Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:5
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Nafta
1P 0N 4I
10. mesto · 28 bodova
Forma · Koper
3P 2N 0I
3. mesto · 66 bodova
Golovi · Over 1.5
72% vs 78%
BTTS 61% / 61% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 6
7 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Gost - 1+ gol

Nafta 88,9% · Koper 83,3%
86,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 18
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 32
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:5
Poluvreme
0:1
Stadion
Športni park Lendava
Grad
Lendava

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Nafta
10. mesto · 28 bodova
Koper
3. mesto · 66 bodova
Utakmica Nafta - Koper donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja 1. SNL, Slovenia.
21'
Koper
V. Mijailovic
Žuti karton
25'
Koper
K. Manseri
Žuti karton
37'
Koper
T. Jurić
Gol iz penala
38'
Nafta
D. Csóka
Izmena · Z. Kálnoki-Kis
46'
Nafta
L. Božičković
Izmena · Á. Drágoner
58'
Koper
K. Manseri
Gol
60'
Nafta
L. Dumancic
Žuti karton
65'
Nafta
A. Pihler
Žuti karton
69'
Koper
O. El Manssouri
Žuti karton
69'
Nafta
R. Pirtovsek
Žuti karton
71'
Koper
S. Jovanović
Izmena · D. Popovič
71'
Koper
O. El Manssouri
Izmena · I. Matondo
72'
Koper
I. Matondo
Gol
75'
Nafta
L. Dumančić
Izmena · Z. Lesjak
75'
Nafta
D. Brkić
Izmena · T. Kljun
78'
Koper
T. Jurić
Gol
81'
Koper
T. Jurić
Izmena · S. Wisdom
81'
Koper
K. Manseri
Izmena · D. Bohar
81'
Koper
J. Mboyo
Izmena · E. Jelenič
82'
Nafta
S. Szalay
Izmena · H. Georgievski
87'
Koper
E. Jelenič
Gol
89'
Nafta
A. Pihler
Gol

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Nafta

1. SNL · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 11 7 61,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Koper

1. SNL · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 8 10 44,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 12 6 66,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 11 7 61,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 7 11 38,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 10 8 55,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 8 10 44,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 8 10 44,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 3 15 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 4 14 22,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 3 15 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 4 14 22,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 11 7 61,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 11 7 61,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Nafta kod kuće · Koper u gostima · 1. SNL 2024
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
86,1%
Nafta 88,9% (18) · Koper 83,3% (18)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
77,8%
Nafta 77,8% (18) · Koper 77,8% (18)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
77,8%
Nafta 77,8% (18) · Koper 77,8% (18)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
80,6%
Nafta 72,2% (18) · Koper 88,9% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
77,8%
Nafta 72,2% (18) · Koper 83,3% (18)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
75,0%
Nafta 72,2% (18) · Koper 77,8% (18)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
75,0%
Nafta 72,2% (18) · Koper 77,8% (18)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
72,2%
Nafta 72,2% (18) · Koper 72,2% (18)
Bolji uzorak
TipNafta
kod kuće
Koper
u gostima
Zajednički trend
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
88,9%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
86,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
77,8%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
77,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
77,8%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
77,8%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
72,2%
uzorak 18
88,9%
uzorak 18
80,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
72,2%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
77,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
72,2%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
75,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
72,2%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
75,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
72,2%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
72,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
75,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
75,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
66,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
66,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
69,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
61,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
61,1%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
61,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
61,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
58,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
58,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
61,1%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
58,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
55,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
55,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
55,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
52,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
50,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
50,0%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
50,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
52,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
52,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
52,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
52,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
55,6%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
47,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
44,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
44,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
41,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
41,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
38,9%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
41,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
38,9%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
41,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
41,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
38,9%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
38,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
38,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
33,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
33,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
33,3%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
38,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
38,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
36,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
36,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
36,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
36,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
30,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
30,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
27,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
27,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
38,9%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
30,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
27,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
27,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
25,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
25,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
25,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
27,8%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
27,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
22,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
22,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
27,8%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
22,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
27,8%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
22,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
16,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16,7%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
16,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
22,2%
Nerešeno
X Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
19,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
19,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
19,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
19,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
16,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11,1%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
13,9%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
13,9%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
13,9%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
11,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
11,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
8,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
0,0%
uzorak 18
5,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.