Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Muscelul Câmpulung Elite
0P
1N
4I
22. mesto · 10 bodova
Forma · CS Dinamo București
2P
1N
2I
19. mesto · 16 bodova
Golovi · Over 1.5
69%
vs
93%
BTTS
38% /
40% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2
— 0 —
3
5 prethodnih mečeva u bazi
Još nema dovoljno podataka za izdvojeni signal
Forma, H2H i detaljna statistika utakmice i dalje su dostupni u karticama ispod.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Relegation Group - 6
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Muscelul
Grad
Campulung
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2025
9 / 13
69,2%
Over 1.5
14 / 15
93,3%
7 / 13
53,9%
Over 2.5
7 / 15
46,7%
4 / 13
30,8%
Over 3.5
4 / 15
26,7%
4 / 13
30,8%
Under 1.5
1 / 15
6,7%
6 / 13
46,2%
Under 2.5
8 / 15
53,3%
9 / 13
69,2%
Under 3.5
11 / 15
73,3%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 5 završenih utakmica
2
Muscelul Câmpulung Elite pobede
0
Nerešeno
3
CS Dinamo București pobede
09.08.2025.
Muscelul Câmpulung Elite - CS Dinamo București
Liga II
2:3
27.05.2023.
CS Dinamo București - Muscelul Câmpulung Elite
Liga III - Serie 4
2:3
28.04.2023.
Muscelul Câmpulung Elite - CS Dinamo București
Liga III - Serie 4
1:0
18.03.2023.
CS Dinamo București - Muscelul Câmpulung Elite
Liga III - Serie 4
4:0
14.10.2022.
Muscelul Câmpulung Elite - CS Dinamo București
Liga III - Serie 4
3:4
Utakmica Muscelul Câmpulung Elite - CS Dinamo București donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga II, Romania.
40'
Muscelul Câmpulung Elite
Žuti karton
Žuti karton
46'
CS Dinamo București
C. Soare
Izmena · A. Cocos
54'
Muscelul Câmpulung Elite
Žuti karton
Žuti karton
55'
CS Dinamo București
Žuti karton
Žuti karton
61'
CS Dinamo București
A. Cocos
Gol
68'
Muscelul Câmpulung Elite
C. Alexe
Izmena · S. Azimzadeh Tabrizi
79'
Muscelul Câmpulung Elite
A. Ziblim
Izmena · E. Miere
79'
Muscelul Câmpulung Elite
E. Nistor
Izmena · R. Baban
82'
CS Dinamo București
Žuti karton
Žuti karton
83'
Muscelul Câmpulung Elite
R. Grecu
Izmena · D. Grosu
83'
Muscelul Câmpulung Elite
D. Grozdanoski
Izmena · D. Rogac
84'
CS Dinamo București
J. Mbanga
Izmena · I. Raducan
86'
CS Dinamo București
C. Cocos
Izmena · A. Sarbu
90'
CS Dinamo București
I. Uleia
Izmena · I. Neculai
90+3'
CS Dinamo București
Žuti karton
Žuti karton
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · Muscelul Câmpulung Elite
Liga II · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · CS Dinamo București
Liga II · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Muscelul Câmpulung Elite kod kuće · CS Dinamo București u gostima · Liga II 2025
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Još nema tipova sa najmanje 2 obrađene utakmice na obe strane. Kompletna uporedna tabela je dostupna ispod.
| Tip | Muscelul Câmpulung Elite kod kuće | CS Dinamo București u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
84,6% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
85,7% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
84,6% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
85,7% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
84,6% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
85,7% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
78,6% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
71,4% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
71,4% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
71,4% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
71,4% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
69,2% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
71,4% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
64,3% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
64,3% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
57,1% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
50,0% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
50,0% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
50,0% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
46,2% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
50,0% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
46,2% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
42,9% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
42,9% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
35,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
35,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
35,7% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
35,7% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
21,4% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
21,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
21,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
21,4% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
21,4% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
14,3% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
100,0% uzorak 1 |
14,3% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
84,6% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
78,6% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
84,6% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
78,6% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
71,4% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
57,1% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
61,5% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
57,1% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
61,5% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
57,1% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
57,1% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
50,0% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
50,0% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
50,0% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
53,9% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
50,0% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
53,9% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
50,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
50,0% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
50,0% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
42,9% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
42,9% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
42,9% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
35,7% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
35,7% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
35,7% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
35,7% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
35,7% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
35,7% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
28,6% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
28,6% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
28,6% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
28,6% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
28,6% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
28,6% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
28,6% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
28,6% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
28,6% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
28,6% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
30,8% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
28,6% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
30,8% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
28,6% |
Nerešeno X Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
21,4% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
21,4% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
21,4% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
14,3% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
15,4% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
14,3% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
15,4% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
14,3% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
14,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
14,3% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
14,3% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
14,3% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
14,3% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
14,3% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
14,3% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
15,4% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
14,3% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
14,3% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
7,1% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
7,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
0,0% uzorak 1 |
7,1% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Muscelul Câmpulung Elite
Formacija: -
Startna postava 11
31V. Margarit
35R. Grecu
69T. Kitanovski
5D. Simic
32A. Ziblim
14I. Janakievski
23C. Alexe
8J. Aboosah
10V. Cosereanu
7E. Nistor
9D. Grozdanoski
Klupa 9
33R. Badulescu
6D. Grosu
-A. Chivulescu
-R. Al Agbari
-E. Miere
-D. Dutescu
55S. Azimzadeh Tabrizi
18D. Rogac
-R. Baban

CS Dinamo București
Formacija: -
Startna postava 11
12D. Moldovan
32M. Leca
5R. Gherman
-R. Pascalau
-I. Uleia
21R. Enache
55A. Rauta
3A. Anghel
9C. Cocos
8C. Soare
19J. Mbanga
Klupa 9
1D. Dinca
6B. Alexandru
7A. Demici
90I. Raducan
23R. Cernamorit
27A. Sarbu
30I. Neculai
77A. Cocos
98I. Zaharia
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
