9%
uzorak 21
58,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
55,0%
uzorak 20
61,9%
uzorak 21
58,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
70,0%
uzorak 20
52,4%
uzorak 21
61,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
65,0%
uzorak 20
52,4%
uzorak 21
58,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
65,0%
uzorak 20
52,4%
uzorak 21
58,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
76,2%
uzorak 21
63,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
71,4%
uzorak 21
61,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 20
71,4%
uzorak 21
61,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
47,6%
uzorak 21
46,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 20
42,9%
uzorak 21
58,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
57,1%
uzorak 21
48,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
65,0%
uzorak 20
38,1%
uzorak 21
51,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
38,1%
uzorak 21
43,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 20
38,1%
uzorak 21
43,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
38,1%
uzorak 21
41,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
45,0%
uzorak 20
38,1%
uzorak 21
41,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
38,1%
uzorak 21
41,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
47,6%
uzorak 21
41,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
47,6%
uzorak 21
41,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
35,0%
uzorak 20
47,6%
uzorak 21
41,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
47,6%
uzorak 21
41,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
35,0%
uzorak 20
42,9%
uzorak 21
39,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
35,0%
uzorak 20
42,9%
uzorak 21
39,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
42,9%
uzorak 21
39,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
33,3%
uzorak 21
39,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
33,3%
uzorak 21
39,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
40,0%
uzorak 20
28,6%
uzorak 21
34,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
35,0%
uzorak 20
28,6%
uzorak 21
31,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
28,6%
uzorak 21
31,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
23,8%
uzorak 21
26,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 20
23,8%
uzorak 21
26,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
23,8%
uzorak 21
26,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
23,8%
uzorak 21
24,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 20
23,8%
uzorak 21
24,4%
Nerešeno
X Ceo meč
20,0%
uzorak 20
42,9%
uzorak 21
31,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
28,6%
uzorak 21
24,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20,0%
uzorak 20
23,8%
uzorak 21
22,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
19,1%
uzorak 21
26,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
35,0%
uzorak 20
19,1%
uzorak 21
26,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
19,1%
uzorak 21
19,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
19,1%
uzorak 21
19,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15,0%
uzorak 20
23,8%
uzorak 21
19,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
19,1%
uzorak 21
17,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
14,3%
uzorak 21
24,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20,0%
uzorak 20
14,3%
uzorak 21
17,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
14,3%
uzorak 21
17,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 20
14,3%
uzorak 21
17,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
10,0%
uzorak 20
33,3%
uzorak 21
21,9%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
10,0%
uzorak 20
33,3%
uzorak 21
21,9%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
10,0%
uzorak 20
23,8%
uzorak 21
17,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 20
9,5%
uzorak 21
19,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
30,0%
uzorak 20
9,5%
uzorak 21
19,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
9,5%
uzorak 21
19,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
9,5%
uzorak 21
19,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
30,0%
uzorak 20
9,5%
uzorak 21
19,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5,0%
uzorak 20
38,1%
uzorak 21
22,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5,0%
uzorak 20
38,1%
uzorak 21
22,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5,0%
uzorak 20
9,5%
uzorak 21
7,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5,0%
uzorak 20
9,5%
uzorak 21
7,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5,0%
uzorak 20
9,5%
uzorak 21
7,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15,0%
uzorak 20
4,8%
uzorak 21
9,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 20
23,8%
uzorak 21
12,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 20
23,8%
uzorak 21
12,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 20
4,8%
uzorak 21
2,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 20
4,8%
uzorak 21
2,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 20
0,0%
uzorak 21
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Modena

Formacija: 3-5-1-1 · Trener: Andrea Sottil
Startna postava 11
22M. PezzolatoG
77D. TonoliD
19S. NadorD
20B. Nieling
7F. ZampanoM
17Y. MassolinM
8S. SantoroM
5A. SersantiM
29M. CotaliM
10G. AmbrosinoF
99M. De LucaF
Klupa 12
78F. BagheriaG
13A. LaidaniG
92G. DefrelF
28D. AdorniD
11P. MendesF
18N. PyyhtiaM
9E. GliozziF
98L. ZanimacchiaF
25A. DellavalleD
90A. Imputato
2G. BeyukuD
71S. WiafeM

Juve Stabia

Formacija: 3-5-1-1 · Trener: Ignazio Abate
Startna postava 11
1A. ConfenteG
46S. DiakiteD
33A. GiorginiD
6M. BellichD
24L. CarissoniM
98N. MostiM
55G. LeoneM
29O. CorreiaM
77A. CacciamaniM
37F. MaistroF
90A. OkoroF
Klupa 12
23P. BoerG
27L. CandelloneF
28E. Torrasi
14C. Dalle MuraD
17A. CiammaglichellaM
8K. ZeroliM
9A. GabrielloniF
2M. RicciardiM
10C. PierobonM
7R. BurneteF
76M. ManniniD
21S. KassamaD

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.